Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2019., 17:10   #121
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
FlameHyre Token is a Self-Diminshing digital currency built on ethereum Blockchain with a 1% incode burn rate. FHT can also be used on the FlameHyre Platform as a reward for programming/creative services.

Vrijedi 40$

https://t.me/FlameHyreAirdropBot?start=r0753188364
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 00:02   #122
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
Citiraj:
Autor killah_tm Pregled postova
Noia coin

Instalirate si na komp program i upisete eth wallet adresu te taj program mora raditi 72h od petka do petka te se dobije 200coinova.
22.7. ce coin ici na kucoin exchange pa evo prilike da se nesto skupi
odradite i kyc za svaki slucaj...

https://dashboard.noia.network/r/7f12492d

evo link za download programa:

https://github.com/noia-network/noia-node-gui/releases
ovaj coin je od danas na kucoin exch. gdje mu je cijena trenutno 0.1usd (bila je 0.55usd najveca), znaci za tj dana dobijete 20usdt.
p.s. obavezno odraditte kyc!!!
killah_tm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.07.2019., 20:42   #123
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
Citiraj:
Autor killah_tm Pregled postova
TomoChain is an innovative solution to scalability problem with the Ethereum blockchain, and other blockchain platforms. TomoChain which will become an ideal scalable smart-contract public blockchain for decentralized apps, token issuance and token integration for small and big businesses.

Cca 22$ a samo se treba unjeti adresa od walleta i mail

http://t.me/tomochainairdropbot?start=554790448
za ovo imate jos koji dan, coinu raste vrijednost i vec sada ima vecu vrijednost nego neki puno stariji coin
jedan od boljih projekata i moze se odmah trejdati sa njime, na hrpu exchange je vec...
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 07:04   #124
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
@killah_tm to je fejk,taj bot me traži 0.09 ETH-a,koje je naravno biser i poslao ...

Dobio sam od admina 115 tomo koji je u erc20,ali fake koin,koji nije vrijedan apsoštrumfno niš ...

naime u razgovoru sa adminima na pravom tomo kanalu tomocoin je u trc20 i nema više veze sa eth-om ...

Ako i bolje pogledaš u liniji u browseru ili u telegramu vidjet ćeš da ima tomochain i tomochina ...

Uglavnom taj admin koji je poslao 115 tomo,nakon kaj sam tražio da vrati 0.09ETH koje sam poslao,izbacio me iz grupe i nemogu se više spojiti na nju ...

U biti moj komentar je bio da već 2 dana nisam dobio povrat tog ETH-a
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 09:06   #125
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
@killah_tm to je fejk,taj bot me traži 0.09 ETH-a,koje je naravno biser i poslao ...

Dobio sam od admina 115 tomo koji je u erc20,ali fake koin,koji nije vrijedan apsoštrumfno niš ...

naime u razgovoru sa adminima na pravom tomo kanalu tomocoin je u trc20 i nema više veze sa eth-om ...

Ako i bolje pogledaš u liniji u browseru ili u telegramu vidjet ćeš da ima tomochain i tomochina ...

Uglavnom taj admin koji je poslao 115 tomo,nakon kaj sam tražio da vrati 0.09ETH koje sam poslao,izbacio me iz grupe i nemogu se više spojiti na nju ...

U biti moj komentar je bio da već 2 dana nisam dobio povrat tog ETH-a
kolega imas pravo, provjerio sam i ovo je stvarno fake....
zato nikada ne treba placati nista za airdrop!!!!

Zadnje izmijenjeno od: killah_tm. 24.07.2019. u 10:43.
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 19:22   #126
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Eto ja sam platio školu ...


Pa da i drugi znaju ...


Mogu i oni podijeliti takve stvari ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 15:26   #127
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
Eo nesto lagano za odraditi i provjereno

ZALXTHEREUM coin, vrijednost 80$, par min posla...

https://t.me/Zalx_bot?start=r0246680914
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 17:48   #128
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Izgleda kao prevara, isto kao i zadnji. Staro je nekoliko dana (cca 15), traže eth za coin...
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 18:56   #129
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Evo i ja pronašao jedan ..


