Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.07.2019., 08:31   #2821
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ako se misliš i grijat na klimu, samo Japan, Daikin Toshiba Mitshubishi tim redom. Sve ostalo smeće. The END

Kako si ti dosao do ovog poretka svete trojke?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 08:44   #2822
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ako se misliš i grijat na klimu, samo Japan, Daikin Toshiba Mitshubishi tim redom. Sve ostalo smeće. The END
Ne bi tim redom nikako. Mitsubishi, Toshiba, Daikin, Daikin koliko sam čuo od nekih koji su ih postavljali se dosta pogoršao kvalitetom u zadnje vrijeme.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.07.2019., 10:51   #2823
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Koliko ja znam Daikin ima solidnu tvornicu u Českoj i iz nje su izlazili uređaji u rangu onih iz tvornice sa Thailanda.


@Exomaniac
imas neki detljniji info oko pada kvalitete? Napravili su "redizajn" pa su sada isti modeli od prije par godina jednostavno losije/jeftinije izvedeni?
Ili su jednostavno počeli stedit?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:02   #2824
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ne bi tim redom nikako. Mitsubishi, Toshiba, Daikin, Daikin koliko sam čuo od nekih koji su ih postavljali se dosta pogoršao kvalitetom u zadnje vrijeme.
Ocito si cuo to od poprilicno neupucenih montera.

Daikin je ispred svih ostalih u klimatizaciji.
Oni postavljaju pravila dok drugi slijede.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:05   #2825
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Koliko ja znam Daikin ima solidnu tvornicu u Českoj i iz nje su izlazili uređaji u rangu onih iz tvornice sa Thailanda.
Ovo oko kvalitete neznam ali mogu potvrditi da je tvornica u Češkoj.
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:05   #2826
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Koliko ja znam Daikin ima solidnu tvornicu u Českoj i iz nje su izlazili uređaji u rangu onih iz tvornice sa Thailanda.


@Exomaniac
imas neki detljniji info oko pada kvalitete? Napravili su "redizajn" pa su sada isti modeli od prije par godina jednostavno losije/jeftinije izvedeni?
Ili su jednostavno počeli stedit?
Ma rekla kazala pricice.
Radim sa Daikinom 25 godina i malo sam bolje upucen u tematiku.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:08   #2827
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
Ovo oko kvalitete neznam ali mogu potvrditi da je tvornica u Češkoj.
Tvornice su u Ceskoj i Turskoj za male sisteme.

Vrv i chilleri se rade u Belgiji
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:30   #2828
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Ocito si cuo to od poprilicno neupucenih montera.

Daikin je ispred svih ostalih u klimatizaciji.
Oni postavljaju pravila dok drugi slijede.
Čuo sam ja to od pouzdanih izvora i koji dobro znaju svoj posao. Njihove klime zadnjih par godina su pale u kvaliteti izrade i Mitsubishi i Toshiba klime su ih prestigle po kvaliteti. Uostalom, jedan od izvora je čovjek koji radi na uvozu.

Mitsubishi i Toshiba su vrh, Daikin je jednostavno popustio zadnjih par godina.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 01.07.2019. u 11:41.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:39   #2829
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Čuo sam ja to od jako pouzdanih izvora i koji dobro znaju svoj posao. Njihove klime zadnjih par godina su pale u kvaliteti izrade i Mitsubishi i Toshiba klime su ih prestigle po kvaliteti. Uostalom, jedan od izvora je čovjek koji radi na uvozu.



Mitsubishi i Toshiba su vrh, Daikin je jednostavno popustio zadnjih par godina.
Jednostavno nije točno.

Zapravo,radi se o hrpi gluposti neupucenih ljudi.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:42   #2830
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Jednostavno nije točno.

Zapravo,radi se o hrpi gluposti neupucenih ljudi.
Gledaj, prije ću vjerovat ljudima koje znam i za koje znam kako rade, nego tebi.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.07.2019., 11:44   #2831
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Gledaj, prije ću vjerovat ljudima koje znam i za koje znam kako rade, nego tebi.
Iskreno zaboli me kome ces vjerovat ili ne.

Samo dajem do znanja da su to mega gluposti ljudi koji nemaju pojma o tematici.

Ako znas u cemu je pala kvaliteta ili po cemu su Mits ili Toshiba bolji onda argumentiraj.
Ovako samo prosipas rekla kazala floskule.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 12:01   #2832
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Iskreno zaboli me kome ces vjerovat ili ne.

Samo dajem do znanja da su to mega gluposti ljudi koji nemaju pojma o tematici.

