Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.01.2015., 21:32   #271
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Printer klinika jesi ti možda Adriatix?
Nije mozda, sigurno je
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 09:04   #272
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
I mene je epson zahebao, mislio sam sa je tinta vodopostojana i isprintam si mapu podmorja i odem ronit. Kad ono nakon 10minuta pod vodom sve ošlo. Nikad više epson. Dosta je laganja ovog napaćenog naroda.

True story bro.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2015., 10:44   #273
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
I mene je epson zahebao, mislio sam sa je tinta vodopostojana i isprintam si mapu podmorja i odem ronit. Kad ono nakon 10minuta pod vodom sve ošlo. Nikad više epson. Dosta je laganja ovog napaćenog naroda.

True story bro.
Vidiš kako je to opasno.

Mogao si isprintati speleološku mapu. Kapne ti kap vode sa stalaktita na mapu i ti više ne znaš kako izaći iz jame van.

Zato drugi puta ukoliko ti je život mio motraš uzeti neki inkjet printer sa polimerizirajućim tintama i Prikladne folije za tu tintu.

Zadnje izmijenjeno od: PRINTER Klinika. 31.01.2015. u 10:49.
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 18:10   #274
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,541
A nije ti palo na pamet plastificirati to šta si isprintao pa se nebi ispralo ??
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 19:34   #275
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
A nije ti palo na pamet plastificirati to šta si isprintao pa se nebi ispralo ??
Ne funkcionira.

Zašto?

zato jer se voda podlije ispod plastifikacije.
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 19:48   #276
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
čudna ti je onda to plastifikacija
JA sam osobno plastificirao neke A4 papire i folija je malo veča od tog A4 papira
i lijepo to stavis u tu foliju, provučeš preko stroja i eto ga.. možeš i mini-vaš da koristiš i neče voda unutra
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 20:05   #277
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Ili jednostavno koristiš laser .... .
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 21:12   #278
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,541
dadoremix ima pravo, za odr. namjene se koristi taj "princip" da je pvc folija veća 3 - 5 mm od papira i kada se prilikom u plasticiranja taj rub slijepi / stisne ... nema blema.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 22:03   #279
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
dadoremix ima pravo, za odr. namjene se koristi taj "princip" da je pvc folija veća 3 - 5 mm od papira i kada se prilikom u plasticiranja taj rub slijepi / stisne ... nema blema.
Jesi li probao presavijati takvu A4 plastifikaciju i nositi je u džepu?
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2015., 23:20   #280
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
U rolu ide, a ako ga mislis sfrkat na a6 velecinu naravno da to ne ide.
Al voliš komplicirat, tko bude htio ronit u vodi uzet će vodiča sa sobom.
dadoremix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.02.2015., 18:04   #281
cufta0705
Registered User
 
cufta0705's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Poštovanje, trebal bi jedan printer čija bi namjena bila printanje skripti, stručnih knjiga i osnovna kućna upotreba. Znači opcija što jeftinijeg obostranog(duplex) printanja stranice u c/b a ako se da iskombinirati i color - mali + . Buđet oko 1500kn. Da li za te novce mogu dobiti i all-in-one uređaj?

Pitanje još vezano uz zamjenske tinte i tonere. Koliko su one pouzdane, u smislu oštećenja uređaja i navedenog kapaciteta ispisa stranice. Sa originalnim tonerom ovaj sistem nebudem niti isprobavao, zato jer je preskupo, ali me zanima računica sa ovim zamjenskim. Ciljam na <= 7lipa po stranici.
cufta0705 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2015., 10:06   #282
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor cufta0705 Pregled postova
Poštovanje, trebal bi jedan printer čija bi namjena bila printanje skripti, stručnih knjiga i osnovna kućna upotreba. Znači opcija što jeftinijeg obostranog(duplex) printanja stranice u c/b a ako se da iskombinirati i color - mali + . Buđet oko 1500kn. Da li za te novce mogu dobiti i all-in-one uređaj?

Pitanje još vezano uz zamjenske tinte i tonere. Koliko su one pouzdane, u smislu oštećenja uređaja i navedenog kapaciteta ispisa stranice. Sa originalnim tonerom ovaj sistem nebudem niti isprobavao, zato jer je preskupo, ali me zanima računica sa ovim zamjenskim. Ciljam na <= 7lipa po stranici.
Problem su ti zamjenski toneri i duplex.

Zašto?

Zato jer svaki laserski printer ima specifičnu temperaturu zapecivanja tonera. A zamjenski toneri ne bi bili jeftini kad ih proizvođač ne bi punio sa nekim najjeftinijim univerzalnim tonerom.

