PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   HT (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=79)
-   -   T-Com MAXadsl (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=141082)

imaticx 17.04.2012. 23:41

Meni je danas bilo 3 tjedna i jos nije stigao. Takoder su rekli da je poslan distributeru

m1kLa 18.04.2012. 00:43

Ako ne dobijem mob bome cu se zaliti, bezze sam produzio ugovor. ne cekam dugo, ali ako ne dode za 3-4 tjedna necu ostat miran dok ga ne dobijem :D

rendula 18.04.2012. 00:54

Citiraj:

Autor m1kLa (Post 2145905)
Ako ne dobijem mob bome cu se zaliti, bezze sam produzio ugovor. ne cekam dugo, ali ako ne dode za 3-4 tjedna necu ostat miran dok ga ne dobijem :D

ako ne dobijes mobitel ne vrijedi ti ni produljenje ugovora.:chears:

m1kLa 18.04.2012. 01:04

Citiraj:

Autor rendula (Post 2145910)
ako ne dobijes mobitel ne vrijedi ti ni produljenje ugovora.:chears:

o.O nisam ni znao to :D fala na info

rendula 18.04.2012. 01:10

Citiraj:

Autor m1kLa (Post 2145914)
o.O nisam ni znao to :D fala na info

Mislim, moras u toj situaciji ih svakako nazvati jer im briga za korisnike nije bas jaca strana.


Jel zna netko kolko se racuna vrijednost Minija u slucaju da cemo jednog dana htjeti ranije raskinuti ugovor?

m1kLa 18.04.2012. 01:16

Citiraj:

Autor rendula (Post 2145915)
Mislim, moras u toj situaciji ih svakako nazvati jer im briga za korisnike nije bas jaca strana.

True story.

I btw prije tjedan dana podnio sam zahtijev za vecu brzinu, rekli su da ce doci i provjeriti dali je mogu imati, ali vidim jos ih nema.
Ajd mislio sam doci ce odmah drugi dan sto u vecini slucajeva dolaze kada je neki kvar.

RAUL 18.04.2012. 01:43

Citiraj:

Autor imaticx (Post 2145881)
Meni je danas bilo 3 tjedna i jos nije stigao. Takoder su rekli da je poslan distributeru

Probaj traziti od SZK ime distributera ili ako ima neki broj posiljke pa kontaktiraj distributera.

Buger 18.04.2012. 08:46

Citiraj:

Autor imaticx (Post 2145881)
Meni je danas bilo 3 tjedna i jos nije stigao. Takoder su rekli da je poslan distributeru

Kad su ti to rekli? I tko zna što njima znači distributer, možda ne misle na dostavnu službu :D

imaticx 18.04.2012. 09:13

Prekjucer. Ili je distributer HP Expres ili mozda neka firma koja to sve pakira i onda salje HP Expresu

Mejzlik 18.04.2012. 11:26

Radim u SZK, nemamo informacije o distributeru, krajnji rok je 21 dan, ako vam ne stigne mob 21 dan, call us pa cemo vidjeti :)

imaticx 18.04.2012. 13:18

Citiraj:

Autor Mejzlik (Post 2146042)
Radim u SZK, nemamo informacije o distributeru, krajnji rok je 21 dan, ako vam ne stigne mob 21 dan, call us pa cemo vidjeti :)

Evo meni je danas 22 dan. I kad sam zvao, rekli su da se strpim jos

fanATIk 18.04.2012. 17:28

Isti k, zvao, vele da se strpim, svakako će doć za koji dan.
Živi bili pa vidjeli.

reboot 18.04.2012. 18:36

Isto i kod mene.

btw. thx na odgovoru na pitanje koji sam postavio ovdje.

Apacer ft Bozja 18.04.2012. 22:40

Citiraj:

Autor rendula (Post 2145915)
Mislim, moras u toj situaciji ih svakako nazvati jer im briga za korisnike nije bas jaca strana.


Jel zna netko kolko se racuna vrijednost Minija u slucaju da cemo jednog dana htjeti ranije raskinuti ugovor?

