Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2015., 14:31   #3121
trzalica
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Fiume
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
@trzalica ja se vodim kao Kozala (jer sam spojen na nju) ali sam na Rastočinama. Odakle ti taj info

I ja molim boga i uzvišene u Iskonu da nam spoje zgradu. Bnet spajanje zgrade je u siječnju, opet sam poslao mail iskonu da nam spoje zgradu, hvala bogu predstavnik je razuman čovjek, još sam im naveo da će spajanjem bneta izgubiti dosta stanara koji su bili njihovi korisnici jer žele veće brzine. Nadam se da će doći do nekog nadležnog a ne da mi sutdent odgovori pruži copy-paste odgovor.
E pa dobio info od majstora koji su postavljali kutiju na udaljenosti od 4-5m metara od mojih vrata (to će biti FTTB a ne "čista optika" koliko sam ga skužio ali i to je super).
Nisam ih pitao koja će cijena biti jer sam bio u žurbi ali pitao je jedan susjed i kaže da su mu rekli da će biti možda i povoljnije od ove usluge koju trenutno koristi... Koliko drugi plaćaju ovu uslugu, znaš možda (u drugim dijelovima Ri ili Hr)? Čuo sam za neku cifru od 160 kn za net i tel ali zanima me koliko dođe trio...?

Inače, Bnet i Tcom su već prije 4-5 mjeseci ugradili optiku u mojoj zgradi.

Zadnje izmijenjeno od: trzalica. 04.12.2015. u 14:40.
trzalica je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 15:11   #3122
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ajmo zamijeniti stanove Ovo je sa starog weba koji je puno pregledniji;
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova

Malo neobično budući da je na tv manji popust;

http://www.iskon.hr/Za-kucu/Paketi/D...kon.DUO-Top-80
Za 180kn dobivate 80/40mbps + 1500min + broj u inozemstvo+ tablet za 49kn;
https://www.hrvatskitelekom.hr/huawei-mediapad-t1-8
Samo net;
http://i.imgur.com/rirwl68.jpg
Tj. da rezimiram
Cijene Iskonove optike mjesečno uz ugovor na 2g:

TV+NET+TEL (80/40mbps), 1500min prema svima i mobitelima
249.99kn + đabe tablet


NET+TEL
(80/40mbps) +1500min prema svima i mobitelima
179.99kn + đabe tablet

Samo NET
(80/40mbps)
165.99kn + đabe tablet

Ja sada plaćam 20/5mbps 180kn mj koliko bi plaćao i 80/40mbps, mogao pričati s mobitelima i dobio đabe tablet
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2015., 15:36   #3123
replacement
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: zg
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
@zamjena
Tebi nešto ne valja s paricom. Po atenuaciji si nekih 600m od centrale a max ti je 12Mbps na adsl-u i imaš tako malu marginu. Na vdsl-u bi mogao imati do 50/10mbps ali zbog ove čudne stvari prije 20/5
Thanks na odgovoru.
Kad sam kontaktirao Iskon reklu su mi da zbog propusnosti moje linije nemogu imati više od 10.

Kaj bo sad mogao dalje napravit? Zvat njih da dođe doma do mene testirat propusnost?
replacement je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 15:43   #3124
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Žali se postojećem operateru, njihov tehničar bi trebao doći do tebe. Spojiti će se s mjernim instrumentom, otkriti udaljenost od centrale i vidjeti će ako negdje postoji oštećenje kabela i zašto imaš tako mali max. Proslijediti će zahtjev HT-u ako treba popraviti infrastrukturu
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 15:49   #3125
replacement
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: zg
Postovi: 6
OK, hvala na odgovoru.
replacement je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 21:04   #3126
trzalica
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Fiume
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ajmo zamijeniti stanove Ovo je sa starog weba koji je puno pregledniji;

Tj. da rezimiram
Cijene Iskonove optike mjesečno uz ugovor na 2g:

TV+NET+TEL (80/40mbps), 1500min prema svima i mobitelima
249.99kn + đabe tablet


NET+TEL
(80/40mbps) +1500min prema svima i mobitelima
179.99kn + đabe tablet

Samo NET
(80/40mbps)
165.99kn + đabe tablet

Ja sada plaćam 20/5mbps 180kn mj koliko bi plaćao i 80/40mbps, mogao pričati s mobitelima i dobio đabe tablet
Hvala na info!

