Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2011., 12:21   #301
m-a-x
Registered User
 
m-a-x's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: VG
Postovi: 16
Baš sam bio jučer išo pogledat malo logitechove miševe ali nekako mi se čine preee glomazni za moju ruku!! tako da bi molio neku preporuku od razer miševa
m-a-x je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2011., 14:32   #302
NinX
Premium
Moj komp
 
NinX's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Lyon/Zagreb
Postovi: 296
Steelseries Xai
i
Razer Cooperhead
oni su ti malo manji miševi
__________________
NinX je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2011., 22:34   #303
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor NinX Pregled postova
Logitech ima bolju kvalitetu izrade, dužu garanciju i odličnu korisničku podršku
Čekaj, nisam shvatio u cijeloj toj rečenici jednu stvar. A Razer to nema?

MX 510 i G5 su mi crkli, dok Razer copperhead je nakon 5 godina počeo raditi double click i počeo se gasiti. Nakon 5 godina! To je brdo gejmova, lan partya i sličnih gluposti.

MX510 je solidno vrijeme trajao, ali kada su mi 2 miša od logitecha zaredom crkla, više baš i ne vjerujem u njihovu kvalitetu.
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2011., 17:45   #304
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
ljudi imam jedno pitance !

jel ima tko mozda ove Trust miseve od ovih modela ?


Trust Laser mis MI-6970C laserski od nekih 147kn

Trust GXT14 Gamer opticki 105kn negidje je i 130kn


jos uvijek imam Trust MI-6200 Laser 800dpi i prezadovoljan sam snjime, al doslo je vrijeme za promjenu posto se pohabao nakon 3godine intenzivnog svakodnevnog koristenja koji se isto tako posve ok pokazao u gamingu i u prezicnosti ostalih stvari, da nevelim da je kostao svega 140kn


gledam miseve pomogucnosti do 150kn i da ako je ikako moguce da bude laserski jer ove opticke pogotovo Logije do 100kn koje sam koristio na tudim kompovima naprosto meni to nevalja nista, em nekad neprima pomicaj pa kursor ostane na istom mijestu ili je egronomija za drek tipicno za ljevake i za desnjake, meni treba iskljucivo za desnjake onak malo nagnut u jednu stranu jer njime mrdam satima da me nebu jos boljela ruka zbog neprirodnog polozaja ruke
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2011., 18:09   #305
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Imao sam ja taj drugi. Isto popodne kad sam ga kupio sam išao zamijeniti za MX-518. Miš odmah u početku nije registrirao lijevi klik svaki put. Toliko o kvaliteti. Protegni se na 200kn i uzmi si Fireglidera ili pogledaj u ovom podforumu onaj Prestigio. Ekipa ga dosta hvali samo ne znam kolika je njemu cijena.
__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2011., 22:48   #306
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor asibulj Pregled postova
Imao sam ja taj drugi. Isto popodne kad sam ga kupio sam išao zamijeniti za MX-518. Miš odmah u početku nije registrirao lijevi klik svaki put. Toliko o kvaliteti. Protegni se na 200kn i uzmi si Fireglidera ili pogledaj u ovom podforumu onaj Prestigio. Ekipa ga dosta hvali samo ne znam kolika je njemu cijena.
Prestigio kosta 255kn, a MX-518 280kn, obije cifre su mi malo prenapuhane za onoliko kolko mi treba jednom do dva puta tijedno nabaciti multiplayer COD4 MW zbog kojih nakoncu opet nebudem imo taj mis dulje od 2-3godine kolko im je vijek trajanja

jel ima jos kakvih preporuka osim tgo Sharkoona Fireglidera ?
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2011., 22:58   #307
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
jel ima jos kakvih preporuka osim tgo Sharkoona Fireglidera ?
Jedino možda da pogledaš nešto polovno, ali mislim da će ti i drugi također preporučiti Fireglidera.
__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2011., 23:09   #308
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor asibulj Pregled postova
Jedino možda da pogledaš nešto polovno, ali mislim da će ti i drugi također preporučiti Fireglidera.
polovno nece ici jer neznam kaj je lik snjime radio i zasto ga prodaje, a opet vrlo tesko budem naletio na mis kojeg preprodaje doslovno novog uz normalnu cijenu

inace sto se tice elektronike izimno rijetko kad kupujem rabljeno bas zato sto se radi o elektronici koja je podlozna kvarovima pa nemam garancije radi reklamacije


vrlo vjerojatno ce ici taj Sharkoon Fireglider posto nema druge preporuke
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 21:28   #309
ajuki95
Premium
Moj komp
 
ajuki95's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: ST
Postovi: 45
U ponedjeljak idem kupit Prestigio PMSG1y, do kraja tjedna očekujte review.