Rega i potvrde 33.8 dolara,sve na stranici ... tak da ...


https://tokenhell.com/da3905ref
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 19:28   #130
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Izgleda kao prevara, isto kao i zadnji. Staro je nekoliko dana (cca 15), traže eth za coin...
Ne traze eth za airdrop nego ako zelis kupiti coin onda su to cijene u eth
Ono je bio slucaj da te bot trazi odmah pare...
killah_tm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2019., 22:40   #131
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Taj ZALXTHEREUM coin je gotov,nema više airdropa,makar se regaš i ovaj napiše da je u botu 40 koina ...


Možda neki fejk,na službeoj je stranici airdrop gotov ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 23:00   #132
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
Nije fake!!!! Ova prva runda je danas gotova da i ide prcim 2000 usera koji su ispravno ispunili a bit ce druga runda airdropa ubrzo
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 01:03   #133
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Twitter račun za isti je doslovno 14 dana star. Nije na niti jednom exchange. Odakle vrijednost od 80$ kada se nema gdje prodati ili pretvoriti u bilo što.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 06:57   #134
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Jedini pravi airdropovi su bili xlm i nrg....ovo drugo cak nisu ni shitare, nema ih ni na cmc,a kamoli na nekoj exchange a da nije etherdelta.ta njihova vrijednost je obicna navlakusa
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 08:48   #135
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
E lakse malo, tko hoce neka radi airdrop tko nece nemora
Nisam ja smislio vrijednost, samo prenosim info od siteova koji se bave airdropovima...
P.s. nemoze ti odmah coin koji je tek poceo u ico stageu biti na cmc... a o exch da ne govorim, treba vremena da projekat zazivi i da ga primi neki exch. Morate malo prouciti kako to funkcionira...
Nikedan projekat nebi zazivio pa ni eth, xrp i sl Kada bi bilo da zaradis 10,20,80$ za par minuta kliktanja i lajkanja i da ti to odmah isplate, zar ne?

Zadnje izmijenjeno od: killah_tm. 26.07.2019. u 08:53.
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 11:12   #136
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Slažem se, dugo sam u kriptou i nakon extensive istraživanja i puno iskustva to je tako kako je killah napisao. Samo polako i strpljivo.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2019., 18:58   #137
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
SMART VALOR is the World's First Security Token Exchange for Alternative Investments. Today, SMART VALOR is licensed as a Financial Intermediary in Switzerland and is registered to run a crypto-fiat exchange through our Liechtenstein entity. On the technical side, the team has built a solid technology for the exchange module and secure custody. The initial launch is focused on cryptocurrencies. The pre-launch offer (20 Swiss Francs for Free) lasts till July 30.
Dijele cca 20$ za regu no imate vremena samo do 30.7.

https://smartvalor.com/referral/UCgrx7kF
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 03:06   #138
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Ne prenosis ti te informacije sa sajtova kako kazes nego ih prenosis za osobnu korist, sva sreca da se moze /refferal dio izbrisati, a i ne radis pozadinu coina nego samo gledas koji coin koliko vrijedi i ima li airdrop, jeli lazno ili ne briga te.
baTman je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 08:32   #139
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
Naravno da svatko da link od referala, sta je tu cudno???
Ako ti covjek sharea info najmanje sto mozes je iskoristiti njegov refferal...
Ocito ovdje ima previse pametnih ljudi koji imaju potrebu lijeciti svoje privatne frustracije po forumima jer nemaju zivot pa nema potrebe za dijeljenjem informacija za sta je i osnovana ova tema!!! Sretno svima
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 08:32   #140
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor baTman Pregled postova
Ne prenosis ti te informacije sa sajtova kako kazes nego ih prenosis za osobnu korist, sva sreca da se moze /refferal dio izbrisati, a i ne radis pozadinu coina nego samo gledas koji coin koliko vrijedi i ima li airdrop, jeli lazno ili ne briga te.
Ček malo, a mi svi drugi smo tu radi tvoje osobne koristi? da te osobno obogatimo??
Valjda znaš osnove biznisa? misliš da Amazon ili Pliva žele tebe obogatiti radi nečega?
Pa normalno da čovjek želi zaraditi, ono hellouuu good morning.

