Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.11.2017., 22:24   #7231
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Za nas koji smo kupili u Konzumu WD Elements diskove na rasprodaji, na WD stranici po serijskom je jamstvo isteklo (iako sam prvi vlasnik i ima 0h spin time-a) te se ima račun Konzuma od diska. Što ako Konzum propadne, bi li MR servis priznao jamstvo?
Za vas koji ste kupili diskove u konzumu treba poseban zakon uvest gdje na jamstvenom listu pise takac-makac
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2017., 23:09   #7232
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
A gle, da su diskovi u pola cijene u mesnici, uzeo bi ga u mesnici.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.11.2017., 07:03   #7233
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Za nas koji smo kupili u Konzumu WD Elements diskove na rasprodaji, na WD stranici po serijskom je jamstvo isteklo (iako sam prvi vlasnik i ima 0h spin time-a) te se ima račun Konzuma od diska. Što ako Konzum propadne, bi li MR servis priznao jamstvo?
Bi. Jedino bi onda sa njima moglo biti malo natezanja oko jamstva na novi disk, a isto tako mogao bi dobiti refurbished proizvod te također nema povrata love.
A to što je na WDu istekla gara, to je normalno jer je disk proizveden pred 2 i pol godine. U tom vremenu nije bio regan na sajt i jednostavno je vrijeme isteklo.
Imam account na WDu i sve i jedan WD disk koji sam imao (a imao sam ih 10tak) regao sam na sajtu. Imaš datum kupnje i to je to. Ne znam kako reagira na registraciju nakon nekog vremena ali eto, meni je tako funkcioniralo.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 09:11   #7234
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
evo i moje prvo negativno iskustvo,
22.10 kupio WD RED 3TB preko e-kupi , uvoznik ASBIS

kad je disk stigao, normalno odma išao u istalaciju i prebacivanje podataka.
tak kasnije vidim da vrećica u kojoj je došao disk ima nalju za jamtvo za disk 500 GB i jamstvo na samo 24 mjeseca.

kontaktiao e-kupi, njihov odgovor je bio da im pošaljem sliku ambalaže i jamstva i će oni dalje kontaktirati uvoznika.
par dana poslije (srijeda) ponovo pitam, jer od njih ništa, odogovor je "vršimo provjeru jamstva" i povratno se javimo.
danas, 3 dana prije isteka prava na raskid ugovora i povrat nikakvih infoa od njih
sad gledam na njihovoj stranici obrazac i da to ispunim i vratim.

još me zanima kako ide storno plaćanja (plaćeno AMEXom)??
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 09:19   #7235
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Ako je plaćeno jednokratno, vratiti će lovu na istu karticu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 09:24   #7236
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
nije jednokratno - na rate je
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 09:52   #7237
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Ne znam, ali pretpostavljam da će vratiti naplaćeno i poništiti buduće rate.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 10:26   #7238
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
nazovi službu za korisnike od amexa, nekakav dopis mi zvoni da moraš pisati od pred par godina
__________________
Member of PCE 120+kg elite demolition squad
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 10:40   #7239
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
zašto ja kao korisnik - ja storniram kupovinu, a prodajno mjesto šalje nalog za storno.

EDIT - evo sudden rasplet - zove dostavljač Overseas da ima paket za mene (a znam da ne očekujem ništa od narudžbi ovih dana). mala kutijica a unutra listić jamstva od ASBISa za reklamirani disk.
OK, povlačim povratak ali opet vrlo aljkavo da nitko u ASBISU nemre mailom javit da će poslat ispravan list.

dakle dobro provjerite te jamstvene listove dali se odnose na kupljen proizvod da kasnije prodavač i servis nebi "prali ruke" zbog neadekvatnog jamstvenog lista.

