Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 03.10.2006., 09:09   #1
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
OBAVJEST O COD2YOU

Evo, kao sta igraci COD2 mogu vidjeti da je COD2 forum pao dole kao i site moram napisati jos i objasnjenje svima ljudima koji su sudjelovali u tome projektu.
Mi koji smo financijski i kadrovski sudjelovali u svemu tome strasno smo razocarani i ne mozemo skriti svoju ljutnju i ogorcenje na jednu osobu koja se svojim izrazito zrelim ponasanjem na razini petogodišnjaka usudila prisvojiti sve sebi zato jer je napravila nekoliko modova. Zato jer je vodila site i forum i nikome nije dala da ista radi i to samo iz jednog razloga koji je danas svima ocit a to je da ima potpunu kontrolu i moze napraviti ovo sta je jucer napravio. Ja sam ga konstantno molio da ako on ne stigne uzdrzavati 2 sitea da meni da mu pomognem, cak sam i pisao stranice koje kasnije nisam mogao ubaciti jer mi nije dao pristup bazi. Njegovo objasnjenje je bilo da mi bazu nemre dati ne zato jer mi ne vjeruje nego iz osobnih razloga o kojima ne bi htio pricati. Danas vidimo koji su to razlozi.

Sta reci nego da je jedna osoba kojoj smo dali da to sve vodi jucer svojim ponasenjem potvrdila da su svi prigovori bili na mjestu. Kada je bez razloga obrisao site i onda na klanskom serveru rabbitsa napisao da odlazi iz klana. A kako mu nitko nije nista odgovorio par sati kasnije je i obrisao site i forum.
Tim postupkom se valjda mislio osvetiti meni a s time je samo dobio uz onih 160 razocaranih ljudi jos 10tak novih i potvrdio svoju razinu ponašanja.

Na kraju Vas pitam da li smo atha, Darth Vader i ja pogrijesili sto smo odbili slijepo slusati takvog covjeka? Što smo se usudili prigovoriti mu?
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline  
Staro 03.10.2006., 09:14   #2
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,130
znači server je gotov? Ponovo? Opet ista priča?: suicide

Zašto? Što je sad izbilo kao problem...
__________________
..smartphone...
Lesa je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2006., 09:15   #3
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
A ja cekam jucer, cekam...reinstalirao windoze i sad ce ic Cod gore pa da skinem sve sto treba sa servera kad ono $%&/!

Ajde kad se vruce glave ohlade, bit ce sve u redu, a bas smo trebali klan veterana osnovat.....
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 03.10.2006., 10:31   #4
srle
Premium
Moj komp
 
srle's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Pozega/Osijek
Postovi: 195
nisam dio te ekipe vase ali igram cod klanski i ajmo reci dosta se kuzim ,ako se nevaram pricas o raku koji je pravio neki mod i izbacivo jump exploite iz mapa i valda zele da ga stave u novi pam sto mislim da ce se worm oglusit na to(http://www.balkanclanbase.com/viewtopic.php?t=624).zao mi je zbog vas no za***ite sve i udarajte dalje cod2win
__________________
g2top only!
srle je offline  
Staro 03.10.2006., 11:00   #5
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
iskreno kada se radi klan onda trebaju biti tri lidera. jedan generalni jedan koji ce raditi oko sajta stvari i jedan koji ce biti zaduzen za ljudstvo.

Nadalje ta tri covjeka se trebaju jako dobro poznavati jer da jedan napravi sto je ovaj sada napravio druga dvojica mu dolaze doma i ***u majku jer se nemozes ponasati ko debil. Ako oces izaci iz klana izadji reci decki ja odoh i gotovo vozi ali brisati saj i forum je ne krajnje djetinjastvo vec neznam....

I da sve pricam iz iskustva.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 03.10.2006., 11:06   #6
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Ode i to finalno.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 03.10.2006., 11:31   #7
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Ode i to finalno.
Atha, sta sad?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 03.10.2006., 11:47   #8
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
We'll keep you informed.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 03.10.2006., 11:56   #9
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
No comment!
 
