Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2021., 18:36   #1
magnus
Premium
Moj komp
 
magnus's Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: VT
Postovi: 134
Philips reklamacija

Trebam pomoć ako netko ima iskustva sa reklamacijom philips tva.

Uzeo sam prek njuškala tv prije par dana. Tv je bio original zapakiran nikad korišten. Kada sam ga doma upalio primjetio sam jedan pixel plave boje koji stalno svijetli i u donjem desnom kutu lagano izbija svjetlost na crnoj podlozi. Zanimljiva je stvar da u neki situacijama taj bleeding nestane u većini slučajeva je prisutan. Konkretno se radi o philips 50pus7855 /12. Zanima me dali je netko reklamirao tv zbog sličnog problema i kakva iskustva imate.
__________________
magnus je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2021., 07:33   #2
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,863
Mislim da Philips ima no dead pixel warranty, al sacekaj da ti upucenija ekipa potvrdi. Nisam siguran.

Probaj područje zaglavljenog pixela par minuta nježno masirati, al pazi da noktom ne ogrebeš panel.
Najbolje preko prsta stavi krpicu za naočale od mikrofibre ... Nemaš sta izgubiti. Nekad proradi.

Meni je Elipso čak za moj Philips izašao u susret i zamjenili su mi tv s razbijenim panelom od strane dostave iako nisu morali jer su istekli svi rokovi.
Ja sam bio poslom odsutan iz RH na mjesec dana, a u međuvremenu je dostavljen tv na adresu ... baka koja je čuvala klince je preuzela TV. tj uputila je dostavljača da pohrane kutiju s tv-om u našu spavaću sobu i tu je stajao preko mjesec dana.
Ja kad sam došao kući, vadim te iz kutije i imam šta vidjeti. Razbijen panel, kao da ga je netko šakom udario.
Odnjeo ga nazad u Elipso, oni nisu moglo preuzeti jer je protekao rok reklamacije, al su me uputili da napišem mail na njihove reklamacije.
Bez puno piskaranja, nakon 2 maila s moje strane dobio sam odgovor da se javim u poslovnicu i uzmem novi tv.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2021., 08:13   #3
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor magnus Pregled postova
Trebam pomoć ako netko ima iskustva sa reklamacijom philips tva.

Uzeo sam prek njuškala tv prije par dana. Tv je bio original zapakiran nikad korišten. Kada sam ga doma upalio primjetio sam jedan pixel plave boje koji stalno svijetli i u donjem desnom kutu lagano izbija svjetlost na crnoj podlozi. Zanimljiva je stvar da u neki situacijama taj bleeding nestane u većini slučajeva je prisutan. Konkretno se radi o philips 50pus7855 /12. Zanima me dali je netko reklamirao tv zbog sličnog problema i kakva iskustva imate.
Imaš ovdje u temi moj post s "flekovima" na bijeloj pozadini.

Nisam zvao Elipso, nego direktno servisera koji je zadužen za Philips tu u VŽ.

Rekao da je prašina iza stakla došla ili panel zeza, ali da ga dovezem i da će on to riješiti.

Dead pixel, nisam siguran, ali ako je jedan, mislim da nećeš ništa riješiti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na