Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.07.2010., 23:30   #1
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Nekonstruktivnošću do ostvarenja sna

Evo da počemen ka svećenik. Drage braćo i sestre, svjedoci smo svakog dana dizanja starih tema, jako nekonstruktivnih postova, spam i flejm na svakom koraku. Razlog tog nepovoljnog kretanja, je masa novih korisnika koja bi preko noći prigrabila blagodati reinkarnirane tržnice.

Vidim sve više spama, i stvarno reagiram, ali već dolazim do granica kad se pitam, zašto Tor nebi opalio 300 postova. Jer komentari na generic komentare, pa povlačenje novih postova sa 3 riječi mi stvaro potežu živce.

Možda će novi reć, lako je ovima šta su nabili postove, iskreno u pravu su. Ali ekipa koja je stalno na PCE forumu, i koliko toliko pokušava oplemeniti isti, svako na svoj način ima sigurno veću dozu prava.

Samo da spomenem da sam zbog slikovitog objašnjena dobio warn, ali ok je jer su valjda neki shvatili da svojim glupostima si mogu odnemoć. I da ovaj thread je samo konstruktivna sugestija, nadam se da se neće pretvoriti u mnoštvo flejma i spama, naravno opet u cilju post counta

EDIT:
AKo nije u skladu s zakonikom, lock i
Baja 001 je offline  
Staro 02.07.2010., 23:55   #2
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Cak se slazem djelomicno, ali nemoj se ljutiti; ti imas kartona na 3 stranice Zapravo se dosta pokusaja nabijanja postcounta za trznicu brise, no najvise naravno pomazu prijave takvih postova jer je nemoguce da tucet modova prati bas svaku temu
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2010., 23:59   #3
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Cak se slazem djelomicno, ali nemoj se ljutiti; ti imas kartona na 3 stranice Zapravo se dosta pokusaja nabijanja postcounta za trznicu brise, no najvise naravno pomazu prijave takvih postova jer je nemoguce da tucet modova prati bas svaku temu
NE, ja stojim iza svega šta sam uradio. To svaki mod vidi, ima discription

Pa naravno da je teško, ali kažem živciraju me generic odgovor, pogotov par zadnjih kojih san vidio. Lipo je stavljen broj postova, ili neki tutorial, ali ekipi je drag spam/flejm i gotov.
Baja 001 je offline  
Staro 03.07.2010., 01:29   #4
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
NE, ja stojim iza svega šta sam uradio. To svaki mod vidi, ima discription

Pa naravno da je teško, ali kažem živciraju me generic odgovor, pogotov par zadnjih kojih san vidio. Lipo je stavljen broj postova, ili neki tutorial, ali ekipi je drag spam/flejm i gotov.
Ne moras se zivcirati. Kao sto su svi modovi i admini i stajaznamkosvene par puta napomenuli da se s brojem postova ne postaje automatki premium clan, nek nabijaju koliko hoce. Kad budu vidjeli da sa 60 i vise postova,jos uvijek nisu premium,prestat ce
spawn je offline  
Staro 03.07.2010., 01:43   #5
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ne moras se zivcirati. Kao sto su svi modovi i admini i stajaznamkosvene par puta napomenuli da se s brojem postova ne postaje automatki premium clan, nek nabijaju koliko hoce. Kad budu vidjeli da sa 60 i vise postova,jos uvijek nisu premium,prestat ce
Ne živciram se, kažem thread je sugestivne naravi. Samo me zasmetalo kako se količina ništavila povećala, a najbolji su mi biseri koji dignu 3 godine staru temu
Baja 001 je offline  
Staro 03.07.2010., 01:55   #6
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
jel postoji opcija "Prijava posta" ?
ikona je prometni znak tamo ispod avatara kod svakog posta.
i na to se stalno reagira. i u čem je problem? neki post ti smeta - prijavi. ako je pogriješio, on snosi posljedice. ako si prijavio bezveze - snosiš ih ti.

