Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.04.2011., 10:32   #1
zoki-kt
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg
Postovi: 17
ASUS G73SW-TZ124V vs N53SV-A1

Trebam pomoc.
Kupujem jednog od ta dva laptopa u 7 mj.Zanima me misljenje drugih i koj je isplativiji?
Prvo kad sam htio uzet n53sv-a1 nije ga bilo kod nas i jos ga nema evo link http://www.laptopspec.net/2011/01/as...40m/#more-9904.
Kad sam naiso na G73SW ida ga imaju u ponudi mislim da bi bio moj izbor.

Zna ko di mogu dobit na rate i da su najpovoljniji sto se tice laptopa za privat kupit?
zoki-kt je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2011., 22:33   #2
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Ej di je još 7. mjesec, svašta se još na tržištu dogodi do tada. Također napiši nam za kaj ćeš koristiti laptop, kaj ti je bitno.

Uglavnom, većina trgovaca ima različitu cijenu za kartice i gotovinu, ovisno od jednog do drugog daju beskamatno plaćanje americanom/dinersom do nekih 12 rata. Znam frendicu koja je uzela lap u Emmezeti, prvotna cijena se činila većom nego u specijaliziranim trgovinama, al kasnije je ispalo da je manja ako se plaća karticama. Pogledaj ponudu ADM-a, Protisa, Linksa, Mikronisa.

Imaš teme o laptopima u pojedinim cjenovnim kategorijama, i samo redovito to prati, čim iskoči neki novi lap koji je best buy, bude ubrzo tamo spomenut.

A između ta dva asusa navedena, drugi je bolji izbor.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!

Zadnje izmijenjeno od: fishkal. 25.04.2011. u 08:31.
fishkal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.04.2011., 08:40   #3
zoki-kt
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg
Postovi: 17
Po cemu je drugi bolji,imaju iste procesore,vrlo su slicni samo neznam za grafe.Treba mi za posao pa mora biti prijenosnik. A u slobodnovrijeme bi igrao igrice,cod ops prako neta i tako ove novije sta ce sada izlazit tako da mislim da je vrlo dobar za tu cjenu sta nudi, I tako vec kad kupujem posteni da ga i kupim.Pogotovo ove nove asuse s stady brig.Vidio sam da ih jako hvale u bugu.Mislim da nude dosta toga. Ovog drugog nema jos u prodaji ali se nadam da ce biti do 7 mj.Teskomi je cekat a mogu si ga priustit.Sad razmisljam da ga uzmem u sloveniji jel su cjene drasticno manje nego kod nas.
zoki-kt je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 08:51   #4
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Evo. Dva pitanja.

1. Dal se misliš igrati na poslu/putu?
2. Čime se baviš? Za koju vrstu posla ti treba laptop?
  Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 09:02   #5
zoki-kt
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg
Postovi: 17
Cuj mislim igrat kad dodem doma,kad ondem na put,dosta sam na putu pa mi je problem vuc cjelu kantu sa sobom,
Za posao puno drajvera od printerima i za ciscenje drugih kompova od virusa.
zoki-kt je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na