Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.06.2015., 13:26   #15181
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
@Dottore evo ovih iz Sant'Agate.

Obožavam to kaj kad promijeni brzinu u višu drmne cijelu kabinu, vozača i cijeli auto i to pošteno, kao zvijer kakva i je. Ne bi mu nikako pristajalo da je uglađen kao Ferrari, Porsche ili McLaren. Prava stvar za metnut na plakat u dječju sobu i sanjariti.

IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 22:14   #15182
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ne znam jeste li čitali autoklub ovomjesečni: "76% ispitanika redovito koriste mobitel u vožnji, 54% ispitanika čita poruke u vožnji, 41% ispitanika piše poruke u vožnji."
Što me najviše brine, osim naravno vozača koji naj... ni krivi ni dužni zbog kretena koji pišu smsove i sl... je to što, koliko sam vidio po komentarima, smatra se normalnom pojavom. Kao što je sad tu čudno, to svi rade. Reko super
Budale koje to rade će tipkanje smatrati najnormalnijim... Malo pogledajte svjetske statistike ili YouTube s nesrećama uzrokovanim textanjem na smartphoneima pa bu vam sve jasno.

Uh kaj volim bicikliste... Jebe ti sve po spisku jer mu trubiš kaj prelazi na čisto crveno...
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2015., 22:21   #15183
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Budale koje to rade će tipkanje smatrati najnormalnijim... Malo pogledajte svjetske statistike ili YouTube s nesrećama uzrokovanim textanjem na smartphoneima pa bu vam sve jasno.

Uh kaj volim bicikliste... Jebe ti sve po spisku jer mu trubiš kaj prelazi na čisto crveno...
Evo nedavni primjer,neka cura izlazi sa parkinga,dr** po mobitelu,vozi,boli je briga za ostale...
Biciklisti su isto solidarni u glupostima koje rade...policajci takve ne kažnjavaju jer to i sami rade gluposti,glavno da su oni nakeljili 1000 ležećih policajama,semafora i kamera da više neznaš kako bi vozil i samo uništavaš auto na tim grbama,one semafore kaj upozoravaju da smanjim brzinu više ne šljivim,on tamo meni stavi 40...
Prometna kultura tj. nekultura je nevjerojatna,ja nekužim više šta te autoškole podučavaju i kako podučavaju nove vozače

Zadnje izmijenjeno od: esc. 06.06.2015. u 22:38.
esc je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 22:46   #15184
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
U situacijama kada je osoba sama u autu pa tipka, neka se ubije tako sto se mene tice, ali kada ti imas djete maleno u auto, nevezano. Pa milu ti majku. To sam vidio jednu zensku nedavno, vozim ja, ona mene pretjece ulazi u skare dok za to vrijeme drzi mobitel na volanu i gleda u njega, a vidis iza bebac u onoj stolici, pa jebote, da nemas imalo u mozgu da imas bebu u sjedalu iza to je nevjerojatno.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 00:49   #15185
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
@Toorop, kad vidim da se sad prodaju drzaci za mobitele tako da budu na volanu, izmedu trube i gornjeg luka, nis me vise ne cudi.

Vec treci dan za redom, iz blata ulaz u lucko, kod nasipa, nema rasvjete i svaki put kad ja prolazim netko nosi crnu crnu odjecu i vozi se ili ide pjeske usred noci, i nesklanja se i svaki put u zadnji cas vidim. Jucer nije imao ni svjetla na biciklu i ja mu blic, makne se, ja da cu ga pretec on se vrati nasred ceste. Doslo mi da stisnem gas.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 00:54   #15186
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
I upalis brisace da ne bude pi*** po sofersajbi . Mene vise plase klinci koji idu iz skole a posebno motoristi. Danas sam skoro brisao s haube 2 vrsna motorista sa naturpijanim skuterima sa 50 ccm na 75 i cistih 5 konja sirove snage jer su oni vrhunski trkaci i sjeku kruzni naginjuci se sasma profesionalno...
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 03:32   #15187
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Uh kaj volim bicikliste... Jebe ti sve po spisku jer mu trubiš kaj prelazi na čisto crveno...
To mi je najdraže. Barem da mu okinem živac pa će prije moždani dobit. Ljudima trubim bez pardona kad idu kao muhe bez glave preko crvenog. Većina se okrene i krene mi psovat. Pitam se što bi bilo sa pješacima da ja autom prolazim na crveno kao što to oni rade.

