Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.08.2015., 11:04   #1
aard
Premium
Moj komp
 
aard's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
DVB-T tuner?

Pozdrav ljudi!

Apsolutno sam izvan štosa po pitanju DVB-T stickova. Ne vidim nigdje kod nas AverMedia tunere za koje sam jedino iz osobnog iskustva znao da nisu loši.

Ima li itko preporuku neceg bazicnog a pristojnog da se da naci kod nas? Ne trebam (tj, frend) nista pametno od feature-a, samo da mogu ustekati obicnu antenu i da radi kod nas.

Hvala unaprijed!
aard je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2015., 11:10   #2
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Hauppauge i Terratec su također dobri, barem su bili dobri, imali su pristojan softver i dobar prijem signala. Sve ostalo je mačji kašalj u odnosu na ovdje spomenuta tri proizvođača.
Sinac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.08.2015., 13:30   #3
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,543
Nedavno se prodavao Gigabyte U8000, koliko sam vidio ekipa je zadovoljna sa njime, ne znam jeli ga (još) ima po trgovinama.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2015., 19:12   #4
test00
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Vukovar
Postovi: 35
koristim ovaj čajniz oko 2g. radi bez ikakvih problema, radi jako dobro kako na win7 x64 tako i trenutno na win8.1 x64 u kombinaciji s dvbviewer pro, samo ćeš trebati imati neku antenu s krova ili bolju sobnu ove male što dobiješ uz njih su nula, ja imam riblju kost s krova hvata i radi bez greške HR i SR (dvb-t2), uglavnom jako sam zadovoljan, štoviše jako i iznenađen jer nisam očekivao tako što za taj novac.

http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-DVB-...-/261959534466

inače radi se o astrometa dvb-t2 dongle-u, koji se temelji na RealTek RTL2832P, Panasonic MN88472, Rafael Micro R828D

naravno ako imaš mogućnost kupovati s ebay-a, dx-a i sličnih sajtova.

Zadnje izmijenjeno od: test00. 21.08.2015. u 22:47.
test00 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2015., 21:49   #5
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,001
Imao sam prije na HTPC-u uštekan Gigabyte U8000, radi odlično, dosta se grije, ali mu to izgleda ne predstavlja problem. Dobar izbor ako se nađe rabljeni za pristojnu cijenu, dosta je star, ali pouzdani model.
Prije par mjeseci uzeo sam ovaj s ebaya probe radi. Chipset je RTL2832U+R820T, ne grije se niti upola kao Giga, našao mi je par TV kanala više i čak neke radio kanale. Zasad sve ok, vidjeti ćemo kako će dugo Gigabyte se vidi da je ipak kvalitetnije napravljen proizvod.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na