Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.05.2011., 16:57   #241
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



Razgovaram s onom Šilom(Shille kako vec) i kazem "I'm ready" i ona meni stalno tupi kao da moram razgovarati s trgovcima kako bi dobili nagradu kada ubijem Kayrana,i to pored nekih skladista.
Kakva sada skladista,ja ne vidim nikakva skladista u Flotsamu a kamoli trgovce kraj skladista?
Gledao sam walktrough i svima pise kada stisnu I'm ready,ona odgovori excellent.
Napravio sam onaj napitak sto mi dala diagram Triss i spreman sam,i eto ne mogu započeti boss bitku...


-->
Opet sam zapeo,jos jednom ako netko zna.



Razgovaram s onom Šilom(Shille kako vec) i kazem "I'm ready" i ona meni stalno tupi kao da moram razgovarati s trgovcima kako bi dobili nagradu kada ubijem Kayrana,i to pored nekih skladista.
Kakva sada skladista,ja ne vidim nikakva skladista u Flotsamu a kamoli trgovce kraj skladista?
Gledao sam walktrough i svima pise kada stisnu I'm ready,ona odgovori excellent.
Napravio sam onaj napitak sto mi dala diagram Triss i spreman sam,i eto ne mogu započeti boss bitku...


__________________

Zadnje izmijenjeno od: blava. 22.05.2011. u 17:28.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 17:19   #242
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



Odmah na ulazu u Flotsam imaš onog lika koji kad mu priđeš viće "help, the witcher is persuing me". Odmah preko puta njega su neke kao natkrivene staje, to su ta "skladišta"
Dakle na ulazu u grad (kad ideš od rijeke prema gradu).
Tam ti stoji pred tim skladištima lik i sa njim pregovaraš o nagradi.


-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Opet sam zapeo,jos jednom ako netko zna.
Razgovaram s onom Šilom(Shille kako vec) i kazem "I'm ready" i ona meni stalno tupi kao da moram razgovarati s trgovcima kako bi dobili nagradu kada ubijem Kayrana,i to pored nekih skladista.
Kakva sada skladista,ja ne vidim nikakva skladista u Flotsamu a kamoli trgovce kraj skladista?
Gledao sam walktrough i svima pise kada stisnu I'm ready,ona odgovori excellent.
Napravio sam onaj napitak sto mi dala diagram Triss i spreman sam,i eto ne mogu započeti boss bitku...




Odmah na ulazu u Flotsam imaš onog lika koji kad mu priđeš viće "help, the witcher is persuing me". Odmah preko puta njega su neke kao natkrivene staje, to su ta "skladišta"
Dakle na ulazu u grad (kad ideš od rijeke prema gradu).
Tam ti stoji pred tim skladištima lik i sa njim pregovaraš o nagradi.


__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 17:29   #243
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ty,idem isprobati sada
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 18:28   #244
kaiserrex
Banned
Moj komp
 
kaiserrex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: TERRA INKOGNITO
Postovi: 208
Lightbulb




Pri kraju sam Chaptera 1, i posto sam odabrao Iorveth-ov put rijesavanja stvari u Folsomu bitka kod harbora je neizbjezna ( posto sam i taj nacin odmazde izabrao ). Sve super, sve 5 sta se tice dijela gdje treba pobiti cuvare da se dodje do broda i cijeli tijek dogadjaja dovodi do toga da Loredo zapali tornjic za vilenjackim zenama u njemu. Oke, krenem spasavati zene na nacin da odhebem sve koji mi smetaju na putu, no ne mogu uci kroz hebena vrata u goruci toranj da ih spasim, a da stvar bude jos gora nakon doslovce par sekundi neki cuvar povice tipa "kill him" ili tako nesto nako cega ide cut-scena u kojoj me izresetaju strijelam i naravno zavrsim mrtav ( na ovom dijelu zicer sam ponavljao oko 20x ). Druga opcija jest da se neidu spasavati zene u tornju vec da se krene u lov na Loreda, i nakon 10 ponavljanja ( a ginem zbog "kill him" cuvara i resetanja strijela ) nekako se uspijem probiti do centra grada, masakriram sve cuvare i Loreda, te bih se trabao vratiti Iorveth na brod ali uvijek kad krenem prema vratima da dodjem do harbora i broda, OPET "kill him" cuvar i resetanje strijelama, ( cak sam uspio i otvoriti vrata do harbora, al opet "kill him" cuvar i resetanje ) naravno poginem i TO JE TO. Kako da fakin prodjem do broda bez da POGINEM. Cini mi se kao poveci BUG, jer nema smisla da me resetaju strijelama, unatoc tome da sam rijesio sve prijasnje probleme.