Staro 03.10.2006., 12:19   #10
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Ne slažem se sa necijim postom da klanu treba tri, odnosno vise leadera jer bas tad nastaju razdori... treba jedan covijek da se brine o svemu i eventualno da nekome da neki "zadatak" da mu pomogne... Leader sam CW klana oko godinu i pol i u klanu sve fercera ok, uvijek ima nekih razmirica ali to je ajmo rec normalno.... Kod nas u klanu je prosjek godina kojih 25 imamo i lika sa 42 i 32 godine i samo dvojicu ispod 17 tak da je i neka ozbiljnost tu.
Foxman je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2006., 12:32   #11
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Autor Codiac- Pregled postova
iskreno kada se radi klan onda trebaju biti tri lidera. jedan generalni jedan koji ce raditi oko sajta stvari i jedan koji ce biti zaduzen za ljudstvo.

Nadalje ta tri covjeka se trebaju jako dobro poznavati jer da jedan napravi sto je ovaj sada napravio druga dvojica mu dolaze doma i ***u majku jer se nemozes ponasati ko debil. Ako oces izaci iz klana izadji reci decki ja odoh i gotovo vozi ali brisati saj i forum je ne krajnje djetinjastvo vec neznam....

I da sve pricam iz iskustva.
S ovim se u potpunosti slazem... oni moraju znat sta drugi misli A NE samo bit jako dobri prijatelji... Predvidit reakciju drugoga i samo tako ce moc sve bit u redu... ja to znam jer sam takve probleme prosao.

Iskreno se nadam da vas trud i trud svih ostalih clanova i onih koji to nisu (a zeljeli su pomoci i doprinjeti tome) nece tek tako pasti u vodu.
Ne zelim se misat di mi nije misto i zabadat nos u vasa posla ali moram reci da je do sada sve bilo zaista odlicno i funkcioniralo je u najboljoj prijateljskoj atmosferi.
Biti lider i vodit (odrzavat) jedan forum i time pratit događanja u ligi... povlaci za sobom uzajamnu suradnju i odgovornost bas kao i u ostalim stvarim van granica ove virtualne kutije...
Ma ko god bio odgovran za rusenje/iskljucenje ili kako vec foruma nadam se da ce razmislit o svemu ovome..

Foxman: Godine nisu bitne bio on balavac od 17 godina ili obiteljski covjek.. sa 4 banke,bitno je ono sta je SVAKOME pojedincu u glavi nista drugo...
Tako da takve predrasude ne stoje... ima i ozbiljnijih (odgovornijih) sedamnaestogodisnjaka nego nekaih starih momaka koji imaju 40 godina i odnose se neodgovorno prema SEBI i ostalima.
Jedan covjek to ne mozes sve vodit....
G0RKI je offline  
Staro 03.10.2006., 12:33   #12
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
CoD2YoU nije bilo klanski server. Imali smo 160 korisnika.
Ali zato C2Y Rs je. Imaju 15ak igraca.
Doduse, oba su pala...
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 03.10.2006., 12:47   #13
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Za rabbitse ne brinite, brzo cemo mi ponovno na noge. Niti jedan zakazani mec nismo odgodili, vec danas se vracamo gore i sa novim serverom i siteom do kraja tjedna.
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline  
Staro 03.10.2006., 13:44   #14
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Citiraj:
Autor G0RKI Pregled postova
Foxman: Godine nisu bitne bio on balavac od 17 godina ili obiteljski covjek.. sa 4 banke,bitno je ono sta je SVAKOME pojedincu u glavi nista drugo...
Tako da takve predrasude ne stoje... ima i ozbiljnijih (odgovornijih) sedamnaestogodisnjaka nego nekaih starih momaka koji imaju 40 godina i odnose se neodgovorno prema SEBI i ostalima.
Jedan covjek to ne mozes sve vodit....
Apsolutno se ne slažem....
Ne znam jesi li sa razumijevanjem pročitao moj post ali imam iskustva s tim, naime leader sam COD1 i sad COD1 i COD2 klana preko godinu i pol... kroz klan mi je profiltriralo oko 30 ljudi i samo s klincima problemi... naime naravno da uvijek ima iznimaka ali rijetko problemi sa starijom ekipom....
Foxman je offline  
Staro 03.10.2006., 13:59   #15
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Foxman jesam i razumjem te ali podvuci granicu i rec nesto kao: Sve su to balavci i samo mi hoce dignit zivac necu ih primat u klan. Tako nesto je besmisleno... Ne kazem da si ti to tako rekao samo navodim primjer.... Ne bi treba sudit svima na racun vecine...nisu SVI sedamnaestogodisnjaci i oni od 4 banke jednaki to ti hocu reci. ne mozes naprosto stavit tako granicu i tako trpat sve u isti koš. To je bit moga posta i zato opet kazem da nije to u redu. A da razmirica nece bit,hoce a ako su pravi to ce rijesit brzo i prijateljski bez nekakvih problema i podmetanja nogu.