Pa ovo je stvarno povoljno. Baš me zanima da li se dobije i taj tablet ili to dobiju samo novi korisnici (što je pomalo šu..ki jer nas stare nikada ne nagrađuju za ukazano povjerenje).?
trzalica je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 21:27   #3127
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Zapravo je još povoljnije ako ne želiš "džabe" tablet.

http://www.iskon.hr/Za-kucu/Cjenik-z...pe-294-240-345

Tada je Trio 234.99 kn mj
a DUO 159.99kn mj
http://www.iskon.hr/Za-kucu/Cjenik-z...pe-839-475-435
Ili 146kn mj samo za internet
Vrijedi za nove i postojeće kojima je istekla ugovorna obveza.


Zamislite, za 160kn mj 80/40mbps, 1500min prema mobitelima i fiksnim. Pa i ja bi tu uslugu, nadam se da će i moj dio Rijeke pokriti. ako može bnet doći valjda mogu i oni
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 21:37   #3128
trzalica
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Fiume
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Zapravo je još povoljnije ako ne želiš "džabe" tablet.

http://www.iskon.hr/Za-kucu/Cjenik-z...pe-294-240-345

Tada je Trio 234.99 kn mj
a DUO 159.99kn mj
http://www.iskon.hr/Za-kucu/Cjenik-z...pe-839-475-435
Ili 146kn mj samo za internet
Vrijedi za nove i postojeće kojima je istekla ugovorna obveza.


Zamislite, za 160kn mj 80/40mbps, 1500min prema mobitelima i fiksnim. Pa i ja bi tu uslugu, nadam se da će i moj dio Rijeke pokriti. ako može bnet doći valjda mogu i oni
A šta je s nama koji smo potpisali ugovor na 2 godine zbog vdsl-a? Za nas ovo ne vrijedi ili?
trzalica je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 21:54   #3129
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Mislim da tebi ne vrijedi baba s kolačima Tako sam se ja svađao s iskonom kada sam prešao na carnet prije 4 godine i nisam dobio ništa prilikom potpisivanja ugovora, prešao nakon par mjeseci i 2 upozorenja radi torrenta na "iskon standard" i htio 3 mjeseca u pola cijene i nakon dosta svađe rekli su da ne mogu nikakvu pogodnost dobiti jer već imam važeći ugovor i da čekam 18 mjeseci da istekne.

Prije par mjeseci kada je bila svađa jer imam mali upload poslali su mi 10 kemijskih, loptice za vježbati ruku, i neku hipijevsku majicu kao znak "isprike". Kada jednom potpišeš ugovor ne možeš opet neku pogodnost uzeti jer su mi rekli "onda bi vi htjeli kada god je neka akcija uzeti novu pogodnost iako ste prije malo uzeli neku drugu akciju", čekajte da vam istekne ugovorna obveza pa uzmite novu pogodnost
Za tebe vrijedi redovna cijena Eventualno nazovi pa pitaj.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 22:22   #3130
trzalica
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Fiume
Postovi: 20
Samo ja u ovome slučaju nisam dobio apsolutno nikakvu pogodnost nego sam samo produžio ugovor da bi mi priključili VDSL uslugu, ništa više. Tako da mi ne bi mogli reći da sam već iskoristio pogodnost jer otkako sam se prije 10 godina prebacio na Iskon nisam dobio apsolutno nikakvu pogodnost (nikakvu akciju nisam ulovio niti išta sličnoga).
trzalica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2015., 22:34   #3131
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Netko te nešto izmuljao, ne treba ti novi ugovor za prelazak na vdsl pakete.
Ako i jesi potpisao novi ugovor tada si morao dobiti neku pogodnost (web shop -200kn, ili -10kn mjesečno)
I ja, već sam dosta godina u Iskonu i samo sam jednom dobio 3 mjeseca u pola cijene.
(ovih desetak kemijskih, majicu gdje je sprijeda nešto hipijevski (a mrzim hipije) i odiza Iskon, USB memoriju od 2gb, privjesak, skočice, svjetiljku, lan kabel od 5m... ukupne vrijednosti možda 50kn samo da me se riješe s telefona).
Nema do T-Coma koji je bio duplo skuplji ali makar sam tamo imao 2 hard diska od 250 i 320gb, kameru...
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 22:41   #3132
trzalica
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Fiume
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Netko te nešto izmuljao, ne treba ti novi ugovor za prelazak na vdsl pakete.
Ako i jesi potpisao novi ugovor tada si morao dobiti neku pogodnost (web shop -200kn, ili -10kn mjesečno)
I ja, već sam dosta godina u Iskonu i samo sam jednom dobio 3 mjeseca u pola cijene.
(ovih desetak kemijskih, majicu gdje je sprijeda nešto hipijevski (a mrzim hipije) i odiza Iskon, USB memoriju od 2gb, privjesak, skočice, svjetiljku, lan kabel od 5m... ukupne vrijednosti možda 50kn samo da me se riješe s telefona).
Nema do T-Coma koji je bio duplo skuplji ali makar sam tamo imao 2 hard diska od 250 i 320gb, kameru...
Koliko se ja sjećam, operaterka me tražila preko telefona da produljim ugovor kako bih mogao dobiti VDSL uslugu. Nisam dobio apsolutno nikakav popust niti pogodnost... Ako je tako, i ako me netko za..bao onda ću se fino tužiti jer se u njihovoj dokumentaciji lijepo može iščitati da nikakvih pogodnosti nisam imao u proteklome periodu.
trzalica je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 22:49   #3133
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Samo ti iz iskustva kažem a i ostalima.
Nemojte ih zvati na 0800 1000 da pitate kada vam ističe ugovor jer će vam reći da "ne mogu to sada provjeriti, netko će vas nazvati" i onda vas ne nazovu tjedan dana.
Pitati će vas a zašto vas to zanima i ako je odgovor "jer bi prešao na drugog" vas sigurno neće nazvati a ako je odgovor "jer bi htio uzeti novu pogodnost" vas nazovu za 12 dana (mene recimo).
Već otvorite chat na http://livechat.iskon.hr/chat.php
Kažete da vas zanima kada ističe i odmah vam kažu