Jel ima netko odgovor na moje pitanje. Hvala!
-->
Pitanjce:



Pri kraju sam Chaptera 1, i posto sam odabrao Iorveth-ov put rijesavanja stvari u Folsomu bitka kod harbora je neizbjezna ( posto sam i taj nacin odmazde izabrao ). Sve super, sve 5 sta se tice dijela gdje treba pobiti cuvare da se dodje do broda i cijeli tijek dogadjaja dovodi do toga da Loredo zapali tornjic za vilenjackim zenama u njemu. Oke, krenem spasavati zene na nacin da odhebem sve koji mi smetaju na putu, no ne mogu uci kroz hebena vrata u goruci toranj da ih spasim, a da stvar bude jos gora nakon doslovce par sekundi neki cuvar povice tipa "kill him" ili tako nesto nako cega ide cut-scena u kojoj me izresetaju strijelam i naravno zavrsim mrtav ( na ovom dijelu zicer sam ponavljao oko 20x ). Druga opcija jest da se neidu spasavati zene u tornju vec da se krene u lov na Loreda, i nakon 10 ponavljanja ( a ginem zbog "kill him" cuvara i resetanja strijela ) nekako se uspijem probiti do centra grada, masakriram sve cuvare i Loreda, te bih se trabao vratiti Iorveth na brod ali uvijek kad krenem prema vratima da dodjem do harbora i broda, OPET "kill him" cuvar i resetanje strijelama, ( cak sam uspio i otvoriti vrata do harbora, al opet "kill him" cuvar i resetanje ) naravno poginem i TO JE TO. Kako da fakin prodjem do broda bez da POGINEM. Cini mi se kao poveci BUG, jer nema smisla da me resetaju strijelama, unatoc tome da sam rijesio sve prijasnje probleme.

Jel ima netko odgovor na moje pitanje. Hvala!
kaiserrex je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 19:51   #245
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
nije igra losa ali neznam nekak me ne moze zadrzat 3-4 sata u igri kao prvi dio .... hm ili su tu godine i pomanjkanje zainteresiranosti ....
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 20:50   #246
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Meni je ovo prva igra nakon dugo vremena, osim voznji i multi pucacina , sto me zadrzala vec sigurno desetak h igranja.
Sad sam pri kraju drugog chaptera i malo sam zaglavio na onoj velikoj, vatrenoj mrcini sto moram ubit . Pa ak neko ima kakav tip, naka mi slobodno malo olaksa.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 00:06   #247
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443



koristi quen sign stalno, bježi od njega kad se pretvori u tornado i općenito igraj hit and run. znači quen, udaraš dokle ide, čim se počne nešt derat il nešto bježi. meni se posrećilo pa sam mu nekako dospio iza leđa i sasjeko ga, pa moš i to probat.

-->
ja mislim da sam u zadnjih 4-5 dana odigro barem 20 sati, tak da kod mene nema priče o ne-zadržavanju.

@magarac:



koristi quen sign stalno, bježi od njega kad se pretvori u tornado i općenito igraj hit and run. znači quen, udaraš dokle ide, čim se počne nešt derat il nešto bježi. meni se posrećilo pa sam mu nekako dospio iza leđa i sasjeko ga, pa moš i to probat.

Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 03:16   #248
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



Možda bombu bacit ili šta?

-->
Ipak sam na kraju vratio sejv skroz do tamo kad sam našao onu biljku za Mongoose i kad sam stvorio napitak sve je bilo OK, Šila je bila tam di i treba biti i išli smo na Kayrana kojeg sam riješio bez večih problema.
Jedino što sam ponavljao i ostale QUestove koje sam bio riješio ali kad je bio taj bug sa Šilom i nisam mogao ići u fajt.

Nego, kako se unište one Nekker rupe?
Endrege sam riješio ali ne kužim šta treba sa rupama




Možda bombu bacit ili šta?

