Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.10.2013., 13:50   #3361
Zatoichi
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kyoto
Postovi: 12
Zatoichi je offline  
Staro 23.10.2013., 13:58   #3362
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Jednostavno sam se pomirio s tim da garancije nema. Neću ga slati, koštat će me sve skupa ko pol novog mobitela. Nego, reko, možda netko imao sličnu situaciju pa od oka može reći "Aha krepao je ekran, kupi drugi i sve ok"...

ali da, ići će kod servisera.

btw baš mi se čini da ekran ne radi, točno se kroz sjene vidi kako mob ulazi u operativno stanje i može se skrolati lijevo desno po radnoj površini.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2013., 14:21   #3363
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Jao jao...
danas tipkam ja po haieru sav zadovoljan inače s mobitelom i paf, zblesa se...ostane upaljen browser i ništa , nikave reakcije ne prima...power tipka ništa , ne mogu ga ugasit..ništa ništa...i tako jedno 5 min i paf ugasi se...ajde fala bogu...
krenem ga palit, opet ništa...pas mater..šta je sad, stavljam ga na punjač a on mrtav, ne puni se niti ne blinka ledica, ništa...
uffff...
otvaram ga, muka živa, poklopac je zaljepljen s nečime tamo oko kamere na vrhu, ne mogu ga iščupat i nekako ja to izvrnem, gledam tu bateriju koja je prikopčana na konektorima i strah me izvadit ju, klikmam ju malo ali ništa još ne pali...
a jebote više....

sklopim nazad mobitel i gledam ga...i šta sad moram ga slat u kinu...pfffff...užas...
i sjetim se da mi je danas pao na pod ujutro dok je zvonio alarm ali niš mu nije bilo...i tako ja ga bacim opet na pod sa 50cm, pa onda još jednom...i paf upali se...
ahahahahah...LUDILO


Al sam se nasmijao.
Znači ako mi nešto bude sa mojim Haierom,znam rješenje .

Oko kamere je bilo samo ljepilo ili je bio i šarafić neki? Jer je netko nedavno postavio video skidanja poklopca i u tom predjelu je bio šarafić.

Edit : Ako ti se kad tako zamrzne,drži skupa Power tipku i Volume Up više sekundi dok se mob ne ugasi.

Zadnje izmijenjeno od: veki19. 23.10.2013. u 14:35.
veki19 je offline  
Staro 23.10.2013., 14:35   #3364
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Jao jao...
danas tipkam ja po haieru sav zadovoljan inače s mobitelom i paf, zblesa se...ostane upaljen browser i ništa , nikave reakcije ne prima...power tipka ništa , ne mogu ga ugasit..ništa ništa...i tako jedno 5 min i paf ugasi se...ajde fala bogu...
krenem ga palit, opet ništa...pas mater..šta je sad, stavljam ga na punjač a on mrtav, ne puni se niti ne blinka ledica, ništa...
uffff...
otvaram ga, muka živa, poklopac je zaljepljen s nečime tamo oko kamere na vrhu, ne mogu ga iščupat i nekako ja to izvrnem, gledam tu bateriju koja je prikopčana na konektorima i strah me izvadit ju, klikmam ju malo ali ništa još ne pali...
a jebote više....