Btw zanimljivo, iza Iskona se krije i hosting tvrtka "Croadria" (relativno skupi) i regica.net
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 22:53   #3134
trzalica
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Fiume
Postovi: 20
Ma ja ću im ako treba i otići do ureda na Korzu ali me neće zaje....ti za moj novac. To bi stvarno bilo blentavo da netko tko im je dao točno 0kn ima više pogodnosti od mene koji im je uplatio već ohoho tisuća kuna kroz 10 godina. Ali vidjet ćemo, nećemo ništa govoriti unaprijed i donositi preuranjene zaključke.
trzalica je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 14:26   #3135
Gondar
Registered User
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Croatia
Postovi: 86
I šta je na kraju s tim paketima od 80 mbps, kakva im je dostupnost?
Gondar je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 15:50   #3136
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
U blizini mene spajaju!
Neboder Rastočine 6, upravo vuku optički kabel s dna ulice prema gore (kod grafita Armade) imaju neke probleme jer im zapinje.
Pitao sam za svoju zgradu a oni ne znaju, spajaju samo par nebodera za sada.
Ovo može biti super, jer je zdenac s iskonovom optikom manje od 100m od naše zgrade.
Ne znam koja tvrtka to radi, imaju neki žuti kombi poput pošte.

S time koliko sam shvatio, oni vuku optiku do prizemlja, stavljaju mali ormar. I onda se korisnik koji želi uzeti njihovu uslugu samo spoji na to. Bez potrebe novih kabela, bušenja i ičega. I dalje koristi staru telefonsku utičnicu.
Velika prednost. Pretpostavljam da je VDSL2/17a do stana te mogu i 100/50Mbps bez problema pružiti.
Dok ovi pročitaju iz Iskona na info@iskon.hr i odgovore proći će nova godina... A mogli bi u našoj zgradi pridobiti 7 postojećih iskonovaca+ desetak novih. Kako dolazi bnet u siječnju samo će gubiti korisnike na mojoj adresi.

Tako da je Iskon u Rijeci optikom krenuo s centralom Kozala.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 05.12.2015. u 15:57.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 15:56   #3137
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 675
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
U blizini mene spajaju!
Neboder Rastočine 6, upravo vuku optički kabel s dna ulice prema gore (kod grafita Armade) imaju neke probleme jer im zapinje.
Pitao sam za svoju zgradu a oni ne znaju, spajaju samo par nebodera za sada.
Ovo može biti super, jer je zdenac s iskonovom optikom manje od 100m od naše zgrade.
Ne znam koja tvrtka to radi, imaju neki žuti kombi poput pošte.

