Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.07.2019., 19:37   #1231
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 00:28   #1232
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Jel netko isprobavao taj HD mod? To se instalira i to je to? Ne vidim nigdje da po tom možeš nešto prčkat (imam steam verziju)....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 11:07   #1233
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Jel netko isprobavao taj HD mod? To se instalira i to je to? Ne vidim nigdje da po tom možeš nešto prčkat (imam steam verziju)....
Ja jučer probal. Da ti velim istinu, nisam neku veliku razliku primjetil. Instal i to je to
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 14:32   #1234
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Btw, igra je vrhunska. Jučer sam rokal od 23-03h u komadu (prvo sam djecu uspaval da mogu u miru rokati...). Trebalo mi je fajn vremena dok sam neke stvari pohvatal ali i još sve ne kužim... Prvo sam rješaval sve upitnike ali sam za to dobival malo XP i zbog toga mi je slab upleveling. Moral sam puno tips&tricks pročitati da neke stvari pohvatam.. Sve u svemu, jebena igra....
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 16:10   #1235
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Napokon sam se dohvatio papirnatog Witchera by Sapkovsky.
Izvrsno štivo, gutam već treću knjigu.
Upravo Geralt, Zotan i stanoviti gnom razglabaju o metalurgiji i tehnologiji izrade mačeva.
Može se RR Martin sakrit u mišju rupu
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 16:24   #1236
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Ja jučer probal. Da ti velim istinu, nisam neku veliku razliku primjetil. Instal i to je to
Moraš odabrat teksture
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 17:41   #1237
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor markecSMB Pregled postova
Moraš odabrat teksture

To je pod texture? Izabral sam preset ultraHD
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 19:50   #1238
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
To je pod texture? Izabral sam preset ultraHD
Sad sam vidio da ti zadnje piše Halk's Ultra HD, tako da to trebaš izabrat ako si dodatno instalirao HD texture pack.....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 20:17   #1239
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Sad sam vidio da ti zadnje piše Halk's Ultra HD, tako da to trebaš izabrat ako si dodatno instalirao HD texture pack.....

