Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.10.2020., 17:04   #4831
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
Razlika je u
https://www.youtube.com/watch?v=BsuN...nel=RasmusThe1

naspram
https://streamable.com/drksf

Necemo o prstenima McGee ima tri a Danasnji GOAT ovih golobradih mladica sta nemaju veze o kosarci ima 4.
Lakersi su klub koji kupuje ne drafta nema kod njih mucenja kroz godine kao kod drugih klubova, sve ide kroz shortcut plati prsten ,jedino generacija kobi shaq zahtjeva postovanje od svih zbog dominacije kojom su igrali i Kobija kojeg su kroz draft uhvatili.

Plus ovo im je 12 nba prsten ne 17 ko nezna nek gugla kako i zasto.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 17:36   #4832
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Imali su biće Mcgee i Lebron istu ulogu u osvajanju tih prstenova.

Vidi se da si bio jedan od "naprednijih" u školi

Čitam sad malo okolo komentare, pa zbilja su najviše butthurted fanovi umirovljenog prodavača tenisica koji je najvažnije šuteve karijere prepuštao Paxtonu, Kukoču i ostalima hehe

Neka neka, biti će još dogodine i bolnije

Zadnje izmijenjeno od: Ante M. 12.10.2020. u 18:01.
Ante M je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2020., 20:21   #4833
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova

Čitam sad malo okolo komentare, pa zbilja su najviše butthurted fanovi umirovljenog prodavača tenisica koji je najvažnije šuteve karijere prepuštao Paxtonu, Kukoču i ostalima hehe

A ti ga isto udaraš
Prodavač tenisica. Ma daj molim te. ovo je najveći butthurt od nekog bronseksualca kojeg sam ikad čuo


Mislim, možeš drobit da je James bolji kolko hoćeš, al onda ti clucth shooting ne može biti argument, jer tu je Jordan bez premca. Možemo sad secirati primjere koje si rekao, na primjer Paxtonov šut, a bez da si spomenuo da je sve šuteve Bullsa prije tog Paxtonovog u Q4 zabio Jordan. Baš nitko drugi. Tak da to nema smisla. Jamesov najmemorabilniji PO moment je blokada na rezervi Iggyu, clutch shooting su za njega odrađivali i Allen i Wade i Irving, češće nego Jordanovi sidekickovi.


Šteta kvariti GOAT debate ovakvim neargumentima. Jordan je bio iso i clutch zvijer, finals score bez greške, bez neke loše finals izvedbe kakvih je James imao. Al James je dominirao na drugi način, duže drži svoj peak, više puta je dolazio do finala, a na igru utjecao na poprilično drugačiji način. Postavio je mnoge rekorde koji djeluju nestvarno.



Argumente možeš naći i za jednog i za drugog, kao i kontraargumente. Na kraju se za mnoge sve svodi na pitanje, da tvoja ekipa gubi, ti imaš zadnji napad, kome ćeš dati loptu za taj šut? I nemam nikave dvojbe da je to Jordan, a ne James.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 20:53   #4834
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Stevu Kerru, njega sam zaboravio. Još je istukao Jordana na treningu
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 21:02   #4835
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
bez razmišljanja lopta ide 3&D specijalistu, slovenskom zmajčeku Dannyu Greenu
adaksinjo je online   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 21:08   #4836
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
A ti ga isto udaraš
Prodavač tenisica. Ma daj molim te. ovo je najveći butthurt od nekog bronseksualca kojeg sam ikad čuo


Mislim, možeš drobit da je James bolji kolko hoćeš, al onda ti clucth shooting ne može biti argument, jer tu je Jordan bez premca. Možemo sad secirati primjere koje si rekao, na primjer Paxtonov šut, a bez da si spomenuo da je sve šuteve Bullsa prije tog Paxtonovog u Q4 zabio Jordan. Baš nitko drugi. Tak da to nema smisla. Jamesov najmemorabilniji PO moment je blokada na rezervi Iggyu, clutch shooting su za njega odrađivali i Allen i Wade i Irving, češće nego Jordanovi sidekickovi.


Šteta kvariti GOAT debate ovakvim neargumentima. Jordan je bio iso i clutch zvijer, finals score bez greške, bez neke loše finals izvedbe kakvih je James imao. Al James je dominirao na drugi način, duže drži svoj peak, više puta je dolazio do finala, a na igru utjecao na poprilično drugačiji način. Postavio je mnoge rekorde koji djeluju nestvarno.



