Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.08.2019., 23:27   #2251
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Probaj tu: https://www.dailymotion.com/Sukhoi-su37/videos

Cudi me da se to uopce drzi tamo
Hvala!
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 05.08.2019., 00:34   #2252
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Dobra utrka, nije kao zadnjih 3/4 ali za madjarsku dobra utrka, pogotovo su do izražaja došle strategije.

I Ham i Max prakticki bez greške odvozili, prijelomni dio utrke je kad je Max pre rano otišao na hard gume, iako ga je Ham stizao na softu pred kraj prvog stimta ne vjerujem da bi ga prestigao na stazi. RB je tu malo zeznuo i sa ranijim ulaskom u boks i na taj nacin prepustili diktiranje tempa strategije mercedesu koji je to znao iskoristiti.

Cim je merc ham nakon harda usao po soft, a rb nije krug nakon reagirao bio sam dosta siguran da ce to Ham dobiti.
Nije za zamjeriti RB strategu, dugo je prošlo vremena od kada su vodiili od pocetka utrke i imali mogucnost diktiranja tempa/strategije.

Inace, da je ferkan danas bio na merc mjestu nekako ne vjerujem da bi ovako fino odradili strategiju kao merc sa ham.

Isto tako malo je zastrasujuce/zabrinjavajuce vidjeti da su ferkani minuzu lošiji od merc i rb na hungaroringu.

Znam da sam dosadan ali Honda i danas odvozila bez štucanja, a Max ju je dobar dio utrke fino stiskao...vidjet cemo koliko još može izdržat na istom PU...iduca je
VN Belgije, tu ocekujem ferkane da budu osjetno bolji/kompetitivniji.

Inace danas je bila dosta hladna utrka kako inace zna biti na Hungaroringu, da je temp.bila recimo 4 stupnja viša ne vjerujem da bi Ham pobjedio.

Mcl opet dobar, i moram priznati da nisam ocekivao da ce ovoliko duboko u sezonu i dalje držati pa cak i povecavati prednost nad drugima, Kimi uredno skuplja bodove, poput vrijedne pcele, no ocekivao sam jaci/bolji development od strane Sauberovaca odnosno brže i ucinkovitije rjesavanje problema oko aero/guma, ista stvar vrijedi i za ferkane.

Predikcije za Belgiju...Vettel prvi, Carlie drugi, Bottas treci.(ako bude toplije od prosjeka za Spa)
Ako bude normalna temp, onda merkani uzimaju.

Tko ce sad docekat belgiju
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 05.08.2019., 01:10   #2253
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
U sjeni današnje dosadne trke, gdje je najbolje nabaviti/pretplatiti se na snimke starijih utrka iz doba bar 2000ih, ako ne i prije?
Postoji li neki streaming ili negdje za kupiti snimke? Mogu li se pribaviti u većim kvalitetama od VHS snimaka?

Piratizacija mi nije u interesu, ali ako nema drugog izbora, just PM me.
Paaaa, F1TV.
IcyTexx je offline  
Staro 05.08.2019., 16:05   #2254
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
čemu sada po botari? pa on bi bio pola minute ispred ferarija, a možda i ispred maxa da ga čarli nije poslao na začelje. dobar je botara. odličan.
tizhu je offline  
Staro 05.08.2019., 16:32   #2255
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
čemu sada po botari? pa on bi bio pola minute ispred ferarija, a možda i ispred maxa da ga čarli nije poslao na začelje. dobar je botara. odličan.
Apsolutno istina, nije covjek kriv jucer ništa, i opet je dosao sa apsolutnog zacelja u dobre bodove i to u trci bez SC i kiše
Gabre je offline  
Staro 05.08.2019., 17:01   #2256
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Igra opet ima neka izvjesna proročanstva


Brko je offline  
Staro 05.08.2019., 17:11   #2257
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Lol, samonje norris potpisao vec za iducu sezonu, skupa sa sainzom.

Jedan od pametnijih poteza mclarena u zadnje vrijeme, cak bih rekao da imaju medju boljim postavama a gridu, podjednako kvalitetne vozace, s tim da je sainz iskusniji i to se osjeti
Gabre je offline  
Staro 05.08.2019., 17:40   #2258
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Lako za Norrisa, Hulk-Gro je poanta screenshota. I Gro je let go što znači bye bye F1 forever.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 05.08.2019., 17:57   #2259
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Dosta je dugo i bio. Lik i nakon 10 goeina F1 radi blesave greske da to nije ni smijesno vise.