Ako znas u cemu je pala kvaliteta ili po cemu su Mits ili Toshiba bolji onda argumentiraj.
Ovako samo prosipas rekla kazala floskule.
Gledaj, nisam išao u detalje s ovima tu domaćima, nisam često s tim ljudima, ali za prijatelja koji je otišao u Austriju i tamo radi klimatizaciju samo s top sistemima kaže da im se Daikin kvari više od Mitsubishija u postotku.

E sad, ja mogu tebe pitati isto to pitanje jer i ti govoriš rekla-kazala, po čemu ti kažeš da su Mitsubishi i Toshiba lošiji?

Ja se vise raspravljati neću, ja znam šta sam čuo od ljudi koji stalno rade s klimama svih tih proizvođača i ja nemam nikakve koristi niti interesa od toga dali netko kupi Mitsubishi, Daikin ili Toshibu. To su sve vrhunski klima uređaji i tu su minimalne razlike.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 01.07.2019. u 12:07.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 12:10   #2833
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Gledaj, nisam išao u detalje s ovima tu domaćima, nisam često s tim ljudima, ali za prijatelja koji je otišao u Austriju i tamo radi klimatizaciju samo s top sistemima kaže da im se Daikin kvari više od Mitsubishija u postotku.

E sad, ja mogu tebe pitati isto to pitanje jer i ti govoriš rekla-kazala, po čemu ti kažeš da su Mitsubishi i Toshiba lošiji?
Di sam ja rekao da su Mits ili Toshiba losiji?


Ti tvrdis da su bolji,a ne dajes argumente nego ides blatit proizvodjaca koji je najinovativniji na tom podrucju i cije su brojke nezamislive ostalima.

Zbilja bi volio cut argumente za te tvrdnje,a ne anegdote nekog montera split sistema.

Pitanje je vrlo jednostavno,po cemu su Toshiba i Mits ispred Daikina?
Za nekoga ko to kategoricki tvrdi odgovor ne bi trebao bit problem.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 12:22   #2834
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
@AMD_Shill


mozes ti slobodno napisat u čemu je Daikin toliko ispred ostatka ekipe, i ako je moguce da to bude sa područja kućnih klima, odnosno ono o čemu mi tu pričamo u ovoj temi.
To sto je neka firma bolja kada se priča o chillerima >50kw, to za nas u ovoj temi i nije od neke vaznosti.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 12:35   #2835
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
@AMD_Shill


mozes ti slobodno napisat u čemu je Daikin toliko ispred ostatka ekipe, i ako je moguce da to bude sa područja kućnih klima, odnosno ono o čemu mi tu pričamo u ovoj temi.
To sto je neka firma bolja kada se priča o chillerima >50kw, to za nas u ovoj temi i nije od neke vaznosti.
Ma ja ne tvrdin da je Daikin bolji u split sistemima. Trojac je tu nekud sa kvalitetom.

Ali,moram reagirat kad neko bubne da je losiji od navedene dvojke

Pritom se pozivajuci na anegdotu nekakvog montera.

Daikin vodi glavnu rijec na podrucju klimatizacije.
I ovaj "novi" plin r32 je njihova ideja koju su drugi MORALI prihvatit.
Cak su i Mitsu prodavali kvote za plin jer bi ovi debelo popusili da ih nisu imali.

To je neka druga dimenzija i nove pravce i sami progres klimatizacije odlucuje Daikin.
Oni diktiraju cak i koji ce se plin koristit. Drugima ostaje da slijede.

Ja ti nikad necu rec da je u split sistemima Daikin bolji od Toshibe ili Mitsa jer to moze izjavit samo neko kronicno neupucen
Ta trojka je najbolja bez obzira na redoslijed.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 12:42   #2836
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ne bi tim redom nikako. Mitsubishi, Toshiba, Daikin, Daikin koliko sam čuo od nekih koji su ih postavljali se dosta pogoršao kvalitetom u zadnje vrijeme.
Majstor koji mi dosao ugraditi klimu kaze takoder isto. Shebali su motku, zakomplicirali su ugradnju itd...
__________________
m&n je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 12:46   #2837
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor m&n Pregled postova
Majstor koji mi dosao ugraditi klimu kaze takoder isto. Shebali su motku, zakomplicirali su ugradnju itd...
Zakomplicirali su ugradnju koja je ista vec desetljećima lol

To su ti majstori "sve po 12kn"
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 12:54   #2838
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Zakomplicirali su ugradnju koja je ista vec desetljećima lol

To su ti majstori "sve po 12kn"
Sta je on imao ista od toga?
Ja ionako nisam kupio niti jedan od top modela.
On mi je rekao sam da su mu Toshiba i Gree najdrazi. ne znam zasto eli eto..
Koliko sam zapamtio navodno se nesto s elektronikom kod spajanja promijenilo.
__________________
m&n je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:00   #2839
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,214
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ne bi tim redom nikako. Mitsubishi, Toshiba, Daikin, Daikin koliko sam čuo od nekih koji su ih postavljali se dosta pogoršao kvalitetom u zadnje vrijeme.

