PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Cyberpunk 2077 (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=242839)

OuttaControl 11.01.2024. 18:17

Ma da, imam istu grafu, dobri su drajveri? Prosle sam rollbacka jer sam ima microshutering na AW2

Mladenxy 11.01.2024. 18:31

Meni su svi dobri a ovi imaju novu opciju za sve igre, samo pokreneš po igri ili općenito po difoltu za sve...fluid motion frames

https://i.postimg.cc/5XZ4b91b/Screenshot-2.png



https://i.postimg.cc/SJPqfQnC/Screenshot-3.png

Mirkopoter 12.01.2024. 09:27

Citiraj:

Autor Mladenxy (Post 3721515)


Na 720p sve low :D

slavonac90 12.01.2024. 09:41

I to uz FSR :D

Mirkopoter 12.01.2024. 09:45

Citiraj:

Autor slavonac90 (Post 3721631)
I to uz FSR :D

Da :lol2:

Mladenxy 12.01.2024. 16:41

1440p FSR qualty, detalji high bez RT-a koji ne služi ničemu :D
pokazao bi vam benchmark ali isti ne registrira lažne fpse, ali toliko imam :D

Nije puno lošije ni na 4K :D

OuttaControl 12.01.2024. 17:08

A da to je fora sta u menijima i sl ima tipa 600 fpsova pa onda ko fol imas puno

slavonac90 12.01.2024. 17:10

@Mladenxy
To ja zovem prodavanje muda pod bubrege :lol2:
Kako misliš da RT ne služi ničemu? Cyberpunk izgleda prekrasno sa uključenim RT, te se vizualna razlika itekako vidi kada je isti uključen ili isključen, a naravno osjeti se razlika i po pitanju fps-a.

Mladenxy 12.01.2024. 17:37

Citiraj:

Autor OuttaControl (Post 3721735)
A da to je fora sta u menijima i sl ima tipa 600 fpsova pa onda ko fol imas puno

Imam bez FG-a oko 120 fpsa u benchmarku, FG ih podupla. Probaj, imaš istu grafu.

https://postlmg.cc/SX3Hpxsx

Citiraj:

Autor slavonac90 (Post 3721736)
Kako misliš da RT ne služi ničemu?

Tak ak sam napisao, gasim ga u svim igrama i to se nebu promijenilo, ciljano sam kupio grafu koja je nesposbna vrtiti to govno da više nikad ne dođem u napast paliti to sranje:D

OuttaControl 12.01.2024. 20:18

A nece meni, neman onaj super bar, w 10 mbr, proba san probaxit na gpt al nije islo

Helstar 18.01.2024. 15:20

Citiraj:

Autor Mladenxy (Post 3721741)
Imam bez FG-a oko 120 fpsa u benchmarku, FG ih podupla. Probaj, imaš istu grafu.

https://postlmg.cc/SX3Hpxsx



Tak ak sam napisao, gasim ga u svim igrama i to se nebu promijenilo, ciljano sam kupio grafu koja je nesposbna vrtiti to govno da više nikad ne dođem u napast paliti to sranje:D

i sam tako vrtim ga na istoj grafi , predobro izgleda !

Omerta 20.01.2024. 19:34

Pa kakav je ovo kraj igre? Jedva da sam igrao glavne misije, čuvao to i štedio, igrao polako, prelazio sporedne. Ja mislio ovo igrat mjesecima a ono glavna priča užasno kratka.. I onda te vrati natrag u grad i ko fol možeš nastavit igrat ali zadnja misija je i dalje otvorena i čeka.. Majko mila kako su ovo fejlali, pod broj 1, kratko, pod 2 totalno fejlana ta zadnja misija i kraj igre povezan sa nastavkom igranja.. Užas, razočarenje jako i naglo.

Nastavljam dalje igrat i prelazit one žute sporedne misije ali nikad gori kraj igre nisam vidio..

