Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2017., 09:28   #91
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Po meni je najgore sto se nenormalno guraju kad je visoka tezina. To je zato jer oni pice po trkacoj liniji i ako se nadjes tamo u zavoju u kojem su brzi, krs i lom nastaju odmah

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2017., 15:07   #92
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
E jel možete vi mjenjat težinu AI-ja za vrijeme igranja karijere? Htio bih probat da stavim 101 opet kako sam igrao prije s Torro Rossom da vidim baš koja je razlika između 100 i 101 ali mi ne da mjenjat to točnije ništa pod race settings mi ne da promjenit...
Edit: kako rješiti problem sa povremenim enormnim trzanjem ove igre koje sam npr više puta iskusio u azerbejđanu i meksiku? Znači doslovno se na cca 2-3 sekunde smrzne igrica i onda naravno kad se pokrene normalno opet ja završim u zidu razbijenog bolida!? A i kad imam visok Fps u igri tipa 90 ili više opet kao da se osjeti microstutter često?
Ima tko kakvo rješenje za ta sranja? Da nešto u postavkama promijenim ili da patch kakav instaliram? Molim za pomoć!
Hvala puno

Zadnje izmijenjeno od: Igi385. 18.10.2017. u 18:37.
Igi385 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.10.2017., 22:03   #93
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Igra je baš zabavna, oči sam izgubio danas pred monitorom . Jedino je bilo problema sa odvratnom grafikom, to sam nekako rjesio preko savjeta prije dvije stranice. Inače ide na med/high na HD 7850 bez problema.

Zvukovi su zakon, vozio par utrka sa 2004 Ferrari, pa krenuo karijeru sa ovogodišnjim Ferrarijem, tek sam onda skužio koji je to užas od fen-zvuka na današnjim bolidima. Ni ne trudim se pratiti sezone odkad nema na HTV-u. Uglavnom fino iznenadjen.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2017., 07:21   #94
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,763
Probao i ja 2017 na dva dana kod kolege. Ffb je dosta bolji, iako sam usporedbe radio na njegovom DFGT volanu. Vjerojatno bi se na mom G29 bolje osjetilo. Takodjer sam dojma da se ovi stariji bolidi 2004 i sl. lakse voze i pod punijim gasom idu kroz zavoje sa TC na off. Vjerujem da 2004 bolidi imaju neki TC po defaultu, nisam istrazivao... U svakom slucaju pozitivan dojam i jedan plus za grafiku (2016 izgleda bas isprano nakon 2017).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2018., 00:35   #95
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Malo sam išo ubit vrijeme danas i pičim Career tamo gdje sam davno stao. Dođem do sredine 5. sezone, bolid mi je maxan sa svim onim development komponentama, ide kao po tračnicama i prc... neki error izbaci.

Pokrenem opet igru, Save Corrupted. Prc Milojko. Restore, kita marjanova, nekakav bekap izvuče i vrati me u Maleziju u sezonu 4, jedno 10-tak utrka ode u vjetar... reko, majku ti nataknem. Niš, uninstall i nikad više install... puj.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2018., 11:14   #96
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Malo sam išo ubit vrijeme danas i pičim Career tamo gdje sam davno stao. Dođem do sredine 5. sezone, bolid mi je maxan sa svim onim development komponentama, ide kao po tračnicama i prc... neki error izbaci.

Pokrenem opet igru, Save Corrupted. Prc Milojko. Restore, kita marjanova, nekakav bekap izvuče i vrati me u Maleziju u sezonu 4, jedno 10-tak utrka ode u vjetar... reko, majku ti nataknem. Niš, uninstall i nikad više install... puj.
Bome baš gadni zajeb od igre kad ti se to desi. Šteta stvarno jer igra je super.
Evo ja u 5. ili 6. sezoni. Prve 3 negdje bio s Haasom, a odonda pičim s Williamsom. I sad sam po jačini momčadi 2. ekipa, odmah iza Ferrarija. Bome ih na 101 razini nemoguće pobjedit a još u ovoj tekućoj sezoni i Massa poludio pa me dere u trkama, skoro svaku na postolju i još je i u prvih 4 trke negdje bio prvi u prvenstvu. Očito Massi pomaže da bude turbo brz ti upgradei češći i bolji na bolidu. Još bude me team zbog njega vratio na drugog vozača
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:11   #97
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Dali netko zna šta u opcijama treba biti ukljuceno kad odem na reaplay ili flasback kad stisnem f1 da me vrati ako se sta desi? Jucer sam nesta dirao po komandama na gamepadu mjenjao raspored tipki i sad mi nece da napravi flashback nema sanse. Pise mi dolje da stisnem f1 al nece da prihvati
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:47   #98
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ako imaš F710 Joypad, meni je plavi gumb X za flashback.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 12:24   #99
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Imam da, al ja sam koristio uvijek na tipkovnici f1 i radilo mi. sad i kad u postavkama napravim da mi flasback i raply budu na f1 nece mi mi pokrene, nemam pojma zasto
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 12:28   #100
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kaj nije F11 nekada prije bio flashback po defaultu?

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2018., 13:54   #101
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
meni je bio f1, nisam ja nikad koristio f11
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 15:24   #102
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Probaj u settingsima dodati neki drugi neutralni button, tipa Đ. Pa vidi onda.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 15:27   #103
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Tako ti je to Bogoviću kada poslije CroTeama,rFactora i kojekakvih simulacija završiš na F1 arkadi, pa ne znaš di su ti dugmići ostali
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 17:04   #104
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Tako ti je to Bogoviću kada poslije CroTeama,rFactora i kojekakvih simulacija završiš na F1 arkadi, pa ne znaš di su ti dugmići ostali
Hehehehe... ova arkada je dobra da ubije malo nedeljnog popodneva, na onim simulacijama sam bio prejak za vas :P pa pošto se to sve ugasilo moram negdje pola sata-sat poslje nedeljnog rucka potrosit dok nije krenila prava F1
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2018., 11:31   #105
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Vraga se ugasilo,mislim je CroTeam ali ekipa udara još bolje i jače,po dva tri moda od jednom i to različita F1,Rally i DTM-pon-sri-pet -polu Balkanska liga i još uvijek rFactor stari.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2018., 12:00   #106
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Vraga se ugasilo,mislim je CroTeam ali ekipa udara još bolje i jače,po dva tri moda od jednom i to različita F1,Rally i DTM-pon-sri-pet -polu Balkanska liga i još uvijek rFactor stari.
Kako da se ja joinam u te lige i gdje da nabavim tu igru i modove???
Nekoć davno sam halao rfactor i razno razne F1 modove ali već dugo nisam to igrao pa sam izvan svega toga...
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2018., 13:36   #107
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Vraga se ugasilo,mislim je CroTeam ali ekipa udara još bolje i jače,po dva tri moda od jednom i to različita F1,Rally i DTM-pon-sri-pet -polu Balkanska liga i još uvijek rFactor stari.
neznam za to znam da je darian sad preko max f1 stranice ponovo pokrenio rfactor 2 i mod rft 2013 da se vozi, a za ovo sto ti govoris neznam nisam u toku. Jbg. nemam vise vremena ko nekad da udaram po tome,a ni za volan vise nema ni mjesta ni vremena tako da sam odusto od svega toga
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 19:04   #108
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Onaj osjećaj kad igrajući karijeru u drugoj sezoni (prvu sam vozio s Ferrarijem i osvojio prvenstvo) vozeći turbo sporu Hondu osvojiš 3. mjesto u Maleziji na težini Ai-ja 103. S time da moram priznat da je utrka bila kišna u početku a poslije suha tako da me splet okolnosti doveo do tog 3.mjesta, ali biti s Hondom na postolju u svojoj prvoj sezoni s Mclarenom je neopisiv osjećaj haha.
Igi385 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na