PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Filmovi - dojmovi, komentari i preporuke (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=43879)

-POP- 05.07.2009. 20:30

Citiraj:

Autor martin22 (Post 1378152)
The buterfly effect

Ovako za one koji nisu pogledali film, a po recenzijama čitaju da je odličan, fantastičan i sl.Razočarat ćete se.Film je o nekom liku koji se može vraćati u prošlost i tako pomaže policiji da saznaju kako se ubojstvo zbilo i tko ga je počinio i sl.Uglavnom kad se vrati u prošlost malo izmijeni budućnost.Da skratim film je glupost, meni je totalno nezanimljiv pa 2x razmislite hoćete li ga skinuti.

Meni je taj film sasvim OK.

fanATIk 05.07.2009. 21:10

Bome je i meni jedinica dobra. Nastavci sucksaju.

Mar 05.07.2009. 21:12

Citiraj:

Autor martin22 (Post 1378152)
The buterfly effect

Ovako za one koji nisu pogledali film, a po recenzijama čitaju da je odličan, fantastičan i sl.Razočarat ćete se.Film je o nekom liku koji se može vraćati u prošlost i tako pomaže policiji da saznaju kako se ubojstvo zbilo i tko ga je počinio i sl.Uglavnom kad se vrati u prošlost malo izmijeni budućnost.Da skratim film je glupost, meni je totalno nezanimljiv pa 2x razmislite hoćete li ga skinuti.

Ja sam mislija da se ovdje filmovi kupuju i iznajmljuju :D

Bambusha 05.07.2009. 21:18

Citiraj:

Autor Mar (Post 1378190)
Ja sam mislija da se ovdje filmovi kupuju i iznajmljuju :D

Pa postoji nekolicina web-filmoteka.:lol2:

TomG 05.07.2009. 21:43

moze li preporuka za neke horor filmice :D?
fala

inace ono sto je meni dobro i mislim da se isplati pogledati (ja gledao u zadnjih godinu dana...)
the bank job,big stan,slumdog millionaire,prom night,taken,the ruins,jumper,sedam ipo =)

freeman99 05.07.2009. 22:38

Citiraj:

Autor Tomy no.1 (Post 1378209)
moze li preporuka za neke horor filmice :D?
fala

wolf creek, orphanage, frontieres, descent i broken.:)

sinisa1989 05.07.2009. 23:26

meni je leptirićev efekt stvarno ok.jedinica doduše bolja od dvojke ali opet ni dvojka nije za bacit.

Delta S4 06.07.2009. 12:21

Citiraj:

Autor martin22 (Post 1378152)
The buterfly effect

Ovako za one koji nisu pogledali film, a po recenzijama čitaju da je odličan, fantastičan i sl.Razočarat ćete se.Film je o nekom liku koji se može vraćati u prošlost i tako pomaže policiji da saznaju kako se ubojstvo zbilo i tko ga je počinio i sl.Uglavnom kad se vrati u prošlost malo izmijeni budućnost.Da skratim film je glupost, meni je totalno nezanimljiv pa 2x razmislite hoćete li ga skinuti.

Potpis! Film je žešće smeće. A najveća katastrofa je izbor Ashtona Kutchera kao glavnog lumca za jedan SF-trillerić. Stalno sam čekao da vikne: "You`ve been punked!!" Nakon čega bi slijedilo njegovo retardirano cerenje...

Citiraj:

Autor Tomy no.1 (Post 1378209)
moze li preporuka za neke horor filmice :D?
fala

inace ono sto je meni dobro i mislim da se isplati pogledati (ja gledao u zadnjih godinu dana...)
the bank job,big stan,slumdog millionaire,prom night,taken,the ruins,jumper,sedam ipo =)

Ako nisi, pokušaj pogledati Dead end (2003) - odlična mješavina humora, strave, grozote i mistike. Totalno pogođen film. Baš po mom ukusu. Na par mjesta sam se pošteno cimnuo! Rado bih ti rekao više, ali onda ću ti pokvariti film :)

fanATIk 06.07.2009. 12:58

Zašto ti je film žešće smeće ne računajući Kutchera?