EDIT: Odustao, prvo ću kupit bolje slušalice, a tek kasnije kad skupim novce Prestigia i neku bolju tipkovnicu.

Zadnje izmijenjeno od: ajuki95. 04.04.2011. u 11:52.
ajuki95 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2011., 11:20   #310
ajuki95
Premium
Moj komp
 
ajuki95's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: ST
Postovi: 45
Sry na DP, nece da mi otvori EDIT.

Ugl. kupio sam Prestigio PMSG1y, zasad su dojmovi odlični. Review očekujte ili petak navečer ili subota ujutro kad se rješim obaveza jer mi je ovaj tjedan prenatrpan.
ajuki95 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2011., 12:36   #311
RaiZzZ
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Polako mi otkazuje razer diamondback 3g koji me sluzio besprijekorno zadnjih par godina. Sad razmisljam o nabavci novog misa i cini mi se da nema nista u tom cijenovnom rangu (~300kn) koje nudi iste stvari kao diamondback prije par godina :/.

Kupio bi mx518 posto je to definitivno bestbuy ali sam lijevak pa mi taj mis nikako ne odgovara u ruci. Razer abyssus ima samo 3 gumba na sto bi se tesko mogao naviknut nakon 5 od diamondbacka.
Kolko vidim ne postoji dobar ambidex mis, s 5 gumbiju i dpiom vecim od 1600 prije razer copperheada ili lachesisa.

Jesam li previdio mozda neki mis ?
RaiZzZ je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2011., 23:59   #312
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
locks je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2011., 02:02   #313
RaiZzZ
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Nazalost fireglader mi dode u isti kos kao mx518, kvalitetni-jeftini misevi koje ja nemogu koristit jer su dizajnirani za desnjake
RaiZzZ je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 01:48   #314
calibrated1994
Registered User
 
calibrated1994's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Split
Postovi: 12
moja preporuka je razer mamba...imam tog misa i odusevljen sam...od reagiranja u wireless modu do lezanja u ruci pa do izgleda... jedina mana mu je sto se baterija brzo potrosi dok se intenzivnije igras i tijekom vremena scroll wheel pocne "cičati" jer se nakupi prasina oko njega(meni osobno ne ali sam citao na netu o tome).... zato ima ono plasticno "zvono" od njegove kutije da se stavi na njeg preko noci kad vec ne igras jel...
__________________
They gave us Fermi(GF-100), their barely stronger than a HD 5870 GPU offering...Not only do they price it at MSRP $499 , but they have a high PSU requirement (42 A on the 12 V rail) and needs an 8-pin(150 W) and 6-pin(75W) connectors to stay powered....
Seriously? Bake itself GPU-s?
PHP kod:
http://forums.macrumors.com/attachment.php?s=0b7be655daa5c7383400158234ec9ce5&attachmentid=224131&d=1272492208 
calibrated1994 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 15:41   #315
definho
Premium
 
definho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: /
Postovi: 155
imao sam i ja tog FireGlidera, dobar mis ali jednostavno se vidi da je jeftinjak, mislim kvaliteta izrade je malo slabija ali mis je sam odlican!
dok npr. kod G500 se vidi ta neka cvrstoca i kvaliteta, jedina zamjerka je scrool koji je takav kakav je, ali definitivno preporuka oba misa!
definho je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 15:50   #316
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Vidim da svi daju neke preporuke, ovaj je dobar, onaj je dobar, sto bas i nije najbolje (ne osporavam kvalitetu bilo kojeg misa da se razumijemo).

Ono sto je bitno kod kupovine misa je da proucite kako drzite mis pa da u ovisnosti o tome birate/kupujete isti.

Ja sam recimo nabavio G500 jer je mis dobar, ali nazalost meni nikako nije odgovarao jer je on namijenjen za ljude koji drze mis sa palm gripom.

Ispostavilo se da meni najbolje leze misevi sa claw gripom pa sam ga na kraju zamjenio za G9.