i dosta više oko toga. pa miša mu, bar ti već godinama kenjaš oko skoro svake odluke koju Tor ili itko drugi u PCE-u donesu, a vidiš PCE je još uvijek tu, forum je još uvijek tu i sve je živo. i IMHO bolje od ostatka foruma u hrvata i svijetu. pa valjda nešto dobro radimo, zar ne? valjda bi valjalo onda reći "okej, izgleda da njima paše kak su si složili, nisu propali, nema ni naznaka propadanja, pa valjda znaju što rade, pošto su SVI ostali koji su pričali da PCE ne zna - propali. i to brzo."
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 03.07.2010., 10:11   #7
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
je, sve je to na sreću
Kao što je i napisano u pravilima, a neki ni to ne znaju pročitati, ispunjenje uvjeta ne znači automatski pristup tržnici. Kao što ni dobivanje istog nije doživotno.
Nevjerojatno koliko ljudi nije sposobno pročitati i razumjeti tri suvislo napisane riječi, a s druge strane misle da su sposobni diskutirati o pravilima (govorim o padobrancima koji se javljaju na PM, umjesto na mail kako piše u pravilima, evo - imam 50 postova; a oni doslovno glase "bok", "lol", "slažem se"). I onda još napišu "glupa su vam ta pravila, ja bi to..."
No, kako i piše gore - samo nek drobe, par brisanja istih, ponavljačima ban, a svima ostalima sugeriram ovo što su Horza i ostali napisali - prijavite takve postove.
tor je offline  
Staro 03.07.2010., 11:02   #8
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
jel postoji opcija "Prijava posta" ?
ikona je prometni znak tamo ispod avatara kod svakog posta.
i na to se stalno reagira. i u čem je problem? neki post ti smeta - prijavi. ako je pogriješio, on snosi posljedice. ako si prijavio bezveze - snosiš ih ti.
Naravno da prijavim kad vidim takav post
Citiraj:
i dosta više oko toga. pa miša mu, bar ti već godinama kenjaš oko skoro svake odluke koju Tor ili itko drugi u PCE-u donesu, a vidiš PCE je još uvijek tu, forum je još uvijek tu i sve je živo. i IMHO bolje od ostatka foruma u hrvata i svijetu. pa valjda nešto dobro radimo, zar ne? valjda bi valjalo onda reći "okej, izgleda da njima paše kak su si složili, nisu propali, nema ni naznaka propadanja, pa valjda znaju što rade, pošto su SVI ostali koji su pričali da PCE ne zna - propali. i to brzo."
Nisan ni rekao da niste dobri, i znam dobro za "druge projekte", ali samo sam sugerirao da se podigne granica.
Citiraj:
(govorim o padobrancima koji se javljaju na PM, umjesto na mail kako piše u pravilima, evo - imam 50 postova; a oni doslovno glase "bok", "lol", "slažem se")
Pa naravno, kad ljudi u postovima drve da im fali za tržnicu.

