Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.09.2019., 11:23   #9421
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Samo ne u osnovnom paketu
Nemamo ni SK u HD-u, čak ni ovaj NG Wild koji su nam poklonili nismo dobili u HD verziji iako postoji
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2019., 11:29   #9422
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Znam, ali su ih barem stavili u prošireni paket. Ja sam samo njih plačao 55 kn mjesečno. Mene sad više brine najava pokretanja Nov@sport kanala i prebacivanje sadržaja sa SK na taj program. Kako je isti vlasnik u pitanju, strah me da će se to dodatno plačati .
Stipest je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2019., 12:49   #9423
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Znam, ali su ih barem stavili u prošireni paket. Ja sam samo njih plačao 55 kn mjesečno. Mene sad više brine najava pokretanja Nov@sport kanala i prebacivanje sadržaja sa SK na taj program. Kako je isti vlasnik u pitanju, strah me da će se to dodatno plačati .
Hehe, nadam se da smo to rijesili, okolo naokolo.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2019., 15:26   #9424
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Nisam još,ali nije ni bitno. Ovo je samo još jedan primjer gdje nas prave budalama. Imamo sve sada u SK i onda oni osnuju novi kanal,prebace sadržaje sa SK u njega i traže da se on posebno plača. Ne zna se još hoče li biti tako, ali kanal sigurno kreće do kraja mjeseca.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2019., 15:34   #9425
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Poseban akcenat stavljen je na odabir najatraktivnijih sportskih sadržaja. Septembarske utakmice 5. i 6. kola kvalifikacija za EURO 2020, reprezentacija Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Srbije, najavile su i uzbudljivu nogometnu jesen na Novoj BH. Do kraja godine, gledatelje očekuje završnica Kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sve tri selekcije, a Nova BH kao medijska kuća reprezentacije BiH ekskluzivno će prenositi i utakmice našeg tima u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru. Nakon tromjesečne pauze najglamuroznije nogometno takmičenje, Liga prvaka, ponovno je srijedom na ekranima Nove BH. Gledatelji će ekskluzivno na kanalu Nove BH pratiti i Evropsko prvenstvo u nogometu 2020, koje će se igrati u 12 evropskih gradova.

Iz porodice Nova kojoj pripada i Nova BH, ekskluzivno je najavljeno i pokretanje novog televizijskog kanala Nova Sport, specijaliziranog za prijenose i praćenje najvažnijih sportskih događaja. Nova Sport uskoro kreće sa emitiranjem i gledateljima će nuditi raznovrstan i premium sportski sadržaj - svakoga dana - 24 sata dnevno. Ljubitelji engleske Premier lige ovu vijest će dočekati s oduševljenjem, jer će putem Nove Sport moći bodriti svoje favorite među 20 klubova sa ostrva. Uz najmoćniju englesku Premier ligu, tu su i utakmice španske La Lige ili popularne Primere, u kojoj već godinama vladaju Barcelona i Real, a čije okršaje ćemo gledati i u novoj sezoni na Novoj Sport. Novi kanal bit će i „kuća” američkog nogometa kroz najzanimljivije utakmice NFL lige. Uživanje u nogometu upotpunit će i uzbudljivi mečevi rivala Fenerbahce – Galatasaray, Sporting – Benfica, Ajax – PSV, Shakhtar – Dynamo Kyiv, Besiktas – Fenerbahce, Porto – Braga.

Osim nogometa, novi kanal prenosit će i košarkaške utakmice Eurolige i Eurokupa, kao i najuglednije teniske turnire iz Japana, Kina i SAD-a.

Nova Sport uskoro će biti dostupan gledateljima u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, Srbiji i Crnoj Gori.

http://ba.n1info.com/Vijesti/a377502...ova-Sport.html
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2019., 15:59   #9426
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
To ja i govorim. Što će onda ostati na SK? Sad se priča da bi to trebalo biti samo u Total TV-u. Nadam se.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2019., 00:19   #9427
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Izgleda da nam ne gine uzimati IPTV liste.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2019., 12:03   #9428
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Postovani korisnici koji imate pretplatu na "Planet Sport paket" dali vam radi Planet sport 2 (stoji zakockana smrznuta slika) i Planet sport 3 (nema slike - crno).
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2019., 13:34   #9429
zastitar
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: GB
Postovi: 10
Molio bih odgovor ako netko zna. Htio bih prebaciti fiksne usluge u A1 iz HT-a ali postoji dug po mobilnoj broju pa me zanima dali mi oni mogu odbiti zahtjev za prijenos usluga. Po logici fiksne i mobilne su dvije različite usluge no ništa me ne bi čudilo. Poslao sam upit hakomu no njima treba vremena da odgovore
zastitar je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2019., 13:47   #9430
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Nisi jasno naveo kome si dužan, HT ili A1 ?
Jeli "mobilna usluga" sama za sebe ili je dio nekog paketa ?

Ako je sama za sebe / posebni ugovor, nebi trebao biti razlog za odbivanje zahtjeva.
Nikky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2019., 13:58   #9431
zastitar
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: GB
Postovi: 10
HT-a sam dužan za mob a prešao bi u A1 sa fiksnim trio paketom. Nisu mi spojene usluge u jedno odnosno mobilna i fiksna je svaka zasebno.

Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Nisi jasno naveo kome si dužan, HT ili A1 ?
Jeli "mobilna usluga" sama za sebe ili je dio nekog paketa ?

Ako je sama za sebe / posebni ugovor, nebi trebao biti razlog za odbivanje zahtjeva.
zastitar je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2019., 23:29   #9432
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
zeza u splitu ikoga net veceras ?
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2019., 13:37   #9433
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Meni je bilo sve ok.