Čovjek zarađuje od airdropova, koga briga jel airdrop od Ethereuma ili Sv.Petra.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 10:00   #141
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Evo jedan sigurica airdrop koji se može odmah unovčiti. Naravno dajem refferal link pa budite ljubezni.

Bitpanda je bitcoin mjenjačnica, jedna stabilnih i sigurnih. Iz Austrije je, prijavljena kod financijskih institucija EU i provjera identiteta je obvezna. Kod njih je inače najjeftinije (uzimaju najmanju proviziju) kupiti crypto ukoliko kupujete preko kartice (Visa i MasterCard). Za cca 2 tjedna šire djelatnost na punokrvni exchange tipa Binance, Kraken, te izdaju svoj token (kao što Binance ima BNB).

Trenutno isti token ima IEO i prodaje se po 0,10€, ali svi korisnici koji se registriraju i prođu provjeru identiteta, će dobiti airdrop besplatnih tokena (ne morate ništa kupiti, samo morate kliknuti da želite airdrop). Isto tako, ukoliko želite možete kupiti 500 PAN tokena (cca 25$) i onda dobivate dodatni airdrop njihovog tokena. Airdrop će biti 13.8., a prijave završavaju dan ili dva prije toga.

Ukratko:
1. Kliknete na link i registrirate se: https://www.bitpanda.com/?ref=1760190204889404426
2. Prođete provjeru identiteta.
3. Potvrdite u sučelju da želite primiti BEST airdrop.
4. Čekate 13.8.2019. i prodate tokene za €, $, BTC, neki drugi crypto ili ih ostavite da stoje i čekaju bolja vremena.


P.S. Imaju super mobilnu aplikaciju, tako da nakon što se registrirate možete sve rješavati preko mobitela (buy, sell, airdrop claim...), nema potrebe za webom. Nisam siguran da li se provjera identiteta može preko mobilne aplikacije, davno sam se registrirao, više se ne sjećam preko čega je išla.

EDIT: Potpuno nepotrebno za airdrop, ali samo informacija, ukoliko se prijavite preko ref linka, i napravite trgovanje od 10€ na Bitpandi, u rok 24 sata će vam pokloniti dodatnih 10€. Teoretski, stavite 30€ na račun, kupite PAN, zatražite taj dodatni airdrop na koji imaju pravo samo vlasnici 500 PAN tokena, prodate PAN, dobijete još 10€ i povučete sve natrag na račun, 13.8. dobijete dva airdropa. Ako ćete tako nešto kemijati, svakako provjerite da li treba držati PAN do 13.8. ili se može odmah prodati nakon što se napravi "claim".

Nije dozvoljeno imati više računa na Bitpandi, tako da ukoliko već imate račun, nemojte ni pokušavati se prijavljivati preko ref linka.

Zadnje izmijenjeno od: Libertus. 29.07.2019. u 12:08.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2019., 12:48   #142
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
jel traze selfije sa osobnom?
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2019., 13:49   #143
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Ma ženska me neka navigala u lajvčatu ... ono ostal sam šokiran ....
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2019., 14:28   #144
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
Stellar gold (xlmg), moze se dobiti cca 37.5usd

http://t.me/Xlmgairdropbot?start=5e8...cf5a47381abd2a

Evo provjereno vec je na 5-6 exchange...
https://coinmarketcap.com/currencies/stellar-gold/

P.s. nije za clanove tipa batman i slicne koji iz samo njima poznatih razloga nece iskoristiti referal ali zato nemaju problema iskoristiti trud od onoga tko share info haha

Zadnje izmijenjeno od: killah_tm. 04.08.2019. u 23:26.
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2019., 20:04   #145
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
Deleted

Zadnje izmijenjeno od: killah_tm. 04.08.2019. u 20:23.
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2019., 11:21   #146
killah_tm
Premium
 
killah_tm's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 900
FELIXO EXCHANGE AIRDROP ROUND 2*

Moze se skupiti do oko 40$, klasika social task...

https://www.felixo.com/?ref=81463968
killah_tm je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2019., 08:39   #147
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Evo jedan sigurica airdrop koji se može odmah unovčiti. Naravno dajem refferal link pa budite ljubezni.