Argumente možeš naći i za jednog i za drugog, kao i kontraargumente. Na kraju se za mnoge sve svodi na pitanje, da tvoja ekipa gubi, ti imaš zadnji napad, kome ćeš dati loptu za taj šut? I nemam nikave dvojbe da je to Jordan, a ne James.
Negubi vrime lik je los troll a usto nepismen jer nezna citat sa razumjevanjem.
Amo dalje.
Kad bi trebala pocet sezona ?12 mjesec?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 21:11   #4837
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Negubi vrime lik je los troll a usto nepismen jer nezna citat sa razumjevanjem.
Amo dalje.
Kad bi trebala pocet sezona ?12 mjesec?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Negubi.
Vrime.
Nezna.
Razumjevanjem.
Amo.

Toliko o pismenosti koja je samo odraz duševnog stanja kažu hehe.

A o intelektu ni ne trebamo dalje
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 21:18   #4838
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
opustite se momci, tema je košarka, samo lagano

Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Kad bi trebala pocet sezona ?12 mjesec?
navodno tek iza nove godine, a FIBA bi trebala dobro razmisliti što i kako dalje jer NBA sezona neće završiti do kvalifikacijskih turnira za OI koji su na rasporedu 22.6. - 4.7. iduće godine...

ne znam ni što je s ostatkom kvalifikacija za Eurobasket, trebali smo krajem 11. mjeseca igrati s Turskom i uzvrat s Švedima, a onda u veljači iduće godine uzvrat s Turskom i sa Holandijom.

ako NBA ne napravi nekakvu pauzu da nam cijela prva petorka zaigra na tim tekmama, nit ćemo vidjeti OI nit Eurobasket
adaksinjo je online   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 21:37   #4839
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Moramo udarat po butthurtanima što ne znaju podnijet poraz, sportski je tako postupati i gušt je

Ako sezona krene 1.12. (spominjao se ovaj datum) i bude dvokružno stigne se vratit u tradicionalne termine playoffa. Ali tko zna kako bude stanje sa koronom pa i samom Olimpijadom, sve je to pod upitnicima i to velikim.

Inače, volio bih dvokružni regular . Ionako je sve preko 58 utakmica višak, a od Allstara do playoffa se zajebavaju i igraju dozirano. Ovako će se dobit dodatna draž i prije playoffa .
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 21:45   #4840
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Zadnje sto sam citao, Silver prica da nece poceti prije sijecnja, nazalost. A na jos vecu zalost, prica i to da je vrlo mala vjerojatnost da ce radit pauzu za OI.

Pocetak u prosincu i dvokruzno, mozda i prvi krug PO skratiti na best of 3, i bilo bi to solidno. Slazem se da se previse igra u regularu kojeg skoro nitko ne tretira ozbiljno a igraci u PO dolaze iscrpljeni, ozljede su cesce, pa zadnjih 5-6 godina je bilo jedno ili dva finala gdje netko od vaznijih igraca nije bio ozlijeđen.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2020., 22:00   #4841
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
Nista cekat, taman se zagrijah,opusteno uvik bronic je na hajdu 🤫

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 23:05   #4842
ppm3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Zadnje sto sam citao, Silver prica da nece poceti prije sijecnja, nazalost. A na jos vecu zalost, prica i to da je vrlo mala vjerojatnost da ce radit pauzu za OI.
Da, za sada su sve najave da nećemo vidjeti pravi Dream Team na OI, a ni sve ostale zvijezde NBA-a.

Baš sam maloprije ulovio na tvu Cibonu sa nekim novim crnogorskim ABA ligašem, pred kraj tekme je bilo +40 za crnogorce..
Mislim znam da je Cibona (i ostatak naših klubova) u totalnom k, ali opet, uvijek smo bili košarkaški talentirani, ne znam gdje je to sve otišlo zadnjih 20ak godina..
ppm3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 09:32   #4843
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova

Čitam sad malo okolo komentare, pa zbilja su najviše butthurted fanovi umirovljenog prodavača tenisica koji je najvažnije šuteve karijere prepuštao Paxtonu, Kukoču i ostalima hehe
Koji broj na dresu je nosio decižn u Heatu?38-56?To ga peče jako,zato i traži respekt.Ali to se ne traži,to se dobija...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 14:25   #4844
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor ppm3 Pregled postova
Da, za sada su sve najave da nećemo vidjeti pravi Dream Team na OI, a ni sve ostale zvijezde NBA-a.
lako za američane, oni mogu s trećom petorkom biti u konkurenciji za medalje, bitnije je što će s našima biti ako nam cijela prva petorka ostane preko bare zbog klupskih obaveza.
adaksinjo je online   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 15:47   #4845
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
A šta će biti,biti će sprdačina nažalost...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 15:51   #4846
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Agent Zero je prije godinu dana rekao sve što je trebao
https://streamable.com/puwln

i jedan za AntuM
https://streamable.com/cot6lu
adaksinjo je online   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 15:56   #4847
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Zadnje sto sam citao, Silver prica da nece poceti prije sijecnja, nazalost. A na jos vecu zalost, prica i to da je vrlo mala vjerojatnost da ce radit pauzu za OI.

Pocetak u prosincu i dvokruzno, mozda i prvi krug PO skratiti na best of 3, i bilo bi to solidno. Slazem se da se previse igra u regularu kojeg skoro nitko ne tretira ozbiljno a igraci u PO dolaze iscrpljeni, ozljede su cesce, pa zadnjih 5-6 godina je bilo jedno ili dva finala gdje netko od vaznijih igraca nije bio ozlijeđen.
Da odlično. Lebron je taman u naletu i konkurencije nema , zamisli samo očaja u fanova umirovljenog prodavača cipela da u razmaku od 8 mjeseci King digne 2 naslova zaredom

I ovako su se pojedini toliko uznemirili da su me zbog očuvanja vlastitog duševnog mira stavili na ignore hehe.
Sve zbog Nba košarke i zato što je King opet osvojio prsten.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 23:18   #4848
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,159
Moj crnac je jači od tvog, jao koje rasprave. Fanovi bilo čega me uvijek nasmiju
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 01:23   #4849
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
Stas imas jednog koji to potencira ponavljajuci se kao neka maloumna osoba(koja boravi samo na jednoj temi)onda se par zakaci pobije cinjenicama no ovaj tuce i dalje po svome i tako u krug.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 01:35   #4850
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Moj crnac je jači od tvog, jao koje rasprave. Fanovi bilo čega me uvijek nasmiju
Mene isto. Ja uopće i nisam fan Kinga, ali kad vidim nekog retarda kako gleda NBA finale i onda od silne gorčine napiše nekakav hejterski post usred noći baš mi dođe da mu se neprestance rugam

Još zbilja uvjeren u pobjedu Miamija , kakvo neznanje hehe.

Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Stas imas jednog koji to potencira ponavljajuci se kao neka maloumna osoba(koja boravi samo na jednoj temi)onda se par zakaci pobije cinjenicama no ovaj tuce i dalje po svome i tako u krug.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
A evo i našeg butthurtanog intelektualca , ogorčenog fana umirovljenog prodavača cipela koji ni nakon par dana ne može provarit pobjedu Kinga

Baš se vidi ko je malouman

Zadnje izmijenjeno od: Ante M. 14.10.2020. u 01:49.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 08:24   #4851
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Mene isto. Ja uopće i nisam fan Kinga, ali kad vidim nekog retarda kako gleda NBA finale i onda od silne gorčine napiše nekakav hejterski post usred noći baš mi dođe da mu se neprestance rugam

Još zbilja uvjeren u pobjedu Miamija , kakvo neznanje hehe.



A evo i našeg butthurtanog intelektualca , ogorčenog fana umirovljenog prodavača cipela koji ni nakon par dana ne može provarit pobjedu Kinga

Baš se vidi ko je malouman
Izgleda da su se tebi neprestano rugali dok si bio mali, šteta sto ti nitko nije odao tajnu - ne smiju se s tobom i tvojim forama, nego se smiju tebi. Možda da si na vrijeme to spoznao bi stigao mrvicu evoluirati s te razine.

Nije problem kronični nedostatak znanja o temi koju konstantno spamaš svojim potkapacitiranim umotvorinama, ali probaj barem djelomično razumljive i čitljive rečenice slagati.
Osoba kojoj doslovno svaka rečenica završava i isprepletena je s "hehe" ili "" mentalno se nije razvila dalje od osnovnoškolca koji, hehe, snima tik-tokove hehe, o tome kakve sve grimase može jezikom napraviti, hehe.

Da bi bio kvalitetan troll treba imati određeni intelektualni kapacitet, talent i domišljatost - nešto čega ti nasušno fali i zbog toga ti to baš i ne ide te sve skupa izgleda tako smiješno i nečitljivo.
Učini uslugu svima koji prate ovu temu i prestani se sramotiti iz post-a u post.
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 09:04   #4852
ppm3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 103
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
lako za američane, oni mogu s trećom petorkom biti u konkurenciji za medalje, bitnije je što će s našima biti ako nam cijela prva petorka ostane preko bare zbog klupskih obaveza.
Ček, šta nismo mi zeznuli plasman na OI?
Pa čak su nam se sada vratili Bender i Žižić u EU, još im dodamo Simona, malog Prku i Stipkovića = barem finale
ppm3 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 09:07   #4853
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Izgleda da su se tebi neprestano rugali dok si bio mali, šteta sto ti nitko nije odao tajnu - ne smiju se s tobom i tvojim forama, nego se smiju tebi. Možda da si na vrijeme to spoznao bi stigao mrvicu evoluirati s te razine.

