Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.04.2017., 00:26   #1
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
TIA-Mobiteli.hr (informacije i iskustva)

Neznam dali je bilo o ovome, nemogu naci temu, ima li tko iskustva u kupovini kod njih i kakva su ? Hvala

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 25.10.2017. u 20:33.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 09:07   #2
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Imam ja, dva iskustva, oba odlična

Prvo uzeo mob staroj, sve prošlo bez problema

Drugo uzeo sebi K750, došla s greškom - stisneš neke od tipki i jednostavno ne prepozna da više nije pritisnuta pa je bilo aaaaaaaaaa cccccccccccccc bbbbbb posvuda, vratio poštom, dobio novu i uz to su mi odradili lasersko graviranje HR slova (inače je iz DE tipkovnica)

Komunikacija išla mailom sve, nijedan odgovor nisam čekao preko sat vremena, mogu definitivno preporučiti
Dragster je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2017., 10:53   #3
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Naručio mobitel, javili mi da nema te boje i ponudili drugu ili da pričekam 3-5 dana. Pričekao, mob stigao za 3 dana, evo radi i nakon više od godine dana kao i prvi dan.

Nisam imao potrebe za reklamacijom, ali su mi rekli da u slučaju kvara šaljem direktno u Mobis da ne gubim vrijeme šaljući preko njih jer i oni tamo nose. Eto. I što kolega kaže, komunikacija skroz ok.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 12:06   #4
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Citiraj:
Autor cro_ryder Pregled postova
Nisam imao potrebe za reklamacijom, ali su mi rekli da u slučaju kvara šaljem direktno u Mobis da ne gubim vrijeme šaljući preko njih jer i oni tamo nose. Eto. I što kolega kaže, komunikacija skroz ok.
Ovo zna biti varljivo jer najbolje je mobitel slati na reklamaciju tamo gdje je i kupljen, znači prodavaču. O tome je već pisano u temi o garanciji.
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 20:46   #5
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 351
Citiraj:
Autor ćubi Pregled postova
Ovo zna biti varljivo jer najbolje je mobitel slati na reklamaciju tamo gdje je i kupljen, znači prodavaču. O tome je već pisano u temi o garanciji.
nije istina! ti kao kupac ostvaruješ pravo na garanciju i osobnim dolaskom u servis, ne vidim razlog zašto bi uopće i bilo drugačije, nije da nema službenih dokumenata po netu..

ne dobiješ ništa da sad daješ mobitel kome god, pa ga on umjesto tebe šalje na servis, dapače gubiš vrijeme.. ne znam kaj se pisalo u toj temi, ali ovo pričam iz vlastitog višegodišnjeg iskustva, evo baš prošli tjedan nosio par telefona na izmjenu matičnih ploča, za tri radna dana bilo gotovo, garancija 24m na matične ploče..
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 21:48   #6
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
nije istina! ti kao kupac ostvaruješ pravo na garanciju i osobnim dolaskom u servis, ne vidim razlog zašto bi uopće i bilo drugačije, nije da nema službenih dokumenata po netu..

ne dobiješ ništa da sad daješ mobitel kome god, pa ga on umjesto tebe šalje na servis, dapače gubiš vrijeme.. ne znam kaj se pisalo u toj temi, ali ovo pričam iz vlastitog višegodišnjeg iskustva, evo baš prošli tjedan nosio par telefona na izmjenu matičnih ploča, za tri radna dana bilo gotovo, garancija 24m na matične ploče..
pa čuj,ak si ti u Našicama i tamo u lok. trg. si kupio mob...čemu da plaćaš 30-50 kn za slanje kad po zakonu trgovina služi kao sabirno mjesto i ona šalje...nije cijela HR u ZG da se skokne do Mobisa....
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 22:16   #7
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Gledam malo iP7, kod njih je 4700 novi a skakljivo mi je zbog garancije tj gdje je ostvariva
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 22:17   #8
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 351
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
pa čuj,ak si ti u Našicama i tamo u lok. trg. si kupio mob...čemu da plaćaš 30-50 kn za slanje kad po zakonu trgovina služi kao sabirno mjesto i ona šalje...nije cijela HR u ZG da se skokne do Mobisa....
to je skroz drugi par opanaka, nije bilo tako postavljena tvrdnja, samo da je varljivo, ali da, razmemo se..
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 22:22   #9
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
pa čuj,ak si ti u Našicama i tamo u lok. trg. si kupio mob...čemu da plaćaš 30-50 kn za slanje kad po zakonu trgovina služi kao sabirno mjesto i ona šalje...nije cijela HR u ZG da se skokne do Mobisa....
Nitko ne tvrdi da ti ne smiješ nositi u trgovinu, čitaj malo, priča se da ti kao kupac imaš opciju da biraš gdje ćeš nositi, a nosiš tamo gdje je tebi bolje, bliže, jednostavnije.

