PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Bug ima forum (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=98162)

daytripper 11.02.2008. 17:41

Bug ima forum
 
Ipak se i "veliki" Bug odlučio za ovaj oblik komunikacije.
Samo me zanima na koji način se budu hvalili u pisanom časopisu:)

Codiac 11.02.2008. 18:49

pa danas sam prolistao bug i moram reci da sam ostao ugodno iznenadjen vise nije svaka druga stranica oglas vec svaka treca. a i papir mi je nekako kvalitetniji.

a cuj valjda ce biti ok

daytripper 11.02.2008. 18:55

Slažem se s tobom u vezi Bug-a kao časopisa. Svojevremeno je Vidi imao aduta Teo Valića, ali odlaskom njega magazin je izgubio na hard tekstovima.Dok je Bug ostavio Mladena Bobinca kod pitanja i odgovora, uvijek dobra shema. :)

Jelc 11.02.2008. 19:01

Uf, kad sam zadnji put gledao-forum nije na anketi imao ni približno koliko na ovoj slikici:D

http://www.bug.hr/anketa/index.asp?id=84906&page=1

Bilo bi lijepo (jer se meni ne da) da neko sakupi sabrana djela učenih kolumnista i novinara te tiskovine a koja se tiču spike o forumima, ljudima koji postaju na njima i tako to...

Mali tips-nešto su dotični kenjali u svojoj tiskovini, nešto po njuzima...

A-joj, koliko tu samo materijala ima...da ne idem Žderat odmah bi se bacio na lik i djelo par samozvanih majstora koji su fulali neke ranije oblike komunikacije pa su tek na njuzima odlučili reć svakom kaj ga ide...carevi:)

I na kraju svega veli Mirek- "Sa zakašnjenjem od nekoliko stotina godina i Bug Online ima svoj forum! Nemamo opravdanje za to kašnjenje, pa milost i razumijevanje ni ne tražimo! "

:flyingey:

gunther 11.02.2008. 19:07

Forum mi izgleda cisto OK

LAcy 11.02.2008. 21:01

Eto došao i je taj dan da se kaže zbogom PC Ekspertu! Ovaj foruma a i site ima gadnih problema, više ne radi nego što radi, neki autori su ga napustili, nije više što je nekad bio...

Šalim se naravno ili se ne šalim? Ovaj Bugov forum bi mogao ugroziti PCE starosjedioca, imaju više kapitala... Vrijeme će pokazati.

Fleks 11.02.2008. 21:13

Idem se sad regat i napraviti dar mar tamo.

Ne da cu ih popljuvat prvom prilikom, nego ono :D

Tamo idem bas sa ciljem da poserem samoprozvane stručnjake :)

LAcy 11.02.2008. 21:16

Već vidim i tko će dobiti prvi ban :D

Fleks 11.02.2008. 21:22

OMG.

Upravo se reagao tamo. Daj fujj. Pa samo Drago7 EMO shit gay ekipa gore (osim tutixa kojeg sam jedingo vidio gore) .

Pa ovo je ocaj zivi. Ovo ce biti ko pcplay forum.

Daj fuj. Katastrofa.... Sad vidim ko taj casopis kupuje...

Razer 11.02.2008. 21:23

Podforum ''Hardware'' je preopširan, IMHO.

Fleks krećeš u karijeru kao na PCMatu ili? :D

IcyTexx 11.02.2008. 21:26

Regao se...

Gledam, strasno nesto.
Prvo, avatar isuse. Kolki avatar imam. Stavit cu full 2 MB avatara hehe.

Ma cijeli forum je preopširan. Nema ni NVIDIA podforuma. :P

Razer 11.02.2008. 21:27

Što lik prodaje...770MHz za čip na 8800GTS 320MB ROFL :D

Ne valja forum.

rendula 11.02.2008. 21:42

Citiraj:

Autor daytripper (Post 949242)
Slažem se s tobom u vezi Bug-a kao časopisa. Svojevremeno je Vidi imao aduta Teo Valića, ali odlaskom njega magazin je izgubio na hard tekstovima.Dok je Bug ostavio Mladena Bobinca kod pitanja i odgovora, uvijek dobra shema. :)

theophil valich je "adut" bio? :stoopid:
pa fala bogu da su se njega rjesili.

lajchi 11.02.2008. 22:16

Strašan forum :) Koliko se ipak luzera može naći na jednom mjesu :D:D

Razer 11.02.2008. 22:18

Onaj intel duo je neki teski spamer i wannabe hardcore clocker,
priča o lemljenju i kajznam čemu sve ne, a nezna olovku držati u ruci (za pencil mod) :D

Fleks 11.02.2008. 22:43

koja hrpa kretena....

