Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.01.2009., 18:26   #31
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Hm, probaj ovako...nabavi si zvučnik iz nekog starog case čiji konektor ima tri pina. Taj konektor spoji na tri pina koji služe za Clear CMOS-a. Precvikaj zvučnik, i onda samo po potrebi spajaš dvije žice za pražnjenje CMOS-a.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2009., 18:53   #32
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Hm, probaj ovako...nabavi si zvučnik iz nekog starog case čiji konektor ima tri pina. Taj konektor spoji na tri pina koji služe za Clear CMOS-a. Precvikaj zvučnik, i onda samo po potrebi spajaš dvije žice za pražnjenje CMOS-a.
Hvala ti puno probat cu nesto u tom smislu napravit.

al nemogu vjerovat kak takav propust naprave, jos gledam kako hvale tu plocu za oc i iako je 780i kad ono shit. pa na prosloj msi platinum p7n sam imo tamo natrag kod usba sa clear cmos a ovo no comment.

il su se preracunali il neznam.

sta je najgore pise ako pretjeramo sa oc-om da netreba restartat bio da samo treba shutdown i restart jednom napravit i da mora uc u bios tako pise u manualu, kad ono jucer meni bogami nije htio nikako. tak da neznam sta glume ti proizvodaci vise. (sigurno se neki pitaju zasto sam iso na asus vec sam dobio par komentara u rl. zato ne xfx ili evga) zato sta vise niti sam neznam sta da kupim opcenito je tesko nac dobru sli plocu. a asus zato sta znam kod intelovih cipsetova da su jako stabilne i dobre.

jos jednom tnx razor
m&n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2009., 18:58   #33
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Da, ovo je zbilja propust po pitanju dizajna. Ajde da je na donjem rubu ploče taj jumper, ali ovako u ravnini druge kartice je totalno nepraktično.

Ovo što si spomenuo da nema potrebe za pražnjenjem CMOS-a meni funkcionira na EVGA 790I FTW, a postoji mogućnost da kod tebe ne radi jer znaš i sam da je ovo vlastiti dizajn Asusa, koji za sobom nosi i dobre i loše strane.
Razer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na