Edit: Atha nije namjerno. Naravno da nije bio klan.
Svakako se nadam da cete sve nesuglasice izgladit.
G0RKI je offline  
Staro 03.10.2006., 14:00   #16
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Opet ste otisli u krivome smjeru. C2Y nije bio klan, i tamo je bilo 160ljudi.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 03.10.2006., 14:34   #17
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,739
Forum CoD2You.com radi kao i do sada. Kao što ste mogli pročitati, bio je na održavanju. Stranica je i dalje na održavanju jer bi MM-u, kao odobi koja će se dalje brinuti o tome, bilo komplicirano održavati Joomla CMR. Vjerojatno će biti zamijenjen sa nekim manje kompliciranim.

Rabbits site postoji, nije nigdje obrisan. Potrebno je samo lijepo pitati za njega.

Biti će još nekoliko sitnih promjena da bi MM mogao, samostalno ili uz pomoć manjeg broja ljudi, uspješno održavati.

Igrači sever radi sigurno do 22.10., a nakon toga ga vjerojatno preuzima MM u ovakvom obliku kao i do sada. Na tom polju neće biti nikakvih promjena, osim što se iz toga ja povlačim kao igrač i admin. MM će imati tehničku podršku oko servera.

Izrada modova za taj server mi je i dalje dobra zabava, te će na serveru biti još novih. Ne mislim stati na tome što sam ponudio korištenje moda na chiterskom siteu i tu su ga odbili. Znam još nekoliko instanci koji ga neće odbiti. Ne radi se o letećim glavama i suludim krikovima nego o antiexplotu ili zabrani varanja u igri. Ako ništa, CoD2You će ga imati. Sasvim dovoljno zadovoljstva.

Prospavana noć i MM-ovo uvjeravanja su mi rekli kako 100-tinjak ljudi ne treba trpiti zbog trojke (bolje rećeno jednog) koji dižu bunu zbog toga što mu nisam dao rcon pass na igračem serveru. Vidim da je to bila sasvim dobra odluka. Manja je šteta nakon ovih promjena.

I sve to nije bilo nimalo potrebno, da se poslušalo moj savjet. JA odlazim, SVI OSTALI ostaju i sve je kao i do sada.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Staro 03.10.2006., 14:47   #18
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Trpiti zbog trojke? Sto smo nas troje to napravili?
Trpiti?
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 03.10.2006., 14:59   #19
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,739
Nije mjesto za razglabanje o tome, kao i što nije mjesto ovom threadu ovdje, obzirom da CoD2You radi. I CoD2You igrači server radi i svi mogu igrati na njemu kao i do sada. Ništa se spektakularno nije dogodilo. Samo sitna reorganizacija.

trpiti = iskrivljeno od trpjeti, ispaštati.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Staro 03.10.2006., 15:10   #20
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Citiraj:
Autor RAK Pregled postova
Rabbits site postoji, nije nigdje obrisan. Potrebno je samo lijepo pitati za njega.
DA, moram pitati za server i site, da te molimo na koljenima ili da ti prvo izgradimo crkvu. Rabbitsi postoje i biti ce ali bez tebe i tvoga sitea i foruma.