Zadnje izmijenjeno od: smirnoff. 02.11.2017. u 11:11.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 11:37   #7240
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova
nazovi službu za korisnike od amexa, nekakav dopis mi zvoni da moraš pisati od pred par godina
Info ako kome bude trebalo: Uzeo nedavno neki tv na rate, amex, i napravio povrat robe. Nisam nista trebao raditi na svoju ruku. Amex je prvu ratu ispostavio na prvom sljedecem racunu. Trgovina od koje sam narucivao je izdala zahtjev za stornom svih rata, meni poslala pdf cisto za uvid. Taj dio je najbitniji, da trgovina to odradi cisto. Naravno iz amexa su rekli da ne moram placati tu prvu ratu jer je ona obracunata nakon nekog datuma u mjesecu kad zbrajaju racune, a prije nego je nastupio storno.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2017., 11:49   #7241
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Koji točno članak regulira da trgovac mora primiti i poslati uređaj na servis te ga vratiti kupcu u svom trošku?
Naime, Spar govori da oni samo u roku 15 dana primaju reklamacije i da ga kupac sada sam šalje s jamstvenim listom šalje o svom trošku proizvođaču i to s njima rješava.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2017., 16:52   #7242
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Koji točno članak regulira da trgovac mora primiti i poslati uređaj na servis te ga vratiti kupcu u svom trošku?
Naime, Spar govori da oni samo u roku 15 dana primaju reklamacije i da ga kupac sada sam šalje s jamstvenim listom šalje o svom trošku proizvođaču i to s njima rješava.
Mogu oni govoriti što hoće, ali moraju zaprimiti. Traži da te napismeno odbiju da možeš to priložiti prijavi pa da vidiš kako promjene priču....
Spominje se i u Zakonu za zaštitu potrošača i Zakonu o obveznim odnosima...

Evo obvezni odnosi:

Citiraj:
3. Jamstvo za ispravnost prodane stvari (garancija)

Odgovornost prodavatelja i proizvođača

Članak 423.

(1) Ako proizvođač jamči za ispravnost stvari u tijeku određenog vremena, računajući od njezine predaje kupcu, kupac može, ako stvar nije ispravna, zahtijevati kako od prodavatelja tako i od proizvođača, da stvar popravi u razumnom roku ili, ako to ne učini, da mu umjesto nje preda ispravnu stvar.

(2) Ako prodavatelj jamči za ispravnost stvari u tijeku određenog vremena, računajući od njezine predaje kupcu, kupac može, ako stvar nije ispravna, zahtijevati od prodavatelja da stvar popravi u razumnom roku ili, ako to ne učini, da mu umjesto nje preda ispravnu stvar.
(3) Jamstvo obvezuje pod uvjetima pod kojima je dano bez obzira na oblik u kojem je dano (jamstveni list, usmena izjava, popratno reklamiranje i sl.), ali je kupac ovlašten zahtijevati da mu jamstvo bude izdano u pisanom obliku ili u nekom drugom, njemu dostupnom, trajnom mediju.

(4) Ova pravila ne isključuju primjenu pravila o odgovornosti prodavatelja za nedostatke stvari.

(5) U jamstvu moraju biti navedena prava iz jamstva koja pripadaju kupcu, te jasno navedeno da jamstvo ne utječe na ostala prava koja pripadaju kupcu po drugim pravnim osnovama.

(6) Jamstvo mora sadržavati pojedinosti koje su potrebne kupcu za ostvarivanje njegovih prava, a posebno trajanje jamstva i teritorijalno područje važenja, te ime, odnosno naziv i adresu osobe koja je izdala jamstvo.

(7) Neispunjenje obveza iz stavka 5. i 6. ovoga članka ne utječe na valjanost jamstva.



Traženje popravka ili zamjene

Članak 424.

(1) Kupac može zbog neispravnosti stvari zahtijevati od prodavatelja, odnosno od proizvođača popravak ili zamjenu stvari u tijeku jamstvenog roka, bez obzira na to kad se nedostatak pojavio.

(2) On ima pravo na naknadu štete koju je pretrpio zbog toga što je bio lišen uporabe stvari od trenutka traženja popravka ili zamjene do njihova izvršenja.
itd itd....

EDIT:

pitao si i za ovo....

Citiraj:
Troškovi i rizik

Članak 427.

(1) Prodavatelj, odnosno proizvođač dužan je o svom trošku prenijeti stvar do mjesta gdje se treba popraviti, odnosno zamijeniti te popravljenu, odnosno zamijenjenu stvar vratiti kupcu.

(2) Za to vrijeme prodavatelj, odnosno proizvođač snosi rizik za propast ili oštećenje stvari.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2017., 19:06   #7243
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Tu nigdje nepiše da mora vratit kupcu o svom trosku, tj. da mu mora poslat.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2017., 19:16   #7244
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
To je tako jednostavno...
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2017., 19:41   #7245
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Kupac na svoj trošak nosi, šalje reklamaciju trgovini/servisu.

Trgovina/servis vraća/šalje, novo/popravljeno kupcu na svoj trošak.

Trgovina ne smije odbiti zaprimiti reklamaciju i slati kupca direkt u servis, znaći dužni su zaprimiti reklamaciju.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2017., 15:27   #7246
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Narucivao sam si neke stvari sa sportsdirecta i skuzio sam da su oni jedan iznos sebi naplatili a jedan stoji pod rezervacijom, al meni je lova oba puta skinuta sa racuna. Nikad dosad nisam imao takva iskustva. Bio sam u banci i ova na salteru me blijedo gleda i kaze da pricekam jos par dana pa ako ostane idalje tako da dodem ponovo i ulozim reklamaciju.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_2017-11-14-15-20-55.png‎
Views:	201
Size:	80.9 kB
ID:	18781  
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2017., 15:50   #7247
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Frendu je s amazona ista situacija bila neki dan. Skinula mu i rezervacija i onda jos jednom tako. Poslje kad sam ga pitao rekao je da je bilo do vikenda, da banka nije odradila svoje... Nemam vise infoa
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2017., 17:17   #7248
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor ToroRosso Pregled postova
Narucivao sam si neke stvari sa sportsdirecta i skuzio sam da su oni jedan iznos sebi naplatili a jedan stoji pod rezervacijom, al meni je lova oba puta skinuta sa racuna. Nikad dosad nisam imao takva iskustva. Bio sam u banci i ova na salteru me blijedo gleda i kaze da pricekam jos par dana pa ako ostane idalje tako da dodem ponovo i ulozim reklamaciju.
Ova prva rezervacija će nestati slijedeći radni dan. Ako ne nestane i stvarno je skinuto dvaput idi se žaliti. Meni se znalo ovo dogoditi ali po stanju na računu skuzim da nije dvaput uzelo nego samo dvaput piše i onda kasnije ova rezervacija nestane

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2017., 17:52   #7249
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Hvala vam decki.. a nista ako bude idalje tako pisalo do petka onda cu otici u poslovnicu jer ce to biti vec 5. radni dan da tako stoji, s tim da sam kontaktirao i SD i oni kazu kako su primili samo jednu uplatu.
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2017., 18:56   #7250
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ne čekaj petak nego ako sutra ne bude skinuto šalji mail sa upitom na pbz365@pbz.hr .
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2017., 10:59   #7251
saber_tooth
Old School
Moj komp
 
saber_tooth's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SB
Postovi: 384
Evo jedno dobro iskustvo sa povratom novca nakon skoro 2 godine od kupovine uređaja.

Kupio sam zeni 22.12.2015. LG G3 32 GB/3GB uređaj preko neutrino mobile web shopa. Uređaj uredno stigao, dinersom plaćeno na rate (2790kn). Uređaj dobro radio godinu i pol dana, nakon toga počeli problem sa punjenjem (servis zamjenio bateriju), nakon par mjeseci pojavila se fleka na kameri i na displeju (servis zamijenio matičnu). Naravno da to nije riješilo ništa, pa smo opet poslali na servis. Ovaj puta servis kaze da treba komplet promjenu svega na mobu (osim maticne koja je nova) ili zamjena za novi uređaj.
Tražili smo novi uređaj, nije servis mogao odobriti jer nije uvežen mob preko LG Hrvatska, pa su ga oni proslijedili u servis neutrino mobilea. Nakon 45 dana natezanja sa njima (prvo su ga htjeli popraviti), ali smo izinstirali na novom uređaju ili povratu love.

Na kraju su nam vratili puni iznos jer nisu mogli nabaviti novi uređaj, mi naručii sa ebay.de LG G6 za 3000kn i svi zadovoljni

Pozdrav ako tko ima iz Neutrino Mobile ovdje
saber_tooth je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2017., 17:19   #7252
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Kad radim raskid ugovora za robu kupljenu na daljinu, dal moram imat ovaj njihov obrazac koji salju uz robu, il si mogu napisat na papir da raskidam ugovor i to im poslat. I da odmah uz to pošaljem i robu koju sam kupio il to ide naknadno?