Eto, svakako prvo imajte na umu nacin na koji drzite mis pa tek onda idite u kupovinu jer neki odredjeni mis ne odgovara svakome pa bio on i G700, itd.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2011., 16:49   #317
orec86
Banned
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: vukovar
Postovi: 31
zavisi za sta ti treba... ja igram quakelive, i imam razer abyssusa, koji je savrsen za njega... razer i wmo ... logiteci su vecinom preveliki i preteski. vise su za camp igre, tipa cod, cs
orec86 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2011., 14:44   #318
RaiZzZ
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Za mene samo postoji razer posto je prakticki jedina tvrtka koja radi kvalitetne ambi-dex ili cak left-handed miseve.
Uspio sam si popravit diamondbacka i najrade bi si kupio jos jednog za rezervu posto za moje potrebe nema boljeg misa.
RaiZzZ je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2011., 17:41   #319
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Citiraj:
Autor orec86 Pregled postova
zavisi za sta ti treba... ja igram quakelive, i imam razer abyssusa, koji je savrsen za njega... razer i wmo ... logiteci su vecinom preveliki i preteski. vise su za camp igre, tipa cod, cs
Cekaj, ti tu igru zoves camp? Koji smijeh. Bas mene zanima koji taj Logitech pretezak
Ja sam CeeSeovac i igram ih vec 12godina. Nikada nisam vidio da netko zalio na tezinu Logitecha. To si sam umislio i nikada nisi stvarno isprobao u zivotu.

Jedna je pamet dosta , ali dvije su jos bolje. F. Dostojevski.

Citiraj:
Autor RaiZzZ Pregled postova
Za mene samo postoji razer posto je prakticki jedina tvrtka koja radi kvalitetne ambi-dex ili cak left-handed miseve.
Uspio sam si popravit diamondbacka i najrade bi si kupio jos jednog za rezervu posto za moje potrebe nema boljeg misa.
Grdno se varas. Logitech u poslijednje vrijeme vise ne radi kvalitetom ( jos od modela G500 nadalje zbog scroola ). Razer nikada nije radio kvalitetu nego proslavio kroz marketing preko odredene klanove igraca... Kome treba pozlaceni USB konerektor, brutalno visoki dpi i svemirsko svjetlece miseve??? Daj, molim te.
Zadrzi svoje komentare tipa fanboya.

Po meni je najbolji Microsoft Intellimouse Explorer 3.0, Logitech MX 500 i MX 518.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2011., 17:53   #320
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Slazem se s Dottoreom. I jos da dodam, Microsoft periferiju iz nekog razloga svi ignoriraju, a po meni je uvijek bila klasu iznad logitecha :/
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2011., 18:05   #321
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Grdno se varas. Logitech u poslijednje vrijeme vise ne radi kvalitetom ( jos od modela G500 nadalje zbog scroola ). Razer nikada nije radio kvalitetu nego proslavio kroz marketing preko odredene klanove igraca... Kome treba pozlaceni USB konerektor, brutalno visoki dpi i svemirsko svjetlece miseve??? Daj, molim te.
Zadrzi svoje komentare tipa fanboya.

Po meni je najbolji Microsoft Intellimouse Explorer 3.0, Logitech MX 500 i MX 518.
Nije mi jasno čemu taj arogantan pristup, mislim da ima dosta igrača koji igraju razne FPS-ove već dugo vremena, vremena kada se nije čulo za Razer a možda i za Logitech, pa se svejedno igrao i CS, i Half Life, i Quake, i Unreal....
Logetech ja volim kao firmu, imam njihove zvučnike i na PC-u (x 530) i na TV-u (Z 2300) i zaista se nema što prigovoriti. Kod miševa je nešto drugačije.
Imao sam stari Logi MX 700 kojeg sam obožavao i koristio 6 godina i dobar je to miš. Frend mi je neko vrijeme posudio Revolutiona i njega sam probao isto.
Tenutno koristim Razer Deathadder-a (staru verziju) i mogu reći da je meni bolji od Logitech-ovih modela koje sam imao. Slažem se da su Logitechovi miševi neki preteški, pogotovo wireless zbog baterija, a druga stvar je što mi uopće ne sjedaju u ruci. Ja recimo držim miš u palm položaju tako da veliki miševi ne dolaze u obzir, a Logi ih ima dosta...
Tako da, reći da je Razer samo marketing, je u krajnjem slučaju neozbiljno, ali je mišljenje na koje svatko ima pravo. Razer ima kvalitetu, i to je činjenica.
Mislim da je dizajn osim ergonomije irelevantan što se mene tiće, već probati kako ti paše u ruci, u igrama/radu/nešto treće i to je to.
P.S. Ja volim ta svemirski brod svjetleća pozlaćena s... i iskreno, bmk
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2011., 18:58   #322
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Kakva arogatnost? Vidis smajlice? Ne spominji igru HL i CS jer svi masovni igraci su doslovno izbjegavali Razere. Ne trkeljaj glupost.
Za Razere su culi preko casopisa i odredenih klanova koju ih sponzorira.. To svatko malo wannabe dijete moze zamisliti da su najbolje i profesionalne.
Kupis Razera i nakon odredenog vremena ode kabel i? Baciti u smece i kupiti opet istog cijeloga.