Disco 20.01.2024. 19:41

Citiraj:

Autor Omerta (Post 3723629)
Pa kakav je ovo kraj igre? Jedva da sam igrao glavne misije, čuvao to i štedio, igrao polako, prelazio sporedne. Ja mislio ovo igrat mjesecima a ono glavna priča užasno kratka.. I onda te vrati natrag u grad i ko fol možeš nastavit igrat ali zadnja misija je i dalje otvorena i čeka.. Majko mila kako su ovo fejlali, pod broj 1, kratko, pod 2 totalno fejlana ta zadnja misija i kraj igre povezan sa nastavkom igranja.. Užas, razočarenje jako i naglo.

Nastavljam dalje igrat i prelazit one žute sporedne misije ali nikad gori kraj igre nisam vidio..

Koliko ti je trebalo, ja sam kada je igra tek izašla za 20ak h sveukupno vidio sve krajeve. ;)

Odradio sam nešto sitno side misija.

Sada toga pretpostavljam ima puno više.

Omerta 20.01.2024. 21:10

Oko 100 sati po Steamu, a oko 80h čini mi se po igri..

Ja sam dosta odradjivao sporedne, a jako malo glavne i zato mi je jako veliko razočarenje taj kraj igre. Čak i ne toliko koliko je kratak nego kako je glupo napravljeno.. Princip kako su izveli taj “kraj” mi je nelogičan. Ako sam završio igru, onda sam završio. Nemoš me nakon kraja igre vratit natrag u grad, opet ispred početka te misije i reć mi da mogu nastavit igrat sporedne misije ali ova glavna ostaje otvorena. Mislim wtf..

Nastavljam igrat kao da se ništa nije desilo ali totalan down sam sinoć doživio.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Disco 21.01.2024. 07:38

Citiraj:

Autor Omerta (Post 3723647)
Oko 100 sati po Steamu, a oko 80h čini mi se po igri..

Ja sam dosta odradjivao sporedne, a jako malo glavne i zato mi je jako veliko razočarenje taj kraj igre. Čak i ne toliko koliko je kratak nego kako je glupo napravljeno.. Princip kako su izveli taj “kraj” mi je nelogičan. Ako sam završio igru, onda sam završio. Nemoš me nakon kraja igre vratit natrag u grad, opet ispred početka te misije i reć mi da mogu nastavit igrat sporedne misije ali ova glavna ostaje otvorena. Mislim wtf..

Nastavljam igrat kao da se ništa nije desilo ali totalan down sam sinoć doživio.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa dali su ti da pogledaš kraj, ali i mogućnost da odigraš sve drugo, prije nego se ponovno baciš na kraj. Hrpa igara ima taj koncept.
Evo zadnje što sam igrao sa takvim konceptom je Jedi: Fallen Order.
Meni je to OK, tj super koncept.

IHrvojeI 21.01.2024. 08:23

Citiraj:

Autor Omerta (Post 3723629)
Pa kakav je ovo kraj igre? Jedva da sam igrao glavne misije, čuvao to i štedio, igrao polako, prelazio sporedne. Ja mislio ovo igrat mjesecima a ono glavna priča užasno kratka.. I onda te vrati natrag u grad i ko fol možeš nastavit igrat ali zadnja misija je i dalje otvorena i čeka.. Majko mila kako su ovo fejlali, pod broj 1, kratko, pod 2 totalno fejlana ta zadnja misija i kraj igre povezan sa nastavkom igranja.. Užas, razočarenje jako i naglo.

Nastavljam dalje igrat i prelazit one žute sporedne misije ali nikad gori kraj igre nisam vidio..

Na žalost su išli "slušat" mase... U jednom intervjuu su rekli da je nekakav jako mali postotak igrača završilo glavni quest od witchera jer je, tobože, bio predug, i da će u CP2077 to napraviti drugačije. I zato imamo to što imamo.. Što se tiče ovog djela nakon kraja, jebiga u nekim krajevima V niti ne postoji, a tamo di postoji ima drugačije planove. Ima smisla, ali da je bedasto - je.