Konkretno radi se o Elipsu, vraćam telku. Ak neko ima iz prve ruke iakustva o povratu, nek se javi. Tnx
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2017., 17:26   #7253
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ne treba ti obrazac. Ja sam poslao mail na podrska@elipso.hr da ih obavjestavam o raskidu ugovora bla bla i poslao TV nakon sto su odgovorili da su zaprimili obavijest.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2017., 19:00   #7254
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Znači, i dalje je aktualan "razuman rok" za popravak ili zamjenu neispravne opreme... Nema preciziranog broja dana?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2017., 19:17   #7255
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Citiraj:
Autor saber_tooth Pregled postova
Evo jedno dobro iskustvo sa povratom novca nakon skoro 2 godine od kupovine uređaja.

Kupio sam zeni 22.12.2015. LG G3 32 GB/3GB uređaj preko neutrino mobile web shopa. Uređaj uredno stigao, dinersom plaćeno na rate (2790kn). Uređaj dobro radio godinu i pol dana, nakon toga počeli problem sa punjenjem (servis zamjenio bateriju), nakon par mjeseci pojavila se fleka na kameri i na displeju (servis zamijenio matičnu). Naravno da to nije riješilo ništa, pa smo opet poslali na servis. Ovaj puta servis kaze da treba komplet promjenu svega na mobu (osim maticne koja je nova) ili zamjena za novi uređaj.
Tražili smo novi uređaj, nije servis mogao odobriti jer nije uvežen mob preko LG Hrvatska, pa su ga oni proslijedili u servis neutrino mobilea. Nakon 45 dana natezanja sa njima (prvo su ga htjeli popraviti), ali smo izinstirali na novom uređaju ili povratu love.

Na kraju su nam vratili puni iznos jer nisu mogli nabaviti novi uređaj, mi naručii sa ebay.de LG G6 za 3000kn i svi zadovoljni

Pozdrav ako tko ima iz Neutrino Mobile ovdje
Ako je to "dobro" iskustvo,kakvo je tek onda loše ?!
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2017., 19:18   #7256
saber_tooth
Old School
Moj komp
 
saber_tooth's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SB
Postovi: 384
Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
Ako je to "dobro" iskustvo,kakvo je tek onda loše ?!
Mogli su i ne vratiti lovu

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
saber_tooth je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2017., 19:52   #7257
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Povrat za Elipso je ovo uputa:
Citiraj:
Poštovani.

Adresa za povrat aparat je niže u potpisu, pa bih Vas molio da tamo proslijedite Overseasom ili InTime dostavom, drugo ne primamo.

Što se tiče procedure ona je slijedeća. Čekamo da se aparat vrati k nama kako bi ga pregledali, te ćemo onda stornirati transakciju na Dinersu o čemu će te i dobiti potvrdu od nas na mail.


Ukoliko će te imati još kakvih pitanja stojim Vam na raspolaganju.


Srdačan pozdrav
* *
Gospodarska 16c
10 255 G. Stupnik
*@elipso.hr
Dobio sam povrat tj storno Dinersa nakon cca 40 dana.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2017., 07:41   #7258
Dundimonio
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 66
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Znači, i dalje je aktualan "razuman rok" za popravak ili zamjenu neispravne opreme... Nema preciziranog broja dana?
Da, razuman rok i dalje nije preciziran, nije bilo promjene te odredbe ZOO-a.

Ali npr. 2 mjeseca besprekidnog servisnog postupka bi se moglo smatrati prekoračenjem razumnog roka, ovisi o mnogo faktora.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Dundimonio je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2017., 16:27   #7259
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Povrat za Elipso je ovo uputa:

Dobio sam povrat tj storno Dinersa nakon cca 40 dana.
Kak si lik misli ne primaju, kakve su to gluposti. Isto tako pod povrati na njihovim stranicama pise da vracaju pare u roku mjesec dana, a u onom dokumentu di je kao pročišćeni tekst pise 15 dana. Isto tak, za povrat pise da se mora poslat nazad u roku 7 dana od zaprimanja.

Ima jos hrpa nepravilnosti, a na mail nisam dobio odgovor ni nakon 10 dana. Ignorancija čista.


Što je najgore, ekipa koja je u dućanu je ful uslužna i pomogli su mi sa savjetima 100puta. Pitam lika šta je s webshopom, kaze da nemaju doticaja uopće.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2017., 10:53   #7260
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Jel itko ikad ista reklamirao naruceno s amazona? Ja imam doma par stvari sve radi super... ali sad mi dolazi i mis i ssd i jos par sitnica. Koja je procedura u slucaju reklamacija?
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na