Tako da je Iskon u Rijeci optikom krenuo s centralom Kozala.
Blago tebi, ja ću dobiti vdsl kad na vrbi zasvrbi. Ako i onda.
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 16:46   #3138
Veljko Markovic
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: HR
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
U blizini mene spajaju!
Neboder Rastočine 6, upravo vuku optički kabel s dna ulice prema gore (kod grafita Armade) imaju neke probleme jer im zapinje.
Pitao sam za svoju zgradu a oni ne znaju, spajaju samo par nebodera za sada.
Ovo može biti super, jer je zdenac s iskonovom optikom manje od 100m od naše zgrade.
Ne znam koja tvrtka to radi, imaju neki žuti kombi poput pošte.

S time koliko sam shvatio, oni vuku optiku do prizemlja, stavljaju mali ormar. I onda se korisnik koji želi uzeti njihovu uslugu samo spoji na to. Bez potrebe novih kabela, bušenja i ičega. I dalje koristi staru telefonsku utičnicu.
Velika prednost. Pretpostavljam da je VDSL2/17a do stana te mogu i 100/50Mbps bez problema pružiti.
Dok ovi pročitaju iz Iskona na info@iskon.hr i odgovore proći će nova godina... A mogli bi u našoj zgradi pridobiti 7 postojećih iskonovaca+ desetak novih. Kako dolazi bnet u siječnju samo će gubiti korisnike na mojoj adresi.

Tako da je Iskon u Rijeci optikom krenuo s centralom Kozala.
A Dubrovačka ulica?? imaš li možda kakve informacije kada će se realizirati?
Veljko Markovic je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 17:01   #3139
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Sada očito spajaju samo Rastočine i par većih nebodera na Kozali (Ante Kovačića).

Dubrovačka je tamo na Turniću, kako imam frenda u Cavtatskoj ti bez problema možeš imati ili 50 ili 30/5mbps. Centrala ti je blizu
Iskonu je sada prioritet spojiti one koji su udaljeniji (ne mogu ostvariti 50 ili 30-mbps) te da im bude isplativo doći, tj. da je riječ o većoj zgradi/neboderu s dosta korisnika.
Ovdje se ističe centrala Kozala (za neupućene, neboder kod groblja) jer su na nju spojeni brojni korisnici koji imaju 1km od nje, ne mogu dobiti vdsl i slično. A u centrali ima i više nego dovoljno mjesta za smještaj opreme.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 17:06   #3140
trzalica
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Fiume
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
U blizini mene spajaju!
Neboder Rastočine 6, upravo vuku optički kabel s dna ulice prema gore (kod grafita Armade) imaju neke probleme jer im zapinje.
Pitao sam za svoju zgradu a oni ne znaju, spajaju samo par nebodera za sada.
Ovo može biti super, jer je zdenac s iskonovom optikom manje od 100m od naše zgrade.
Ne znam koja tvrtka to radi, imaju neki žuti kombi poput pošte.

S time koliko sam shvatio, oni vuku optiku do prizemlja, stavljaju mali ormar. I onda se korisnik koji želi uzeti njihovu uslugu samo spoji na to. Bez potrebe novih kabela, bušenja i ičega. I dalje koristi staru telefonsku utičnicu.
Velika prednost. Pretpostavljam da je VDSL2/17a do stana te mogu i 100/50Mbps bez problema pružiti.
Dok ovi pročitaju iz Iskona na info@iskon.hr i odgovore proći će nova godina... A mogli bi u našoj zgradi pridobiti 7 postojećih iskonovaca+ desetak novih. Kako dolazi bnet u siječnju samo će gubiti korisnike na mojoj adresi.

Tako da je Iskon u Rijeci optikom krenuo s centralom Kozala.
Pa kao što ti rekoh ranije, do zgrade razvuku optiku i postave ormarić (koji i nije baš tako malen kao onaj od Bneta i t-coma) i onda dalje sve ide bakrenim žicama preko kojih i sada imaš net. To ti se zove FTTB (fiber to the building).
trzalica je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 20:34   #3141
CroRiper
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 33
Ovdje sam nedavno pisao u vezi mog statusa s optikom.

No došlo je do neočekivane promjene - prije par dana optika mi je došla do ulaza u stan
Došli ljudi, postavili kanalice i ožičili optikom do svakog ulaza.

