Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2016., 18:14   #1681
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Evo dobio sam nove zvucnike , ovaj put ne samo da nisu bili otvoreni nego je cak i kutija bila u zapecacenom celofanu.

jedini bed je taj da kad zgasim zvucnike sub pocne zujat i to cujem prek cijele sobe ,
to nemre bit normalno , dali da nesto pokusavam ili ih opet reklamirat servisu?
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 18:28   #1682
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Getriba94 Pregled postova
Evo dobio sam nove zvucnike , ovaj put ne samo da nisu bili otvoreni nego je cak i kutija bila u zapecacenom celofanu.

jedini bed je taj da kad zgasim zvucnike sub pocne zujat i to cujem prek cijele sobe ,
to nemre bit normalno , dali da nesto pokusavam ili ih opet reklamirat servisu?
Sasvim normalno za logitech nažalost...
<mytubeelement data="{&quot;bundle&quot;:{&quot;label_delimitor&quot;:&quot;:&quot;,&quot;percentage&quot;:&quot;%&quot;,&quot;smart_buffer&quot;:&quot;Smart Buffer&quot;,&quot;start_playing_when_buffered&quot;:&quot;Start playing when buffered&quot;,&quot;sound&quot;:&quot;Sound&quot;,&quot;desktop_notification&quot;:&quot;Desktop Notification&quot;,&quot;continuation_on_next_line&quot;:&quot;-&quot;,&quot;loop&quot;:&quot;Loop&quot;,&quot;only_notify&quot;:&quot;Only Notify&quot;,&quot;estimated_time&quot;:&quot;Estimated Time&quot;,&quot;global_preferences&quot;:&quot;Global Preferences&quot;,&quot;no_notification_supported_on_your_browser&quot;:&quot;No notification style supported on your browser version&quot;,&quot;video_buffered&quot;:&quot;Video Buffered&quot;,&quot;buffered&quot;:&quot;Buffered&quot;,&quot;hyphen&quot;:&quot;-&quot;,&quot;buffered_message&quot;:&quot;The video has been buffered as requested and is ready to play.&quot;,&quot;not_supported&quot;:&quot;Not Supported&quot;,&quot;on&quot;:&quot;On&quot;,&quot;off&quot;:&quot;Off&quot;,&quot;click_to_enable_for_this_site&quot;:&quot;Click to enable for this site&quot;,&quot;desktop_notification_denied&quot;:&quot;You have denied permission for desktop notification for this site&quot;,&quot;notification_status_delimitor&quot;:&quot;;&quot;,&quot;error&quot;:&quot;Error&quot;,&quot;adblock_interferance_message&quot;:&quot;Adblock (or similar extension) is known to interfere with SmartVideo. Please add this url to adblock whitelist.&quot;,&quot;calculating&quot;:&quot;Calculating&quot;,&quot;waiting&quot;:&quot;Waiting&quot;,&quot;will_start_buffering_when_initialized&quot;:&quot;Will start buffering when initialized&quot;,&quot;will_start_playing_when_initialized&quot;:&quot;Will start playing when initialized&quot;,&quot;completed&quot;:&quot;Completed&quot;,&quot;buffering_stalled&quot;:&quot;Buffering is stalled. Will stop.&quot;,&quot;stopped&quot;:&quot;Stopped&quot;,&quot;hr&quot;:&quot;Hr&quot;,&quot;min&quot;:&quot;Min&quot;,&quot;sec&quot;:&quot;Sec&quot;,&quot;any_moment&quot;:&quot;Any Moment&quot;,&quot;popup_donate_to&quot;:&quot;Donate to&quot;,&quot;extension_id&quot;:null},&quot;prefs&quot;:{&quot;desktopNotification&quot;:true,&quot;soundNotification&quot;:true,&quot;logLevel&quot;:0,&quot;enable&quot;:true,&quot;loop&quot;:false,&quot;hidePopup&quot;:false,&quot;autoPlay&quot;:false,&quot;autoBuffer&quot;:false,&quot;autoPlayOnBuffer&quot;:false,&quot;autoPlayOnBufferPercentage&quot;:42,&quot;autoPlayOnSmartBuffer&quot;:true,&quot;quality&quot;:&quot;hd720&quot;,&quot;fshd&quot;:false,&quot;onlyNotification&quot;:false,&quot;enableFullScreen&quot;:true,&quot;saveBandwidth&quot;:false,&quot;hideAnnotations&quot;:false,&quot;turnOffPagedBuffering&quot;:false}}" event="preferencesUpdated" id="myTubeRelayElementToPage"></mytubeelement><mytubeelement data="{&quot;loadBundle&quot;:true}" event="relayPrefs" id="myTubeRelayElementToTab"></mytubeelement>
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2016., 18:30   #1683
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
odštekaj cijeli sistem sa kompa i ako i dalje bruji onda reklamiraj.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 18:36   #1684
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
odštekaj cijeli sistem sa kompa i ako i dalje bruji onda reklamiraj.

znaci ova fora , nebitno dali su u kompu ustekani ili ne cuju se.

dok su upaljeni cuje se lagani šum sa satelita
a dok su zgašeni sateliti utihnu a sub počne zujat baš
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 18:44   #1685
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ostavit upaljeno i eventualnu iritantnu on-ledicu premazati lakom za nokte
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 19:04   #1686
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ostavit upaljeno i eventualnu iritantnu on-ledicu premazati lakom za nokte
nije meni problem ic na stolu slagat prekidac od ove redne uticnice struje al mislim da bi ovo mogo bit materijal za reklamirat , nisam nikad cuo da zgaseni tako zuje
cuje se kroz rupu za zrak onu unutra ili trafo ili neka druga elektronika

a zuje i upaljeni al sateliti , pojma nemam o audio akustici al pretpostavljam da ni upaljene nebi trebo cuti da šume s pol metra?

Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 08.09.2016. u 19:23.
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 20:20   #1687
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Heh, meni 8 godina stari MS zvučnici MS ML-6015 (5.1) od 300kn rade kao urica. Odličan zvuk, dobijem i daljinski gdje mogu svaki zvučnik posebno regulirati glasnoću.
Sub dobar, dubok zvuk. Centralni i ostali i dalje rade kao prvi dan. Jedino je pocrkalo par plavih ledica na subu, ali to je normalno nakon toliko godina.
Nikakvog zujanja ni dok je upaljen ni dok je ugašeno.
I ja sam imao Logitech 2.1 zvučnike koji su lagano zujali (spavam u istoj sobi) ali baš mi se posrećilo što sam ovo kupio.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 21:52   #1688
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Heh, meni 8 godina stari MS zvučnici MS ML-6015 (5.1) od 300kn rade kao urica. Odličan zvuk, dobijem i daljinski gdje mogu svaki zvučnik posebno regulirati glasnoću.
Sub dobar, dubok zvuk. Centralni i ostali i dalje rade kao prvi dan. Jedino je pocrkalo par plavih ledica na subu, ali to je normalno nakon toliko godina.
Nikakvog zujanja ni dok je upaljen ni dok je ugašeno.
I ja sam imao Logitech 2.1 zvučnike koji su lagano zujali (spavam u istoj sobi) ali baš mi se posrećilo što sam ovo kupio.
ma budem nosio u servis nek oni cuju , moje osobno misljenje je da nesto nije uredu ako ja sa zgasenim zvucnicima nebi od iritantnog visokofrekventnog zujanja mogo ni zaspat.

a glava mi udaljena od kompa 4m.
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 23:25   #1689
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Evo samo da javim , odnio sam sam na servis zvucnike gdje su rekli da kvaliteta varira od proizvoda do proizvoda i da je njima normalno kaj zgaseni zuje.

Nosim ja direktno zvucnike zapakirane kako je servis predo u Protis i trazim novce nazad jer nisam zadovoljan.
Djelatnik Protisa predamnom na moje inzistiranje pregledava detaljno 10 minuta svaki milimetar zvucnika da nisu slucajno osteceni , potom dolazi drugi djelatnik koji s njim gleda i gura kablove u kutiju i zakljucuju kako su mehanicki u savrsenom stanju.

Kroz dva sata dobijam na mail slike kako su moji zvucnici osteceni a profesor doktor na slici se slikava s rukavicama kako drzi woofer a dva debila na pultu ih 10 min pregledavali masnim rukama.

Uz to ostecenje su mi napisali nasli smo i masni trag od prsta na wooferu i kablovi su zapetljani!!!! a sve su sami predamnom radili.

Bjezite sto dalje od tih gnjida lažljivih a od mene su vec zaradili prijavu ministarstva i neovisno vještačenje.

Dabog da propali
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2016., 12:18   #1690
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Preselili su se u Nehajsku 59, išao jučer pokupiti tamo mišonju i kabel

A ono, još se nisu do kraja preselili Prostor je nešto veći nego tamo dok su bili u krapinskoj, nedostaje osvjetljenje polica, nisu pofarbali strop, police su prazne... iako mi je bilo smiješno kak imaju modele vlakića i igračaka na jednoj polici

I imaju parking!
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 4