Kao da je prvi put sjeo u bolid. I UVIJEK ga je netko drugi sjebao

Ima vozaca koji cekaju u redu da sjednu u njegov sic.
Gabre je offline  
Staro 12.08.2019., 13:26   #2260
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
draksa je offline  
Staro 12.08.2019., 13:34   #2261
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Drug Brko i Aski, nostradamusi 😉

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 12.08.2019., 15:53   #2262
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ne znam koliko je to dobar potez, mislim da je kvyat bolji izbor bio, da je dobar vozac to od ranije znamo, falila mu je hladnija glava, a po ovome sto je odvozio ove sezone tu se osjetno popravio.

Bojim se da Albon ne izgori u dokazivanju i da ce imati izlijetanja ili pocetnicke greške, pre zelen je još, f1 vozacku nema ni 6 mjeseci iako u intevjuima djeluje kao down to earth tip.

Maxu svakako treba teammate da mu drži leđa sto Gasly nije mogao niti blizu, mozda Albon ugodno iznenadi.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 12.08.2019. u 16:52.
Gigi1 je offline  
Staro 12.08.2019., 16:07   #2263
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Zamislite sad Gasly bude sporiji od Kvyata u TR.

Jao jao
SRV je offline  
Staro 12.08.2019., 16:41   #2264
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
I bit ce tak xD
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 12.08.2019., 16:51   #2265
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@aski

Jesi vidio ti to ?

Hrabar i hvale vrijedan potez Red Bulla.
Draže mi je što su Albonu dali šansu nego Torpedu. Gasly se u biti vraća gdje je i bio

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 12.08.2019., 16:52   #2266
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Zamislite sad Gasly bude sporiji od Kvyata u TR.

Jao jao
Pa vjerojatno
Gabre je offline  
Staro 13.08.2019., 12:14   #2267
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Ne znam dal je ko ubrao, Vettel je iz nekog razloga umjesto standardnog babababumbum nabacio Ronnie Colemana na zadnjoj trci

nub je offline  
Staro 13.08.2019., 12:21   #2268
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Difficult one, tough one i hvala kaj ste naštelali strategije da budem ispred timskog kolege.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 13.08.2019., 19:03   #2269
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
kaj je najgore meni se čini da nisu ništa naštelali već su kao i mercedes nanjušili da se može i probali to isto sa vettelom. kad je strategija u pitanju oni nemaju pojma što rade - njima se to "dogodi".
tizhu je offline  
Staro 13.08.2019., 19:47   #2270
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Krivo.

Vettel je taj koji drži Ferrari iznad vode. Nisu mu napravili dobar bolid pa siromak mora voziti na 134% iznad svojih mogućnosti čak i kad vodi sa 10+s prednosti.
A dominantni Mercedes samo slidere u MSI Afterburneru pomakne 5% u desno i Hamilton samo sjedi unutra i pazi da se neš ne dogodi autu.

Tako barem pričaju lokalni stručnjaci.

A kad bivši prvaci i bivši asevi za Vettela kažu isto što i neki od nas ovdje, onda je jedini argument "hejteri".

Tako da pazi što pričaš da se ne zamjeriš stručnjacima

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 13.08.2019., 23:56   #2271
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
imas neku personalnu vendetu na vetela, no dobro, svi smo to shvatili.



no ja jos nisam vidio te neke strucnjake da se pljuje po vetelu nesto previse, pogotovo zadnjih par trka



onu kisnu trkuje odvezao fantasticno bez i jedne jedine geskice, dok su svi pa i hamilton i max se izvrtili, tvoj miljenik carli se spucao u zid,

a on sa zacelja uzeo 2. mjesto.



no nije ni to dovoljno dobro... jbga.
Gabre je offline  
Staro 14.08.2019., 00:06   #2272
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sorry Gabre, neću se više truditi s tobom raspravljati o F1 jer nema smisla to što ti vidiš ili ne vidiš je zato jer imaš selektivno praćenje sadržaja. Vidiš i čuješ ono što želiš pa ti to bude mantra za dalje.