I sada ukoliko proizvođač nije isprobavao svoj toner baš na tom laseskom printeru onda imaš dvije opcije ili se toner neće dobro zapeći pa će se brisati struganjem. Ili će se previše rastopiti pa će se svakim otiskom malo po malo akumulirati na potisnom valjku u fjuzeru.

Znači ukoliko ti treba duplex onda je najbolje uzeti neki laser koji ima integriran duplex i prema tom integriranom duplexu i poznatoj recepturi orginalnog tonera usklađenu sekvencu u firmveru i draiveru za duplex print.

I nemoj misliti da tome nije tako. Odnosno sad znaš zašto profesionalni duplex laseri koštaju 50% više od sličnog lasera uz jednostrani ispis.

Zadnje izmijenjeno od: PRINTER Klinika. 05.02.2015. u 10:13.
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2015., 20:16   #283
cufta0705
Registered User
 
cufta0705's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Citiraj:
Autor PRINTER Klinika Pregled postova
Problem su ti zamjenski toneri i duplex.

Zašto?

Zato jer svaki laserski printer ima specifičnu temperaturu zapecivanja tonera. A zamjenski toneri ne bi bili jeftini kad ih proizvođač ne bi punio sa nekim najjeftinijim univerzalnim tonerom.

I sada ukoliko proizvođač nije isprobavao svoj toner baš na tom laseskom printeru onda imaš dvije opcije ili se toner neće dobro zapeći pa će se brisati struganjem. Ili će se previše rastopiti pa će se svakim otiskom malo po malo akumulirati na potisnom valjku u fjuzeru.

Znači ukoliko ti treba duplex onda je najbolje uzeti neki laser koji ima integriran duplex i prema tom integriranom duplexu i poznatoj recepturi orginalnog tonera usklađenu sekvencu u firmveru i draiveru za duplex print.

I nemoj misliti da tome nije tako. Odnosno sad znaš zašto profesionalni duplex laseri koštaju 50% više od sličnog lasera uz jednostrani ispis.
Hvala na odgovoru. Da li možete onda preporučiti neki takav laserski printer?

Izbor duplexa je logičan, jer nema logike ručno okretati papir za toliki broj ispisa. Ono što neznam je da li je moguće postići, na neki od načina, da cijena ispisa jedne stranice bude <= 7lipa ?! Da li je moj buđet premali, ili to jednostavno nije izvedivo?

Ako npr. govorimo o ovom Canonu:
http://www.canon.hr/For_Home/Product...SYS_LBP6670dn/

On podržava dvije vrste tonera: 719(2100str.) i 719H(6400str.)
E sada, originalni 719H toner košta oko 800kn, zamjenski toner od 130-200kn. Za originalni toner ispis stranice ispada cca 13lipa po ispisu, dok zamjenski <7lipa. Da li postoji ikakva garancija da ti zamjenski toneri imaju kapacitet(naveden na stranicama razno raznih trgovina) od tih 6400str. Neznam za koju trgovinu koja prodaje zamjenske tonere možemo reći sa sigurnošću da će njihov zamjenski toner ispisati toliki broj stranica.

Gdje griješim?
cufta0705 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2015., 22:21   #284
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor cufta0705 Pregled postova
Hvala na odgovoru. Da li možete onda preporučiti neki takav laserski printer?

Izbor duplexa je logičan, jer nema logike ručno okretati papir za toliki broj ispisa. Ono što neznam je da li je moguće postići, na neki od načina, da cijena ispisa jedne stranice bude <= 7lipa ?! Da li je moj buđet premali, ili to jednostavno nije izvedivo?

Ako npr. govorimo o ovom Canonu:
http://www.canon.hr/For_Home/Product...SYS_LBP6670dn/

On podržava dvije vrste tonera: 719(2100str.) i 719H(6400str.)
E sada, originalni 719H toner košta oko 800kn, zamjenski toner od 130-200kn. Za originalni toner ispis stranice ispada cca 13lipa po ispisu, dok zamjenski <7lipa. Da li postoji ikakva garancija da ti zamjenski toneri imaju kapacitet(naveden na stranicama razno raznih trgovina) od tih 6400str. Neznam za koju trgovinu koja prodaje zamjenske tonere možemo reći sa sigurnošću da će njihov zamjenski toner ispisati toliki broj stranica.