Bitpanda je bitcoin mjenjačnica, jedna stabilnih i sigurnih. Iz Austrije je, prijavljena kod financijskih institucija EU i provjera identiteta je obvezna. Kod njih je inače najjeftinije (uzimaju najmanju proviziju) kupiti crypto ukoliko kupujete preko kartice (Visa i MasterCard). Za cca 2 tjedna šire djelatnost na punokrvni exchange tipa Binance, Kraken, te izdaju svoj token (kao što Binance ima BNB).

Trenutno isti token ima IEO i prodaje se po 0,10€, ali svi korisnici koji se registriraju i prođu provjeru identiteta, će dobiti airdrop besplatnih tokena (ne morate ništa kupiti, samo morate kliknuti da želite airdrop). Isto tako, ukoliko želite možete kupiti 500 PAN tokena (cca 25$) i onda dobivate dodatni airdrop njihovog tokena. Airdrop će biti 13.8., a prijave završavaju dan ili dva prije toga.

Ukratko:
1. Kliknete na link i registrirate se: https://www.bitpanda.com/?ref=1760190204889404426
2. Prođete provjeru identiteta.
3. Potvrdite u sučelju da želite primiti BEST airdrop.
4. Čekate 13.8.2019. i prodate tokene za €, $, BTC, neki drugi crypto ili ih ostavite da stoje i čekaju bolja vremena.


P.S. Imaju super mobilnu aplikaciju, tako da nakon što se registrirate možete sve rješavati preko mobitela (buy, sell, airdrop claim...), nema potrebe za webom. Nisam siguran da li se provjera identiteta može preko mobilne aplikacije, davno sam se registrirao, više se ne sjećam preko čega je išla.

EDIT: Potpuno nepotrebno za airdrop, ali samo informacija, ukoliko se prijavite preko ref linka, i napravite trgovanje od 10€ na Bitpandi, u rok 24 sata će vam pokloniti dodatnih 10€. Teoretski, stavite 30€ na račun, kupite PAN, zatražite taj dodatni airdrop na koji imaju pravo samo vlasnici 500 PAN tokena, prodate PAN, dobijete još 10€ i povučete sve natrag na račun, 13.8. dobijete dva airdropa. Ako ćete tako nešto kemijati, svakako provjerite da li treba držati PAN do 13.8. ili se može odmah prodati nakon što se napravi "claim".

Nije dozvoljeno imati više računa na Bitpandi, tako da ukoliko već imate račun, nemojte ni pokušavati se prijavljivati preko ref linka.

Podsjetnik. Vrijedi do kraja tjedna ukoliko planirate samo tražiti airdrop.
Ukoliko planirate sudjelovati u IEO za BEST, to je aktualno još cca 4 sata.


Ja sam kupio nešto PAN-a i tražio i taj airdrop + kupio nešto BEST u IEO da vidim kako će to proći kada se otvori trgovanje.
Mislim da se ta nova njihova burza otvara u četvrtak.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2019., 09:34   #148
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Evo jedan sigurica airdrop koji se može odmah unovčiti. Naravno dajem refferal link pa budite ljubezni.

Bitpanda je bitcoin mjenjačnica, jedna stabilnih i sigurnih. Iz Austrije je, prijavljena kod financijskih institucija EU i provjera identiteta je obvezna. Kod njih je inače najjeftinije (uzimaju najmanju proviziju) kupiti crypto ukoliko kupujete preko kartice (Visa i MasterCard). Za cca 2 tjedna šire djelatnost na punokrvni exchange tipa Binance, Kraken, te izdaju svoj token (kao što Binance ima BNB).