Delta S4 06.07.2009. 15:27

Citiraj:

Autor fanATIk (Post 1378598)
Zašto ti je film žešće smeće ne računajući Kutchera?

Priča je solidna, ali je blesavo realizirana. Previše neke patetike se provlači kroz film. A čovjek s kojim bi trebao suosjećati i na čijoj bi strani trebao biti je idiot. Odnosno barem ga tako doživljavam na osnovu njegovog rada. Po meni su scenarist i redatelj dosta pokvarili film. Odnosno, pokvarili bi ga da ih Ashton nije preduhitrio :D

Ali ajmo reći da je sve pet i da je ostao samo Ashton...opet ne prolazi jer on mora nositi radnju, a to ne bi mogao učiniti ni da se postavi na svoju, glavu Demmi Moore i Brucea Willisa zajedno. Loš film.

TomG 06.07.2009. 16:00

Citiraj:

Autor freeman99 (Post 1378253)
wolf creek, orphanage, frontieres, descent i broken.:)

thx freeman and delta... =)

icemajestic 07.07.2009. 10:58

Zadnji dobar horor ujedno i zadnji dobar remake koji sam pogledao je The last house on the left,definitivno pogledat

-POP- 07.07.2009. 12:58

Event Horizon
Kratko-jasno: dosadno, nestrašno, glupo, nerazrađeno. Uglavnom, kaže meni Lihto forumaš kako je film strašan. Ma dajte ljudi, pa da imam 5 godina ne bih se uplašio. Uglavnom, veliko razočaranje koje treba zaobić, film bez puno smisla, uglavnom jedan od najgorih SF-a koje sam gledao ako ne brojimo Drakulu 3000.
Ocjena 2.5/10

Angels and Demons
Ajoj, jedna od onih tema... Pa zar da Vinciev kod nije bio dosta?! Hehe, moj stari koji nije filmoljubac ulazi mi u sobu, vidi crkvu, popove i pita "Jel to da Vinciev kod". HAHA Film sam pogledao čisto radi reda, nemam ništa protiv ovakvih tema, no na filmu i to ovakvom, ajme. Naravno, crkva je svim silama pokušala da ovaj film nikad ne ugleda platno. Ne čitam knjige, no vjerujem da je knjiga više koplja bolja. Kako god... Di ima dima ima i vatre, samo je pitanje koliko želimo i želimo li u to vjerovat.
Ocjena 3.5/10

Valkyrie
Film koji mi je predugo stajao po strani, nisam znao ni o čemu je riječ, ko' glumi, je li dokumentarni. I rekoh, ajde, kad ono veliko iznenađenje. Zadnji atentat na Hitlera, sve u svemu OK film, 107x II. svjetski, no eto, prolazi.
Ocjena 5.5/10

3-Iron

Prava poslastica. U cijelom filmu glavna 2 lika ne pričaju, samo glavna glumica pred kraj kaže "Volim te". Jako malo dijaloga, karakteristično za ovog genijalnog redatelja u nekim njegovim filmovima. Film koji nije za svakog, tema je nazovimo ju jako čudna. Ko se ne boji Azijskih filmova preporuka, tko ne želi probat i razumjet neka izbjegava.
Ocjena 6.5/10

Time

Još jedan film od Ki-duk Kima. Čovjek si je rekao, snimiću po jedan film svake godine i to radi. Uglavnom, priča o ljubavi i o tome kako čovjek nije zadovoljan samim sobom, pa zašto ne, ajmo kod plastičnog kirurga. Na trenutke jako naporan film, jer sam imao osječaj da traje više od 3h. Film ima jako duboku poruku, ali je jako jako jako težak. Ipak, nezaobilazno štivo.
Ocjena 5.5/10

Lihto 07.07.2009. 13:10

POP tebi nemože ništ pomoći,kad gledaš hororce preko dana sa upaljenim svijetlom i još držiš onog medvjedića pokraj sebe...Koji je po tebi uopće dobar horrorac?Titanic?