Katastrofa...

death13 11.02.2008. 22:45

Meni bas ok, treba sto vise foruma,IMO.
I da, jelc ima pravo, u Bugu su cesto pljuvali po forumima, kao da se jedini oblik komunikacije treba odvijate preko njihovih "Pisama citatelja", a ta je tek rubrika vrhunac prepotencije.
I cini mi se da Olega jos nisam vidio tamo... :)
To bi tek trebalo biti zanimljivo...

Bono 11.02.2008. 22:55

Jedno 10 godina prekasno, uostalo kao sto im i dizajn sajta izgleda ko iz 90tih.

Forum naravno radi dobro samo sa Internet Explorerom.

tutix 11.02.2008. 23:00

Ma ništ od tog. DFP ekipica se skuplja neviđenom brzinom, već imaju oko 450 juzera. Previše, a još ni dan nije prošao. Većina spam tema a i ne odgovaraju na ono što bi trebali - lagani osvrt na greške iz posljednjeg broja koje sam napisao. Možd sam pomogo onom liku kojem ne radi prža, ovi su mu lagano preporučili da kupi novu - postoji i nešto što se zove flashanje... Nemam vremena za još jedan forum, pogotovo onakav.

McG 11.02.2008. 23:24

Znači, raj za vandale?:)

Razer 11.02.2008. 23:27

Totalno. Ne možeš se ništa snaći. Ja sam pokušao nešto pisati, ali vidim da je ljudima tamo najbitnije samo nabijanje postova, neki i priznaju.

Jedan je otvorio temu 3DMark Vantage i pitao za reze koje ljudi imaju u dotičnom, kad se skužio da isti nije niti izašao, nastavio je hvalospjeve kako može brzo pisati na svojoj Microsoftovoj tipkovnici.

Sačuvaj Bože.

Matth€w 11.02.2008. 23:44

Propast će nam sad PCE :D

Mr.Black 11.02.2008. 23:53

Citiraj:

Autor Matth€w (Post 949513)
Propast će nam sad PCE :D

ja se ne mičem od pce....:goood:...registriran sam na puno foruma, i uopće ih ne koristim jer mi je ovaj rules...

Fleks 11.02.2008. 23:54

Oce kiflu.

Daj forum im je katastrofa. Sami debili koji su sad odusevljeni jer mogu chata sa Denisom, Dragom, Mirom i kompanijom svojih idola :D

Daj prestrasno...

Bas sam si gustao da odem tamo napravim dar mar, al onak izgubio sam volju... Katastrofa je i ovak...

Milentije 12.02.2008. 00:03

E ljudi šta mislite da se Type R ekipa rega i tamo, pa da smanjimo količinu spama ovde? :D

Ovaj njihov forum je po meni C/P pcplaya. Ni jedan ni drugi nisu ni za qrac.

McG 12.02.2008. 00:12

Citiraj:

Autor Milentije (Post 949534)
Ovaj njihov forum je po meni C/P pcplaya.

Dok su oba copy-paste ovog foruma.
Nisam se registriral, niti imam namjeru, a pregledom otvorenih tema (da se i registriram) pitanje je minuta kad bi pokupil ban.

Gilbert5 12.02.2008. 00:19

Koji ludi forum, sve prepuno prenapuhanih sveznajucih seronja. Frajeri predlažu prastara TT napajanja i Tagane, brutaliti...

Meni forum izgleda vrlo lijepo, ima nekih manjih bugova...al OKej.

Strgao sam se kad sam vidio Razera tam. :)

Razer 12.02.2008. 00:27

I ja, kad sam vidio tebe :D

Milentije 12.02.2008. 00:51

Nije to nista, već su se našle "neke tri budale" koje spamuju. :D

Ček d tema's last tri posts.

http://forum.bug.hr/forum/topic/hard...iew=flat#p1242
http://forum.bug.hr/forum/topic/osta...iew=flat#p1268

Forum im je već u raspadu...

Visage 12.02.2008. 00:59

'
Sucelje je genericko. Uobicajeno za pocetak. Kad se sjetim kako je isla situacija na njihovom BBS-u. Zadnji dani su jedva prosli u suzdrzavanju od teskih uvreda bossova prema tadasnjim posjetiteljima. Istina, ljubav je vec postala obostrana pa nije falilo ulja na vatru.

Ali koliko god ovo trenutno zabavljalo vecinu, intencija nastanka govori puno vise od foruma. Sve ovisi o njihovim ambicijama. Sredstava ne fali, sponzori se lako odrotiraju u potrebnom smjeru. Ne treba dugo da se tamo pocne lijepiti puno promo oglasavanja. Uz veliki apetit, nije bas nebitno za PCE, mada se to sad ne cini tako.

Ovo mi jedino nije jasno.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 17:57.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger