Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.04.2009., 01:00   #181
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Grofaz Pregled postova
To sam prilično siguran da je ne moguće odgovorit. Ne postoji deklaracija "roba podložna fluktuacijama na financijskom tržištu". Da postoji, taj stavak bi bio nepotreban u zakonu. Onda bi rekli: "osim za to to i to". Ovako pisan kako je, može proć pod bilo što - a to vrli pisatelji zakona sigurno nisu slučajno ostavili.

No da se neka trgovina proba na to pozvat u ovom slučaju ne da bi išo do suda ako treba nego majkemi. Baš me zanima kako bi se objasnilo da je roba kojoj se cijena ne mijenja roba kojoj je cijena podložna fluktuacijama na tržištu, jebote top lista nadrealista.
Financijsko trziste je trziste koje barata robom financija. )

Iliti, dionice, investicijski fondovi itd.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2009., 09:13   #182
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ma sve te tehnikalije po njihovim stranicama služe samo jednoj stvari, isto kao u onoj kamiondžijskoj - Kad vidiš zeca na cesti ti duga svjetla i po gasu i samo ciljaj sredinom auta!
Ukratko da kad neko dođe prosvjedovat onda ka slično kao u ovom topicu zaspu sa svim i svačim i svakakvim bljezgarenjem da ga zbune i uvjere kako nema pravo na nešto na što ima...
Čista klasika i nit su prvi niti zadnji kod nas koji tak rade (a i vani bi se našlo primjera bez brige) i činjenica da oni negdje nisu u pravu i da nebi dobili tužbu ni u ludilu ih neće spriječiti da pokušaju uvjerit čovjeka u suprotno i guess what? u debeloj većini slučajeva upali...

Uopće se nema kaj diskutirati jer iggy je sve rekao - nemože Protis definirati na svojim stranicama ugovore koji nisu u skladu sa zakonom, vertikala pravosuđa ide ovako - Ustav je vrhovni zakonodavni propis, svi zakoni moraju biti u skladu s ustavom a svi propisi i s ustavom i s zakonom. Ugovor mora biti u skladu sa svima kao najniži oblik toga prema tome nemože PROPIS jedne firme biti jači od ZAKONA države u kojoj posluje... END
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2009., 11:30   #183
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863


Dobro receno to o taktici zbunjivanja pa makar i sami znali da nije istina....
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2009., 12:32   #184
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Ninja23 Pregled postova
da,ima nelogicnosti dosta ali ja hocu da mi protis-man odgovori na ovo

1. sta znaci "takodjer troskove transporta i pregleda uredaja u ovlastenom servisu idu na trosak kupca". kakav pregled u servisu ako vracam uredjaj? troskove transporta po zakonu snosi potrosac ali kakav servis?

2. kao sto sam bio napisao i elektronicka posta spada pod kupnju na daljinu a to sto covjek dodje sam podignuti robu to nema veze, vazno je da je roba kupljena bez pregleda, znaci na nevidjeno.

3. vidim da nije napisano slijedece : (1) U slučaju raskida ugovora, potrošač je dužan o svom trošku vratiti proizvod trgovcu (ok, to se roba donese vama)
(2) Potrošač ne odgovara za štetu koju je trgovac pretrpio zbog raskida ugovora.
(3) Trgovac je dužan, u roku od 30 dana od dana primitka pisane obavijesti o raskidu, vratiti potrošaču cjelokupan iznos koji je potrošač do trenutka raskida platio na temelju ugovora, uvećan za zatezne kamate po kamatnoj stopi poslovne banke trgovca za oročene štedne uloge na tri mjeseca za cijelo razdoblje, računajući od primitka pisane obavijesti o raskidu do isplate.

dakle, ako netko vrati robu u roku od 7 dana, vi nemate pravo nista naplacivati.
ili sam ja krivo shvatio zakon?