Omerta 21.01.2024. 09:12

Da.. Bolje da nisu niti imali “glavnu” priču, jer su one žute sporedne misije ionako 100 puta bolje i uguraju te u taj svijet..
Ali ok, malo se jadam jer sam naviknut na igre koje imaju normalne krajeve tipa Fallout, GTA, Mafia, Stalker, RDR2, itd i nakon kraja ako želiš obavljaš sporedne stvari. Znam da je ovdje drugačiji koncept, ali eto meni nije legao taj dio.

No sama igra je perfektna, stvarno jedna od boljih..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Badboy 21.01.2024. 09:58

Meni oko 40h sa dosta side questova,al ta fora da te vrati na pocetak mi je isto onak wtf.

Poslano sa mog M2103K19G koristeći Tapatalk

IHrvojeI 22.01.2024. 09:11

Citiraj:

Autor Omerta (Post 3723679)
No sama igra je perfektna, stvarno jedna od boljih..

Koji kraj si dobio? Jesi odigrao i PL?

kopija 22.01.2024. 09:52

Baš sam napokon pogledao Hardcore Henry, imao sam cijelo vrijeme 2077 flashbackove, nebih se začudio da je ekipa iz CDPR te davne 2016-e također pomislila, TO JE TO!
Preporuka za oboje, ako (još) niste :)

mamutarka 14.03.2024. 23:41

naletio na ovo, fora priča


O_D_E_Z 26.03.2024. 22:04

Jel netko koristi ovaj famozni FSR3 ?

Sjecam se prije par mjeseci sam instalirao cinimise FSR 2.1 ili tako nesto nekakav mod za ubacivanje frejmova. Bilo je OK, napravilo je od neigrive mi igre igrivu. Ali bilo je sidefekata kao oni nekakav shuttering i slicno.

Imam i5 4460, 16GB DDR3 18000, Radeon GX 6600 XT., Win 10, 2K 160HZ mon. !
Procesor mi je definitivno usko grlo (zbog njega mi je graficka 20% manje iskoristiva) Gledam barem nadogradit na i7 4790k (kosta oko 100$)
Neda mi se cijela ploca mjenjat. Nece bit nesto extra, al cinimise da bi mi taj proc. radio barem 20% bolje nego ovaj i5 4460, a jos kad se nadoda 20% vise da ce graficka davat, to mi se cini kao solidan upgrade za cca 100$ !

*ako sam nesto krivo ukapirao javljate :D

Inace probao sam na GOG Cyberpunk instalirat FSR3 (dlssg-to-fsr3 sa NEXUSMOD) ali nisam nikako uspio. Probavao sam sve zive nvngx.DLL fileove i slicno ubacivat u root GOG folder od igre (po upustvima) ali corak.
Uvjek mi je GRAYED OUT u meniu DLSS (ne mogu ga izabrati)

Sad na kraju sam nesto s*ebo pa nece niti igra da se pokrece. Udrio novi instalaciju na GOG .. opet nece ... "Cyberpunk has flatnlined" error popup pri pokretnaju !!??
Sad skidam kao preko GOG-a neki patch skupa s igrom nemama pojma pa da probam ponovo ...
PA ako se pokrene ... probat cu onaj Luke.mod sa discorda tutorial, jer ocito ovaj sa NEXUSMODS ne radi svima (na svim karticama)

Inace suzdrzavao sam se da igram "nategnuto" Cyberpunk, jer je igra zakon kad se ukljuci raytracing i malo podesi u settingsima. Bas ima nekakav ugodjaj... Pravilne sjene jako puno znace kod ugodjaja... (bar meni)

Disco 27.03.2024. 07:57

IMHO ti je bacanje novaca na taj i7, radije si uzmi neš polovno a novije sa 6 jezgri ili više. Nešto od intelove serije 10 na više ili ryzen 3000 i jače.