Uglavno case closed, što se mene tiče.
Baja 001 je offline  
Staro 06.07.2010., 02:36   #9
bibop
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zgrebačko
Postovi: 14
pa nebi se htio petljat u vođenje foruma, evidentno je da se vodi dobro, kad tako šljaka dobro. Ali bi u to da sam na jednu temu tražeći nešto o porezima, a bila je otvorena, naišao na neku temu i tamo nešto dopisao o hgspotu i poslovanju i o tome kako mi se sviđa ili ne sviđa i neki admin je to zbrisao i zaključao temu, bezobrazno, jedino to može srušiti ugled, a to nije nitkovme u interesu.
bibop je offline  
Staro 06.07.2010., 02:43   #10
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor bibop Pregled postova
pa nebi se htio petljat u vođenje foruma, evidentno je da se vodi dobro, kad tako šljaka dobro. Ali bi u to da sam na jednu temu tražeći nešto o porezima, a bila je otvorena, naišao na neku temu i tamo nešto dopisao o hgspotu i poslovanju i o tome kako mi se sviđa ili ne sviđa i neki admin je to zbrisao i zaključao temu, bezobrazno, jedino to može srušiti ugled, a to nije nitkovme u interesu.
Ako si i tamo ovako čitko i razumljivo pisao onda ti je mod učinio uslugu.
The AC je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2010., 07:36   #11
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor bibop Pregled postova
pa nebi se htio petljat u vođenje foruma, evidentno je da se vodi dobro, kad tako šljaka dobro. Ali bi u to da sam na jednu temu tražeći nešto o porezima, a bila je otvorena, naišao na neku temu i tamo nešto dopisao o hgspotu i poslovanju i o tome kako mi se sviđa ili ne sviđa i neki admin je to zbrisao i zaključao temu, bezobrazno, jedino to može srušiti ugled, a to nije nitkovme u interesu.
Taj post, kao i dosta drugih tvojih, je ocijenjen kao spam. Uz to, noćas digneš temu staru više od godinu dana da bi napisao totalno nepotreban komentar, i to onda postaš dva puta. Nedavno na svaštari, jer nisi znao da se tamo postovi ne broje, otvoriš temu s naslovom "Dobro jutro" - danas je lijepo dan.
S razlogom ti se brišu postovi. Nepismenost da ne spominjem, a ako ovak nastaviš - nećeš nikada doći do 25 konstruktivnih postova.
I ne, nije ovo tema za osobne jadikovke.
tor je offline  
Staro 06.07.2010., 11:31   #12
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Neki moraju shvatiti da smo mi prvo informatički forum i community (na neki način). Tržnica je samo poseban dodatak koja se mora zaslužiti i točka. Nije ovo kao djetinjasti Bugov forum da sve prolazi!
ivand123 je offline  
Staro 06.07.2010., 14:23   #13
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Vi ste? Ti ko da si administrator ili idejni začetnik ovog foruma i portala. Ako ti je BUG-ov forum tolko djetinjast, zbog čega si registriran i tolko aktivan na njemu?

Zadnje izmijenjeno od: McG. 06.07.2010. u 14:29.
McG je offline  
Staro 06.07.2010., 14:57   #14
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Već vidim kako će se i ova tema pretvoriti u neki oblik svađe i prepirke i kako će uskoro pod ključ.
Ne vrijedi vam se žaliti, vlasnici foruma su ti koji odlučuju da li nešto treba mijenjati, i stvar je njihove dobre volje da li će pitati išta nas ili će uvesti neku promjenu bez obzira šta tamo neki korisnik foruma mislio.

Forum ima hrpetinu članova, i apsolutno je nemoguće da sve svima paše. Onima kojima ne paše ne moraju se koristiti njime i to je to, kraj priče.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline  
Staro 06.07.2010., 15:13   #15
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
Već vidim kako će se i ova tema pretvoriti u neki oblik svađe i prepirke i kako će uskoro pod ključ.
Ne vrijedi vam se žaliti, vlasnici foruma su ti koji odlučuju da li nešto treba mijenjati, i stvar je njihove dobre volje da li će pitati išta nas ili će uvesti neku promjenu bez obzira šta tamo neki korisnik foruma mislio.

Forum ima hrpetinu članova, i apsolutno je nemoguće da sve svima paše. Onima kojima ne paše ne moraju se koristiti njime i to je to, kraj priče.
Vidim da već neki ne čitaju s razumijevanjem. Thread je tu samo stavljen kao upozorenje na veću količinu gluposti, ali padobranici se stalno javljaju i pišu kako neko drugi vodi forum i da je to njihova stvar.

To nije bit ovog thread, nego samo skretanje pozornosti na "nove" članove koji nabijaju post count.
Baja 001 je offline  
Staro 06.07.2010., 17:21   #16
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
nek nabijaju koliko hoce. Kad budu vidjeli da sa 60 i vise postova,jos uvijek nisu premium,prestat ce
Da, ali mreni je tesko dan dva poslije pratiti konkretnu tehnicku i sadrzajnu diskusiju jer je nestala u slojevima podignutih threadova.
Ovaj forum godinama je, prirodno, razvio masivne direktorije podtema i topica, pa je tsko ostati zainteresiran kad ti nesto o cemu si razmisljao, npr. kako rijesiti neciji problem ili dilemu, nestane s vidika. Okej, razumijem da postoji mogucnost pracenja tema, ali i to bi bilo dosta masovno da stalno kliknem u tu rubriku svaku temu na kojoj sa zanimanjem pratim iskustva, postupke itd.
Mozda bi bilo zgodno, da smo jos u doba modema, kada se spajanje naplacivalo po satu, provjeriti aktivno vrijeme na forumu wannabee clanova placa, ovako razumijem modove, vjerujem da je ovo najmanje zlo od ponudjenih opcija. Samo sad morate biti i kriticari, citati i procjenjivati svaki bozji post. svaka cast na zrtvovanju vremena vida i zivaca.
Overhaul je offline  
Staro 06.07.2010., 23:47   #17
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Vidim da već neki ne čitaju s razumijevanjem. Thread je tu samo stavljen kao upozorenje na veću količinu gluposti, ali padobranici se stalno javljaju i pišu kako neko drugi vodi forum i da je to njihova stvar.

To nije bit ovog thread, nego samo skretanje pozornosti na "nove" članove koji nabijaju post count.
NHF, ali misliš da oni koji su zaduženi za te stvari nisu i sami skužili?
Tamo na vrhu si napisao zašto se nebi postavio limit od 300 postova i te stvari, misliš da bi to smanjilo nabijanje postova?
__________________
D-I-A-B-L-O je offline  
Staro 13.07.2010., 23:57   #18
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
*namjerno ne idem preko PM-a, nego da ljudi procitaju i da vidim dali grijesim u razmisljanju ili stajaznam. u svakom slucaju mozda jos koje razmisljanje, misljenje uvijek dobro dode*

moze molba, moderatorima/administratorima/glavnom sefu? da se brojac postova izbaci iz procjena, jer je ovo meni smijesno:


Postovi do sada, u kojima je (ako sam dobro preletio) citava dva odgovora nevezana za procjenu ili prodaju, tj trznicu. osobno nemam nista protiv procjenjitelja, cak najcesce cine uslugu covjeku koji trazi procjenu i na neki nacin doprinosi forumu, ali ovakve procjene su skoro kao "potpis", "slazem se" i slicno. razlika izmedu procjene prije i od clana su prakticki neosjetne, pogotovo u slucaju vise komponenti.

cisto da ne ispadne da kakim jer i sam se ponekad zaletim u procjene, to je cisto ako me neka procjena "zaboli", pa prokomentiram zasto (najcesce) manje od procjenjenoga. ali ne idem otvoriti proteklih 20 tema i ici procjenjivati svaku, pogotovo ne ako vec postoje procjene, i jos vise pogotovo ne ako je procjenjeno kako bi ja procjenio.


i da, vidim da je Braja vec premium trgovac i da mu prakticki ne treba broj postova, ali ne vidim zasto napucati odjednom toliko procjena osim - broja postova. stoga ako nije problem - da se procjene izbace iz coutera, cisto da nebi mogli ljudi kojima nedostaje x postova na taj nacin si nabijati broj.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 14.07.2010., 00:02   #19
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Pa zar nije već uvedeno da se na tržnici općenito postovi ne broje??
Uvjeren sam da sam to negdje davno pročitao, ali iskreno neda mi se sada kopati opet....

Sad bih išao komentirati svoj zahtjev za procjenom baš da vidim, ali neda mi se spamati.
Ako se ipak broje, onda bi to definitivno trebalo okončati.

EDIT:
Nakon Mad_Duke-ovog posta nisam izdržao, i da, broje se nažalost.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: D-I-A-B-L-O. 14.07.2010. u 00:15.
D-I-A-B-L-O je offline  
Staro 14.07.2010., 00:08   #20
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Mislim da se čak i broje. Prošao sam tom dotičnom kroz postove i 90% je na procjenama. Tak da ne vjerujem da bi imao toliko.

Ali ne znam, pretpostavka je...
 
Staro 14.07.2010., 08:46   #21
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Ne broje se postovi na trznici, ali su se prije brojali, pa tko je jamio je jamio Ako se broje, ocito je neka greska
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline  
Staro 14.07.2010., 09:10   #22
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Hm, nekim čudom su se brojali, sad sam isključio. No, dobro da si skrenuo pozornost, ovo je čisti spam.
tor je offline  
Staro 14.07.2010., 12:33   #23
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Pa čekajte, procjene su pod tržnicom, znači mora prvo ući na tržnicu da bi mogao davati procjene, zar ne? Znači ovdje nije slučaj o nabijanju postova kako bi dobio pristup tržnici već čisti spam.

Ili je dečku bilo jako dosadno pa je našao zanimaciju.
Booger je offline  
Staro 14.07.2010., 13:06   #24
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
pa zar je netko napisao/rekao drugacije?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 14.07.2010., 13:28   #25
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Pa tema je o nabijanju postova kako bi se dobio pristup tržnici! A i zašto bi netko nabijao postove ako nema nikakve koristi od toga ( kao pristup tržnici, recimo ). Postom sam htio reći da to ovdje nije slučaj već najvjerojatnije dosada, ili nešto samo autoru poznato.
Booger je offline  
Staro 14.07.2010., 16:24   #26
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Gle, neki ljudi jednostavno pate na post count, i upravo sekcija "procjene" na podforumu tržnice su idealno mjesto za takve radnje.
Pitaj boga šta je njemu bilo na pameti kad je krenuo dizat par dana stare procjene, ali svejedno nema smisla da se postovi u tržnici broje.
Postovi se trebaju brojati u podforumima gdje se priča o računalima, gdje je nekakav komentar konstruktivan, i gdje je spam i svako skretanje od teme tipa "lol, potpis.." itd uredno sankcioniran, a ne na tržnici sa kojom je ionako već bilo problema.
Krenulo se u čišćenje iste, pa onda se i treba održavati čistom koliko god je moguće, a ukidanje post counta je jedan od indirektnih načina za to.

Ionako se prije ti postovi na tržnici nisu ni brojali, no očito se prilikom preuređenja potkrala greška, pa je sada samo to ispravljeno, nitko nije ništa izgubio, već su stvari vraćene u ispravno stanje
__________________
D-I-A-B-L-O je offline  
Staro 14.07.2010., 16:57   #27
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ooooo, brojali su se postovi na procjeni cijelo vrijeme, i prije sranja sa trznicom i sada nakon preuredenja . pitaj doinka otkud mu onoliki postovi u vremenu od kad je regan, bit ce ti sve jasno .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 14.07.2010., 17:21   #28
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
je, procjene su bile pod "brojanjem", bar prije nije bilo toliko potrebe za ukidanjem istoga tamo...sad ima
tor je offline  
Staro 15.07.2010., 02:57   #29
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ooooo, brojali su se postovi na procjeni cijelo vrijeme, i prije sranja sa trznicom i sada nakon preuredenja . pitaj doinka otkud mu onoliki postovi u vremenu od kad je regan, bit ce ti sve jasno .
Sori modovi, ali ovo moram komentirati, pogotovo kad se sjetim funkcije koju spomenuti obavlja na jednom drugom forumu, i sa kojim žarom dijeli banane okolo , svaka čast na dosjetki, skoro sam zaboravio... Mislim na doinka, da nebi bilo nesporazuma
Ja sam bio duboko uvjeren da se ne broje, međutim tor zna bolje,pa eto, ak niš drugo, kolega Burko je skrenuo pažnju na korisnu stvar.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline  
Staro 15.07.2010., 05:41   #30
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ooooo, brojali su se postovi na procjeni cijelo vrijeme, i prije sranja sa trznicom i sada nakon preuredenja . pitaj doinka otkud mu onoliki postovi u vremenu od kad je regan, bit ce ti sve jasno .
A taj je baš za svaki lonac poklopac.
Vjeko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na