Ovi motoristi isto. Vozim po Savskoj i motorist želi zaobići gužvu iz suprotne trake tako da se vozi u krivom smjeru prema meni. Prvo mu zablicam na što ne reagira pa mu potrubim nakon čega se uspaničio jer sam ja nastavio voziti 60km/h bez micanja na tramvajsku prugu - drito na njega. Mislim da je dobro popunio gaće i vratio se među svoje aute. Nakon toga ga u retrovizoru opet vidim u mojoj straci vozeći se u krivom smjeru sa srednjakom prema meni.

Pa halo, valjda nismo još takva zemlja gdje je normalno tako se ponašati.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 08:27   #15188
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
I upalis brisace da ne bude pi*** po sofersajbi . Mene vise plase klinci koji idu iz skole a posebno motoristi. Danas sam skoro brisao s haube 2 vrsna motorista sa naturpijanim skuterima sa 50 ccm na 75 i cistih 5 konja sirove snage jer su oni vrhunski trkaci i sjeku kruzni naginjuci se sasma profesionalno...
Koliko sam ih vidio da padnu radeći takve gluposti

Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
To mi je najdraže. Barem da mu okinem živac pa će prije moždani dobit. Ljudima trubim bez pardona kad idu kao muhe bez glave preko crvenog. Većina se okrene i krene mi psovat. Pitam se što bi bilo sa pješacima da ja autom prolazim na crveno kao što to oni rade.

Ovi motoristi isto. Vozim po Savskoj i motorist želi zaobići gužvu iz suprotne trake tako da se vozi u krivom smjeru prema meni. Prvo mu zablicam na što ne reagira pa mu potrubim nakon čega se uspaničio jer sam ja nastavio voziti 60km/h bez micanja na tramvajsku prugu - drito na njega. Mislim da je dobro popunio gaće i vratio se među svoje aute. Nakon toga ga u retrovizoru opet vidim u mojoj straci vozeći se u krivom smjeru sa srednjakom prema meni.

Pa halo, valjda nismo još takva zemlja gdje je normalno tako se ponašati.
Prije koji mjesec, vozim se ja normalno (cca 40 km/h). Dolazim na blagu nizbrdicu, a cesta ide u minijaturni S, onako blage krivine (cca 30m), i uletava skuter kao budala krati zavoje i vozi po bijeloj crti i do cca pola metra u mojoj traci, i prilazi meni, ja mrvicu prikočim, ali se ne mičem. Da nije rekla cura da mu se maknem, mislim da bih ga pobrao direktno jer sam već viđao da to radi. Kojih 5m prije sam mu se maknuo, ali sam mu kroz kacigu vidio kako se zamrzno
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 09:05   #15189
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Skuteri su nažalost isto posebna priča... obožavam ih kad me idu pretjecat s desne strane u zavoju, pogotovo desnom... kak stalno gledam retrovizore do sada nije bilo žrtava, ali da se desi da ga srušim u takvoj situaciji, odnosno pritisnem na rinzol, fakat mi nebi bilo žao (osim za štetom na mom autu). Ili kad se moraju pregurati da budu prvi na semaforu pa mi prođe na 1mm od auta, i onda me nakon toga koče jer GT-R kreće u jednoj drugoj ligi za njih...