1) a kako da mi znamo da ti nisi slomio/zapalio/zamijenio/uzeo neke dijelove ili nesto drugo ako ovlasteni servis ne pregleda uredaj i kaze da sve je ispravno, svi dijelovi pakiranja su tu i orginalno je zapakiran, mi nismo ovlasteni utvrdivati takve stvari vec samo ovlasteni servis od strane proizvodaca

2) kupnja da daljinu se smatra ako si ti nesto narucio preko weba/telefona/kataloga ili nekog drugog nacina i to ti je donesao postar, ako si ti narucio preko weba i pokupio sam to se ne smatra kupnja na nevideno jer kad si dosao po to mogao si pogledati da li je to to sta si trazio ili nije, neki ljudi otvore kutiju da se uvjere sta je unutra dok vecina samo uzme i ode

3) ovo je OK kako si napisao, ako je vraceno u zakonskom roku i ako je utvrdeno da je proizvod ispravan i da je sve orginalno zapakirano

mi ne naplacujemo nista, pregled u servisu placate servisu. ajd stavite se u nasu poziciju, mjesecno oko 1.000 ljudi kupi nesto kod nas, sta bi bilo kad bi oni poceli vracati stvari samo tako, kupe graficku i vrate nesto u vrecici, sta mi znamo sta je to, da li je otkinuo kondenzator sa nje ili nesto, da li je orginalno zapakirana i da su svi dodaci sa njom.... ili da vrati sa zguzvanom kutijom bez pola stvari unutra, sta da mi radimo sa tim, tko bi to ponovno kupio, da li bi vi kupili graficku u kutiji koja izgleda kao da je netko spavao na njoj i jos nema kablova i cd-a unutra, zato je potreban pregled u ovlastenom servisu koji zna kako uredaj treba biti zapakiran i sta sve treba sadrzavati i provjere da li je ispravan, ukoliko se desi da je neispravan a ustanovi se da ulazi u jamstvene uvijete (kupac nije kriv za to) onda se to takoder priznaje za zamjenu, sve ostale slucajeve ne preuzimamo
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2009., 12:34   #185
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Ninja23 Pregled postova
Upravo tako, kakve veze ima servis sa vracanjem ispravne robe.
a kako da znamo da je ispravna dok je servis ne pregleda
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2009., 13:21   #186
r!dEr
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 79
@žile vjerovao ili ne, ne placa se uvijek.
prijatelj je slao Belkina na reklamaciju u diskont24 na njihov racun. i nije bilo nikakvih problema.

sto se tice ovog sa pregledavanjem robe... ni servis ne pregleda robu kad ju mi preuzimamo da potvrdi da je ispravna. kad bi htjeli provjerit mi bi morali placat servis, zar ne?
nemojte lupetat da ne mozete provjerit. uz retail proizvod u knjizi je navedeno sta sve dolazi kao bundle... vjerojatno bas zato da se izbjegnu ovakve zackoljice
uz bulk proizvode takodjer se zna sta dolazi

rjesenje za ovo gore: odes i uzmes robu u trgovini gdje te ne zafrkavaju i gotovo.

da se razumijemo, mislim da je totalna glupost vracati potpuno ispravnu robu zato sto ti se ne svidja... jedna je stvar nekompatibilnost ali vjerujem da vecina tu izadje u susret

jbg pravo i pravda su 2 razlicita pojma

Zadnje izmijenjeno od: r!dEr. 13.04.2009. u 15:51. Razlog: pobrko trgovine...
r!dEr je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2009., 16:16   #187
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
2) kupnja da daljinu se smatra ako si ti nesto narucio preko weba/telefona/kataloga ili nekog drugog nacina i to ti je donesao postar, ako si ti narucio preko weba i pokupio sam to se ne smatra kupnja na nevideno jer kad si dosao po to mogao si pogledati da li je to to sta si trazio ili nije, neki ljudi otvore kutiju da se uvjere sta je unutra dok vecina samo uzme i ode.
Daj zbilja nemoj lupetat, zaposlite si nekog pravnika. Koji čovječe poštar, hp express ili Marić dostava od praga do praga

UGOVOR SKLOPLJEN NA DALJINU

Pojam ugovora sklopljenog na daljinu

Članak 36.

Ugovor na daljinu je ugovor sklopljen između trgovca i potrošača u okviru organizirane prodaje proizvoda ili organiziranog obavljanja usluga trgovca koji za potrebe sklapanja takvih ugovora isključivo koristi jedno ili više sredstava daljinske komunikacije.

.......................Sredstva daljinske komunikacije...............

...................................Članak 37..........................

(1) Sredstva daljinske komunikacije jesu ona sredstva koja su pogodna za sklapanje ugovora između trgovca i potrošača bez istodobne fizičke nazočnosti trgovca i potrošača na jednome mjestu.

