Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.01.2004., 15:24   #31
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
...ako sam dobro skuzio s novim biosom je jedina razilka sto je win prepoznaju kao pro verziju,a preko ati tool-a si dizao frekvenciju mem i radni takt gpu-a,koliko si imao po defaultu s org biosom i taktovima,koja konfiguracija je u pitanju.....mislim da bi trebalo naci odgovarajuci bios,a ne ovako preko softwarea koji mijenja taktove kartice svaki put kad se podigne sistem......
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2004., 17:19   #32
Lomba
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 19
Citiraj:
Originally posted by jolkica
...ako sam dobro skuzio s novim biosom je jedina razilka sto je win prepoznaju kao pro verziju,a preko ati tool-a si dizao frekvenciju mem i radni takt gpu-a,koliko si imao po defaultu s org biosom i taktovima,koja konfiguracija je u pitanju.....mislim da bi trebalo naci odgovarajuci bios,a ne ovako preko softwarea koji mijenja taktove kartice svaki put kad se podigne sistem......
sa originalnim biosom 14360 u 3DMarku. stroj je xp 2400+ na 2170 (13x166), 2x333 ram na 5-2-2-2, nforce2. nisam znao da se s omega driverima moze overklokirat, pa sam stavio novi bios (bajdvej kompatibilan je s radeditom) a nisam odma htio dizat frekvencije vec sam prvo htio isprobat overkloking mogucnosti kartice. sad kad to znam, mogo bi zbilja probat to s radeditom.
Lomba je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2004., 17:55   #33
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
....za kaj meni kad dignem fsb na 166 pise cpu overclock fail bla bla,sad je fsb na 133 po defaultu procesora a memorija radi na 6-2-2-2.0,mozda je to razlog za onh 12400 scorea u 3d marku,aj fala ti na iscprnom izvjescu
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2004., 22:48   #34
Lomba
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 19
Citiraj:
Originally posted by jolkica
....za kaj meni kad dignem fsb na 166 pise cpu overclock fail bla bla,sad je fsb na 133 po defaultu procesora a memorija radi na 6-2-2-2.0,mozda je to razlog za onh 12400 scorea u 3d marku,aj fala ti na iscprnom izvjescu
Meni se to dogadalo jer sam spustio mnozitelj na valjda 10.5, il nize, ne sjecam se. Uglavnom, izgleda da ploca, tj procesor nece radit na nekim mnoziteljima, dok su drugi otkljucani za Tbread(nforce2). Mislim da sam to negdje bas na PC Ekspert-u procito, u nekom clanku.
Lomba je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2004., 06:20   #35
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
znaci triba ubosti pravi mnozitelj i to je to....thanks
joolka je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na