Generalni problem je da je 95% populacije glupo i neinteligentno, i onda je tak i u prometu.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 09:33   #15190
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
A što češ, čisti balkanski mentalitet. Umjesto da furaju na europejce i dalje glume čistunce.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.06.2015., 09:45   #15191
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Skuteri su nažalost isto posebna priča... obožavam ih kad me idu pretjecat s desne strane u zavoju, pogotovo desnom... kak stalno gledam retrovizore do sada nije bilo žrtava, ali da se desi da ga srušim u takvoj situaciji, odnosno pritisnem na rinzol, fakat mi nebi bilo žao (osim za štetom na mom autu). Ili kad se moraju pregurati da budu prvi na semaforu pa mi prođe na 1mm od auta, i onda me nakon toga koče jer GT-R kreće u jednoj drugoj ligi za njih...

Generalni problem je da je 95% populacije glupo i neinteligentno, i onda je tak i u prometu.
Umjesto da stanu iza i dive se autu. Btw, koliko ti je neka prosječna potrošnja?

U Puli je tako jedan genijalac odlučio zaobići ogromni kamion u zavoju, ali sa unutarnje strane. Kamion to nije primijetio jer je zavoj bio jako oštar, ne znam kako je čovjeku na skuteru uopće to palo na pamet. Nisam siguran da li je poginuo na licu mjesta ili na putu do bolnice.


...frend mi je imao sudar/udes ovaj tjedan. Bio je na semaforu koji kod skretanja u lijevu stranu ima dvije trake (prije par godina išla je samo jedna, skroz lijeva, a srednja je mogla samo ravno. Sada može lijevo i ravno.). On je bio u srednoj, a kamion u lijevoj traci. Oboje su skrenuli ulijevo, da bi genijalac (kamion) čim je zavoj završio dao žmigavac u desno i samo skreno, nije niti pogledao da vozi paralelno. Prijatelj ima Peugot 206. Kamion mu je otkinuo retrovizor, probušio gumu, udubio lijevu stranu, a i hauba mu sada strši. Obrazloženje vozača iz kamiona je da on nije uopće kriv jer je dao žmigavac, na što mu je policija rekla da ne može biti krivlji nego što jest

Fun fact: Sudar se desio 10m ispred MUPa...otprilike toliko minuta kaže da su i čekali policiju
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 10:42   #15192
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Frend vozi maxi skutera i ne vjerujem kakav mentalni sklop ima kada je voznja u pitanju.

Najbolje mi je kako se cudi kako se mi vozacu auta ne zelimo pomaknuti da bi oni na semaforu mogli proci kolonu i biti prvi na semaforu.

Muka mi je kad moram svojim autom u zg, sa sluzbenim me stvarno briga.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 10:49   #15193
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Frend vozi maxi skutera i ne vjerujem kakav mentalni sklop ima kada je voznja u pitanju.

Najbolje mi je kako se cudi kako se mi vozacu auta ne zelimo pomaknuti da bi oni na semaforu mogli proci kolonu i biti prvi na semaforu.

Muka mi je kad moram svojim autom u zg, sa sluzbenim me stvarno briga.
Ne znam di sam vidio,mislim Francuska,tamo se miču motoristima i skuterasima kao da je hitna.

A ovdje moraš biti stunter sa motorom da dodes prvi na semafor npr.na Slavonskoj,općenito vlada kud ćeš ti prvi sa tim skuterom čekaj kao ja u redu lol
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 10:50   #15194
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
U sluzbenom kad vidim te slalomase, i cujem jer idioti moraju imat te retardirano glasne auspuhe vozim tak da mi prakticki blokiram put, nemrem proc pored mene 60-70.
Prosle godine mi je jedan prosao par cm od auta sa takvim retardiranim auspuhom a ja se zabuljijo u nekaj, usro sam se ko picka, od tad ih organski ne podnosim.
Al nema mi draze kad vidim seljaka kak vozi slalom iza mene, naravno bez zmigavaca, uletavanje u skare i dodje iza mene i onda psuje
Buljo odjednom pocne vozit kao ovaj u traci do, nekad malo brze ili sporije al uvijek sa toliko mjesta di te drugi auto nemre prestic
Ovo govorim u 99% slucajeva za branimirovu.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 10:57   #15195
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Znate što radim nepristojnim skuterašima koji se naseru preko reda na križanju? Na žuto stisnem kvačilo, stavim na 5k okretaja i pustim samo. Jednom su skoro popadali s motora kad je su gume zacvilile.
Dobro da mi nisu pod autom završili, tu sam se malo uplašio ali vrijedilo je.
Čak sam jedno vrijeme razmišljao da si piknem Akrapovič ispuh na Megi R.S. da malo cimam, ali mi je bilo preskupo-
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 11:08   #15196
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Umjesto da stanu iza i dive se autu. Btw, koliko ti je neka prosječna potrošnja?