Pogotovo na očekivanja, RT i ostalo...

Mario92 27.03.2024. 08:19

Ako ti se da čekati malo, AMD je najavil FSR 3.1 koji je puno bolji od trenutne verzije, pa kad dojde i u CP2077 mislim da bude to to

O_D_E_Z 27.03.2024. 09:52

Citiraj:

Autor Disco (Post 3735558)
IMHO ti je bacanje novaca na taj i7, radije si uzmi neš polovno a novije sa 6 jezgri ili više. Nešto od intelove serije 10 na više ili ryzen 3000 i jače.

Pogotovo na očekivanja, RT i ostalo...

Ma ne zelim raskopavat trenutni PC koje je 10+ godina. Na njemu su mi neki programi i instalacije (starije) te hrpetina addona.
Neda mi se vadit maticna i reinstalacija svega zivoga. Jedva sam nastimao da sve donekle radi, posto ne na njemu nakalmljeno toliko toga da je cudo da uopce radi sve skupa jos !

Citiraj:

Autor Mario92 (Post 3735560)
Ako ti se da čekati malo, AMD je najavil FSR 3.1 koji je puno bolji od trenutne verzije, pa kad dojde i u CP2077 mislim da bude to to

A evo jos uvjek pokusavam natjerat svoju 6600 XT na faj FSR 3.0. Jedva nasao one filov-e za cyberpunk (lik stavio na paywall/patreon) pa moras kopat po netu. I sad ako ne uspije nakon 3ce ciste instalacije s GOG-a. Odustajem ...

OuttaControl 27.03.2024. 11:18

Citiraj:

Autor O_D_E_Z (Post 3735575)
Ma ne zelim raskopavat trenutni PC koje je 10+ godina. Na njemu su mi neki programi i instalacije (starije) te hrpetina addona.
Neda mi se vadit maticna i reinstalacija svega zivoga. Jedva sam nastimao da sve donekle radi, posto ne na njemu nakalmljeno toliko toga da je cudo da uopce radi sve skupa jos !

Imam iste windowse od cca 2012. Intel Eserija na bolji intel i5 7400, na amd ryzen 5700, a grafika nvidia na amd na nvidiu na amd, windowsi sa 7 na 10 isli sve iste instalacije i programi.


Jedina velika mana je što je MBR a nije GPT, to nisam uspio prebaciti pa mi ne radi ReBAR, i grafika je slabija zbog toga.

dani77 27.03.2024. 13:10

Citiraj:

Autor OuttaControl (Post 3735591)
Jedina velika mana je što je MBR a nije GPT, to nisam uspio prebaciti pa mi ne radi ReBAR, i grafika je slabija zbog toga.


Kloniraj si disk i taj klonirani konvertiraj iz MBR u GPT sa npr. EaseUS Partition Master-om (bootabilnim). Ne zaboravi prebaciti sa Legacy na UEFI boot. Ako sve funkcionira (trebalo bi bez problema), napraviš to i sa glavnim diskom.

d0X 27.03.2024. 13:54

Citiraj:

Autor OuttaControl (Post 3735591)
Jedina velika mana je što je MBR a nije GPT, to nisam uspio prebaciti pa mi ne radi ReBAR, i grafika je slabija zbog toga.

Davno sam to radio preko AOMEI Partition Assistanta. Bez gubitka podataka uspije prebaciti.

OuttaControl 27.03.2024. 15:22

Probao sam sa EaseUS i sa jos jednim ali sa AOMEI nisam, budem probao, isto bootable pretpostavljam

Alfredo nr.3 27.03.2024. 19:49

Ja sam probao sa više softvare i uvijek bezuspješno dok nisam naišao na video u kojem se preporučuje software koji stvarno radi, a to je MiniTool Partition Wizard Free 11.5. Mora biti baš ta verzija. S tim programom je migracija sa SSD na SSD prošlo ok.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 16:56.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger