Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.12.2012., 21:26   #3811
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



samo jedno sam htio pitati,jel baka Ruza na kraju umrla na groblju ili je ziva ?
na kraju vidim sjedi sa Tozom na groblju pa pretpostavljam da je....


-->
e bome nisam se nadao da ima sta poslije Vratice se rode,htio sam malo odahnuti i pohvatiti sve u seriji,ali nema predaha hehe

i stvarno odlican izbor glumaca,ne znam ko bi onako mogao Batrića,Duleta i ekipu odglumiti,a tek psovke




samo jedno sam htio pitati,jel baka Ruza na kraju umrla na groblju ili je ziva ?
na kraju vidim sjedi sa Tozom na groblju pa pretpostavljam da je....


blava je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 00:04   #3812
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Je tko gledao finale Merlina?
Zadnje 2 epizode totalno neinspirirane, a finale serije pa za upucati se u sljepoočnicu.
Mislio sam da je Mass Effect razočaranje godine po endingu, al je dobio ozbilju konkurenciju ovime
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 12:50   #3813
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ovo je vrijeme tako prokleto suho, a sigurno nisam jedini koji bi pogledao neku seriju

Ak niš, bar derem po filmovima
  Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 13:00   #3814
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266



samo jedno sam htio pitati,jel baka Ruza na kraju umrla na groblju ili je ziva ?
na kraju vidim sjedi sa Tozom na groblju pa pretpostavljam da je....


Ja se nemogu sad toga ni sjeitit, al meni je definitivno Raka car kad on krene bg u bg, da ih uh
-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
e bome nisam se nadao da ima sta poslije Vratice se rode,htio sam malo odahnuti i pohvatiti sve u seriji,ali nema predaha hehe

i stvarno odlican izbor glumaca,ne znam ko bi onako mogao Batrića,Duleta i ekipu odglumiti,a tek psovke




samo jedno sam htio pitati,jel baka Ruza na kraju umrla na groblju ili je ziva ?
na kraju vidim sjedi sa Tozom na groblju pa pretpostavljam da je....


Ja se nemogu sad toga ni sjeitit, al meni je definitivno Raka car kad on krene bg u bg, da ih uh
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2012., 23:25   #3815
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Može preporuka neke animirane serije tipa Gantz?
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 15:27   #3816
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Današnja epizoda American Horror Story-ja je bila fakat odlična, čekamo Breaking Bad, Supernatural i Mentalista
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 20:29   #3817
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,469
Tko voli lagane komedije, definitivno preporuka za The League.
Prvih par epizoda mozda su tak-tak, ali kasnije stvarno postane ovisna serija
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 20:33   #3818
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja sam sad na aktualnoj sezoni i nenormalno su smiješni... svakako preporuka.

isto tako sam na new girl, louie, girls, parks and recreations, američki office (mislim da je ovo zadnja sezona), modern family, community (oni su pak već postali nja) i united states of tara koja je odlična.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 12:16   #3819
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Serija Falling Skyes sezona 2

Ova serija zbilja ima veliki potencijal, ali redatelju je izgleda bolje i to mu dobro ide da snima sapunice.
I u drugoj sezoni opet isto, skoro svaka epizoda.Jedan film traje 45 minuta, od toga ćemo oduzeti 15 minuta. zašto?
Uvjek isto. Malo se borimo sa tim vanzemaljcima, puno tepanja i hrpa ispraznih monologa o osjećajima. Opet onaj klinac najmlađi koji mi zbilja ide na jetra. mali zahtjeva od oca da ga smatra odraslim, hoće pušku.Dobije pušku.Enoga spava s njom, nosa je uokolo kao da nosi plišanog medvjedića. kada dođe do frke, on tu istu pušku daje drugom.A taj drugi tu istu pušku u kasnijim scenama ne upotrebljava nego se bori sa upaljačem i lakom za kosu.Mali u najgoroj frci ipak ne ispada odrastao muškarac, nego uplašeni klinac.
Otac bi htio biti vođa cjele grupe dobija priliku i kao zadnja pi... stvara kaos među cjelom grupom jer ipak njemu nije važna grupa nego njegovi podivljali sinovi.Koji dokazaju da uopće nisu svijesni situacije u kojoj se nalaze.15-godišnji sin koji je imao na leđima one uzde ili priljepke počinje se ponašati kao napaljeni čudonvati kljunaš.O mora ići! U tri epozide on mora ići, ali nikako da ne ode.
I tak... ma serija je super!
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 12:26   #3820
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Serija Falling Skyes sezona 2

Ova serija zbilja ima veliki potencijal, ali redatelju je izgleda bolje i to mu dobro ide da snima sapunice.
I u drugoj sezoni opet isto, skoro svaka epizoda.Jedan film traje 45 minuta, od toga ćemo oduzeti 15 minuta. zašto?
Uvjek isto. Malo se borimo sa tim vanzemaljcima, puno tepanja i hrpa ispraznih monologa o osjećajima. Opet onaj klinac najmlađi koji mi zbilja ide na jetra. mali zahtjeva od oca da ga smatra odraslim, hoće pušku.Dobije pušku.Enoga spava s njom, nosa je uokolo kao da nosi plišanog medvjedića. kada dođe do frke, on tu istu pušku daje drugom.A taj drugi tu istu pušku u kasnijim scenama ne upotrebljava nego se bori sa upaljačem i lakom za kosu.Mali u najgoroj frci ipak ne ispada odrastao muškarac, nego uplašeni klinac.
Otac bi htio biti vođa cjele grupe dobija priliku i kao zadnja pi... stvara kaos među cjelom grupom jer ipak njemu nije važna grupa nego njegovi podivljali sinovi.Koji dokazaju da uopće nisu svijesni situacije u kojoj se nalaze.15-godišnji sin koji je imao na leđima one uzde ili priljepke počinje se ponašati kao napaljeni čudonvati kljunaš.O mora ići! U tri epozide on mora ići, ali nikako da ne ode.
I tak... ma serija je super!
fak. tvoj post me totalno odbija od serije .
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 13:07   #3821
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 651
Pogledao jučer napokon homeland drugu sezonu do kraja...
zayebali su ga pošteno moram priznat, ali sam sad nadr*an jer moram čekat početak treće sezone...

pa ako netko ima volju ovo gledat, bolje nemojte
jako zarazno (unatoč onoj plavoj plaćipi*ki koja mi ide na jetra, osim sto je realno mutava kakvi ameri inače jesu) i ako dovrsite 2 sezone a nemate treću bit će te nadr*ani ko ja


a isto mi se sad dogodilo i sa breaking bad-om :@
čekam da dovršim i Boardwalk empire pa ćemo vidjet kud to ide
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 13:16   #3822
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Serija Falling Skyes sezona 2

Ova serija zbilja ima veliki potencijal, ali redatelju je izgleda bolje i to mu dobro ide da snima sapunice.
I u drugoj sezoni opet isto, skoro svaka epizoda.Jedan film traje 45 minuta, od toga ćemo oduzeti 15 minuta. zašto?
Uvjek isto. Malo se borimo sa tim vanzemaljcima, puno tepanja i hrpa ispraznih monologa o osjećajima. Opet onaj klinac najmlađi koji mi zbilja ide na jetra. mali zahtjeva od oca da ga smatra odraslim, hoće pušku.Dobije pušku.Enoga spava s njom, nosa je uokolo kao da nosi plišanog medvjedića. kada dođe do frke, on tu istu pušku daje drugom.A taj drugi tu istu pušku u kasnijim scenama ne upotrebljava nego se bori sa upaljačem i lakom za kosu.Mali u najgoroj frci ipak ne ispada odrastao muškarac, nego uplašeni klinac.
Otac bi htio biti vođa cjele grupe dobija priliku i kao zadnja pi... stvara kaos među cjelom grupom jer ipak njemu nije važna grupa nego njegovi podivljali sinovi.Koji dokazaju da uopće nisu svijesni situacije u kojoj se nalaze.15-godišnji sin koji je imao na leđima one uzde ili priljepke počinje se ponašati kao napaljeni čudonvati kljunaš.O mora ići! U tri epozide on mora ići, ali nikako da ne ode.
I tak... ma serija je super!
Yep. Tak ja velim i za J. J. Abramsa. Bolje da je nastavio raditi serija kao Felicity :P
  Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 14:23   #3823
Ludy
Banned
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 204
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Serija Falling Skyes sezona 2

Ova serija zbilja ima veliki potencijal, ali redatelju je izgleda bolje i to mu dobro ide da snima sapunice.
I u drugoj sezoni opet isto, skoro svaka epizoda.Jedan film traje 45 minuta, od toga ćemo oduzeti 15 minuta. zašto?
Uvjek isto. Malo se borimo sa tim vanzemaljcima, puno tepanja i hrpa ispraznih monologa o osjećajima. Opet onaj klinac najmlađi koji mi zbilja ide na jetra. mali zahtjeva od oca da ga smatra odraslim, hoće pušku.Dobije pušku.Enoga spava s njom, nosa je uokolo kao da nosi plišanog medvjedića. kada dođe do frke, on tu istu pušku daje drugom.A taj drugi tu istu pušku u kasnijim scenama ne upotrebljava nego se bori sa upaljačem i lakom za kosu.Mali u najgoroj frci ipak ne ispada odrastao muškarac, nego uplašeni klinac.
Otac bi htio biti vođa cjele grupe dobija priliku i kao zadnja pi... stvara kaos među cjelom grupom jer ipak njemu nije važna grupa nego njegovi podivljali sinovi.Koji dokazaju da uopće nisu svijesni situacije u kojoj se nalaze.15-godišnji sin koji je imao na leđima one uzde ili priljepke počinje se ponašati kao napaljeni čudonvati kljunaš.O mora ići! U tri epozide on mora ići, ali nikako da ne ode.
I tak... ma serija je super!
ovo malo podsjeca na walking dead
Ludy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 14:31   #3824
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
samo što u walking deadu klinac nosi šešir, i to samo pridodaje tome koliko je mali iritantan
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 16:55   #3825
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Dondonov prikaz Falling Skiesa mi je malo smiješan. Nemreš prepričat seriju na osnovu par scena koje se tebi nisu svidjele. Ljudi ostaju ljudi, sa svojim manama i vrlinama pa čak i kad alieni satru većinu zemaljske populacije.
No naravno, to nije ono što bi mi svi htjeli gledat.
BSG je imala puuuuno veći potencijal, i mogla je bit ono, uber sf serija. Al jebga, kad se scenaristi dohvate težih droga... Ono, nije mi jasno, prve dvije sezone super, a onda su počeli vrtit radnju oko politike u seriji, te fantazirat, misticifirat itd. I vide da im rating opada. Pa koji k im nije jasan??? Daj ljudima ono što žele gledat, mani se ludih gljiva.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 19:13   #3826
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175