Upravo si potvrdio ono što govorim cijelo vrijeme: kad odvozi utrku kako bi i trebao odvoziti, onda čepi usta svima. Kad usere ko amaterčina, onda je do bolida koji je preslab pa mora voziti 120%. U Njemačkoj je čepio usta, 2 tjedna ranije na Silverstonu si pljuvao po bolidu i opravdavao ga da mora vozit na nož kad je nabrao Maxa ko kakav početnik dakle Vettelovac do kosti koliko god pričao da "navijaš za Reno"

Moj "miljenik" Čarli je bio 2 puta nadomak pobjede. U Bahrainu (gdje je tvoj miljenik napravio zlatnu piruetu sam od sebe pod pretiskom Hamiltona) je imao kvar na motoru, a u Austriji je Max bio brži i spretniji u zadnjem krugu. Dok je šampion imao jednu jedinu šansu za pobjedu koju je usrao izletom sa staze pa su suci na kraju bili krivi.

I kad se sve zbroji i oduzme, šeprtljavi i brzopleti Čarli ima OGROMNA i GIGANCKA 24 boda manje od Vettela kojeg su nekoliko puta spašavali strategijama da bude ispred momčadskog kolege i još mu u Kanadi zaboravili reći da Vettel ima kaznu pa da mu ne otme 2.mjesto jebenica stari, jebenica. A kad to isto kaže Martin Brundle ili Damon Hill, onda to nisi čuo

Ali eto, ja ga imam na piku pa ništa od toga nije istina.


No da se odmaknemo od nebitnih vozača, čudi me zašto Gene Haas i Gunther Steiner nemaju muda napraviti isto sa Grožanom kao što su u Red Bullu napravili sa Gaslyjem. OK, Red Bull ima svoje vozače, nema plaćena sjedala, ali svejedno. Ako se gleda presjek sezone i postignuća (manimo bodove) Gasly je bolje odvezao sezonu nego Grožan, a odvezao ju je loše
Nije ni Magnussen niš puno bolji ali očito da su oni neku lovu sa sobom dofurali ili je Gene Haas stvarno čovjek velika srca kad ih nakon svega drži tu gdje jesu.

Steiner je rekao negdje da ih je mislio oboje lani torpedirat nakon onih epizoda ali na kraju je Gene taj koji je rekao "ajd ko ga jebe nek odvoze još jednu sezonu, bude bolje".
Od Haasa valjda jedino Williams je lošiji sada. Čak ih je i Fors Inđija prepišala u performansama. A bili su kandidati za best of the rest...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 14.08.2019. u 00:37.
Brko je offline  
Staro 14.08.2019., 00:17   #2273
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,605

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 14.08.2019., 01:21   #2274
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
magnusen barem izgleda kao da mu je stalo i grize pa ga valjda zato drže, a i na zadnjoj trci je pokazao znakove života.
moje predviđanje je ako bude vozio kao zadnju trku da će ostat u f1. nemojte ovo uzeti kao stručno mišljenje ili neki troll. it is just a thought
tizhu je offline  
Staro 14.08.2019., 04:28   #2275
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ste se tice vettla i njemacke, s obzirom na uvjete svaka prednost bolida prakticki pada u vodu i više do izrazaja onda dolazi vozacko umijece, sto je je, treba mu dati priznanje za hockenheim, uzdigao se iznad razocaranja sa kvala, uspio dokazati da može dobro odvoziti pred domacom publikom sa kišom i pod pritiskom(puno su ga jebali mediji pogotovo britanski sa kišom i dhl reklamom)+silverstone greska koju ni pocetnici ne rade.
Kad se od pocetka sezone sve zbroji i oduzme carli je radio više grešaka(manjih), ali mu je u startu sezone to prolazilo bez nekih posljedica(rb je bio puno lošiji), od Kine pa na dalje ne mogu se sjetiti da su nešto osjetno natezali na Vettelovu stranu no nije ni tolko bitno, previše se isfurava to neko rivalstvo unutar momcadi, a ne bi trebalo jer im oboici šteti.
Ovo tek druga sezona carliju i za ocekivat je da ce raditi greške, isto tako je za ocekivati da se više gura vettla, sto zbog place, sto zbog toga jer je višestruki prvak, sto zbog sponzora, a i njemacka je xyz puta vece tržište od monaca.
Jbg to je tako, samo neka oni zadrže carlija jer ima ono nešto da bude prvak(silverstone je odvozio maestralno) fino mu slože dobar bolid za 2021 i bit ce tu svega, mislim da je bolje da ga ne sprže instantno na vatri nego da ga lijepo doziraju, bar u prvoj sezoni. Ne bi bio ni prvi ni zadnji vozac s velikim potencijalom koji je jako rano došao u top momcad i onda pre brzo izgorio.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 14.08.2019. u 04:47.
Gigi1 je offline  
Staro 14.08.2019., 05:03   #2276
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sorry Gabre, neću se više truditi s tobom raspravljati o F1 jer nema smisla to što ti vidiš ili ne vidiš je zato jer imaš selektivno praćenje sadržaja. Vidiš i čuješ ono što želiš pa ti to bude mantra za dalje.