Je, to sam izabral. Ipak nekakva poboljšanja vidim
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 20:34   #1240
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Počeo igrati neki dan.
Vrh
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 15:57   #1241
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Igram W3 prvi put, na 10ak sati sam i igra je stvarno dobro slozena - definitivno najbolji open world dizajn koji sam igrao, ali taj jebeni combat mi je katastrofa. Niti pravi rpg combat, a i kao akcijski combat je jednaki uzas. Tim vise sto ovo igram nakon Sekira. Taj aspekt igre mi je toliko los da mi je vise puta ozbiljno doslo da deinstaliram zbog toga.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 16:06   #1242
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Igram W3 prvi put, na 10ak sati sam i igra je stvarno dobro slozena - definitivno najbolji open world dizajn koji sam igrao, ali taj jebeni combat mi je katastrofa. Niti pravi rpg combat, a i kao akcijski combat je jednaki uzas. Tim vise sto ovo igram nakon Sekira. Taj aspekt igre mi je toliko los da mi je vise puta ozbiljno doslo da deinstaliram zbog toga.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Instaliraj https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3522 Što ranije počneš sa ovim modom to bolje jer totalno mijenja kombat.
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 16:57   #1243
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Instaliraj https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3522 Što ranije počneš sa ovim modom to bolje jer totalno mijenja kombat.
Hvala ti na preporuci. Procitao sam opis moda i vidim da se radi o ozbiljnom redizajnu. Tebi je combat sistem znaci bolji sa tim modom?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 17:02   #1244
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ma samo treba navika, witcher je najbolja igra bez mana i nisu potrebni nikakvih grafički i combat modovi
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 17:10   #1245
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Hvala ti na preporuci. Procitao sam opis moda i vidim da se radi o ozbiljnom redizajnu. Tebi je combat sistem znaci bolji sa tim modom?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Bolji je i to puno i ne samo kombat... Nema više levela kod monstera tako možeš odmah na npr leshena (totalno me ubija u pojam to kad mobovi imaju level - mrzim to) i ako dobro ovladaš kombatom bez beda ga središ. Malo je komplicirano ako npr to instaliraš u pol igre jer se moraš prešaltat na novi način gameplaya. I da, teško je tj dosta je teže jer je i ono govno od drownera itekako opasno. Nema soft locka na mobovima tako da imaš potpunu kontrolu nad Geraltom (ali možeš lockat tipkom) itd itd. Prošle godine sam igrao ali nisam daleko dospio zbog obaveza a i malo je hard core mod - stvarno je teško pa ako se tebi to sviđa baci malo oko na you tube i vidi isplati li se instalirat ili ne.
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 17:13   #1246
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ma samo treba navika, witcher je najbolja igra bez mana i nisu potrebni nikakvih grafički i combat modovi
Ma igra je super ali da su neke stvari bezveze - jesu, kao npr taj monster leveling, kombat, skillovi koje možeš mijenjati kako ti paše...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 19:46   #1247
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Nahajpao sam se na igru više nego kad je izlazila, zaputio se danas čak do knjižnice i posudio prve dvije knjige da pročitam dok sam na moru, a kada se vratim čeka Witcher 3 Goty kojim sam se jučer počastio na Gogu. Još prije tri godine igrao piratski ali zbog manjka vremena prestao nakon par sati i rekao ovakve igre se ne pirtiziraju, kad mi se bude igralo uzmem i došao konačno taj dan. Ponukan vašim postovima, najavom serije na Netflixu reko odo malo u svijet Witchera
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 20:36   #1248
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Uf, ovo mi se zestoko ne svida da taj mod skida levele monsterima. Level scaling u RPGovima je za mene kuga, to nikako ne zelim. Oblivion mi je bas zato najgori open world ikada, dok je recimo Fallout New Vegas super, a i u nemoddanom Witcheru mi je to super. Zato sam i nacelno skeptican prema modovima kad su u pitanju nacelno odlicno dizajnirane igre. Samo mi je combat u Witcheru dno.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 09:13   #1249
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Uf, ovo mi se zestoko ne svida da taj mod skida levele monsterima. Level scaling u RPGovima je za mene kuga, to nikako ne zelim. Oblivion mi je bas zato najgori open world ikada, dok je recimo Fallout New Vegas super, a i u nemoddanom Witcheru mi je to super. Zato sam i nacelno skeptican prema modovima kad su u pitanju nacelno odlicno dizajnirane igre. Samo mi je combat u Witcheru dno.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Ponavljam, witcher 3 se prvi puta igra bez modova

Em grafički biser, em gameplay, em cut scene...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 10:18   #1250
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Uf, ovo mi se zestoko ne svida da taj mod skida levele monsterima. Level scaling u RPGovima je za mene kuga, to nikako ne zelim. Oblivion mi je bas zato najgori open world ikada, dok je recimo Fallout New Vegas super, a i u nemodanom Witcheru mi je to super. Zato sam i nacelno skeptican prema modovima kad su u pitanju nacelno odlicno dizajnirane igre. Samo mi je combat u Witcheru dno.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Pa ovaj mod i miče levele na monsterima... Ti možeš, ako imaš dovoljno agilne prstiće, odmah krenuti na najjačeg monstera u igri bez ikakvih penala, tipa da mu radiš damage od 0,00005. Mod čini igru upravo takvom da ne bude ko elder scrolls nego ala Gothic, Dark Souls itd. Pročitaj malo bolje opis moda... ali da, kao što mommistake kaže, ako ti je ovo prvi put da igraš witchera onda ne skidaj modove koji puno mijenjaju gameplay... Eventualno, neki modove za bolju grafiku i autoloot biljaka (to stvarno ubija u pojam)

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ponavljam, witcher 3 se prvi puta igra bez modova

Em grafički biser, em gameplay, em cut scene...
Ja bi mu preporučio da skine neke modovo, čisto da se poštedi grinda tipa gore spomenuti autoloot biljaka... To stvarno zna ubiti u pojam... Ima ih još par koji ne utječu toliko na gameplay a stvarno olakšavaju quality of life.
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 10:22   #1251
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ma shvaćam, preporuke su uvijek dobre, no ja ne preporučam ništa.

Eto, na njemu je da vidi
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 10:42   #1252
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Ccc, modovi u ovakvoj igri, blasfemičari
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 11:14   #1253
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Ccc, modovi u ovakvoj igri, blasfemičari
Pa nije da je savršena... Combat je repetitivan, level up sistem i skill sistem je također sranje, leveli za questove i monstere - žešća debilana... Ali sve ostalo je vrh.
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 11:23   #1254
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa šta fali da stavi ovaj mod što podiže kvalitetu tekstura okoline... Ne dira mu u gameplay, a samo ljepše izgleda, još ako nema neki performance hit...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 11:31   #1255
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa šta fali da stavi ovaj mod što podiže kvalitetu tekstura okoline... Ne dira mu u gameplay, a samo ljepše izgleda, još ako nema neki performance hit...
Nema to veze s ovim što mi pričamo
Ovaj mod koji je stavio kolega, mijenja kompletno combat i level scaling.

Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Pa nije da je savršena... Combat je repetitivan, level up sistem i skill sistem je također sranje, leveli za questove i monstere - žešća debilana... Ali sve ostalo je vrh.
Eto, ne bi se složio. Meni je sve bilo vrh, prošao ga 2 puta

No, ok, nikada u svom gaming životu (20 godina gotovo) nisam instalirao nikakav mod (koliko se sjećam). Možda je i do toga
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2019., 11:46   #1256
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nema to veze s ovim što mi pričamo
Ovaj mod koji je stavio kolega, mijenja kompletno combat i level scaling.



Eto, ne bi se složio. Meni je sve bilo vrh, prošao ga 2 puta

No, ok, nikada u svom gaming životu (20 godina gotovo) nisam instalirao nikakav mod (koliko se sjećam). Možda je i do toga
Ma ni ja ne volim modat igre ako je nisam prvo prešao onako kako su devsi zamislili... Samo jednom sam prešao igru i za to mi je trebalo cca 6 mjeseci i cca 180 sati gameplaya - bi ja opet ali ne mogu si odvojit opet toliko vremena za jednu igru a u međuvremenu se pojavi tu i tamo još neka igra koja me zanima...
Drugi put kad sam probao sa ovim EE modom, napredak je bio još i sporiji i izgubio sam volju jer bi trebao valjda godinu dana da je opet završim... Ova igra traži da joj se baš posvetiš. Sat vremena u igri prođe dok si rekao keks a sve što si napravio je ošao do nekog kovača da prodaš loot.
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 22:55   #1257
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 10:32   #1258
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 327
Opet sam zgriješio i instalirao TW3 ... probao modove, vratio sve na default ... oriđiđi mi nekak najbolje sjeda.

Jučer sat i pol plivao po Skellige od upitnika do upitnika, skužio koliko je sati dok se vani rasvjeta ugasila u ponoć.
A krenuo plivati jer sam zaboravio gdje je ulaz ispod planine u Grotto ... quest za ubiti 3 brata koji daje Star Wars easter egg (Djenge Fett).
U potrazi za ulazom u pećinu, zaplivao sam prema jednom upitniku, pa drugom ... trećem i tako dalje lol. Zaboravio po kaj sam došao.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 17:39   #1259
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Ja ga igram već nekoliko tjedana. Uf koja igra odn igretina! Svidjela mi se tek nakon 3x kaj sam ju instaliral i kad me uhvatil njen svijet. Jel to ona riječ imerzija? 30-ak sati imam igranja, sad sam na go i jedva čekam da dođem doma Imam onaj HD mod i igra mi leti na ultra postavkama... Koji je to svijet, koji su to likovi, koje su to priče (isprepletene)... Jednostavno jedna od najboljih igara koje sam igral i još igram Btw, žena i djeca budu me se odrekla, cijelo vrijeme sam pred kompom
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 23:55   #1260
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,182
Kako volim citat ovakve postove i nakon 4 godine....igretina koja ce se jos duuugo prepricavati i igrati
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na