Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.07.2005., 01:21   #31
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Koliko sam ja upoznat Auto plin ( LPG ) nije mjenjao cijenu od 2002. možda i prije. N svakako taj nergent ima znači jendo 3 godien fixnu cjenu. Benzin pak ima max 2 tjedna fixnu cjenu i onda ode gore za 3-10lp.
Ko sad kad su skužili da hrpa ekipe tanka Super 95 umjesto E95 i hopa umjesto 7,60 kn/l od danas je 7,70kn/l ista stvar s normalnim vulgaris Dieselom.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 01:35   #32
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Originally posted by Isus Koliko sam ja upoznat Auto plin ( LPG ) nije mjenjao cijenu od 2002. možda i prije. N svakako taj nergent ima znači jendo 3 godien fixnu cjenu. Benzin pak ima max 2 tjedna fixnu cjenu i onda ode gore za 3-10lp.
Ko sad kad su skužili da hrpa ekipe tanka Super 95 umjesto E95 i hopa umjesto 7,60 kn/l od danas je 7,70kn/l ista stvar s normalnim vulgaris Dieselom.
Dizao se on vani, samo kod nas zbog relativno male upotrebe propana za aute nisu to korigirali jer im je to sitnis naspram onome sto zaradjuju na glavnom krvavom energentu.

No da se za koju godinu poveca respektabilniji broj korisnika
da vidis kako bi se propan propenjao gore.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 19.07.2005. u 06:42.
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.07.2005., 01:48   #33
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
da znam. Meni je samo problem što bi mi metnaska boca požderala 50% gepeka i time ne bi biš dobio. Sad sam išao u Zadar s dva frenda i trebao mi je svaki cm gepeka koji je ionako mali (275l).

Kod nas kao što si i sam vidio ima jako puno mitova oko plina a i relativno je to velika investicija.

Isto je zanimljivo vidjeti kako jako puno bezinskih u Zadru ima ozaku GPL - GAS, što sve ne čini potražanja.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 02:03   #34
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Originally posted by Isus da znam. Meni je samo problem što bi mi metnaska boca požderala 50% gepeka i time ne bi biš dobio. Sad sam išao u Zadar s dva frenda i trebao mi je svaki cm gepeka koji je ionako mali (275l). Kod nas kao što si i sam vidio ima jako puno mitova oko plina a i relativno je to velika investicija. Isto je zanimljivo vidjeti kako jako puno bezinskih u Zadru ima ozaku GPL - GAS, što sve ne čini potražanja.
Ha, moras sam odabrati ovisno koliko imas vozila (grad/put)
i koji ti je prioritet vazniji.

Gotovo 10 mjeseci djaba voznje po gradu i malo snalazljivosti za put ili cist gepek i jos cisci djep

Znam da se u Istri sprema ozbilljnija mreza plina za turiste (Metan/Propan) ha moraju zbog turista a dobrobit ce doci i za
gradove.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 02:10   #35
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
ja skoro pa non stop imam neki drek po gepeku. Tak da ću dok imam ovaj auto i dok ne završim faks i počnem zarađivat i skupim lovu za veći odlučiti se za Autoplin.

A kad dođem do većeg auta i više novaca i ako se možda počen raditi okrgle boce za metan ugraditi metan.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 02:16   #36
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Originally posted by Isus ja skoro pa non stop imam neki drek po gepeku. Tak da ću dok imam ovaj auto i dok ne završim faks i počnem zarađivat i skupim lovu za veći odlučiti se za Autoplin. A kad dođem do većeg auta i više novaca i ako se možda počen raditi okrgle boce za metan ugraditi metan.
Pa znam da je cijena Metana faktor za mnoge.

Pa odi na propan (opet je usteda ohohoho) a novi veci naruci sa plinom, pa ce bit gepek sretan i prazan.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 22:50   #37
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Ukoliko će biti novi auto, svakako će naruđba biti s plinskom instalacijom za metan.

Nego da te još pitam, je li računica potrošnje za metan 1,5KG =1Lbenzina vrijedi i kod autoplina?
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 23:40   #38
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Originally posted by Isus Ukoliko će biti novi auto, svakako će naruđba biti s plinskom instalacijom za metan. Nego da te još pitam, je li računica potrošnje za metan 1,5KG 1Lbenzina vrijedi i kod autoplina?
Ponavljam :

LPG , nastaje pri proizvodnji benzina i ovisi o zalihama nafte u zemlji.

Metan je usputan produkt, 85% metana i spreman za koristenje bez daljne obrade. 1kg = 1,4 litre

1,5 kilo sam za Metan