__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 07:49   #249
KiLLa SwAg
Swagged Up
Moj komp
 
KiLLa SwAg's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Split
Postovi: 49
Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
Mozda ti ovo pomogne:
Citiraj:
Autor Beo Pregled postova
Probo atijeve drivere 11.4, 5 fpsa kad je sve do kraja. Stavim 11.5, 60+...
zadnju put da uzimam ati
Da, to je bilo to. Rješio sam se titranja tekstura tako da sam promijenio drivere, ali ati je zakon. Svakoj igri trebaju određeni driveri da radi kako spada. Win!
__________________
“Imagination is more important than knowledge. For knowledge is limited, whereas imagination embraces the entire world, stimulating progress, giving birth to evolution.”
– Albert Einstein
KiLLa SwAg je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 08:16   #250
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668



Možda bombu bacit ili šta?

da
-->
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ipak sam na kraju vratio sejv skroz do tamo kad sam našao onu biljku za Mongoose i kad sam stvorio napitak sve je bilo OK, Šila je bila tam di i treba biti i išli smo na Kayrana kojeg sam riješio bez večih problema.
Jedino što sam ponavljao i ostale QUestove koje sam bio riješio ali kad je bio taj bug sa Šilom i nisam mogao ići u fajt.

Nego, kako se unište one Nekker rupe?
Endrege sam riješio ali ne kužim šta treba sa rupama




Možda bombu bacit ili šta?

da
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 08:18   #251
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640



Možda bombu bacit ili šta?

Isti probljem ovdje .
Jos nekkere rijesim i gotovi mali questovi, pa na Krakena. Ah da, i onaj Troll quest iz DLC-a jos moram rijesit takodjer.
PS: Zna netko di mogu nac silver ore, naso design za yellow meteorite silver sword, super je ali mi fali 1 silver ore i nikak ga nac negdje, kod trgovaca vec pokupovo sve...
-->
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Nego, kako se unište one Nekker rupe?
Endrege sam riješio ali ne kužim šta treba sa rupama



Možda bombu bacit ili šta?

Isti probljem ovdje .
Jos nekkere rijesim i gotovi mali questovi, pa na Krakena. Ah da, i onaj Troll quest iz DLC-a jos moram rijesit takodjer.
PS: Zna netko di mogu nac silver ore, naso design za yellow meteorite silver sword, super je ali mi fali 1 silver ore i nikak ga nac negdje, kod trgovaca vec pokupovo sve...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 08:20   #252
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774



Trebaš kod sebe imat Grapeshot bombicu (4 komada, jel). Ne trebaš ju bacat, Geralt bu ju sam ubacil kad klikneš na "Destroy this nest"

-->
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Nego, kako se unište one Nekker rupe?
Endrege sam riješio ali ne kužim šta treba sa rupama



Trebaš kod sebe imat Grapeshot bombicu (4 komada, jel). Ne trebaš ju bacat, Geralt bu ju sam ubacil kad klikneš na "Destroy this nest"

__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 09:33   #253
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Isti probljem ovdje .
Jos nekkere rijesim i gotovi mali questovi, pa na Krakena. Ah da, i onaj Troll quest iz DLC-a jos moram rijesit takodjer.
PS: Zna netko di mogu nac silver ore, naso design za yellow meteorite silver sword, super je ali mi fali 1 silver ore i nikak ga nac negdje, kod trgovaca vec pokupovo sve...
mislim da ti se kod prodavača refreša ponuda, za nekih dan-dva opet ćeš moć kupit silver ore ako itko prodaje. barem je tako meni bilo u drugom chapteru.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 09:49   #254
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Jeli ko zavrsio igru sa svim side questovima?
Koliko ima chaptera i koliko vam je vremenski trebalo?
Ja evo krenio drugi chapter,16 sati igranja
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 10:01   #255
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
najvjerojatnije ima prolog + 3 chaptera + epilog. rješio prolog i prva dva, gotovo sve side questove, mislim da ima nekih 20 sati.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 10:07   #256
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Da,cujem da je 4.chapter dosta dugacak,a 5 kratak,mogli su barem vise chaptera napraviti,imali su vremena,ipak je to only sp igra...
Valjda ce DLC-ovi popraviti to...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 11:00   #257
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
mislim da ti se kod prodavača refreša ponuda, za nekih dan-dva opet ćeš moć kupit silver ore ako itko prodaje. barem je tako meni bilo u drugom chapteru.
Odlicno, thnx. Treba mi novi silver mac prije nego krenem mlatit dalje. Netko rijesio onaj Troll Trouble ili kakolivec quest iz DLCa? Trebam se nesto raspitat po gradu a pojma nemam koga pitat, nisam ga htio ubit nego mu pomoc da se otrijezni.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 17:56   #258
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Da,cujem da je 4.chapter dosta dugacak,a 5 kratak,mogli su barem vise chaptera napraviti,imali su vremena,ipak je to only sp igra...
Valjda ce DLC-ovi popraviti to...
ma koji 4. kad ih samo tri ima

btw prešo sam ju i žao mi je, jest da sam 3. chapter i epilog nekako na brzinu, al ipak to nekako prekratko. dobro epilog ajd, al 3. mi nekako prepre kratak
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 18:22   #259
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 619
Moze li se igra nastavit igrat nakon sto se prede prica?
__________________
For everything you gain,
You lose something else
.

Strider je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 18:25   #260
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
ne.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2011., 00:26   #261
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
rubovi sjena mi se čudno prikazuju, na high i na ultra sam probao i ista stvar.evo slika http://slike.hr/slike/1/1_a46d8.jpg

sad se tu ne vidi baš najbolje kao ingame, ali sjene su sj***** pri rubovima
evo i nakon promjene grafe (sa ati na nvidia) i dalje isti problem, znači da je do igre

baš gledam po netu, http://img199.imageshack.us/img199/6...5200506516.jpg (na gtx 580)

wtf :S
__________________

Zadnje izmijenjeno od: mamutarka. 24.05.2011. u 01:52.
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2011., 02:33   #262
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Jel zna netko gdje se nalazi Dun Banner's standard?

edit: ok uspio sam naci, cijelo vrijeme mi quest marker krivo pokazuje...

Zadnje izmijenjeno od: veve. 24.05.2011. u 13:52.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2011., 04:13   #263
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279



neznam što bi moglo biti, ali izgleda da je neki bug. ta borba ti bude tamo gdje si išao tražit neke sampleove od kayrana, kad ti triss kaže da je bolestan i da umire.



btw, još nemogu vjerovat. neznam jel mi se pričinja, jesam lud ili šta, ALI,



s ovime imam nekih 10-15 fpsa više nego na sve low

idem još jednom provjerit
Ajd mi reci koje drivere imaš gore, jer meni igra jako loše radi, a imamo slične konfe ... pretpostavljam da je zbog drivera jer ih nisam mijenjao više od pola godine (10.11.)
-->
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova



neznam što bi moglo biti, ali izgleda da je neki bug. ta borba ti bude tamo gdje si išao tražit neke sampleove od kayrana, kad ti triss kaže da je bolestan i da umire.



btw, još nemogu vjerovat. neznam jel mi se pričinja, jesam lud ili šta, ALI,



s ovime imam nekih 10-15 fpsa više nego na sve low

idem još jednom provjerit
Ajd mi reci koje drivere imaš gore, jer meni igra jako loše radi, a imamo slične konfe ... pretpostavljam da je zbog drivera jer ih nisam mijenjao više od pola godine (10.11.)
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2011., 10:55   #264
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ne, ne, ovo je moguće..
Čitam postove o igri (nisam ju ni poceo igrat, trenutno sam na Fallout NV) ali mogu zaključit da je Witcher baš onako društvena igra, kooperativna sa svim članovima foruma
Pa dajte ljudi igrajte sami, čim malo zapnete odmah pitate što i kako, pa draž rpg-a u upravo u vašim odlukama, traženju, razgovoru..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2011., 17:51   #265
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993



kayran fajt je odlicno izveden, dinamika + taktika bez pauziranja (bome mi je trebalo nekih 20 pokusaja)

su odlicno ukomponirani i kvalitativno i kvantitativno.

Jos kad sam skuzil da je na karti hr. glagoljica...vrhunski dodatak, uzet postojece mrtvo pismo je genijalna ideja.
Veliki plus su arkadni elementi poput tucnjave i obaranja ruku, bas lijepo dodje malo relaksacije u barskoj tucnjavi nakon nocnog klanja po shumi, jos da su ubacili neke logicke zavrzlame, bilo bi idealno.