No još sam pod ugovorom kod iskona 1,5 godinu tako da ništa još od toga.
CroRiper je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2015., 02:20   #3142
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
. Pretpostavljam da je VDSL2/17a do stana te mogu i 100/50Mbps bez problema pružiti.
17a se vecinom koristi kod FTTC topologije a kod FTTB-a profil 30a.
Za 30ticu bi trebalo bit max 200mbit u downstreamu i 100 u upstreamu.
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2015., 09:45   #3143
bokinho
Registered User
Moj komp
 
bokinho's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Usa
Postovi: 253
Citiraj:
Autor Gondar Pregled postova
I šta je na kraju s tim paketima od 80 mbps, kakva im je dostupnost?
To bi ti trebalo biti ovo sa optikom, fttb, optika do ulaza zgrade i onda po bakrenoj parici do stana, ja sam prošli tjedan jednog ukopčao tako. Tako da ako si u privatnoj kući ništa od toga. Na vdslu ide do 50mbita i to ako si ful blizu centrale.
bokinho je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2015., 10:13   #3144
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
To se zove rad. U Rijeci na veliko spajaju iskonovu optiku, rade i nedjeljom!
Sve pohvale radnicima.

Moram dati sve od sebe da i nas spoje kada smo 40m udaljeni od optike, ako treba reći ću da ću je sam provlačiti i kopati ako treba
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2015., 23:22   #3145
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 367
amis mi nudi telefon (bez eu) i flat 30mbps za prvih 6mjes za 49kn pa nakon toga 169kn, mislim da je to ok, al ak je iskon sa eu drzavama plus 80mbps, mozda ipak je iskon za mene tu povoljniji.


EDIT:
ali mislim da sam bijela zona?! jer mi ne prikazuje taj od 80mbps vec samo od 50mbps i to bez onog popusta od 120kn?!?!?!??!?!?!?!?!?! ne kuzim... znaci nemam nikakav popust onda?! svasta...

Zadnje izmijenjeno od: CROXXX69. 10.12.2015. u 23:46.
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2015., 05:07   #3146
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Lightbulb

U pravoj si zoni jer mislim da ona druga zona nema vdsl brzine od 50 mbit

80mbit imaju samo one lokacije na koje je dovedena optika do zgrade.
To ce se sljedece godine malo jace radit po gradovima.
A ako zelis prije optiku onda se moras malo potrudit da ju tvoja zgrada dobije ako zivis u zgradi..

Evo tu pise za 80/40 cijene(top i fun paketi)
http://www.iskon.hr/Za-kucu/Cjenik-z...arancasta-zona
Kad se otvori cijenik onda tamo imas opciju akcije: 100kn popusta mjesecno tjekom svih 24 mj .
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2015., 13:55   #3147
fangio
Premium
 
fangio's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 74
Ovo od Zyxela je takvo smeće.
U biti cijela usluga je jadna zbog njega.
Nalazim se 7m od njega, gledam u njega, prepreka je stol za PC a brzina je 10 do 12.

Stavim kabel u komp, bum 50 bez beda.

Jadno.

SX763 je bolje radio.

Isto i s mobitelom, metar od njega WIFI brzina 50 bez beda. Odem u boravak, smeće.
fangio je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2015., 14:15   #3148
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor fangio Pregled postova
Ovo od Zyxela je takvo smeće.
U biti cijela usluga je jadna zbog njega.
Nalazim se 7m od njega, gledam u njega, prepreka je stol za PC a brzina je 10 do 12.

Stavim kabel u komp, bum 50 bez beda.

Jadno.

SX763 je bolje radio.

Isto i s mobitelom, metar od njega WIFI brzina 50 bez beda. Odem u boravak, smeće.
Koji si dobio? Onaj okomiti? Jer ja nemam tih problema...držim ga na stolu na onoj strani prema ostatku boravka...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2015., 14:26   #3149
fangio
Premium
 
fangio's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 74
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Koji si dobio? Onaj okomiti? Jer ja nemam tih problema...držim ga na stolu na onoj strani prema ostatku boravka...
Da, ma nema neke pomoći, dobio nekih 200kB/s kad ga okrenem prema kompu.

Fora stvar.
fangio je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2015., 17:35   #3150
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Pa kupite novi ruter ili stavite stari a ovaj prebacite u bridge pa cete imat dobar signal .
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na