Ako ti ovi iz Tia trgovine preporuče da nosiš u servis, to ne znači da ne možeš i kod njih.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 07:26   #10
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
U temi o garancijama se pisalo o tome. Ispalo je da je bolje vratiti mob tamo gdje si ga kupio. Jest da popravak traje koji dan duže zbog njihovog slanja na servis, ali se više isplatilo.
Čini mi se da je caka bila u tome da kad je mob nošen kod prodavača, da su dobijali novi mob, a kod je nošen na servis da su popravili pokvaren dio.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.04.2017., 08:01   #11
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Gledam malo iP7, kod njih je 4700 novi a skakljivo mi je zbog garancije tj gdje je ostvariva
ja sve mobove tak kupujem, 30% jeftinije.. to je mobitel uzet na pretplatu za produljenje ugovora i čim je izašao iz t-coma, vip-a ili od gdje nabavljaju već je izgubio vrijednost.
zato su takvi mobiteli jeftiniji..
imaš garanciju i sve, samo je situacija takva..

evo c/p sa njihove stranice

UREĐAJ JE KUPLJEN NA PRODULJENJE PRETPLATNIČKOG UGOVORA KOD OPERATERA TE JE U NAŠOJ TRGOVINI SMANJENA VRIJEDNOST KUPLJENOG UREĐAJA ZA VRIJEDNOS ISKAZANOG TE IMA SVU POTREBNU DOKUMENTACIJU, TAKAV SE UREĐAJ TRETIRA KAO RABLJENA ROBA TE IMA UMANJENU TRŽIŠNU VRIJEDNOST.

http://www.njuskalo.hr/htc-wildfire/...-oglas-6269825
imart je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 09:15   #12
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Zaboravio si i sljedeću rečenicu

Citiraj:
UREĐAJ TAKOĐER MOŽE BITI POVRAT OD KORISNIKA !!!!


Inače, uzimao sam od njih nekoliko puta. Uvijek sve uredno, maksimalno pristojno i prema dogovoru. Nazoveš, pitaš za detalje i dobiješ sve informacije
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 11:48   #13
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
ak je iphone, mora biti vakumiran i uglavnom je..
imart je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2017., 17:11   #14
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
I sad mi baš nije jasno, jel oni prodaju nove ili rabljene i kako je ipak moguce da imaju preko 1600 kn razlike na neke mobove. I dal je to sve legit?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 07.10.2017. u 20:32.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:27   #15
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 475
Komunikacija im je katastrofalna. Moj mail

Citiraj:
Poštovani, imam pitanje u vezi grancije na tablet uređaje. Konkretno, za ACER uređaje na web stranici ni za jedan ne piše koliko mjeseci je granacija. Da li za njih vrijedi isto pravilo kao i za mobitele (24 mjeseca)?


I još jedno pitanje za konkretno ovaj tablet
https://www.tia-mobiteli.hr/detaljan...m_medium=click

Što znači, izložbeni primjerak? Da li na njemu postoje tragovi korištenja ili?

Unaprijed zahvaljujem!
Lijep pozdrav!
Njihov odgovor:

Citiraj:
Poštovani,

piđe da je garancija godinu dana.

LP

Jednostavno su me prisilili da ih zaobiđem
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:36   #16
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
ja kupio u njih be quiet AIO 280, nikakvih problema , dapače, pristojni, brzi i ažurni ispali...
nick praskaton je online   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:40   #17
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Taj Acer je kao Ionik W1051, isto kvalitetan uređaj istih karakteristika
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:52   #18
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 475
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Taj Acer je kao Ionik W1051, isto kvalitetan uređaj istih karakteristika
Razmislio bi o kupovini njega ali ih nitko više ne prodaje
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 18:29   #19
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Ionik je ogromno smeće od tableta od kojeg je Acer milijardu puta bolji i kvalitetniji.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 19:15   #20
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Pa isti je hardver i CPU unutra. Čak i poznati Chuwi uz isti Atom procesor ima isti problem sa SD karticama.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 19:57   #21
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
Jednostavno su me prisilili da ih zaobiđem
Ne kuzim, problem je u tipfeleru? š i đ su jedno pokraj drugog na tipkovnici, desi se 100 put da, u brzini, okines krivo slovo.

Na webu uredno pise jamstvo 1 god.

Uredjaj je izlozbeni, ocekuj mozda mikro ogrebotine, eventualno zapackan ekran, zato i je cijena gotovo -50%

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Pa isti je hardver i CPU unutra. Čak i poznati Chuwi uz isti Atom procesor ima isti problem sa SD karticama.
Da se razumijemo Acer nije ni po cemu top proizvodjac u svijetu laptopa, ali za neki tamo Ionik/Chuwi, Aceri su space shuttle
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 20:10   #22
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,535
moje iskustvo sa njima je što se tiće kupnje , dostave ,preuzimanje pokvarenog poslali dostavljača u oba slučaja -sve najbolje ,samo router sam čekao 40 dana, wifi stick 35 dana
užasno dugo i jedno i drugo je moralo ići u njemačku na servis i ozbiljno sumljam da tamo nitko nije ni pogledao nego su samo zamjenili za nove uređaje.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 20:22   #23
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 475
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 20:34   #24
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
Ne kuzim, problem je u tipfeleru? š i đ su jedno pokraj drugog na tipkovnici, desi se 100 put da, u brzini, okines krivo slovo.
Problem je u tome što je čovjek postavio 2 jasna pitanja, a oni nisu odgovorili ni na jedno, nego je tip natipkao 3 riječi, preko "one" stvari, i to još pogrešno.
Tako da je ne kužim što ti ne kužiš.
Ajd ponovno pročitaj njegov upit pa onda njihov odgovor.
Tako se ne vodi trgovina.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 15:14   #25
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,535
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
Ne kuzim, problem je u tipfeleru? š i đ su jedno pokraj drugog na tipkovnici, desi se 100 put da, u brzini, okines krivo slovo.

Na webu uredno pise jamstvo 1 god.

Uredjaj je izlozbeni, ocekuj mozda mikro ogrebotine, eventualno zapackan ekran, zato i je cijena gotovo -50%



Da se razumijemo Acer nije ni po cemu top proizvodjac u svijetu laptopa, ali za neki tamo Ionik/Chuwi, Aceri su space shuttle
tog acera sam ja uzeo preko ekupia garancija je bila godinu dana, 3 puta su mi ga promjenili u roku 7 dana nijedan nije izdražao
duže od 3 dana nakraju odustao od kupnje,šteta slika odlična,zvuk dobar poprilično ,jak za tu cjenovnu klasu, ali izrada blagi užas,
kvaliteta materjala užas.

u TIA-Mobiteli probaj nazvati tako iza 17h ,onda zna biti ženska s njom se da dogovoriti,muško je malo na-na,i ono kaj bi ti trebao(morao) - neda mu se baš.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 11.01.2018. u 15:19.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 15:19   #26
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Aceri su oduvijek bili plastikaneri, kako materijalom tako i izradom. Svojevremeno sam si tražio tablet određenih karakteristika. Jedan Acer je bio taman to što sam tražio, ali kad sam pročitao rivjue shvatio sam da oni 'pucaju kad ih ružno pogledaš' i zato sam uzeo skupljeg, ali kvalitetnijeg LG-a.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 22:53   #27
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Problem je u tome što je čovjek postavio 2 jasna pitanja, a oni nisu odgovorili ni na jedno, nego je tip natipkao 3 riječi, preko "one" stvari, i to još pogrešno.
Tako da je ne kužim što ti ne kužiš.
Ajd ponovno pročitaj njegov upit pa onda njihov odgovor.
Tako se ne vodi trgovina.
covjek je vidio link, kao i ja, otvorio ga i napiso da je jamstvo 1god.

upit je trebo bit preciznije postavljen (svaki upit/artikl je trebo bit linkan), u guzvi (jel ti posao nije samo odgovarat na mailove) vidis samo taj jedan link i odgovoris na pitanje, nastavis sa drugim poslom... bilo to odgovaranje na 2. mail ili usluzivanje kupca ili mozda ulaz-izlaz robe, mozda reklamacija...

gle radio sam u informatickoj maloprodaji 7god, nekad imas vremena udovoljit svakoj picajzli, nekad je taka guzva da samo vidis ono sto je naglaseno (u ovom slucaju link) i odgovor usmjeris na rijesavanje tog upita.. ides dalje..

ti znas kak se vodi trgovina (vjeruj mi nije isto visit na forumu 0-24 i radit u maloprodaji)?! , eto zaposli se u linksu ili hgspotu pa nam javi nakon mj. dana kak se to vodi trgovina

Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
tog acera sam ja uzeo preko ekupia garancija je bila godinu dana, 3 puta su mi ga promjenili u roku 7 dana nijedan nije izdražao
duže od 3 dana nakraju odustao od kupnje,šteta slika odlična,zvuk dobar poprilično ,jak za tu cjenovnu klasu, ali izrada blagi užas,
kvaliteta materjala užas.
da to je tocno da su Aceri uglavnom plastikanti i greneralno dosta lose napravljeni, dosuse dosta novih laptopa drugih proizvodjaca su iznimno lose sklepani (stvarno se stedi na svemu i gdje god stigne).. a sad zamisli tog acera, ali jos losije, e to ti je white box kinez tipa chuwi i ionik
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 23:05   #28
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Volio bih vidjeti taj mail koji bi zadovoljavao uvjete da ga taj radnik/prodavac/whatever moze bolje razumjeti. Link + dvije recenice od kojih je jednu ignorirao = "treba precizniji upit".
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 23:36   #29
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
covjek je vidio link, kao i ja, otvorio ga i napiso da je jamstvo 1god.
Čovjek je trebao pročitati navedeni mejl, sastoji se od dvije rečenice i za njegovo čitanje je potrebno 12 sekundi, a za odgovor možda 45 sekundi.
Znači, tip je trebao samo napisati kakva je politika jamstva za uređaje kod kojih nije naznačeno jamstvo i opisati u jednoj rečenici kakvi su to izložbeni primjerci i šta kupac može očekivati.
Ne znam šta ga braniš i pišeš besmislice.

Citiraj:
gle radio sam u informatickoj maloprodaji 7god, nekad imas vremena udovoljit svakoj picajzli, nekad je taka guzva da samo vidis ono sto je naglaseno (u ovom slucaju link) i odgovor usmjeris na rijesavanje tog upita.. ides dalje..
Ako je gužva onda bolje ništa ni ne odgovarati čovjeku nego pričekati kad budeš imao 3 minute vremena.

Citiraj:
ti znas kak se vodi trgovina (vjeruj mi nije isto visit na forumu 0-24 i radit u maloprodaji)?! , eto zaposli se u linksu ili hgspotu pa nam javi nakon mj. dana kak se to vodi trgovina
Ne, eto ti znaš kako se vodi, treba kupcima pisat gluposti na mejl pod izlikom da nemaš vremena, tako se vodi.

Ja osobno ne sudim trgovine po ovakvim mizernim stvarima, kakav su mi mejl poslali, i jel me trgovac pozdravio sa smješkom u trgovini.
Moguće da je prodavač u tom trenutnku stvarno bio nemotiviran za nekakvo pisanje e-maila, ali ne kužim poantu u branjenju takvog načina poslovanja, ne postoje izlike za to kad ne možeš odvojiti manje od minute da natipkaš odgovor.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 20:52   #30
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 475
Citiraj:
covjek je vidio link, kao i ja, otvorio ga i napiso da je jamstvo 1god.
Kako si uspio povezati uopće pitanje o garanciji sa linkom? Što te navelo na taj trag?

Citiraj:
upit je trebo bit preciznije postavljen (svaki upit/artikl je trebo bit linkan), u guzvi (jel ti posao nije samo odgovarat na mailove) vidis samo taj jedan link i odgovoris na pitanje, nastavis sa drugim poslom...
Ja bih trebao optimizirati svoje upite da njemu minimiziram vrijeme potrebno za odgovor?
I dalje ne kužim u kojem dijelu sam bio neprecizan. Ne možeš postaviti precizno pitanje nekome tko površno čita.



Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova

Ja osobno ne sudim trgovine po ovakvim mizernim stvarima, kakav su mi mejl poslali, i jel me trgovac pozdravio sa smješkom u trgovini.
Kada sam pročitao njegov odgovor samo sam zatvorio njihovu stranicu i krenuo dalje za potragom. Mislim, ne mora ništa značiti ali ako im je takav pristup kada treba nešto prodati malo me strah kako bi izgledao da moram nešto reklamirati tamo.
Ako prodavaču nije u cilju da potrošim svoje novce kod njega, nije ni meni
henri_007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na