U Puli je tako jedan genijalac odlučio zaobići ogromni kamion u zavoju, ali sa unutarnje strane. Kamion to nije primijetio jer je zavoj bio jako oštar, ne znam kako je čovjeku na skuteru uopće to palo na pamet. Nisam siguran da li je poginuo na licu mjesta ili na putu do bolnice.
Pa negdje 25l/100 ispadne prosjek. No, sky is the limit

O tome baš govorim, s desna odnosno s unutarnje strane - kak ti to može past napamet...?? Impresivno koliko ljudi uopće ne cijene svoj život.

@burmuz - anti-lag i da vidiš kad krene bam bam bum bam
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 11:44   #15197
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Lijepo se ponasate,svaka čast,kad ostanete bez retrovizora nemojte se čuditi

I,ne nisam agresivan,ali općenito ponašanje prema motoristima i skuterasima je jadno.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 12:10   #15198
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Prema njima je jadno? Voznja izmedju autiju 50-60 dok stoje, voznja po stazi za bicikle na zelenom valu, zmigavci nepostojeci, voznja po drugom smjeru (branimirova), skretanja preko punih...
to je sasvim u redu?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 12:18   #15199
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Prema njima je jadno? Voznja izmedju autiju 50-60 dok stoje, voznja po stazi za bicikle na zelenom valu, zmigavci nepostojeci, voznja po drugom smjeru (branimirova), skretanja preko punih...
to je sasvim u redu?
Nista to ne radim i niti ne odobravam to,samo hoću reci čemu braniti da skuteri j motori dodu i provuku se kroz gužvu prvi na semafor,ionako ne smetaju kad krenu prvi,a ovako provlačenje medu 3 trake i samo tako ga udaris zbog trenutka nepaznje.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 12:36   #15200
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Ma vraga ne smetaju. Prvi su na semaforu i onda su prvi idućih 10 metara dok ne dosegnu maksimalnu brzinu, za to vrijeme ih masa auta mora zaobilaziti da bi se opet nasrali prvi na semafor. Kad se po slavonskoj/ljubljanskoj vozim, znam takve zaobilaziti i desetak puta.

Ako vidim u retrovizoru da se guraju na silu, samo se približim autu pored sebe, nek zaobilaze nekog drugog ili neka čekaju.
Govorim već dugo da kad mi se idući tako nasere ispred, da ću se onda i ja pomaknuti ispred njega. Mislim da bi to napokon i mogao napraviti, da vidim reakciju
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 12:45   #15201
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Lijepo se ponasate,svaka čast,kad ostanete bez retrovizora nemojte se čuditi

I,ne nisam agresivan,ali općenito ponašanje prema motoristima i skuterasima je jadno.
Ti "skuteraši" su gora pošast na cesti od ženska koje se šminkaju dok voze!
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 12:48   #15202
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
samo hoću reci čemu braniti da skuteri j motori dodu i provuku se kroz gužvu prvi na semaforu
Jel se smiju tako vozit po zakonu?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 12:51   #15203
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ne znam di sam vidio,mislim Francuska,tamo se miču motoristima i skuterasima kao da je hitna.
Ti se zajebavas ili? Stvarno niste normalni.

