PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Komentari i prijedlozi (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Gemius survey (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=299614)

Garro 04.08.2019. 21:49

Gemius survey
 
Na mobu mi se svakih par mjeseci pojavi Gemius survey, kao da popunim upitnik. Da se razumijemo, prvi put sam ga popunio, no onda se svaki put pojavljivala poruka zahvale (!?) jer sam ga popunio.

Od tada svaki put kad mi se ponovo pojavi, ja sam rođen 2017. godine i roditelji mi ne daju pristanak da popunjavam upitnike. No svejedno dobivam poruku zahvale...

Znam da PCE od nečeg mora živjeti, ali dobronamjeran savjet, dajte nađite partnere koji nisu potpuno retardirani.

rendula 04.08.2019. 22:22

Meni zadnjih dana iskace ko iz pastete, svaki put kad otvorim forum.

tor 05.08.2019. 08:44

Citiraj:

Autor Garro (Post 3326546)
Na mobu mi se svakih par mjeseci pojavi Gemius survey, kao da popunim upitnik. Da se razumijemo, prvi put sam ga popunio, no onda se svaki put pojavljivala poruka zahvale (!?) jer sam ga popunio.



Od tada svaki put kad mi se ponovo pojavi, ja sam rođen 2017. godine i roditelji mi ne daju pristanak da popunjavam upitnike. No svejedno dobivam poruku zahvale...



Znam da PCE od nečeg mora živjeti, ali dobronamjeran savjet, dajte nađite partnere koji nisu potpuno retardirani.

Onda moramo revidirati i tvoje članstvo na forumu, premlad si za ovakve tulume :D

Ne znam odnekud se vama pojavljuje, meni nije iskočio godinama valjda. I nije on nama nikakve partner/oglašivač već nešto sasvim drugo, prisutan je na svim portalima po sasvim nekoj drugoj priči.

Još netko ima seanse s njima?

Sent from my Lenovo YT-X703L using Tapatalk

webstartm 05.08.2019. 09:10

Meni se pojavi tu i tamo na PCE, ali i na drugim forumima zadnjih dana. Uprem X i ajmo dalje.

Brko 05.08.2019. 10:11

Citiraj:

Autor tor (Post 3326586)
Onda moramo revidirati i tvoje članstvo na forumu, premlad si za ovakve tulume :D

Ne znam odnekud se vama pojavljuje, meni nije iskočio godinama valjda. I nije on nama nikakve partner/oglašivač već nešto sasvim drugo, prisutan je na svim portalima po sasvim nekoj drugoj priči.

Još netko ima seanse s njima?

Sent from my Lenovo YT-X703L using Tapatalk

Ponekad mi se prije izbacivalo ali ne samo na PCE forumu nego na random stranicama. Sad to već dugo nisam vidio. Možda i zbog raznih blokera koje koristim :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Forace 05.08.2019. 10:21

Nekad mi iskoči na PCE totalno random isto x i vozi dalje ....

Mommistake 13.08.2019. 12:23

Meni iskače random na mobitelu, na PC-u nikada.

Ima dana kada iskoči više puta, ima mjeseci kada ne iskoči.

Neki dan mi baš iskočio.

The Exiled 13.08.2019. 12:29

Firefox + uBlock mobile i ko da si na kompu.:)

Garro 17.10.2019. 07:28

Da li postoji neka verzija da blokera za Safari? Ovo već postaje izluđujuće...

tor 17.10.2019. 07:33

Očito si im se zamjerio :D

Garro 17.10.2019. 15:24

Razgovarao sam sa ljubaznom gospođom iz Gemiusa, kaže da je taj survey samo na stranicama koje su same zatražile sudjelovanje u programu i kojima se šalje izvješće o prikupljenim podacima. Tako da je moguće da je netko u ime PCEXa prihvatio sudjelovanje u programu.

Također mi kaže da postoji problem sa iPhone-ima, da iOS jednostavno ne prima cookie-e i da rade na rješavanju tog problema.

Uglavnom, ludilo... :)

tor 17.10.2019. 19:51

Citiraj:

Autor Garro (Post 3346374)
Tako da je moguće da je netko u ime PCEXa prihvatio sudjelovanje u programu.

Moguće, s obzirom kada je to bilo, još sam skupa s Horzom lizao lude žabe i bančio forumom, ko zna na što smo pristali i potpisali :lol2:

Citiraj:

Također mi kaže da postoji problem sa iPhone-ima, da iOS jednostavno ne prima cookie-e i da rade na rješavanju tog problema.

Uglavnom, ludilo...

da, nekako sumnjam da će to riješiti, ako nisu do sada :)

Garro 17.10.2019. 21:23

Pitaj Ozrena da nije on nešto potpisao, možda su mu trebale gume za auto. :D

Mirkopoter 22.10.2019. 22:00

Također mi na mobu izbacuje svako malo i to samo na PCE. Nekad mi zna doslovno za svaki podforum koji stisnem izbacit i taj jebeni survey.

Mommistake 23.10.2019. 17:22

+1 za ovo.

Na PC-u rijetko, na mobu pritiskom na temu odmah baca.

iggi 24.10.2019. 18:58

Ista stvar :hitthewal:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 07:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger