Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2008., 13:38   #1
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Problem sa otvaranjem pojedinih stranica

uglavnom problem mi se poceo pojavljivati jucer od kad sam se vratio na t-com, ali nije vezano uz njih.

Uglavnom spojen sam preko routera. Na jednom racunalu mi sve radi uredno, no na mome ne bas.

Uglavnom nece mi otvoriti ni sa operom (koju sam reinstalirao naravno) ni sa IE neke stranice tipa logitech, google pretraga slika itd... Ostale uredno rade. Javi mi samo da nemoze stranicu naci.

Igrao sam se sa postavak i maknuo fixni ip izmedju routa i kompa cak i problem i dalje egzistira. MSN mi se spoji tek nakon jedno 5 puta i to ako.

Jel ima tko kakvu ideju?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 13:44   #2
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
uglavnom problem mi se poceo pojavljivati jucer od kad sam se vratio na t-com, ali nije vezano uz njih.

Uglavnom spojen sam preko routera. Na jednom racunalu mi sve radi uredno, no na mome ne bas.

Uglavnom nece mi otvoriti ni sa operom (koju sam reinstalirao naravno) ni sa IE neke stranice tipa logitech, google pretraga slika itd... Ostale uredno rade. Javi mi samo da nemoze stranicu naci.

Igrao sam se sa postavak i maknuo fixni ip izmedju routa i kompa cak i problem i dalje egzistira. MSN mi se spoji tek nakon jedno 5 puta i to ako.

Jel ima tko kakvu ideju?
Imam isti problem. Što se surfanja tiče riješio sam to tako što sam si podesio nekoliko proxyja i onda mi radi ok. MSN mi normalno radi. Spojen sam na siemensa SE555.
generic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2008., 14:24   #3
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Al cek malo kak jucer i nikad prije nisam imao tih problema?

sto si tocno podesio?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 14:39   #4
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Al cek malo kak jucer i nikad prije nisam imao tih problema?

sto si tocno podesio?
I meni se to pojavilo odjednom, a već su nam jednom mijenjali tog ***.. siemensa. Koristim firefox i imam add-on foxy proxy i samo sam dodao jedan proxy koji koristim kad mi počne izbacivat da ne može naći stranicu. Cimeru koji je kablom priključen sve radi normalno.

Foxy proxy:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2464
i probaj ovaj proxy, trnsparentan je i dosta brz i stalno radi:
200.65.127.161:80
generic je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 15:05   #5
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
ma necu to, rabim operu, nemoguce da je do toga. Kasda mi je u bridge modu i na njoj je dlink router...

jooooooj zasto o zasto.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 17:39   #6
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,885
Fleks o kojem se D-linku radi?Ako si stavljao fixni IP i ostalo jesi unio DNS-ove i konfigurator routera?To se meni desilo vec par puta i otkrio sam da treba DNS unijet i u konfigurator routera....
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 18:16   #7
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
DI-604 je model. Onaj valjda najprodavaniji

di u routeru mislis DNS? il u OSu? nisam te skuzio bas.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 18:21   #8
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Svejedno, upiši fiksne DNS adrese di god nađeš stavku. Eh, da i po n-ti puta preporuka, riješite se dns-a od ovih naših gubavih ISP-a i pređite na OpenDNS.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 18:33   #9
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Evo pomo jesam. Ajde pogodi rezultat.

I dalje mi radi na drugom kompu logitech stranica i slicno, a na mome ne

NEXT !
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 18:37   #10
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
NEXT:
provjeri postavke firewalla i možda kakvog soft za blokiranje popupova, reklama i sl?
Ako nije ni to, pribjegni starom indijanskom lijeku zvanom format c, a ako isti ne pomogne, upucaj komp...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2008., 18:44   #11
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Firewall nemam jer je mi je to previse EMO, surfam operom tak da nista od toga...

a i meni smrdi na format C.

Nego ljudi jer vama radi miranda danas?

Da ja nemam samo peh da bas danas od svih dana nerade te stranice. Ok znam da je stranica od mirande vec neko vrijeme down, al nemogu se spojit ni na ICQ ni na MSN, logitech stranica malo radi malo ne, al vise ne, na drugom kompu stalno radi, XXXXXX-bb forum neradi uopče, gmail mi nece ucitat i tako to...

Mozda slucajnosti sve skuoa? :zbunj:

a ovaj openDNS mi se cini malo big brother watching you ili sam samo paranoican.

Usput budi receno hvala na pomoci decki pogotovo pomo koj me nasmijao sa staroindijskim lijekom

Zadnje izmijenjeno od: Fleks. 02.02.2008. u 20:10.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 18:51   #12
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Jel koristis mozda Peer guardian?
morph je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 18:56   #13
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ne.

Joj sad vec divaljam polako... Format sam radio prije mjesec dana u tri pikse marmelade mi se neda sad opet.

jel ko probao stranice koje sam mu naveo? Najvise me kolje sto mi miranda ne radi.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 19:03   #14
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
jel ko probao stranice koje sam mu naveo? Najvise me kolje sto mi miranda ne radi.
Miranda radi, a bome i lođitek.com...
EDIT: gmail mi uredno šljaka, što preko addona iz FF, što ovako, regularno, jel. Al' zato onaj "nisam po pravilima" bb forum neće ni da mrdne
Zaključak Flekso, nekaj si grdo zmrdal. Osim toga, tko je još vidio surfat s Operom, to je tako gejpederski
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2008., 20:17   #15
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Sad mi se cini da je sve u redu. Prcko sam po routeru, postavkama 555 puta i onda sve vratio kako sam imao i prije i izgleda mi da sada radi sve...
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na