(2) Sredstva iz stavka 1. ovoga članka, među ostalim, jesu: adresirani i neadresirani tiskani materijali, standardna pisma i dopisnice, tiskana promidžbena poruka s narudžbenicom, katalog, telefon s ljudskim posredovanjem i bez njega, radio, videofon, videotekst, telefaks uređaj, televizija i elektronička pošta.

Dakle kad ja dođem u vašu trgovinu po proizvod a platio sam ga putem weba mi već imamo sklopljeni ugovor na daljinu, jedino da potpišemo kakav anex kad dođem preuzet robu

Dakle bitne su osobe, prodavač i kupac da nisu fizički na istom mjestu i da su podsredstvom daljinske komunikacije sklopili ugovor a ne hoće to donjet čika poštar ili vaša dostavna služba.
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2009., 18:52   #188
Ninja23
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zg
Postovi: 21
a kaj mi vrijedi pogledati u ducanu ako ga ne smijem upaliti, barem su mi tako rekli kad sam pitao da li se smije upaliti i pregledati na pol minute. tak da jedino kaj mogu gledati u ducanu je dal je zgreban ili nekaj, a sto se tice same slike, to se mora doma. da se moze kod vas u ducanu pogledati, bilo bi puno manje problema. kak da ja spalim monitor ili strgam nesto ako vratim monitor za pol sata, a i koja je svrha toga?a i kaj se ne bi vidjelo na monitoru da je nekaj spaljeno?i kaj je tak problem upaliti u ducanu da se vidi jel radi? ne, mora se slati u servis i naplatiti 100-200 kn za to kaj oni tam upale. a i lijepo pise u zakonu da kupac ne snosi nikakve troskove, osim za dostavu.
a i ovo kaj si napisao graficka u vrecici, u potrganoj kutiji i sl, ja to nisam spominjao. naravno da onda nemorate uvaziti povrat jer se to vise ne moze tako prodati ali aki je vraceno onak kak je i kupljeno ne vidim u cemu je problem.

Zadnje izmijenjeno od: Ninja23. 14.04.2009. u 13:23.
Ninja23 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2009., 19:09   #189
Grofaz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 279
Lol, pitaš za svrhu.

Gosn. Protis veli da se mora provjeriti u servisu da vidi jel sve u redu, te ako nije onda bi oni - nešto valjda baš me zanima što naplatili ili napravili

Baš smiješno. Znači kupiš monitor, odneseš ga doma prikopčaš i vidiš da ne radi. Vratiš ga natrag a oni će što? - prvo slat u servis valjda da provjere dal radi, pa onda kad utvrde i sami da ne radi što će onda - tebe držat odgovornim?

Ista je situacija jer u oba slučaja ti vraćaš monitor, ne vidim po čemu bi bilo u redu kada vraćaš neispravan a da ne bi bilo u redu kad vraćaš ispravan.

Ako je neispravan onda neće naplatit, a ako je ispravan onda hoće.
Bez obzira što ti imaš ista prava vratit ak je ispravan il ako nije.

Ludilo kaj si sve neće zabrijat.
Grofaz je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2009., 00:04   #190
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
mi ne naplacujemo nista, pregled u servisu placate servisu. ajd stavite se u nasu poziciju, mjesecno oko 1.000 ljudi kupi nesto kod nas, sta bi bilo kad bi oni poceli vracati stvari samo tako, kupe graficku i vrate nesto u vrecici, sta mi znamo sta je to, da li je otkinuo kondenzator sa nje ili nesto, da li je orginalno zapakirana i da su svi dodaci sa njom.... ili da vrati sa zguzvanom kutijom bez pola stvari unutra, sta da mi radimo sa tim, tko bi to ponovno kupio, da li bi vi kupili graficku u kutiji koja izgleda kao da je netko spavao na njoj i jos nema kablova i cd-a unutra, zato je potreban pregled u ovlastenom servisu koji zna kako uredaj treba biti zapakiran i sta sve treba sadrzavati i provjere da li je ispravan, ukoliko se desi da je neispravan a ustanovi se da ulazi u jamstvene uvijete (kupac nije kriv za to) onda se to takoder priznaje za zamjenu, sve ostale slucajeve ne preuzimamo