Citiraj:
Autor RAK Pregled postova
Prospavana noć i MM-ovo uvjeravanja su mi rekli kako 100-tinjak ljudi ne treba trpiti zbog trojke (bolje rećeno jednog) koji dižu bunu zbog toga što mu nisam dao rcon pass na igračem serveru. Vidim da je to bila sasvim dobra odluka. Manja je šteta nakon ovih promjena.
LOL. DA to je razlog, mislim da su svi mogli citati kako je jucer sve teklo, ja sam trazio call vote da vratis i rekao da necu voditi ligu a atha da nece biti admin i odmah si poceo sve brisati. U kakvom virtualnom svijetu ti zivis, stvarno ne znam ali ocito si ti tamo netko bitan pa te ostavljam u tome svijetu.Necu opet ulaziti sa takvima poput tebe u raspravu. Samo ti vladaj ili sam ili preko MM-a ja u takvom projektu nisam htio sudjelovati gdje cemo svi biti budale i poslusni kunici a ti ces se na svima izivljavati.
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline  
Staro 03.10.2006., 15:13   #21
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,410
Rak,Svi dobro znamo Tvoje kvalitete,Ja osobno vjerujem da si imao dobar razlog,ali bogamu,pa zakaj svaka 3 mjeseca popi.is i popisas sve kaj si napravil?pusti ciku i viku,pa znas da se za dobrim konjem prasina dize......
stay calm and bright......


kruha tak i tak nemamo-dajte na bar IGARA!!
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline  
Staro 03.10.2006., 15:17   #22
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Citiraj:
Autor RAK Pregled postova
Nije mjesto za razglabanje o tome, kao i što nije mjesto ovom threadu ovdje, obzirom da CoD2You radi. I CoD2You igrači server radi i svi mogu igrati na njemu kao i do sada. Ništa se spektakularno nije dogodilo. Samo sitna reorganizacija.

trpiti = iskrivljeno od trpjeti, ispaštati.
Ispastati zbog trojke? Sto smo mi napravili?
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 03.10.2006., 15:17   #23
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
Decki ohladite glave, netreba vam sve ovo. OVO JE IGRA. Postoji netko tko je sve ovo NAPRAVIO/INSTALIRAO/VODIO. Nisam bio prisutan kad se NESTO desilo, niti me zanima sto, ali zalosno je sve ovo. Ne branim nikog, ne optuzujem nikog, moje je da zaigram PO PRAVILIMA servera i u druge stvari ne guram nos.

Bolje ovo lokat jer ne vodi nigdje!
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 03.10.2006., 15:25   #24
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Da barem projde 3 mjeseca. To je i glavni razlog svega, pa on jedini mora imati sve tako da moze sve pobirsati ako mu nesto ne pase. Mene boli q*** ja nisam htio biti admin niti ista na tom siteu. Meni su jedino zeceki bitni. Nego atha je otisao zbog toga, pa hebemu on i MM su kao jos administratori a ne mogu nista napraviti bez da Raka zamole da im nesto napravi. Covjek ocito ima potrebu da ga ljudi mole i trebaju i zato umjesto da si kupi psa svakih mjesec dana sve brise i valjda uziva u tome kako svi placu za njime i serverom. To je jedino logicno objasnjenje.

A Rak ovako kako si htio mene uvesti u to da nisam dobio pass pa sam digao bunu je podmuklo i glupo, na takve fore nitko normalan ne pada. Ja hocu otici iz lige vec pola godine pa mi nedate i kad mi je prekipjelo to voditi i htio sam ostati samo support i moderator bez ikakvih ovlasti ti meni prebacujes da ja hocu rcon pass. To je suludo i zbog jos jedne stvari a to je da je atha moj najbolji prijatelj, prijatelji smo od 6godine zivota, i meni ne treba rcon pass na tome serveru da bih promijenio mapu ili tip igre. Meni rcon ne treba a da sam ga htio mogao sam ga dobiti od athe. Tako da te price prodaj svojim slijepim slugama.
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline  
Staro 03.10.2006., 15:28   #25
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,458
Decki, dosta...raspravu nastavite negdje drugdje...Dolazim u napast da ovo pobrisem...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na