Upravo si potvrdio ono što govorim cijelo vrijeme: kad odvozi utrku kako bi i trebao odvoziti, onda čepi usta svima. Kad usere ko amaterčina, onda je do bolida koji je preslab pa mora voziti 120%. U Njemačkoj je čepio usta, 2 tjedna ranije na Silverstonu si pljuvao po bolidu i opravdavao ga da mora vozit na nož kad je nabrao Maxa ko kakav početnik dakle Vettelovac do kosti koliko god pričao da "navijaš za Reno"

Moj "miljenik" Čarli je bio 2 puta nadomak pobjede. U Bahrainu (gdje je tvoj miljenik napravio zlatnu piruetu sam od sebe pod pretiskom Hamiltona) je imao kvar na motoru, a u Austriji je Max bio brži i spretniji u zadnjem krugu. Dok je šampion imao jednu jedinu šansu za pobjedu koju je usrao izletom sa staze pa su suci na kraju bili krivi.

I kad se sve zbroji i oduzme, šeprtljavi i brzopleti Čarli ima OGROMNA i GIGANCKA 24 boda manje od Vettela kojeg su nekoliko puta spašavali strategijama da bude ispred momčadskog kolege i još mu u Kanadi zaboravili reći da Vettel ima kaznu pa da mu ne otme 2.mjesto jebenica stari, jebenica. A kad to isto kaže Martin Brundle ili Damon Hill, onda to nisi čuo

Ali eto, ja ga imam na piku pa ništa od toga nije istina.


No da se odmaknemo od nebitnih vozača, čudi me zašto Gene Haas i Gunther Steiner nemaju muda napraviti is
Martin brundle i damon hill ili BILO KOJI britanac su mi relevantni jednako ko Blazicko. Pristrani su da to nisu istine.

Imas neki osobni pik na vetela, ne znam zasto, to valjda svi u ovoj temi kuze.

Jel strategija natjerala carlija par puta u zid ove godine?
Jel strategija kriva sto je bolid za kurac i da su na polovici sezone pali iza RB po performansama

Daj budimo realbi, do kraja sezone cemo gledati borbu RBa i mercedesa, a ferrari ce biti sretan ako jednu pobjedu uzmu.

Jebote, 12 trka je proslo a oni jos pobjede nisu vidjeli. Sad da ne idem googlat, ali cak mislim da im je ovo do sada najgora sezona od pocetka hibridne ere. Ili druga najgora.
Gabre je offline  
Staro 14.08.2019., 10:00   #2277
reiben101
Registered User
Moj komp
 
reiben101's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: EU
Postovi: 59
Definitivno najgora im je bila prva sezona (2014), a ova im je tu negdje s 2016-om.
reiben101 je offline  
Staro 14.08.2019., 19:36   #2278
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Ma Vettel je ok . Neki ga vole, neki ne, al čim se tolko koplja lome oko toga očito nečeg tu ima

Kraće romane sam čitao od količine texta o njemu u ovoj temi
nub je offline  
Staro 14.08.2019., 20:41   #2279
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Znas onu, za dobrim konjem se uvijek prasina dize
Gabre je offline  
Staro 14.08.2019., 20:46   #2280
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 491
kad te brko cuje.....
the-rider je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na