Sve je to lijepo sto si naveo.. samo sto te troskove snosite vi po zakonu.
Mozete se buniti servisu, a ne kupcima.
Argument kad bi svi tako da mi postujemo zakon ne stoji. Kad bi svi tako zakon bi se mjenjao, ali i ja i ti znamo da nebi svi tako. Samo maleni dio od kojih je vecina i zakinuta laznim reklamama i opisima....
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2009., 02:05   #191
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Ok, na ljudima je sad da procjene rizik takve kupovine u odnosu na popust i ok. Kao i kod kupovine rabljenog.
Mene samo i opet zanima, jel moguce da napisete sto STVARNO IMATE? Ono barem kao neki, opis; raspolozivo za 24 sata/2dana ili slicno? Ovi fiktivni katalozi nepostojecih komponenata su postali prava poshast po ducanima. Kuzim ja da nabavljate od drugih mnoge stvari, ali i ti drugi valjda daju informaciju imaju li ttenutno to i to na lageru?
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2009., 03:18   #192
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
Citiraj:
Autor r!dEr Pregled postova
@žile vjerovao ili ne, ne placa se uvijek.
prijatelj je slao Belkina na reklamaciju u ADM na njihov racun. i nije bilo nikakvih problema.

njub, belkina sam uzeo u diskont24 ,,, napisao na kutiju na trosak primatelja i za par dana dosao novi belkin. kaki adm, tamo su rami rjesavani
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2009., 15:52   #193
r!dEr
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 79
Citiraj:
Autor HONDA type R Pregled postova
njub, belkina sam uzeo u diskont24 ,,, napisao na kutiju na trosak primatelja i za par dana dosao novi belkin. kaki adm, tamo su rami rjesavani
tebe treba rjesit... sirajzlom
eo ispravio
r!dEr je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 12:28   #194
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
1) a kako da mi znamo da ti nisi slomio/zapalio/zamijenio/uzeo neke dijelove ili nesto drugo ako ovlasteni servis ne pregleda uredaj i kaze da sve je ispravno, svi dijelovi pakiranja su tu i orginalno je zapakiran, mi nismo ovlasteni utvrdivati takve stvari vec samo ovlasteni servis od strane proizvodaca

2) kupnja da daljinu se smatra ako si ti nesto narucio preko weba/telefona/kataloga ili nekog drugog nacina i to ti je donesao postar, ako si ti narucio preko weba i pokupio sam to se ne smatra kupnja na nevideno jer kad si dosao po to mogao si pogledati da li je to to sta si trazio ili nije, neki ljudi otvore kutiju da se uvjere sta je unutra dok vecina samo uzme i ode

3) ovo je OK kako si napisao, ako je vraceno u zakonskom roku i ako je utvrdeno da je proizvod ispravan i da je sve orginalno zapakirano

mi ne naplacujemo nista, pregled u servisu placate servisu. ajd stavite se u nasu poziciju, mjesecno oko 1.000 ljudi kupi nesto kod nas, sta bi bilo kad bi oni poceli vracati stvari samo tako, kupe graficku i vrate nesto u vrecici, sta mi znamo sta je to, da li je otkinuo kondenzator sa nje ili nesto, da li je orginalno zapakirana i da su svi dodaci sa njom.... ili da vrati sa zguzvanom kutijom bez pola stvari unutra, sta da mi radimo sa tim, tko bi to ponovno kupio, da li bi vi kupili graficku u kutiji koja izgleda kao da je netko spavao na njoj i jos nema kablova i cd-a unutra, zato je potreban pregled u ovlastenom servisu koji zna kako uredaj treba biti zapakiran i sta sve treba sadrzavati i provjere da li je ispravan, ukoliko se desi da je neispravan a ustanovi se da ulazi u jamstvene uvijete (kupac nije kriv za to) onda se to takoder priznaje za zamjenu, sve ostale slucajeve ne preuzimamo
Čovječe brzo obriši svoje postove i ne logiraj se više nikad na forum! Sam svoje kupce rastjeruješ.. Inteligentno, nema šta..
  Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 16:29   #195
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Eto, da se i ja javim, amozda i dobijem kakav popust u Protisu