sklopim nazad mobitel i gledam ga...i šta sad moram ga slat u kinu...pfffff...užas...
i sjetim se da mi je danas pao na pod ujutro dok je zvonio alarm ali niš mu nije bilo...i tako ja ga bacim opet na pod sa 50cm, pa onda još jednom...i paf upali se...
ahahahahah...LUDILO
Uf...
Mislim da si napravio glupost otvaranjem. Vjerovatno ti se nije bio ugasio nego samo zamracio ekran. Dosao je do tocke gdje se drugom mobu vadi baterija a njemu se forsira gasenje drzanjem power tipke + volume up nekoliko sekundi.
Nakon toga bi ga vjerovatno normalno upalio.
__________________
Necronomicon je offline  
Staro 23.10.2013., 14:38   #3365
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
@zatoichi
Poznata je stvar da su kopije razvikanih mobova (u ovom slučaju S4) dosta loše i pune netočnih podataka. Ako malo bolje pogledaš, vidjet ćeš da u naslovu imaš 18MP kameru, a niže dole piše 13MP što je solidna razlika. Inače, MTK6589T čipset podržava kamere do 13MP tako da je podatak u naslovu lažan. Ali, nema on ni 13MP već je to interpoliranih 8MP.
Još lažnih podataka: na slikama (na više mjesta) piše da ima ekran sa 441ppi, a u popisu karakteristika piše 480ppi.
Sve u svemu - radije odi na neku provjerenu marku mobitela i provjerenog prodavača.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 23.10.2013., 16:21   #3366
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Uf...
Mislim da si napravio glupost otvaranjem. Vjerovatno ti se nije bio ugasio nego samo zamracio ekran. Dosao je do tocke gdje se drugom mobu vadi baterija a njemu se forsira gasenje drzanjem power tipke + volume up nekoliko sekundi.
Nakon toga bi ga vjerovatno normalno upalio.
Da glupost sam napravio jer sam silio skidati poklopac baterije...a postoji neka vida ispod ovog hd 1080p logo-a..a ja to ko konj cupao..malo se izvitoperilo..al jebiga bio sam nervozan

Nego..nije reagirao na nikakve tipke...barem mi se tako cini..zapravo jos sam isao vani i pustio ga otvorenog 2, 3 sata i kad sam se vratio doma nije palio.
Ali da napomenem da nije htio ni puniti niti je svijetlila led lampica na njemu...nista...
Ali cudo se dogodilo i upalio je
dekky je offline  
Staro 23.10.2013., 16:40   #3367
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Da glupost sam napravio jer sam silio skidati poklopac baterije...a postoji neka vida ispod ovog hd 1080p logo-a..a ja to ko konj cupao..malo se izvitoperilo..al jebiga bio sam nervozan

Nego..nije reagirao na nikakve tipke...barem mi se tako cini..zapravo jos sam isao vani i pustio ga otvorenog 2, 3 sata i kad sam se vratio doma nije palio.
Ali da napomenem da nije htio ni puniti niti je svijetlila led lampica na njemu...nista...
Ali cudo se dogodilo i upalio je
Pa da...
To je to. Kad zablesa u pravom smislu riječi (ne ugasi se nego padne u komu, ). Normalno da ne reagira ni na tipke ni na punjač.
Ja sam mom samo jednom to uspio napravit kad sam mu flashnuo portani Miui koji mu nije baš najbolje sjeo.
Također nikakvih znakova života ali kombinacija one dvije navedene tipke čini čuda.
__________________
Necronomicon je offline  
Staro 23.10.2013., 16:48   #3368
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Koji je najpouzdanija od kineskih trgovina što se tiče pošte, brzine dostave, sigurnosti itd. Nije bitno ako košta par $ više. Ima kakva fora za preveslati linića?
timmy je offline  
Staro 23.10.2013., 17:00   #3369
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
Koji je najpouzdanija od kineskih trgovina što se tiče pošte, brzine dostave, sigurnosti itd. Nije bitno ako košta par $ više. Ima kakva fora za preveslati linića?
Meni se najbolji pokazao minideal, ali po pitanju kupnje, nadam se da neće biti reklamacija, potezanja pitanja garancije i tako to...
Tri moba poslali odmah sutri dan nakon uplate, TN proradi u roku 3 dana, odlično zapakirano, svaki put gratis maska i screen protector...
Ja prezadovoljan!

Za vlasnike ZTE V967S novi službeni Miui v5 od 18.10. odličan!
Puno fluidniji od prošlomjesečnog, dobili smo 1080p snimanje i 8mpx kameru
i još puno finih sitnarijica, vrijedi probat!
__________________
Necronomicon je offline  
Staro 23.10.2013., 17:08   #3370
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Pa da...
To je to. Kad zablesa u pravom smislu riječi (ne ugasi se nego padne u komu, ). Normalno da ne reagira ni na tipke ni na punjač.
Ja sam mom samo jednom to uspio napravit kad sam mu flashnuo portani Miui koji mu nije baš najbolje sjeo.
Također nikakvih znakova života ali kombinacija one dvije navedene tipke čini čuda.
E jbg sad di si bio prije