Logitech i Microsoft takoder moze kupiti kabel.

Ajde , reci mi da li Razer Mamba koju je bezicna ,teska i opravdava cijenu 1000kn ? Ne sudi se prema jednom misu onda hvaliti na sva zvona. Prvo isprobaj sve miseve pa onda javi.

@ Rendula
Tako je, Intellimouse ne guraju previse na reklamama. Ali to znaju cijeniti pravi samo profesionalni igraci a ne tipa umisljenika koju furaju pro guzer gamer kod kuce u mraku...

Cuti preporuku od nekoga koju isprobao ama bas jednog misa i to je kao da si dobio gonoreju.. Puj puj. Zalosno!
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2011., 20:08   #323
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Kakva arogatnost? Vidis smajlice? Ne spominji igru HL i CS jer svi masovni igraci su doslovno izbjegavali Razere. Ne trkeljaj glupost.
Za Razere su culi preko casopisa i odredenih klanova koju ih sponzorira.. To svatko malo wannabe dijete moze zamisliti da su najbolje i profesionalne.
Kupis Razera i nakon odredenog vremena ode kabel i? Baciti u smece i kupiti opet istog cijeloga.

Logitech i Microsoft takoder moze kupiti kabel.

Ajde , reci mi da li Razer Mamba koju je bezicna ,teska i opravdava cijenu 1000kn ? Ne sudi se prema jednom misu onda hvaliti na sva zvona. Prvo isprobaj sve miseve pa onda javi.

@ Rendula
Tako je, Intellimouse ne guraju previse na reklamama. Ali to znaju cijeniti pravi samo profesionalni igraci a ne tipa umisljenika koju furaju pro guzer gamer kod kuce u mraku...

Cuti preporuku od nekoga koju isprobao ama bas jednog misa i to je kao da si dobio gonoreju.. Puj puj. Zalosno!
Probaj prvo pročitati što sam napisao:
" mislim da ima dosta igrača koji igraju razne FPS-ove već dugo vremena, vremena kada se nije čulo za Razer a možda i za Logitech, pa se svejedno igrao i CS, i Half Life, i Quake, i Unreal.... "
Gdje ja ovdje spominjem igranje ovih igara na Razeru ili Logitech-u?
Znači ne mogu ako probam razerov miš i koristim isti reći da mi je ok? Onda se ispričavam, i to kategorički.
Sve što kažeš u pravu si, toliko od mene
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2011., 23:21   #324
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Nemas sta ispricavati i to je otvorena diskusija .

U moje vrijeme bilo je Logitecha i Microsofta ( svi su culi ) Bilo kuglicni i opticki. Razera nikada nije bilo dok nije dosao Bloomslang kuglicni s 1000 dpi. Svim igracima je smetalo neoptimiziranih drivera za koju nisu mogli iskoristit bocne tipke i prezicnosti.
I koliko je vremene trebalo da optimizira do sada? Dugo!
Nikada nisam vidio da netko s Razerom dosli na finalu CPL a kamoli i pobjedili.
Logitechovi nisu teski , jer uz njih dolaze utezi.
Jedno je lako reci da su veliki ako imas malene ruke.

Danas vise nema kvalitete izmedu Razera i Logitecha. Gotovo je s kvalitetom i proslo je vrijeme. Njihov cilj je zaraditi na nesposobnjakovice.. Sve je to isto.. Evo, ja nisam zadovoljan s G9x zbog scroola dok browsas ( u biti smeta scrolanje po zvuku zuck-zuck ) Bolna istina? Ne.
Zato velim da je jako smijesno citati raspravu da je neki brutalno kvalitetan u odnosu na druge. Cak i glumatanje tipa tezak, velik mis.. Razer je postao precjenjen glede skupoce a da je kvalitetan na kraju ispada smijesno. Tko je otvarao Deathaddera onda ce znati..
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2011., 18:06   #325
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Ma dopizdile mi svađe između Razerovaca, Logitech-ovaca i trećih, uzeo ja danas šveđu pa ko ga da ne kažem šta
http://www.mionix.net/page.php?al=naos5000
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2011., 11:11   #326
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,241
Molim preporuku bežičnog (laserskog) miša. Broj tipki ne igra preveliku ulogu, skrol bi bilo dobro da može biti i gumb, i čim više dpi ako je moguće
Koristio bih ga na laptopu, ali čisto da ne savijam kabl od žičnog, preferiram bežični miš. Bluetooth miševi ne dolaze u obzir. Veći domet poželjan iako nije uvjet.