Nebrojeno puta sam kupovao u protisu i nikad nikakvih problema. Ono sto nisu imali kod sebe stiglo im je po dogovoru u 99% slucajeva drugi dan. Nikad nikakvih kasnjenja i problema
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 09:41   #196
Ninja23
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zg
Postovi: 21
kaj vise necemo dobiti komentare od protis man-a?
Ninja23 je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 17:15   #197
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
samo da pitam jel netko imao jakoo neugodna iskustva sa protisom kao A-V sa hadverajom znaci da lik vara i pokusaj krade i sl. ?! trebao bi nesto kupit kod njih pa da znam unaprijed
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 18:57   #198
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Kod protisa sam osobno kupio stvarno dosta hardvera, od diskova, memorija, ploca, preocesora itd, i nikada nikakih problema. Ako nije bilo komponente kod njih u poslovnici ista je bila kod njih drugi dan nakon 16 sati
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2009., 19:12   #199
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Nikakvih problema, također kupio podosta hardware-a kod njih, ako nije bilo na lageru drugi dan su imali i poslali paket. Zapakirano kak spada, zasad sve 5 s njima ( a kojih 3 god uzimam stvari kod njih ( mislim na hw, ne potrošnu robu koju mogu kupit u lokalnim shopovima ).
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 18:16   #200
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
ok hvala trebao bi uzet kroz par dana slusalice za mob kod njih pa da znam kako stvari stoje... puno ste pomogli hvala vam svima nisam bas ljubitelj narucivanja iz malih shopova ali nevdim razlog zasto ne ako cu dosta jeftino proc...
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 18:53   #201
SnakePriest
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb,Rudeš
Postovi: 197
Protis bas nije jak sto se tice brzine servisa.... meni maticna riknula i dao im 25.3.2009 i jos je nema i ne javljaju mi nista za nju ...sjedim na je... kanti.... pa mislim,koliko njima treba da ustanove da je krepala???pa nije servis u Bangladešu...
SnakePriest je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 19:19   #202
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Protis ima malo veze sa servisom; tj. oni ju zaprime i proslijede dalje u ovlasteni servis. Kada ju dobe nazad jave...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 19:23   #203
SnakePriest
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb,Rudeš
Postovi: 197
jel i za njih vrijedi zakon da ako ne vrate u roku od 45 dana da su duzni vratiti novu maticnu ili novac jer na njihovoj web stranici ne pise to...
SnakePriest je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 19:46   #204
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Za njih vrijede zakoni kao i za sve druge
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 20:33   #205
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Po tko zna koji put - nema veze sa zakonom pošto se u zakonu navodu "razuman rok",a ne brojka od 45 dana.Tebi taj rok ionako nije istekao,pa prema tome ne vidim razloga zašto se žestiš.Nekad ti riješe brzo da se zapanjiš,nekad to traje,jebiga,tough luck.
Pogledaj u jamstvene uvjete ako ih imaš,ukoliko se u njima spominje rok od 45 dana,taj se rok uzima kao obvezujući.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2009., 22:28   #206
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2009., 23:22   #207
SnakePriest
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb,Rudeš
Postovi: 197

hehehe.pa cuj,ako si prehladen mozes usput kupit kod njih maramice


samo steta sto nemaju garanciju
SnakePriest je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2009., 09:40   #208
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Mene više zanima dal se smiju otvorit prije plaćanja da vidim jesu li maramice zaista to što piše...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 21:30   #209
lujito
Premium
Moj komp
 
lujito's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Near
Postovi: 416
Ljudi, prvi put kupujen u PROTISA, može li jedna informacija?
Znam da je PROTIS web trgovina, al zanima me mogu li naručit proizvod kod njih i doć do njihovog skladišta u Zagebu i pridignit je, tako da ne moran plaćat dostavu?
Rado do 7 tako da nemogu kod njih dobit tu informaciju, a dosta mi je hitno.
lujito je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2009., 00:51   #210
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor lujito Pregled postova
Znam da je PROTIS web trgovina, al zanima me mogu li naručit proizvod kod njih i doć do njihovog skladišta u Zagebu i pridignit je, tako da ne moran plaćat dostavu?
Pa imaju poslovnicu na Trešnjefki, Krapinska 23. Nisu samo web trgovina. I da, bolje pripremi keš - uzimaju 5% na Maestro Cirrius .
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na