Nije problem kronični nedostatak znanja o temi koju konstantno spamaš svojim potkapacitiranim umotvorinama, ali probaj barem djelomično razumljive i čitljive rečenice slagati.
Osoba kojoj doslovno svaka rečenica završava i isprepletena je s "hehe" ili "" mentalno se nije razvila dalje od osnovnoškolca koji, hehe, snima tik-tokove hehe, o tome kakve sve grimase može jezikom napraviti, hehe.

Da bi bio kvalitetan troll treba imati određeni intelektualni kapacitet, talent i domišljatost - nešto čega ti nasušno fali i zbog toga ti to baš i ne ide te sve skupa izgleda tako smiješno i nečitljivo.
Učini uslugu svima koji prate ovu temu i prestani se sramotiti iz post-a u post.
Uh oh evo još jedne intelektualne gromade koja svoju veliku intelektualnu sposobnost otkriva ispod plašta raznoraznih uvreda. A u biti iz tebe samo čista butthurtanost govori zato što ne može podnijet nečiji tuđi uspjeh ili zadovoljstvo.
Možda sam loš trol , ali što onda o tvom i vašem intelektu govori što ste se tako posložili kao malene sardine na to loše trolanje govori više o vama.

Odrasli ljudi , neki sa priličnim brojem godina, a tako isfrustirani zbog četvrtog prstena i četvrtog mvp finala Kinga Lebrona . Kakve komplekse pojedinaca sam tu otkrio, pravi rudnik nema što. hehe

Zadnje izmijenjeno od: Ante M. 14.10.2020. u 09:13.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 09:47   #4854
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor ppm3 Pregled postova
Ček, šta nismo mi zeznuli plasman na OI?
Pa čak su nam se sada vratili Bender i Žižić u EU, još im dodamo Simona, malog Prku i Stipkovića = barem finale
Imamo kvalifikacijski turnir u splitu iduce godine:

https://www.hoo.hr/hr/hrvatski-olimp...ja-2021-godine
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 10:50   #4855
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
koji je trebao biti ove godine, ali je odgođen. dobili smo wild card ko Ivanišević tako da tko zna, možda osvojimo
adaksinjo je online   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 17:39   #4856
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
. dobili smo wild card ko Ivanišević tako da tko zna, možda osvojimo
Dobra.

Naša košarka repka mi je toliko boli zadala, više ne gledam.

na nba temu:

LeBron James Introduced Anthony Davis To His Nutrition Plan, Preventative Treatments

Baš me zanima da li će i on do njemačke na podešavanje.
Koje je vaše mišljenje oko steroida u nba?

Koliko god to lijepo bilo za vidjeti, mislim da nije normalno da u 36oj godini James bude toliko fizički dominantan bez pomoći hormona.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2020., 17:54   #4857
Iluzionist
Premium
Moj komp
 
Iluzionist's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Oovaj...zapravo...čekaj malo...
Postovi: 381
Za stereoide vrijedi isto što i za nitro kod automobila...uz tu razliku da kod automobila još i možeš napraviti pokoju kompenzacijsku preinaku na sustavu, dok takva opcija za npr. ljudski kardiovaskularni sustav jednostavno ne postoji.
Kako god, činiš neizbježnu štetu, sad koliku i na koje staze, ovisi o puno čimbenika, kao i o samom organizmu.

A ja ne znam ima li prikladnijeg (i tragičnijeg) primjera od Florence Griffith-Joyner, a da stane u dvje-tri riječi

Zadnje izmijenjeno od: Iluzionist. 14.10.2020. u 18:00.
Iluzionist je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 15:27   #4858
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Što se tiče hormona, steroida i dopinga mislim da su u današnje vrijeme kontrole popričino rigorozne i da se utjecaj supstanci u top sportu sveo na minimum.
Pogledaj UFC, tamo je USADA uvela reda u sportu gdje je to bilo najšire korišteno do te mjere da su jednu od perjanica i marketinških koka Jon Jonesa 2 puta oduzeli od titule zbog supstanci.