Kaj se tice grafike, ful je cudna (FPS i postavke grafike nemaju veze jedno s drugim puno), bas na random varira al nigdje ne steka, tu i tamo trzne samo.

Bas me zanima koje ocjene dobiva witcher 2 kod recenzista koji su Dragon age-u 2 dali vise od 50% (po toj analogiji >400%).
-->
Moram reci da je ovo prvi vrhunski rpg nakon dugo vremena (fallout je sad fps/rpg pa se ne racuna ), prica je odlicna a igrivost izvrsna mada se treba naviknut jer ne tolerira bas najbolje suvisne klikove.
Prica+ makljaza lagane gamadi+ opako taktiziranje (HARD) kod vece gamadi + boss-ovi



kayran fajt je odlicno izveden, dinamika + taktika bez pauziranja (bome mi je trebalo nekih 20 pokusaja)

su odlicno ukomponirani i kvalitativno i kvantitativno.

Jos kad sam skuzil da je na karti hr. glagoljica...vrhunski dodatak, uzet postojece mrtvo pismo je genijalna ideja.
Veliki plus su arkadni elementi poput tucnjave i obaranja ruku, bas lijepo dodje malo relaksacije u barskoj tucnjavi nakon nocnog klanja po shumi, jos da su ubacili neke logicke zavrzlame, bilo bi idealno.

Kaj se tice grafike, ful je cudna (FPS i postavke grafike nemaju veze jedno s drugim puno), bas na random varira al nigdje ne steka, tu i tamo trzne samo.

Bas me zanima koje ocjene dobiva witcher 2 kod recenzista koji su Dragon age-u 2 dali vise od 50% (po toj analogiji >400%).
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2011., 18:14   #266
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Igra mi je odlicna.Podsjeca me na Demon Souls sa PS3 koji sam presao 5 puta. Sve sam nafrljio na max detalje u 1920 x 1080,iskljucio ubersampling i vertical sync i radi fluidno bez trzanja i frame dropova u zescim scenama.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2011., 18:32   #267
marsal
Premium
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 75
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Moram reci da je ovo prvi vrhunski rpg nakon dugo vremena (fallout je sad fps/rpg pa se ne racuna ), prica je odlicna a igrivost izvrsna mada se treba naviknut jer ne tolerira bas najbolje suvisne klikove...
Ovisi dosta o procesoru, čini se. Zato grafičke postavke ne utječu previše na fps u određenim slučajevima.

Potpis na napisano. Što se tiče "logičkih zavrzlama", ima ih par. Nisu sad neke glavolomke, ali ok su za promjenu ritma (npr. gargoyle quest, crtanje rune kontrolirajući kralja, "skriveni" quest u 3. aktu).

Borba mi je jako dobra, samo bombe, noževi i quen sign su prilično OP (koliko ovaj termin ima smisla u single player igri je upitno), posebno s par poboljšanja (igrano na hard). Ako je nekome preteška borba, izabrati 2 skila koji pojačavaju učinak bombi i trčati okolo + spam bombama. Čini mi se da Grapeshot ima najbolji price-performance , jer zahtijeva samo dva sastojka i ne zahtijeva svijetlo plavi kojeg koristi npr. Swallow, IMO dosta rjeđi od ostalih sastojaka. Za mini-bossove i teže protivnike noževi su još bolji od bombi (postoje srebrni za monstere). Također "brže kotrljanje" je odlično i u borbi, a i za kretanje na dužim udaljenostima izvan grada.
marsal je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2011., 00:27   #268
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
uf ova igra je veoma frustrirajuca, ne sjecam se kad sam zadnji put igrao igru koja mi je popila tolko zivaca sto se tice borbe i kontrola... ali ostalo sve 5


Jedno pitanje za ove koji su igrali witchera jedinicu. Kolka je razlika izmedu jedinice i dvojke sto se tice borbe, kamere i razvijanja lika (skillovi, crafting/alchemy i sl)?
veve je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2011., 08:49   #269
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
16:10 fix.

Alat

Rasprava

Trebate imat Steam ili GOG verziju igre, a nakon paljenja flawless-a witchera startat direktno, ne preko launchera.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2011., 17:52   #270
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Presao i ja igru i sve u svemu jako pozitivno iskustvo. Steta sto su 3. chapeter i epilouge tak kratki ali s obzirom koliko traju danasnje igre ova je jos i dosta dugacka.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na