Cijena do 250kn odn. max 500kn

Hvala
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2011., 12:24   #327
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Da se malo nadovezem na Razer, Logi, MS raspravu...

Prije Deathaddera (ver. 1) sam imao Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 sve dok nisam poceo igrat COD2, onda je od previse klikanja mis se raspao, izgulio se sav, lijeva tipka prestala raditi...Deathadder evo nakon 2,5 godine radi najnormalnije, jedino sto sam mu ogulio cijeli onaj gumeni grip jer se izlizao po tipkama nakon 2 godine....ali to mi nije toliko bitno, ionako cu ga prelakirat...
I neznam kako je Razer preskup, mislim ja sam svog DA platio 370kn, toliko je onda kostao i MX518, a ovaj mi je ipak bolje lezao u ruci i ljepsi mi je tada od Logi-a bio 10x

@burmuz

Stvarno lijepo misonja izgleda Nadam se da tako i radi, koliko si ga platio?
__________________
TunaDesigns
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2011., 13:43   #328
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Molim preporuku bežičnog (laserskog) miša. Broj tipki ne igra preveliku ulogu, skrol bi bilo dobro da može biti i gumb, i čim više dpi ako je moguće
Koristio bih ga na laptopu, ali čisto da ne savijam kabl od žičnog, preferiram bežični miš. Bluetooth miševi ne dolaze u obzir. Veći domet poželjan iako nije uvjet.

Cijena do 250kn odn. max 500kn

Hvala
Uzmi si Logitech Anywhere MX, pošto ćeš ga koristiti sa laptopom, super će ti pasati, ima onaj nano reciver koji se ni nevidi kad ga ukopčaš u usb, domet miša je definitivno veći od dometa oka (moj radi i na 10+ metara, gdje više ni nevidim šta piše na ekranu), težinu miša možeš odrediti tako da ubaciš jednu ili dvije AA baterije, a najbolja stvar je rezolucija, koja ustvari nije ni deklarirana, jer koristi "Darkfield" tehnoligiju i radi na svim površinama, pa i na staklu.. Miš košta od trgovine do trgovine oko 400-500kn i preporučio bi ga svakome.
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2011., 15:45   #329
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
I jeftinija varijanta: Logitech Nano B605.

Ja imam stariju verziju Nano pacova i zadovoljan sam. Čak i šrot baterije traju preko 6 mjeseci..
  Reply With Quote
Staro 04.05.2011., 15:57   #330
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Mejzlik Pregled postova
Da se malo nadovezem na Razer, Logi, MS raspravu...

Prije Deathaddera (ver. 1) sam imao Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 sve dok nisam poceo igrat COD2, onda je od previse klikanja mis se raspao, izgulio se sav, lijeva tipka prestala raditi...Deathadder evo nakon 2,5 godine radi najnormalnije, jedino sto sam mu ogulio cijeli onaj gumeni grip jer se izlizao po tipkama nakon 2 godine....ali to mi nije toliko bitno, ionako cu ga prelakirat...
I neznam kako je Razer preskup, mislim ja sam svog DA platio 370kn, toliko je onda kostao i MX518, a ovaj mi je ipak bolje lezao u ruci i ljepsi mi je tada od Logi-a bio 10x

@burmuz

Stvarno lijepo misonja izgleda Nadam se da tako i radi, koliko si ga platio?
Joj, nemoj hvaliti Razer ovdje, bude trollanja opet.
I ja sam imao Deathadder-a i miš rula, koristio sam ga cirka 3 godine (stara verzija).

Što se tiče Naos mišonje, platio sam ga 640 kn. I to je bio taj jedan jedini model, u hrvatskoj nisam još vidio gdje ga ima još. Ma izgleda stvarno mrak, još možeš u 24 boje backlight štelati, ima čak i pink
Što se tiče funkacionalnosti, vidi se da je miš klasa. No treba mi prilagodbe, pošto sam koristio Deathadder jaaako dugo vremena, nisam navikao na oblik i tako. No, što više ga imam, više mi se sviđa. Ima sve što treba imati, a i više. Ako te zanima više, imaš dosta review-a out there...
burmuz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na