Mislim da mobitel nema nikakve veze sa time. To je njihov kakti poklon koji to u ustvari i nije, jer ga placas 99kn. Na tebi je da platiš penale do isteka ugovorne obveze a sad koliko tocno moras platiti i kako se racunaju ti penali, ja ne znam :)

rendula 18.04.2012. 22:44

Citiraj:

Autor Apacer ft Bozja (Post 2146476)
Mislim da mobitel nema nikakve veze sa time. To je njihov kakti poklon koji to u ustvari i nije, jer ga placas 99kn. Na tebi je da platiš penale do isteka ugovorne obveze a sad koliko tocno moras platiti i kako se racunaju ti penali, ja ne znam :)

Mobitel je pogodnost zbog produzetka ugovora, oni tebi ne mogu produljiti ugovor ako ti nista ne daju. I po novom zakonu njegova se cijena onda uzima u obzir, ako je niza od preostalih naknada.
Znam da, kad sam imao ugovor zbog onog 250gb diska, su mi racunali vrijednost diska ~600kn i prema njemu koliko bi me kostao prijevremeni raskid.

hmmm 19.04.2012. 00:52

o mobitelima vam jos nema informacija. ako zovete samo ce vas zamoliti za strpljenje i to je to. ni oni jos ne znaju kada ce ih isporuciti...

brmbo 19.04.2012. 07:23

A da mi ne platimo račun na vrime i da ih zamolimo za strpljenje da li bi oni imali razumijevanja?

fanATIk 19.04.2012. 07:30

Citiraj:

Autor rendula (Post 2145915)


Jel zna netko kolko se racuna vrijednost Minija u slucaju da cemo jednog dana htjeti ranije raskinuti ugovor?

Pa piše ti na stražnjoj strani ugovora. Valja čitat ono što se potpiše. :D
Ako raskidaš ugovor plaćaš ili mjesečne naknade za ostatak ugovora ili naknadu za vrijednost moba, ovisno što je tebi povoljnije.
Ak si ga uzeo na godinu dana, vrijednost moba se računa 799 kn.
Ak si ga uzeo na dvije, vrijednost moba je 1099 kn.

m1kLa 19.04.2012. 08:00

Citiraj:

Autor brmbo (Post 2146609)
A da mi ne platimo račun na vrime i da ih zamolimo za strpljenje da li bi oni imali razumijevanja?

To radim vec godinama, samo sto i ja u ovom slucaju ne pitam. ko ih šljivi. ako mogu ovako sa nama, bome ja necu placati na vrijeme.
Neka i oni malo cekaju xD

coconut 19.04.2012. 10:57

Citiraj:

Autor fanATIk (Post 2146610)
Pa piše ti na stražnjoj strani ugovora. Valja čitat ono što se potpiše. :D
Ako raskidaš ugovor plaćaš ili mjesečne naknade za ostatak ugovora ili naknadu za vrijednost moba, ovisno što je tebi povoljnije.
Ak si ga uzeo na godinu dana, vrijednost moba se računa 799 kn.
Ak si ga uzeo na dvije, vrijednost moba je 1099 kn.

Mislim da matematika ide malo drugačije (barem je tako kod mobitela na ugovor):
1. uzme se cijena mobitela bez ikakve pretplate
2. uzme se cijena mobitela s popustom kojeg si dobio
3. oduzme 1-2
4. razlika između te dvije cijene (3) se podijeli sa brojem mjeseci ugovora da se dobije jedinična cijena po mjesecu
5. ako raskineš ugovor prije vremena možeš birati ili plaćaš 4 * broj mjeseci do kraja ugovora ili broj mjeseci * mjesečna pretplata do kraja ugovora. Odabireš što ti se više isplati.

karllo 19.04.2012. 14:04

negdje 3. ili 4. dan od početka akcije sam nazvao SZK radi produženja ugovorne obveze i zatražio samsung s5630, rekla mi gospodična da će mob doći za 15-tak dana. Prije par dana nazovem ponovno SZK da provjerim kada dolazi mobitel, a oni mi rekoše da moj zahtijev za produženje ugovorne obveze nije "prošao" i ako želim mogu ponovno podnijeti zahtijev. Ja rekao - hvala lijepa, čekat ću neku drugu akciju. I sad sam bez ugovorne obveze i mirno spavam. Još samo da mi je dostupan bilo tko osim t-coma, mislim da bih se osjećao kao u raju. :-)

rendula 19.04.2012. 14:07

Jel objasnila sto znaci da nije "prosao"?