Lebron je fizički dominantan, bully prirodni, ali iza njega kao i ostalih top sportaša stoji mala znanost, od plana treninga i oporavka do nutricionističkih detaljnih planova, kriogenih komora koje neki imaju za po doma .
Kad pogledate tenis , nogomet , košarku pa i neke druge sportove vidljivo se trajanje na top razini produžava do 40-te, a prije si sa 30 godina bio veteran.
Ovi danas su i svjesniji tih činjenica, pa se više paze i posvećeniji su radu i treningu.

Zlatno doba dopinga u NBA su bile 90-te, jebote Rodman ode usred playoffa u Las Vegas, nekoliko dana se droksa i provodi, odjednom eto ga sutra nazad na utakmici , igra luđački. Kako to ?
Pa i Jordan je garant bio na nečemu, čim ga vidiš sa onom agresivnošću i poluluđačkom ekspresijom lica jasno je da je bio pod djelovanjem neke supstance hehe

Samo eto, tada nije bilo rigorozne kontrole, jer ko zna što bi se tu sve našlo hehe
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 15:29   #4859
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Imamo kvalifikacijski turnir u splitu iduce godine:

https://www.hoo.hr/hr/hrvatski-olimp...ja-2021-godine
Citiraj:
Podsjetimo, Hrvatska je domaćin prilično jakog turnira, a u prvoj skupini za poluzavršnicu će se boriti s Brazilom i Tunisom. U drugoj skupini za polufinale će razigravati Rusija, Njemačka i Meksiko.
Ako budemo kompletni, ove protivnike se može proći za nastup na Olimpijadi. Samo dug je put do tog turnira kao i same Olimpijade , bezbroj upitnika što i kako.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 09:34   #4860
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Ako budemo kompletni, ove protivnike se može proći za nastup na Olimpijadi. Samo dug je put do tog turnira kao i same Olimpijade , bezbroj upitnika što i kako.

Može se. AKo budemo kompletni. Ako ne, bez ovih NBA igrača, šipak.


Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Što se tiče hormona, steroida i dopinga mislim da su u današnje vrijeme kontrole popričino rigorozne i da se utjecaj supstanci u top sportu sveo na minimum.
Pogledaj UFC, tamo je USADA uvela reda u sportu gdje je to bilo najšire korišteno do te mjere da su jednu od perjanica i marketinških koka Jon Jonesa 2 puta oduzeli od titule zbog supstanci.

Ne bih se složio. Nije to baš tako. Pa prošle sezone je dvadesetak igrača bilo suspendirano zbog korištenja PED suspstanci, i tu je bilo i mlađarije i starih iskusnjara. Što govori da je to široko dostupno i igrači se ne libe koristiti. Pa i sami treneri (George karl recimo) i igrači (Rose) su javno govorili o tome



Stvar je u tome što kontrole koje možda jesu rigorozne (u NBA sigurne ne u toj mjeri kao u drugim sportovima), istodobno su i par koraka unatrag u odnosu na razvoj tih supstanci i kaskaju u otkrivanju i dodavanju potencijalnih prijetnji na popis i otkrivanje, a u međuvremenu doktori i kemičari stvaraju nove i regulatorima nepoznate...


Dovoljno je reći da recimo Lance Armstrong nikad nije pao doping test


Citiraj:
Lebron je fizički dominantan, bully prirodni, ali iza njega kao i ostalih top sportaša stoji mala znanost, od plana treninga i oporavka do nutricionističkih detaljnih planova, kriogenih komora koje neki imaju za po doma .
Kad pogledate tenis , nogomet , košarku pa i neke druge sportove vidljivo se trajanje na top razini produžava do 40-te, a prije si sa 30 godina bio veteran.
Ovi danas su i svjesniji tih činjenica, pa se više paze i posvećeniji su radu i treningu.
To je sve točno, sportaši puno više pažnje pridodaju prehrani i kvaliteti života izvan treninga, za njih rade cijeli timovi i brinu o svakom i najmanjem detalju.


To naravno ne znači da on ne uzima nešto sa strane da poboljša svoje performanse. Ali da li je uistinu tako, tko će znat...


Citiraj:
Zlatno doba dopinga u NBA su bile 90-te, jebote Rodman ode usred playoffa u Las Vegas, nekoliko dana se droksa i provodi, odjednom eto ga sutra nazad na utakmici , igra luđački. Kako to ?
Pa i Jordan je garant bio na nečemu, čim ga vidiš sa onom agresivnošću i poluluđačkom ekspresijom lica jasno je da je bio pod djelovanjem neke supstance hehe
Bilo je to zlatno doba kokaina, alkohola i kockanja, droksali su se više za zabavu nego da bi bili bolji na terenu
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na