Gdje griješim?
Nije loš odabir

Osim što možeš za 1/3 dobiti sličanu takvu klasu printere starije gereracije. Ali bez duplexa.
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2015., 17:46   #285
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,200
pozz, tribo bi mi neki printer, za kucnu upotrebu, ali se liti printa više, a zimi rijeđe, jako rijetko (jednom misečno), pa mozda bolje cak i neki laserski, uglavnom uvjeti su
-Kopirka
-Jeftine boje ako je inkjet, ako je laserski, dobra iskoristivost i prihvatljiva cijena tonera
-I okej cijena, ako je laserski od nekih 1000kn a ako je inkjet do 500-600

ja sam nasao ovo za laserkse, a za inkjet stvarno pojma neman gleda sam ovdje komentare, al HP 3525 nije vise u prodaji, a zadnjih par stranica nisam nasao nista konkretno
1. http://www.nabava.net/pisaci__110/sa...-b-a4__5187321 Samsung pisač SL-M2070
2. http://www.nabava.net/pisaci__110/hp...-b-a4__6874101 HP pisač LaserJet Pro M125A
3. http://www.nabava.net/pisaci__110/sa...-b-a4__4125221 Samsung pisač SL-M2675f
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2015., 20:28   #286
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Po inkjetu ti tu spada canon MG5550 hrani se koliko vidim tintom od 22 Kn/komadu ili 30 Kn po komadu ... zamjenske.

http://www.trustedreviews.com/canon-pixma-mg5550-review
http://www.digitalversus.com/printer...7043/test.html

Pa preleti.

Ja mu ogledam malo većeg brata (MG7550) ali isto sam počeo razmišljat o laseru. Problem je što je laseru jedna boja oko 100 Kn bar neki šta sam random piknuo sa nabave od HP.a mislim pa ono ...
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2015., 21:03   #287
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
ja imam canon mg5350 i hranim ga doslovno salamom.. i printa i printa i printa...
za sad zadovoljan....
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2015., 23:34   #288
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Brother DCP-J105W
crna tinta 79 kn =2400 stranica

bio sam skeptican ali printam kao lud a stoji tinta skoro puna.

3 god garancije
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 19.02.2015., 14:50   #289
Tean
Premium
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 181
Imam Epson SX130 kupljen za 300kn, međutim nakon sto se potrošila prva kartuša, zamjenske tinte vise nisu radile, uopće ne printa neke boje, ne znam jel do zamjenskih tinti, ili možda treba i glavu čistit. Ne znam da se to isplati na servis nosit?

Tražim preporuku nekog printera za basic kućnu upotrebu, mozda i skener u jednom, a da nemam ovakih problema.

Printam svega nekoliko desetaka stranica mjesečno (crno bijelo).
Tean je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2015., 18:50   #290
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Tean Pregled postova
Imam Epson SX130 kupljen za 300kn, međutim nakon sto se potrošila prva kartuša, zamjenske tinte vise nisu radile, uopće ne printa neke boje, ne znam jel do zamjenskih tinti, ili možda treba i glavu čistit. Ne znam da se to isplati na servis nosit?

Tražim preporuku nekog printera za basic kućnu upotrebu, mozda i skener u jednom, a da nemam ovakih problema.

Printam svega nekoliko desetaka stranica mjesečno (crno bijelo).
Otiđi u neki servis gdje će ti pred tobom ugraditi nove kazete. Pa ukoliko rade platiš. A ukoliko ne rade potražiš meki drugi servis ili trgovinu.

Na istom mjestu isprobaš printer pa ukoliko te ne zadovoljava kavliteta otiska pitaš koliko dođe servis glave.
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2015., 18:55   #291
Tean
Premium
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 181
Citiraj:
Autor PRINTER Klinika Pregled postova
Otiđi u neki servis gdje će ti pred tobom ugraditi nove kazete. Pa ukoliko rade platiš. A ukoliko ne rade potražiš meki drugi servis ili trgovinu.

Na istom mjestu isprobaš printer pa ukoliko te ne zadovoljava kavliteta otiska pitaš koliko dođe servis glave.
Može preporuka nekog takvog servisa? Ako se ne varam, trebao ga ostaviti na servisu nakon čega ce oni najmanje dijagnostiku obaviti.
Tean je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2015., 19:44   #292
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Tean Pregled postova
Može preporuka nekog takvog servisa? Ako se ne varam, trebao ga ostaviti na servisu nakon čega ce oni najmanje dijagnostiku obaviti.
imaš Google pa potraži tko servisira i čisti inkjet glave na tvom području.
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2015., 21:51   #293
blenin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: ZG
Postovi: 4
Pozdrav ekipa,

Prosim preporuke i savjete !

Dakle trebam multi sa wifi, interaktivnim zaslonom laser, može crno i b a može i color.

Gledam do nekih 2.500 - 3.000 HRK

meni se ovo cini oke

http://www.nabava.net/pisaci__110/hp...kolor__5588221

http://www.nabava.net/pisaci__110/hp...fi-a4__6585691

http://www.nabava.net/pisaci__110/hp...0-dpi__6593151

http://www.nabava.net/pisaci__110/sa...fi-a4__3324661

mozda preporuka od ovih ?

