Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.04.2018., 13:24   #2101
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ima gro birceva vec NEO usb c punjac, a i ono fensi smensi birc pa reko ajde ima i on. Kad ono kurac, ne zelim uopce razmisljat kak je uslo unutra i koliko je nagurao.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 13:43   #2102
Blackman
Banned
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Earth
Postovi: 70
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Evo da se pohvalim dodem ja jucer u birc s ekipom i nisam stigo napunit mob ono x puta ko i svi punis ga di stignes. Pitam konobara mozes mi stavit mob punit. Moze ne treba mu punjac ja onak, al ja ti imam usb c.

Okej nakon sat i nes ode ja na wc i kazem das mi mob brijem da je pun vec i kaze on daj si provjeri jel ti se napunio nekak je bilo puno lufta pogledam mob kak je bio okej cudno al nis ne kuzim. Izlazi on van zica ga frend jel moze sad njegov napunit vraca se mali van kaze nemam punjac za tvoj ( frend isto ima usb c ) i sad mi zbunjeno pa kak si moj "punio" i on pa nemate iste. Ma jok ti imas, da bi ispalo da mi je gurao micro usb unutra 👿
Čekaj, ti si dao konobaru da ti puni mob. To spada u onu kad dođe lik sa mečkom u praonicu i nonšalantno baci ključeve ekipi koja radi za siću i vikne "operite ga, fala!".
Blackman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2018., 15:21   #2103
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Blackman Pregled postova
Čekaj, ti si dao konobaru da ti puni mob. To spada u onu kad dođe lik sa mečkom u praonicu i nonšalantno baci ključeve ekipi koja radi za siću i vikne "operite ga, fala!".
Da jer osobe koje imaju za mečku peru sami auto....
Lik je trebo punit mob i snašao se, sad je on kriv što je konobar mamlaz de molim vas.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 15:28   #2104
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Da jer osobe koje imaju za mečku peru sami auto....
Ako im je stalo do auta prati će ga sami, a ne dati nekom klinji.

Citiraj:
sad je on kriv što je konobar mamlaz de molim vas.
Da, nemaš šta davati skupe uređaje bilo kome, a kamoli konobaru da ga uštekava negdje, lol.
Ako već hoćeš puniti onda pitaš punjač pa ga ti uštekaš negdje da je telefon pored tebe, barem je to meni logično.
Ali voteva, sad zna za ubuduće.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 15:35   #2105
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Decki kao da nikad nigdje niste punili mob van kuce. I nije da sam to jednom napravio i imao problema dosad. Ja sam sa sobom imao svoj punjac bas iz razloga koji mi se dogodio. Birc je bio fensi smensi reko okej ima covjek usb c kabel. Ispostavilo se da nema jbg, na terasi bas ne vjerujem da bi ga imao gdje samostalno ustekat. Decko je imao cca do 25 god nisam bas ocekivao takav kiks u najgorem slucaju pitanju po pitanju micro usba sam uvijek gledao kako ga ustekavam pa me iznenadilo da nije provjerio. No dobro sta je tu je.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 16:03   #2106
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ovo spada u onaj common sense kojeg spominjem kada su tema kejsovi i zastite
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 16:03   #2107
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Decki kao da nikad nigdje niste punili mob van kuce. I nije da sam to jednom napravio i imao problema dosad. Ja sam sa sobom imao svoj punjac bas iz razloga koji mi se dogodio. Birc je bio fensi smensi reko okej ima covjek usb c kabel. Ispostavilo se da nema jbg, na terasi bas ne vjerujem da bi ga imao gdje samostalno ustekat. Decko je imao cca do 25 god nisam bas ocekivao takav kiks u najgorem slucaju pitanju po pitanju micro usba sam uvijek gledao kako ga ustekavam pa me iznenadilo da nije provjerio. No dobro sta je tu je.
pa ne punim mob nigdje osim doma/poslu ili u autu. Ne znam jesam li 2 puta u 20 godina dao nekome da mi stavi mob puniti, a da prije toga nisam sam pogledao kakav kabel ima

dobro si prosao, dobra anegdota i to je to
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 16:11   #2108
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Ovo spada u onaj common sense kojeg spominjem kada su tema kejsovi i zastite
Oprosti sto nismo svi nadprosjecno pametni kao ti.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 16:44   #2109
Blackman
Banned
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Earth
Postovi: 70
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Oprosti sto nismo svi nadprosjecno pametni kao ti.
Nije to stvar pameti. Samo nonšalancija. IMHO.
Blackman je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 20:09   #2110
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Oprosti sto nismo svi nadprosjecno pametni kao ti.
Ne moras biti nadprodsjecno pametan da bi imao "common sense", to je bas suprotno od onoga sto govorim.

Kao kad ljudi imaju "peh" pa razbijaju mobitele a stalno telefoniraju sa rukama punim vrecica iz shoppinga i ispadne im jer ga drze ramenom na uhu. Takve situacije je tako jednostavno izbjeci. Nebi mi palo na pamet dati mobitel kojekakvim mamlazima u kaficima, posebno ne sa USB C prikljuckom.

Ali dobro, recimo da si dobro i prosao
Rista je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2018., 20:22   #2111
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Evo pred ocima mi sestri ispade telefon i bas dobro tresnu. Sva sreca pa ekran nije pukao. I prosli sto je imaoa joj je ispadao. Kad radi gluposti, zato odmah narucujem neki armor case. Mozda cak onaj 360 stupnjeva case.


Sent from my iPhone using Tapatalk
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2018., 00:20   #2112