Najbolje da kad krene sezona motora, da svi koristimo hz i zet, pa da ceste ostanu prazne za vas.

Svi ste isti, te glupe spike sa trganjem retrovizora...bravooo
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 12:55   #15204
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Završavam sa komentiranjem ovdje,lane splitting je btw.koliko znam dozvoljen jer i policajci na motorima rade to kad mogu i koliko znam njime ne bi priječio put,a i stoput sam vidio da rade pred policijom pa nitko kaznu nije dobio.

Vozite kako god hoćete,blokirajte koga hoćete jednostavno se popnem preko rinzola a ti čekaj.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 12:56   #15205
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Do sad mi se ni jedan motorist nije zamjerio, pričam o pravom motoru jel. Dok debili na skuterima zaslužuju posebnu nagradu. Eno prekjučer jedan, vozi slavonskom ali LIJEVOM TRAKOM jedva 55 na sat.
A provlačenje je posebna priča, provuci se ak možeš. Ali ne, vide da nemaju mjesta, najebu se ispred auta taman tolko da ne vide semafor i dovoljna je sekunda nepažnje da ti takav završi pod autom jer je zaboravio krenut.

Bicikliste također volim. Neki dan sam nekog dedu skoro ubio. Skrećem desno, na zebri zeleno, masa ljudi prolazi, ja normalno propustim, taman mogu krenut a majstor iz suprutnog smjera presječe 2 trake i preleti prek zebre. Naravno ni ne vidiš ga jer se provukao taman pored pješaka. Da nije uspio stat i dočekat se na noge u blatobranu bi mi završio.
Jedan od prije mjesec dana mi je u posebnom sjećanju, jedan od rijetkih za kojima bi trčao da ga istučem tamo na licu mjesta prije nego netko nastrada.
Dijete na nekoj improviziranoj sjedalici na guvernalu, a on se genije kroz čisto crveno proveze kroz pola raskrižja. I to čim se nama za ravno upalilo zeleno, 4 auta su naglo kočila a neki su i u suprutnom smjeru završili.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 13:08   #15206
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Nista to ne radim i niti ne odobravam to
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Vozite kako god hoćete,blokirajte koga hoćete jednostavno se popnem preko rinzola a ti čekaj.


I btw. prouči zakon, ak policija radi ne znači da je dozvoljeno.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 13:10   #15207
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova


I btw. prouči zakon, ak policija radi ne znači da je dozvoljeno.
A sta da ti napišem,da kažem da je to u redu sta ti radiš ili sta skuterasi rade,stalno se koplja lome oko toga
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 13:20   #15208
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Dajem žmigavce, gledam mrtvi kut (još i više zbog motorista), ne prestižem po drugom smjeru, ne vozim po stazi za bicikliste, ne radim teške prekršaje koje svakodnevno viđam kod skuteraša, jedino što stanem bliže auta kad vidim da netko sa 60 želi proć pored mene dok stojim ili se jedva krećem, iz razloga što ne želim da mi idiot otkine retrovizor.
E sad ti meni reci što to ja (krivo) radim?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 13:40   #15209
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Najgora stvar ikad mi je izlazak iz kruznog kad mi s desne strane uleti skuteras. I jos kad debil nema kacigu....

I onda bi lomili retrovizore.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 15:20   #15210
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Završavam sa komentiranjem ovdje,lane splitting je btw.koliko znam dozvoljen jer i policajci na motorima rade to kad mogu i koliko znam njime ne bi priječio put,a i stoput sam vidio da rade pred policijom pa nitko kaznu nije dobio.

Vozite kako god hoćete,blokirajte koga hoćete jednostavno se popnem preko rinzola a ti čekaj.
hahaha, kakav kralj

50 kubika i jednako tolik kvicijent inteligencije vecine tih.

Nek se takav popne meni na rinzol ( dok sam pješak ) pa mi još proba potrubiti... Sljedeci puta kad bi cuo da skuter trubi , poceo bi plakati...
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na