Bambusha 07.07.2009. 13:35

Citiraj:

Autor -POP- (Post 1379412)

U zadnje vrijeme imamo nešto sličan redoslijed filmova. Odgled'o sam Valkyrie, i baš su mi danas došli Angels and Demons i Event Horizon 720p.:D

-POP- 07.07.2009. 13:42

Citiraj:

Autor Lihto (Post 1379423)
POP tebi nemože ništ pomoći,kad gledaš hororce preko dana sa upaljenim svijetlom i još držiš onog medvjedića pokraj sebe...Koji je po tebi uopće dobar horrorac?Titanic?

Ne znam kako moš' takav film uopće nazvat hororom.

spawn 07.07.2009. 19:02

Citiraj:

Autor martin22 (Post 1378152)
The buterfly effect

Ovako za one koji nisu pogledali film, a po recenzijama čitaju da je odličan, fantastičan i sl.Razočarat ćete se.Film je o nekom liku koji se može vraćati u prošlost i tako pomaže policiji da saznaju kako se ubojstvo zbilo i tko ga je počinio i sl.Uglavnom kad se vrati u prošlost malo izmijeni budućnost.Da skratim film je glupost, meni je totalno nezanimljiv pa 2x razmislite hoćete li ga skinuti.


Eto,o ovome opisu filmova sam pricao prije par postova. Super opis,nema sta. Znaci tebi je nezanimljiv i sad nitko ne bi trebao gledat jer je tvoja preporuka takva? A vecina ljudi kaze da je iznad prosjeka? Ali ,ok ako ti kazes,da je smece, trebao bih ga zaobici u sirokom luku. Sva sreca pa sam ga pogledao I MENI JE FILM SUPER.
Decki dragi, misljenje je ko s..k ,svako ga ima,ali svi su razliciti,kao i ukusi :D

Mortal 07.07.2009. 19:03

Joj Event Horizont. pa to je dosta stari film ali ga pamtim ko jedan od boljih filmova koje sam gledao....

Mr.Ex.President 07.07.2009. 19:28

Citiraj:

Autor -POP- (Post 1379412)
Valkyrie
Film koji mi je predugo stajao po strani, nisam znao ni o čemu je riječ, ko' glumi, je li dokumentarni. I rekoh, ajde, kad ono veliko iznenađenje. Zadnji atentat na Hitlera, sve u svemu OK film,

Cjepidlačin, al nije zadnji, 41. je od 42:D Baš san prije koji dan ulovio dokumentarac na NGu;)

thedream 07.07.2009. 19:31

Jel gledao netko ovog kretena Brunu,prije nego ostvarim rezervaciju?

Bambusha 08.07.2009. 03:40

Ima li netko preporuku nekog high-budget filma tipa I Am Legend, Cloverfield, Knowing, Watchmen?

fanATIk 08.07.2009. 08:43

Event Horizon sam gledao u kinu dok je bio izašao i bio mi je ok, bome sam se streso par puta. Watchmen me skroz razočarao. Tak obično i bude kad se digne pompa oko nekog filma, kak je on drugačiji, kak je to ekranizacija najboljeg stripa o superherojima itd. Jbg, meni je film dosadan. Pogotovo nisam mogao svarit ona baljezganja Dr. Manhattana. To mi je najjače kad ubace filozofiju u kakti akcijski sf spektakl...