Sve me strah da na taj nacin ne odjebu sve nas koji jos nismo dobili mobitel, da se prave bedasti i kazu da nismo produljili..
Treba zabraniti ta telefonska produljenja :)

imaticx 19.04.2012. 14:58

Novi info o Samsung Galaxy Mini. Zvao ih i kaze da je narudzba prosla, ali nisu ocekivali toliku potraznju i ostali su bez mobitela. Narucili su nove koji bi trebali stici krajem mjeseca. Mi koji smo produzili ugovor krajem 3. mjeseca i pocetkom 4., dobit cemo ih odmah cim stignu. Tako je rekla, sto vjerovatno oni koji su pred kraj akcije narucili, oni ce se jos nacekati. Tako kaze SZK ;)

karllo 19.04.2012. 15:13

Citiraj:

Autor rendula (Post 2146902)
Jel objasnila sto znaci da nije "prosao"?

Sve me strah da na taj nacin ne odjebu sve nas koji jos nismo dobili mobitel, da se prave bedasti i kazu da nismo produljili..
Treba zabraniti ta telefonska produljenja :)

ne bih znao reči što im je to značilo "nije prošao". bio sam na vezi jedno 6-7 minuta dok su oni tražili moj zahtijev, i rekoše mi da su pronašli moij zahtijev u sustavu, ali da nije prošao i da mogu ponovno podnijeti zahtijev ili mi ostaje usluga bez ugovorne obveze. i tako sam odustao, čekam sad neku novu akciju..

hmmm 19.04.2012. 18:01

Kao sto sam vec napisao...nema novih informacija o mobitelima. nema smisla da bezveze zovete, reci ce vam sto ja govorim...
jednostavno je napravljeno vise zahtjeva nego sto je mobitela i sada se ceka nova posiljka. oni nemaju informaciju kada ce to zaista biti i mole za strpljenje.
nece vam se nitko praviti blesav da zahtjev ne postoji i sl. u interesu im ej da to prode ok samo eto sada ih jos nema

fanATIk 19.04.2012. 19:52

Citiraj:

Autor coconut (Post 2146726)
Mislim da matematika ide malo drugačije (barem je tako kod mobitela na ugovor):
1. uzme se cijena mobitela bez ikakve pretplate
2. uzme se cijena mobitela s popustom kojeg si dobio
3. oduzme 1-2
4. razlika između te dvije cijene (3) se podijeli sa brojem mjeseci ugovora da se dobije jedinična cijena po mjesecu
5. ako raskineš ugovor prije vremena možeš birati ili plaćaš 4 * broj mjeseci do kraja ugovora ili broj mjeseci * mjesečna pretplata do kraja ugovora. Odabireš što ti se više isplati.

Mislim da matematika ide onak kak sam ja napisao, pošto sam praktički prepisao s ugovora.

coconut 20.04.2012. 08:19

Moguće. Zato se i jesam ogradio da se računa na moj način kod ugovora za mobitele.

RAUL 24.04.2012. 18:55

Svi koji nisu dobili mobitel uz produzenje ugovora, neka racunaju da ce ga dobiti najkasnije do kraja slijedec tjedna.Neki ga mogu ocekivati i do kraja ovog tjedna.Uredjaji su ovih dana dobavljeni od distributera.

Zaggy111 24.04.2012. 21:05

Citiraj:

Autor RAUL (Post 2150385)
Svi koji nisu dobili mobitel uz produzenje ugovora, neka racunaju da ce ga dobiti najkasnije do kraja slijedec tjedna.Neki ga mogu ocekivati i do kraja ovog tjedna.Uredjaji su ovih dana dobavljeni od distributera.

:goood:

veki19 24.04.2012. 21:05

Citiraj:

Autor RAUL (Post 2150385)
Svi koji nisu dobili mobitel uz produzenje ugovora, neka racunaju da ce ga dobiti najkasnije do kraja slijedec tjedna.Neki ga mogu ocekivati i do kraja ovog tjedna.Uredjaji su ovih dana dobavljeni od distributera.

:fala:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 10:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger