Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.11.2013., 23:52   #121
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ja sam vidio dosta MS tipkovnica i miševa, nikad od njih ništa dobro. Radije ću uzeti Geniusa od njih sam uvijek dobio ono što sam platio. ili najjeftiniji Logitech, Microsoft, Dell i sl. proizvod.
  Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 16:14   #122
exact
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ja sam vidio dosta MS tipkovnica i miševa, nikad od njih ništa dobro. Radije ću uzeti Geniusa od njih sam uvijek dobio ono što sam platio. ili najjeftiniji Logitech, Microsoft, Dell i sl. proizvod.
Kužim što želiš reći. Moj neki pogled na to sve je inspiriran događajem iz vremena kad su tek došli optički miševi, dao sam oko 500 kn za Microsoft jednom je pao i to je bilo to od njega. Od tada miševe smatram kao potrošni materijal i neda mi se previše investirat u njih.

Čak sam i iznenadio kvalitetom pojedinih jeftinijih varijanti kad pričamo o pc periferiji opčenito……….normalno ima i stvari koje ne vrijede ni kune.
exact je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.11.2013., 18:57   #123
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
I ja sam mislio da su potrošni materijal dok nisam kupio svoj prvi MX518, prije 5-6 godina. I to su mi ga baš na ovom forumu preporučili, od tada i dolazim ovamo.
MX518, tj. danas G400, stvarno vrijedi kuna. Naravno, zna se pojavit poneki prmjerak s manom ali zato je tu 3 godine garancije u kojima se otkrije jel miš dobar ili ne.

Možda MS i ima neki dobar proizvod, ne znam, tko zna čije miševe preboje i svoj logo stave. Samo, po meni, nema razloga riskirati s vjerojatno najlošijom markom na našem prostoru kad su već spomenuti Genius, pa Sharkoon, A4Tech, Microsoft i Logitech imaju miševe u svim cjenovnim razredima.
  Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 10:49   #124
exact
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Jednim dijelom se slažem s tobom. Ipak sumnjam da itko od renomiranih proizvođača nudi gaming miš za ispod 100 kn.

I iskreno sumnjam da će ikakva garancija pomoći ako miš padne i počne štekat, a to je ipak najčešći razlog kvarova.
exact je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 10:58   #125
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Ja sam sebi kupio MS WAVE miša za 50 kuna. Ima 5 tipki, sav je gumiran i 1600 DPI što mi je sasvim dosta za Full HD rezoluciju i super mi paše jel je malen a ja koristim Claw grip. Imam ga već godinu i pol i igram 3-4 sata dnevno uglavnom Diablo gdje se tipka ko ludo i još radi savršeno. Nikavih tragova korištenja na njemu nema. Imam i Logitechov G9x Koji mi nije ništa bolji a platio sam ga 450 kuna i samo mi stoji u ladici.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
iNoob je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2013., 10:50   #126
4ort
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: -
Postovi: 7
Imam slična iskustva. Sa Steelseries Xai (ovo mi je vjerojatno bio najgori (a i najskuplji) miš kojeg sam imao) koji je koštao 500 kn sam prešao na Logitech B110 (50 i neš sitno kuna) i milijun puta mi je bolji. Bolje leži u ruci, lakše ga je primit, lakši je, JEFTINIJI... dobro nije baš "gaming" miš, najveći minus je što mu fale one tipke sastrane... ali da ima te tipke ja ga ne bih nikad mijenjao. Možda je Diamondback 3G bio mrvicu udobniji u ruci i imao bolji feeling na tipkama, ali nije mi to vrijedno 300 kn više. Ne fali mi niti 5000 DPI, niti onaj LCD ispod, ni sve gluposti koje je Xai imao, jer mi je ergonomija miša daleko najbitniji faktor, a pošto Xai nisam mogao pošteno ni primit, jednostavno mi nikako nije sjeo.
4ort je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na