Dawar 08.07.2009. 08:44

Mamurluk
Žešča komedija u zadnje vrijeme, zbilja se imaš čemu nasmijat a da se nemoraš silit na to. Vidim nekima film i nije smješan, ja mislim da im je centar za humor u žeščem k**cu :D

Metastaze
Solidan naš film, ima par humorističnih scena al to je to. Jedino ne kužim zašto naši znaju radit samo filmove sa socijalnom tematikom i onda uvijek uzmu najlošiju klasu građanstva kao primjer. I naravno kad neki stranac vidi film mislit će da smo gori od tunguzije. Zašto naši ne bi radili nekakve trilere, akcijske filmove, SFove?

Opsjednuti
Inače nisam neki ljubitelj horrora, ali ovo je po meni čist fajn za pogledat, na trenutke te može ustrašit, ali uglavnom je predvidljiv. Jedino me živcira što producenti stavljaju nekakve iznenade zvukove u scene koje nisu nimalo strašne samo da bi ih ustrašili(to nije samo u ovom filmu, već u dosta horrora sam to primjetio), na taj način dobiju jeftine horror efekte....

Anđeli i Demoni
Čist OK za pogledat, ništa posebno neću pamtit, ali mi se čini da je suprotno da vincijevom kodu, ovdje se više vrti oko crkve i na strani crkve, nego prošli.
I da bez obzira što sam znao kako završava film, nije mi upropastilo gledanje :)

ShebY 08.07.2009. 10:31

The buterfly effect je preje..n film stvarno svaka čast, ali nastavak ne zaslužuje nosit ime orginala, sramota!

syss 08.07.2009. 10:37

meni je isto prvi dio totalno oke.

WraGG 08.07.2009. 20:33

Citiraj:

Autor Dawar (Post 1380005)
Mamurluk
Žešča komedija u zadnje vrijeme, zbilja se imaš čemu nasmijat a da se nemoraš silit na to. Vidim nekima film i nije smješan, ja mislim da im je centar za humor u žeščem k**cu :D

Pitanje jedno, ali bez flejma...
Jel mi mozes navesti par scena koje su ti bile smijesne? Jedino sto bi potencijalno smijesno moglo biti je scena sa tigrom u autu, ali i to nije sad urnebesno nesto.
Al ok, mene nije impresionirao ni Slumdog Millionaire :fiju:

sinisa1989 08.07.2009. 20:47

pogledao 8 Mile.film mi je preyeben.svaka čast

messiah 08.07.2009. 23:01

Citiraj:

Autor WraGG (Post 1380572)
Al ok, mene nije impresionirao ni Slumdog Millionaire :fiju:

A cuj...100 ljudi, 100 cudi...meni je Slumdog predobar. I hangover.

sinisa1989 08.07.2009. 23:12

100 žena 200 sisa:D.to je istina svako ima pravo na svoje mišljenje.evo npr. po meni borat ne zaslužuje ocjenu koju je dobio na imdb-u.istina to je samo ocjena ali mene film nije nimalo impresionirao.bilo je ono da se od, primjer. 90 minuta, 80 nasmiješ.ja sam se nasmijao samo jednoj sceni i film uopće nisam pogledal do kraja

Dawar 08.07.2009. 23:20

Citiraj:

Autor WraGG (Post 1380572)
Pitanje jedno, ali bez flejma...
Jel mi mozes navesti par scena koje su ti bile smijesne? Jedino sto bi potencijalno smijesno moglo biti je scena sa tigrom u autu, ali i to nije sad urnebesno nesto.
Al ok, mene nije impresionirao ni Slumdog Millionaire :fiju:

Uff ima dosta scena neda mi se sad pisat, ali recimo na početku kad uleti u kupaonu i vidi tigra i kaže glupi tigar i nakon 3 sekunde skuži zapravo da im je pravi tigar u kupaoni :D
I naravno na kraju one slike sa fotića, carske :)

Naravno svako ima svoj ukus, ali da se nisi mogao bar na 3-4 scene nasmijat onda ti je centar za humor u banani (sorry) :chears:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 10:42.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger