Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2011., 22:06   #721
Nm4st3r
Premium
Moj komp
 
Nm4st3r's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Imam samo reći sve pozitivno o ADM-u, roba stigla dan nakon uplate. Samo riječi pohvale za njih
Nm4st3r je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 01:27   #722
Afx
Premium
Moj komp
 
Afx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 136
Kupio danas grafu u adm-u ,korektno i brzo sve obavljeno.

Nego sad sam se sjetio pošto sam čitao malo po forumu,nisam dobio nikakav jamstveni list od grafe a koliko vidim tu po iskustvima oni ga umetnu u kutiju od grafe.

Naravno imam račun ali ni na njemu ne pišta ništa o garanciji.

Mislio sam se sutra zaletit do njih da vidim jel to u redu,da ne bi bilo nismo znali... Ili im je to možda nova praksa ?
Afx je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 02:34   #723
Computer_Modder
Premium
Moj komp
 
Computer_Modder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 607
Ako imaš onu naljepnicu od uvoznika i račun, nebi trebalo biti nikakvih problema u vezi mozebitnog ostvarivanja jamstva.
Computer_Modder je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 04:38   #724
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
ja reklamirao XFX HD 6850 sa mrtvim dvi.cekao nekih 2 tjedna,nazvali me proslu subotu da mogu doci po nju.covjek mi je priznao i ispricao se da je u cetvrtak bila gotova ali je bila zametnuta pa ju nije vidiozamolio sam ih da mi zamijene za MSI HD6850 sto su i ucinili.svaka im cast,odsad tamo kupujem
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 13:47   #725
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Koliko se u prosjeku dugo čeka u ADM-u za reklamaciju HDD-a? Odnio sam ga u srijedu i sad sam već pomalo nestrpljiv XD
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2011., 12:39   #726
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 336
Citiraj:
Autor wiseman Pregled postova
Koliko se u prosjeku dugo čeka u ADM-u za reklamaciju HDD-a? Odnio sam ga u srijedu i sad sam već pomalo nestrpljiv XD
-ja kad sam nosio su mi rekli nekih 5-6 radnih dana!
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2011., 14:57   #727
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Rekli su ti 5-6, a kolko dana im je trebalo? XD
Dobro, ako je tako onda bi moglo bit danas ili sutra
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2011., 19:58   #728
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 336
Citiraj:
Autor wiseman Pregled postova
Rekli su ti 5-6, a kolko dana im je trebalo? XD
Dobro, ako je tako onda bi moglo bit danas ili sutra
-meni je bilo gotovo jos i prije ja sam ga odnio u cetvrtak i u utorak mi je bio gotov
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 16:46   #729
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
evo citata sa drugog foruma...

Problem: poslali sklopljenu konfu sa downclock-anom grafom
Citiraj:
Eto dobio sam racunalo sastavljeno i sve je bilo OK dok nisam instalirao Everest.
Tada sam vidio da su mi spakovali ovu karticu

Code:
http://www.pointofview-online.com/showroom.php?shop_mode=product_detail&product_id=223
a ja sam platio ovu

Code:
http://www.pointofview-online.com/showroom.php?shop_mode=product_detail&product_id=204
kao sto pise na narudzbi.

Sad sam im poslao e-mail pa cu vidjeti sta kazu.

Ja ne mogu vjerovat koji sam ja baksuz, svi hvale ta ADM sve super, a oni me hoce prevariti za pisljivih 50kn u vrijednosti kartice... i sad ce samo biti problema...
i rješenje problema nakon 2 dana, 30 kn skuplja grafa

Citiraj:
Evo danas mi je dosla ova zamjenska kartica

Sapphire HD 5670, 512MB GDDR5 128bit, DL-DVI-I+HDMI+DP,PCIX 16x 580,00Kn

Moram priznati da me iznenadilo kako smo lagano rijesili problem, znaci ne mogu reci ni da se nismo dugo natezali tko je kriv i dali oni trebaju poslati drugu kad do tog problema nismo ni stigli. Ja sam rekao da to nije ta kartica poslao im 3 slike i oni su rekli OK u pravu sam nema nikakvih problema samo da je posaljem (o njihovom trosku) i zamjenit ce. I evo u najbrzem mogucem roku je stigla cak sam ju ja ocekivao sutra.

Stvarno moram reci da su totalno korektni.:thumbup2:
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 19:10   #730
aard
Premium
Moj komp
 
aard's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Citiraj:
Autor wiseman Pregled postova
Koliko se u prosjeku dugo čeka u ADM-u za reklamaciju HDD-a? Odnio sam ga u srijedu i sad sam već pomalo nestrpljiv XD
Samsung F3 reklamiran u utorak, zvali me iduci ponedjeljak da mi nude Seagate kao zamjenu. (Pa sam cekao jos tjedan dana dok im dodje nova posiljka F3-ca )
aard je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 20:00   #731
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
evo citata sa drugog foruma...

Problem: poslali sklopljenu konfu sa downclock-anom grafom


i rješenje problema nakon 2 dana, 30 kn skuplja grafa
Tu je Nvidia napravila sranje jer je jos od samog izlaska GT430 kartica bilo modela sa 1400MHz memorijom ali i sa 1800MHz memorijom. U biti je sluzbeno da je memorija na 1400MHz, a modeli sa 1800MHz memorijom nisu kod proizvodjaca ni na koji nacin oznaceni kao overclockirani.

Nije da branim ADM, jednostavno je tako.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 23:36   #732
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
da, ali u ovom slučaju se i na računu vidi da je čovjek narućio baš tu grafu na 1800Mhz, a dobio ovu na 1400Mhz, zato se i žalio itd...

samo ti brani adm, ja sam ih branio kad je čovjek napisao za problem, napisao sam da vjeojatno nisu imali onu bržu a nisu skužili da je razlika..,
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 00:38   #733
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
neš u zadnje vrijeme često šalju krive komponente.. sad neznam jel to zbog žurbe, nemara ili možda u zadnje vrijeme imaju jako puno prometa i narudžbi pa se jednostavno dogodi..
kad sam zadnji put bio tamo, došo sam po disk i pržu, čekao sam nekoliko min, 2 put je zvonio telefon čim je poklopio, i morao je hitno odgovorit na jedan mail, pa sam ja za to vrijeme razgledao šta imaju ponuđeno sve
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 01:36   #734
Grofaz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 279
Isti su ko i svi informatički dućani. Ako mogu ukrast i izvarat, ukrast će i izvarat.
Krepao mi je hard, nisam mogao naći račun ali na hardu je bila mala naljepnica sa datum kupnje i njihovim žigom - nazvao sam ih i pitao jel može samo preko toga garancija, na telefon su mi rekli da ne može. A neki pišu da su dobili račun naknadno, znači može se.

Dakle lagali su - stoka.

Dobro. Prošlo je godinu dana, našao sam račun među papirima. Otišao tamo reklamirat, riješeno u roku tjedan dana - svaka čast.

Dobio sam novi disk - garancija stara. Pitao sam jel nova ili stara garancija, rekli nastavlja se stara, "tako to ide, tako im samsung daje" ili takva neka nebuloza. Znam da ide nova garancija na novi proizvod. Nisam se bunio - nije mi se dalo, uzeo sam novi hard sa starom garancijom.

Poanta - stoka.
Grofaz je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 09:50   #735
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Grofaz Pregled postova
Dobio sam novi disk - garancija stara. Pitao sam jel nova ili stara garancija, rekli nastavlja se stara, "tako to ide, tako im samsung daje" ili takva neka nebuloza. Znam da ide nova garancija na novi proizvod. Nisam se bunio - nije mi se dalo, uzeo sam novi hard sa starom garancijom.

Poanta - stoka.
Garancija ti svejedno vrijedi. Ako krepa pošalješ im taj hd sa starim računom i/ili primkom. Kad odbiju lijepo u inspektorat. Tako mi frend u starog vemulja dobio novu pržu - jer je naknadno saznao da ide nova garancija na što su mu ovi u vemulju rekli da neide i da mu je istekla....


No svejedno ispuni:

Prijavu

i napiši da te zakidaju za novu garanciju temeljen ZOO članak 425. stavak 2. Ja bi osobno prvo dopis poslao ADM-u. Je da košta 10 kuna, ali tako odmah riješi stvar.



Zakon o Obveznim Odnosima ( I da, zakon je jaci od "uvjeta kupnje" napisanim na nekakvim web stranicama)

Citiraj:
Produljenje jamstvenog roka

Članak 425.

(1) U slučaju manjeg popravka jamstveni rok se produljuje onoliko koliko je kupac bio lišen uporabe stvari.

(2) Međutim, kad je zbog neispravnosti stvari izvršena njezina zamjena ili njezin bitni popravak, jamstveni rok počinje teći ponovno od zamjene, odnosno od vraćanja popravljene stvari.

(3) Ako je zamijenjen ili bitno popravljen samo neki dio stvari, jamstveni rok počinje teći ponovno samo za taj dio.
Ljudi, nemojte tako lako odustajati od svojih prava.. ako im date da je nova garancija/novi proizvod oni će tražiti druge načine da vas opljačkaju...

Baš su se razbahatili ovi u ADM-u i krše propise gdje stignu....
Prvo poštarina na reklamaciju, sada zakidanje na novoj garanciji...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 03.02.2011. u 09:59.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 10:58   #736
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Citiraj:
Autor Grofaz Pregled postova

///

Dakle lagali su - stoka.


///

Poanta - stoka.

Samo bi te na račun ovakvog stava i izražavanja prešetavao ko ping pong lopticu.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 11:32   #737
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Samo bi te na račun ovakvog stava i izražavanja prešetavao ko ping pong lopticu.
Zašto?

Svjesno lazes covjeka, svjesno ga zelis izmuljat i prevarit, i onda se jadan uvrijedis kada te netko nazove "stoka"?

Sto su danasnji lopovi osjetljive biljcice...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 12:07   #738
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Pitanje je da li netko nekog svjesno laže ili ta osoba jednostavno nije bila informirana. To je velika razlika. Sad bi ja tako mogao nazvat nekog pogrdnim imenom jer me zbog svoje neinformiranosti natjerao da dva puta dolazim i čekam po sat vremena u redu, da bi nakon drugog dolaska igrom slučaja stigao na drugi šalter i obavio ono što sam trebao u 5min jer je osoba znala svoj posao i još mi potvrdila da sam bespotrebno nosio dokument za koji mi je prva osoba rekla da je obavezan.

Drugo, postoji nešto što se zove pristojnost. A isto tako nema potrebe da se nekog javno vrijeđa nazivom stoka jer se to tada odnosi na cijelu skupinu ljudi a ne na konkretnu osobu čija je jedina krivica njena neinformiranost.

Da ne kažem kako smo mi jedan vrlo pristojan i staložen narod koji nikad ali baš nikad ne dolazi na reklamacije nabrušen i ponaša se ko da je gospodar svemira jer je ostavio 400 kuna u trgovini

Iskreno BMK za to tko je koga i za koliko zakinuo. Nemam nikakve veze s ADM-om niti sa zaposlenicima te firme, ali mi smeta kad netko ovako javno vrijeđa kompletnu firmu.
Posebice netko tko je u jednom momentu kivan na sve pa ih sve kompletno zove stokom da bi u drugom momentu bio oduševljen potezom i brzinom rješavanja reklamacije.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 12:29   #739
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Cekaj Wolverine, ti iskreno mislis da oni u ADM-u nemaju pojma o tome da na novi proizvod ide i nova garancija?
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 13:15   #740
Schtefek
Premium
Moj komp
 
Schtefek's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 172
ja imam stvarno pohvale na ekipu u ADM-u, uvijek se trude biti točni i ažurni, kad sam ih zvao uvijek su bili pristojni i sve se trude objasniti, a to što se kolega gore ljuti na njihovo neznanje ili sl. pa nema firme u kojoj toga nema, koliko god profi bila. Pitanje kak se nose poslije s tim, a kolko znam trude se ispravit pogrešku, a ne zaje... ljude, npr. što je bio slučaj sa mnogim zaposlenicima hgšrota
Schtefek je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 13:34   #741
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Cekaj Wolverine, ti iskreno mislis da oni u ADM-u nemaju pojma o tome da na novi proizvod ide i nova garancija?
pa znaju. problem je ak mi ne znamo. on je trgovac, boli njih oćeš ti trazit svoje pravo il ne. ak trazis ok , ak ne trazis njima super. imao sam i sam par reklamacija u ADM.u i sve čisto. nova ploča , nova gara od dvije godine. moraš se izborit za sebe .

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 03.02.2011. u 16:12.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 16:13   #742
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
mislim da je ovdje stvar do proizvodaca a ne do ADM-a u vecini slucajeva oni kupuju od drugih vecih firmi u hrvatskoj tj od uvoznika. Tako da ako imas problema sa reklamacijom najbolje to rjesavati kod uvoznika. Ja sam se na pasja kola posvadao radi grafe i konto sam da ce mi garancija istec a grafa nece biti zamjenjena i na kraju sam se izborio za novu grafu i garanciju kod uvoznika. Grafa je bila kupljena u ADM-u. a uvoznik i onaj koji daje granciju Microline.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 17:21   #743
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Da, jedino kod toga moze biti problem sa reklamacijom u ADM-u, posto i oni nabavljaju od uvoznika. Ali cesto izadju u susret pa daju nesto slicno ili bolje.

Ja cu bas ovih dana ostavit neku lovu u ADM-u.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 19:19   #744
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
ja sam na svoju novu MSI HD 6850 dobio novu garanciju.ne znam kako netko dobije a netko ne...
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 22:14   #745
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
pa znaju. problem je ak mi ne znamo. on je trgovac, boli njih oćeš ti trazit svoje pravo il ne. ak trazis ok , ak ne trazis njima super. imao sam i sam par reklamacija u ADM.u i sve čisto. nova ploča , nova gara od dvije godine. moraš se izborit za sebe .
Zato i jesu stoka, to je Balkanski sistem trgovanja. Znaš kao trgovac da treba na zamijenjeni proizvod dati novu garanciju al' mudro šutiš pa tko nasjedne, nasjedne. To je jednako udaljeno od moralke koju s pravom propovijeda Wolwerine kao i pogrdno nazivanje stokom. Nema razlike. Oni nas smatraju stokom koju treba derati ( ako je moguće ) pa nema razloga da ne bude i vice versa.
Kad jednom trgovac, zbog lijepih novaca dobivenih od kupaca od kojih btw. živi, bude pri prodaji štitio interes i kupca, tada valjda više neće biti "stoke".
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 22:49   #746
Grofaz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 279
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Zato i jesu stoka, to je Balkanski sistem trgovanja. Znaš kao trgovac da treba na zamijenjeni proizvod dati novu garanciju al' mudro šutiš pa tko nasjedne, nasjedne.
To je jedna stvar, ali nije ni kompletna.
I za takvo nešto ih je dovoljno nazvati - stoka. Jer to je za mene varanje, to što samo prešute. To na kraju znači da kada ulaziš u trgovinu ne smiješ biti n00b jer će te inače izvarat i izlagat.

@Wolwerine - zar to nije dovoljno da ih se nazove stoka? Zar ja moram čitat pcekspert forum da me ne bi prevarili? Što ako moja mama ode, što onda?

A druga je stvar kad ih izričito tražiš, dakle pitaš

"Ide li na na to nova garancija?"

A oni kažu

-"Ne."

Što je onda to? To je još i laganje u lice. Stoka? Preblaga riječ.

Alfa_R, hvala na informaciji.

Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Posebice netko tko je u jednom momentu kivan na sve pa ih sve kompletno zove stokom da bi u drugom momentu bio oduševljen potezom i brzinom rješavanja reklamacije.
To što sam napisao da je brzo bilo zamjenjeno je istina i ne vidim razlog zašto bih to prešutio ako je tako bilo. Oduševljen - ne, to nisam rekao. Oduševljen bih bio da su mi htjeli priznati reklamaciju prije više od godinu dana kada nisam imao račun, onda bih možda i bio oduševljen.
Grofaz je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2011., 00:07   #747
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
O ADM-u sve najbolje. Ne samo da pošteno posluju nego me znaju dobro i savjetovati kada to trebam.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2011., 01:42   #748
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
ista situacija kod mene...krepao disk,dobio novi ali sa starom garancijom pod izlikom da je to isti disk -.- nisam imao volje se prepirat
SetH je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2011., 21:51   #749
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Nekidan im je na upit o dostupnosti jednog artikla mailom trebalo rekordnih 10min za odgovor.
E pa ovakvu brzinu jednog dućana još nigdje nisam vidio.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2011., 19:02   #750
shp
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 100
Prva kupovina kod njih i odmah prilično loše iskustvo.

Prvo mi nisu mailali sve podatke za uplatu na račun (naznačili su samo broj računa, ništa drugo). Radi se o narudžbi iznad 2000kn, na koju daju besplatnu dostavu. Zove me dostavljač danas oko 13h, da bi on dostavio robu i ima li koga. Odgovaram da prije 17h nema nikoga. Njemu je to problem, ima radno vrijeme do 17h pa bi ostavio susjedu ili će mi dostaviti u firmu. Nijedno mi ne odgovara i predlažem dostavu sutra. "Ali sutra je subota." No shit.

Ok, malo se reorganiziram, otići ću ranije s posla, zovem čovjeka odgovara li mu 16.15. "Ne, mora ići na drug kraj grada, doći će onda iza 17h". 18.30, nema nikoga, zovem opet.

"Čuo sam se s dečkima iz prodaje, rekli su da su vam poslali mail da, pošto mi ne dostavljamo nakon 16.30, dostava mora ići preko Overseasa i bit će 200kn". Zbunj. Gledam mail - ništa. Gledam spam - ništa. Zivkam ADM manijakalno, ćorak, javlja se neka dosadna Tom Jones tema nakon koje dobijem signal da je telefon zauzet.

Ne razumijem kakvu to besplatnu dostavu reklamiraju ako moram biti doma u doba podnevnih sapunica da preuzmem robu. Poslala sam im mail, zasad još ni traga ni glasa od njih...

edit: čuli smo se iza radnog vremena (sve pohvale), došlo je do pogreške u komunikaciji i bit će dostavljeno u ponedjeljak.
shp je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na