Trenutno isti token ima IEO i prodaje se po 0,10€, ali svi korisnici koji se registriraju i prođu provjeru identiteta, će dobiti airdrop besplatnih tokena (ne morate ništa kupiti, samo morate kliknuti da želite airdrop). Isto tako, ukoliko želite možete kupiti 500 PAN tokena (cca 25$) i onda dobivate dodatni airdrop njihovog tokena. Airdrop će biti 13.8., a prijave završavaju dan ili dva prije toga.

Ukratko:
1. Kliknete na link i registrirate se: https://www.bitpanda.com/?ref=1760190204889404426
2. Prođete provjeru identiteta.
3. Potvrdite u sučelju da želite primiti BEST airdrop.
4. Čekate 13.8.2019. i prodate tokene za €, $, BTC, neki drugi crypto ili ih ostavite da stoje i čekaju bolja vremena.


P.S. Imaju super mobilnu aplikaciju, tako da nakon što se registrirate možete sve rješavati preko mobitela (buy, sell, airdrop claim...), nema potrebe za webom. Nisam siguran da li se provjera identiteta može preko mobilne aplikacije, davno sam se registrirao, više se ne sjećam preko čega je išla.

EDIT: Potpuno nepotrebno za airdrop, ali samo informacija, ukoliko se prijavite preko ref linka, i napravite trgovanje od 10€ na Bitpandi, u rok 24 sata će vam pokloniti dodatnih 10€. Teoretski, stavite 30€ na račun, kupite PAN, zatražite taj dodatni airdrop na koji imaju pravo samo vlasnici 500 PAN tokena, prodate PAN, dobijete još 10€ i povučete sve natrag na račun, 13.8. dobijete dva airdropa. Ako ćete tako nešto kemijati, svakako provjerite da li treba držati PAN do 13.8. ili se može odmah prodati nakon što se napravi "claim".

Nije dozvoljeno imati više računa na Bitpandi, tako da ukoliko već imate račun, nemojte ni pokušavati se prijavljivati preko ref linka.
jesi siguran da ti referrali rade?
Meni se par ljudi regalo preko toga i kupilo BEST, ali nisam dobio ništa ni ja ni oni. Morat ću support kontaktirati.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2019., 09:44   #149
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Ne znam, kontaktiraj support pa javi što kažu.

Piše za 10€ trgovanje, nisam siguran da li tu ubrajaju IEO (Best) pošto on nema nikakve provizije, tj. na njemu ako platiš 10€, dobiješ 100 BEST (0,10€/kom), nema provizije.

Nadam se da će staviti normalne provizije na burzu kada ju otvore, tipa 0,10%.
Dobro je imamo više tih kvalitetnih i stabilnih europskih burzi, da se mogu novci isplaćivati i ulagati bez problema. Kad pogledaš, od normalnih burzi s kojih možeš isplatiti/uplatiti fiat, 3 od 4 su registrirane u Europi (Bitstamp, Kraken i Bitpanda uskoro, Coinbase je USA).

Zadnje izmijenjeno od: Libertus. 06.08.2019. u 09:58.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2019., 10:03   #150
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ne znam, kontaktiraj support pa javi što kažu.

Piše za 10€ trgovanje, nisam siguran da li tu ubrajaju IEO (Best) pošto on nema nikakve provizije, tj. na njemu ako platiš 10€, dobiješ 100 BEST (0,10€/kom), nema provizije.

Nadam se da će staviti normalne provizije na burzu kada ju otvore, tipa 0,10%.
Dobro je imamo više tih kvalitetnih i stabilnih europskih burzi, da se mogu novci isplaćivati i ulagati bez problema. Kad pogledaš, od normalnih burzi s kojih možeš isplatiti/uplatiti fiat, 3 od 4 su registrirane u Europi (Bitstamp, Kraken i Bitpanda uskoro, Coinbase je USA).
jesi probao povlačiti fiat lovu s bitpande? Kako to funkcionira?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na