Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 29.12.2012., 16:44   #1711
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Vlasnici Sensationa, pls help. Nakon službenog updatea na 4.0.3. imam problem s sd cardom. Dosta se često sama un-mounta. Moram ili restartat mobi ili fizički ponovno umetnut karticu. Čitao sam da dosta ljudi ima slićan problem. Probao sam više kartica, factory reset, wipe svega, izvadio karitcu -formatirao i ponovno vratio. Radi neko vrijeme ali onda opet isto...Ćak se ponekad i u recovery modu unmounta.

Isprike ako je već negdje ovo spomenuto, probao sam search ali ništa konkretno nisam našao...
__________________
A bu bu....
goc_mails je online  
Staro 30.12.2012., 11:04   #1712
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Hahahahahaaa.. bio mi One X u džepu sinoć i valjda kad sam sjeo pa se jako stisnuo.. (prednji džep) Uglavnom, dobio sam yellow spot. I love yellow spot. Evo me bez moba bar 40dana. Divno. Točno gore gdje je 3g i wlan notifikacija..

Kada stisnem ekran u tom dijelu, slika je normalna.

Šta da je radim sad sa ovim mobom? Poslat na garanciju u tele2 gdje je kupljen ili šta? A koje sranje.

EDIT: @goc_mails
Izvadi sd karticu iz moba, formatiraj ju na kompu u neki pogrešan format i onda ju vrati u mob i pusti mob da ju formatira kako treba. (spasi sve sa sd ako treba) Ako ne bude radilo, mob na servis, mehanički kvar sd utora.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 30.12.2012. u 13:39.
dean225 je offline  
Staro 30.12.2012., 12:50   #1713
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Ima netko od vas još uvijek HTC Hero? Dolazi mi danas jedan na remont i trebao bi staviti neki lagani custom rom. Gore mu je Villain neki Froyo rom v12 i mob žudi za factory resetom. Može neka preporuka?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 30.12.2012., 13:42   #1714
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Hahahahahaaa.. bio mi One X u džepu sinoć i valjda kad sam sjeo pa se jako stisnuo.. (prednji džep) Uglavnom, dobio sam yellow spot. I love yellow spot. Evo me bez moba bar 40dana. Divno. Točno gore gdje je 3g i wlan notifikacija..

Kada stisnem ekran u tom dijelu, slika je normalna.

Šta da je radim sad sa ovim mobom? Poslat na garanciju u tele2 gdje je kupljen ili šta? A koje sranje.
Ista stvar i kod mene, prije par dana pojavila se žuta crta široka jedno 2 mm, ide s desne strane od sata prema sredini.

Ne znam što da radim - OK, da, reklamacija, ali ne mogu biti bez moba 40 dana, nema šanse.

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 30.12.2012. u 13:54.
Matth€w je offline  
Staro 30.12.2012., 13:47   #1715
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Čitam po netu, kažu nije hardverski kvar. Kad malo razmislim i nije, pa prignječio sam ga. Ma meni je slika skroz ok, samo su mi boje gore malo zuće. A koliko sam upoznat sa teletom, pa cijela vječnost će proć dok mi ne vrate mob.

Ma neću ga slati na servis dok se ne proširi još više. Nemogu bez moba bit.
__________________
dean225 je offline  
Staro 02.01.2013., 09:19   #1716
Božić
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 38
Mišljenje o HTC one x +....

Ili nesto za preporuciti u jacoj klasi....

Tnx unaprijed
Božić je offline  
Staro 02.01.2013., 12:41   #1717
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
HoX + je vrh vrhova. Poboljšani one X u svim segmentima. Novi chipset, nova grafika, veća baterija, LTE, gorilla2.. U jačoj klasi imaš još možda S3 ili Note2 i Lumiu 920. To je što bi ja preporučio. Ili HoS koji je malo manji ali je stroj i iphone5.
__________________
dean225 je offline  
Staro 02.01.2013., 21:50   #1718
Purger155
Premium
 
Purger155's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb City
Postovi: 71
HOX+ je i meni vrlo interesantan, samo ne znam da li i kada će se pojaviti kod naših operatera...
Purger155 je offline  
Staro 07.01.2013., 01:22   #1719
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Baš sam i ja gledao da bi njime sgs3 mijenjao, ali ga ne vidim kod operatera. Izgleda da će HOX biti ako nađem
Mihael je offline  
Staro 07.01.2013., 13:40   #1720
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
HTC Butterfly se pojavio u Australiji. Ne zna se kad će doći do Europe Cijena? Uf...
http://www.mobicity.com.au/htc-butterfly.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 09.01.2013., 12:15   #1721
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Može par brzih pitanja za korisnike HOS na JB:

1. Ako koristite neki drugi kalendar, a ne Google, probajte u kalendar aplikaciji stisniti + za dodavanje novog sastanka. Da li vam uvijek dodaje u Google kalendar sastanak ili u vaš (exchange, lokalni ili nešto drugo)? Na ICS si morao jednom odabrati drugi kalendar prilikom dodavanja sastanka, i od tada je koristio taj kalendar. Sa JB na HOX to je nestalo i užasno me živcira. Ne znam da li je to bug na HOX ili je to novi Google "feature".

2. Da li vam prilikom spajanja USB-a na comp izbacuje poruku da je uključena opcija "ispravljanje USB pogrešaka"? Na HOX JB to se nemože isključiti, non stop se pali.

3. Razina glasnoće unutar poziva, da li vam je ostala normalna kao i na ICS ili se smanjila?

4. Da li vam se automatski uključi opcija "Screen always on during charging" svaki puta kada resetirate mobitel?

5. Imate li neke druge probleme? Ima li šta bolje na HOS JB od HOS ICS?

Ovo su problemi koje sam ja dobio nakon nadogradnje HOX-a sa ICS na JB, a pošto mi danas dolazi HOS, htio bih provjeriti da li uopće raditi upgrade ili preskočiti JB nadogradnju.
Mikeyy je offline  
Staro 09.01.2013., 18:11   #1722
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Ukratko, JB radi fludnije na HOS, ICS je radil odlicno, al JB je bez premca..
Ove gore issue, bum pogledal, nisam obracal paznju.. Osim kolko sam uocil, usb ispravljanje greski, to je stalno upaljeno prilikom punjenja moba.. Samo pazi ak odes na JB i odlucis se vratiti na ICS, moras downgreadat hboot, a procedura je malo zesca.. Osim ak u medjuvremenu nisu nasli laksi nacin za downgrade.
zvonac je offline  
Staro 09.01.2013., 19:38   #1723
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Jel došao JB za HOS od t-mobile?
Mihael je offline