Tenks !

Zadnje izmijenjeno od: blenin. 23.02.2015. u 22:02.
blenin je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2015., 21:54   #294
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Tražim jeftini multifunkcionalni uređaj, bez ikakvih posebnih uvjeta osim što niže cijene uređaja i održavanja, uz obavezni automatski uvlakač papira.

Imam doma HP 7500A, koji je A3, ali mi ovaj treba za drugu lokaciju. Što manji, to bolji. Svejedno je li laser ili tinta, samo crno ili color...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 08:00   #295
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Tražim jeftini multifunkcionalni uređaj, bez ikakvih posebnih uvjeta osim što niže cijene uređaja i održavanja, uz obavezni automatski uvlakač papira.

Imam doma HP 7500A, koji je A3, ali mi ovaj treba za drugu lokaciju. Što manji, to bolji. Svejedno je li laser ili tinta, samo crno ili color...

Jedan prijedlog
Potraži negdje refubrish Epson BX 305 u paketu sa Colibri trajnim kazetama i Colibri tintom za punjenje

Zašto?

Zato jer te tada BX 305 dođe samo 200 kn + PDV
Trajne kazet su ti 150 kn + PDV
A tinta za punjenje 150 kn + PDV 00 400 ml

Znači imaš nešto manje nego dvostruki kapacitet otisaka kao kod Epsona L550. Koji košta 4 * više
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 09:43   #296
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Ovaj gornji savjet uopce ne djeluje sumnjivo. Jos i tocne cijene bez pdv-a..



Ja sam i dalje zadovoljan s hp3525, sada ide kroz trecu crnu i drugi set boja, nije dosad bilo nikakvih problema. Moja preporuka da bacis oko na noviji hp3545, mislim da je i vidljivo kompaktniji.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 11:22   #297
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ovaj gornji savjet uopce ne djeluje sumnjivo. Jos i tocne cijene bez pdv-a..



Ja sam i dalje zadovoljan s hp3525, sada ide kroz trecu crnu i drugi set boja, nije dosad bilo nikakvih problema. Moja preporuka da bacis oko na noviji hp3545, mislim da je i vidljivo kompaktniji.
E kad bi ti znao koji si ti mamlaz.

Usosiš čovjek onda se praviš blesav.

Daj prvo prouči razliku između HP3525 i HP3545, pa se ponovo javi.

Da te je čovjek poslušao i potrošio lovu mogao bi ti samo staviti soli na rep.

Odličan primjer kao funkcioniraju savjetnici na forumima.

Zašto ?
>Pa pogledaj koje tinte koristi jedan a koji drugi uređaj. I koliko je to ml za iste novce u startu.
Ne vjerujem višr od 20 ml svekupno. A uz Bx 305 dobije 400 ml

E tako ti se to radi u marketingu. Ostaviš isti dizain 2 pretvoriš u 4 a unitra umjesto 4 satviš 2 kazete i ubjediš potrošača da je za njega bolje i jeftinije da umjesto da mora kupiti 4 kazete od danas mora kupiti samo dvije. A jučer te je isti taj marketing uvjeravao da ti je bolje i isplatljivije uzeti 4 različite boje od samo dvije.
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 11:32   #298
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Dao sam covjeku preporuku na temelju vlastitog pozitivnog iskustva da prouci ta dva modela printera, te na temelju toga sto znam da je bilo jos zadovoljnih ljudi ovdje na forumu.
I koja je to tako velika razlika izmedju njih tocno? U tome sto 3545 ima samo jedan color toner? Lako ce i on pogledati specifikacije.
Ono sto jesam fulao je da nisam skuzio da mu treba automatski uvlakac papira, sto ovaj nema.

A ti (Adriatixe?) slobodno nastavi ljudima uvaljivati sto imas, i pusti ih neka se sami odluce. Ima nas kojima je ipak draze kupiti novu stvar s normalnom garancijom. Bezobrazan si, naporan, i iskreno se nadam da ce te ljudi izbjegavati.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 13:07   #299
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Ne pada mi na pamet kupovati reparirani printer. Hp 2645 mi je zapeo za oko zasad. Za kolor printanja imam pixmu 5200, ovaj mi više treba zbog ADB-a i brzog kopiranja dokumenata nego ičeg drugog, zato i laser dolazi u obzir.

Meni isto smrdi na Adriatixa, već duže.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 13:23   #300
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Ak ti netreba boja, onda si uzmi HP m125a il tako nešto.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na