Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2013., 22:19   #31
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
slone bucmasti to je softver za kategoriziranje filmova, editiranja meta data, coveri, backdropovi i sl.

bilo koji media centar može čitati takav oblik podataka i "upucati" ga u svoje sučelje.

slone.

syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2013., 22:26   #32
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Znam da ispadam ljenčina ali zaista nemam energije ni živaca za testiranje svega spomenutoga u ovom topiku ...

Dakle , moja sposobnost da pratim kolekciju filmova je odavno prešišana.

Kad mi neki film padne na pamet nekad se ne mogu sjetiti jel ga imam, a ako se sjetim da ga imam, onda nemam blage veze gdje je. S obzirom da koristim 'disk dock' i da nemam jedan disk , to je kao traženje igle u plastu sijena.

Treba mi nekakvi softver u koji mogu ukucati film pa da mi izlista gdje je (jel ga uopče imam u 'digitalnom obliku' ) Dovoljnja mi je lista naziva filmova bez ikakvih dodatnih informacija o filmovima. Uglavnom , tražim nešto jednostavno za koristiti...

Where is it ... importaj si sve diskove u njega i voila. Uostalom kad importaš diskove u njega imaš njihov sadržaj virtualno po strukturi, poprilično praktično.
Forace je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2013., 13:44   #33
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Buljim u taj komad softwera i nemam blage veze gdje bi , što bi ni kako bi...
(isto kao i s iTunesom ) a softwer koji mi ostavlja takav prvi dojam nije za mene ...


Citiraj:
Autor syss Pregled postova
http://themetabrowser.com/

jest da se plaća, ali je monstruzno moćan... ja ga koristim za održavanje wmc baze filmova.
Plačsanje nije problem kad s tim dobijem ono što tražim.
Za sad ne znam što da mislim...

Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Where is it ... importaj si sve diskove u njega i voila. Uostalom kad importaš diskove u njega imaš njihov sadržaj virtualno po strukturi, poprilično praktično.
To je definitivno ono što mi treba . Koliko vidim mogu puno više nego što tražim a zbog toga / silnih opcija mi djeluje malo komlicirano 'nabost' na ono što mi treba .


Uz to , nakon što sam pogledao kako katalog može biti ulickan , ovo mi djeluje nekako sirovo.
Znam, da sam rekao da mi je dovoljan popis tj. samo nazivi filmova ali ipak.

Do sada sam povremeno kovistio neki mali eksel program čiji izlist bi kopirao u vord te ručno popravljao listu 'kolekcije'.
Ta metoda traži poprilično punpo vremena da imam ono najostnovnije . Tako da kad sad vidim jednostavniju katagolizaciju te hrpetinu informacija o 'svakoj stavci' kataloga - ispadu mi oči
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na