Bozesacuvaj, Mitsubishi(heavy industries) samo najgora iskustva imam, prije par stranica komentira sam zetovu, evo sad meni na poslu, stavim 27.5 stupnjeva, smrza se, a ulazi kolega govori ladnije u tebe na 27°C nego u mene na 23°C . Stavim 28°C, ona se jednostavno ugasi i počmem se znojit nakon pola sata. I još ko bonus smrdi iz njih, ali ajde to je možda do ljudi koji čiste ali i zetu je smrdila "nova".

Uskoro cu sebi stavljat klimu a da mi neko poklanja radije bi Vivaxa od 2000 kn nego Mitsubishi od 10000, takva iskustva s tim brednom
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:10   #2840
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor m&n Pregled postova
Sta je on imao ista od toga?

Ja ionako nisam kupio niti jedan od top modela.

On mi je rekao sam da su mu Toshiba i Gree najdrazi. ne znam zasto eli eto..

Koliko sam zapamtio navodno se nesto s elektronikom kod spajanja promijenilo.
Eto,montazer misli da je drugorazredni Gree bolji.

Nista se nije promijenilo kod spajanja i lik prica gluposti.

Monter sve po 12kn.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:14   #2841
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 239
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Uskoro cu sebi stavljat klimu a da mi neko poklanja radije bi Vivaxa od 2000 kn nego Mitsubishi od 10000, takva iskustva s tim brednom
Nemoj na Vivaxa kod mene 12 godina radi ko bez greške, jedino kondenzator promjenio prošle godine.
viper84 je online   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:22   #2842
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Ako se ti baviš klimama već 25 godina i tu mi tvrdiš da je postavljanje klima isto već 20 godina ne mogu te shvatit ozbiljno. Ne da postavljanje različitih proizvođača nije isto, već postavljanje dva različita modela istog proizvođača može biti drugačije.

Kod nekih će ti sve fino lijepo sjesti, svi šarafi će biti dobri i sve je za 5, a kod drugog ćeš se naj**t jer je elektronika pozicionirana negdje ispred nečega, pa moraš pazit, onda ne možeš staviti neki komad jer ti drugi smeta, pa su žice na mjestu di nije najzgodnije za instalaciju i slično. A ako ti svodiš instaliranje klime na postavljanje nosača, bušenje rupe krunom, postavljanje kanalica i cijevi, pertlanje konektora, vakumiranje i puštanje u pogon, onda stvarno ne znam što da ti kažem.

Naravno da čovjek može tvrditi da je Gree najbolji za postavljanje kad su klime napravljene krajnje jednostavno, da ih se brzo i lagano postavit i nema nikakvih problema ako ju poslije treba otvarat da se čisti ili servisira.

Po ovome kaj si sad počeo pisat vidim ja da si ti puno zelen i presiguran u svoju majstoriju, nisam daleko da pomislim da slučajno nisi ti onaj majstor od 10 kuna.

Plus, ti si rekao da postavljaš Daikin, tako da je tebi realno u interesu tvrditi da je najbolji. Just sayin’

@OuttaControl Mitsubishi Heavy Industries nije isto što i Mitsubishi Electric. To su dva skroz različita proizvođača. Kad se priča o najboljim klimama, onda se priča o electricu, ne o heavy.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:26   #2843
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ako se ti baviš klimama već 25 godina i tu mi tvrdiš da je postavljanje klima isto već 20 godina ne mogu te shvatit ozbiljno. Ne da postavljanje različitih proizvođača nije isto, već postavljanje dva različita modela istog proizvođača može biti drugačije.



Kod nekih će ti sve fino lijepo sjesti, svi šarafi će biti dobri i sve je za 5, a kod drugog ćeš se naj**t jer je elektronika pozicionirana negdje ispred nečega, pa moraš pazit, onda ne možeš staviti neki komad jer ti drugi smeta, pa su žice na mjestu di nije najzgodnije za instalaciju i slično. A ako ti svodiš instaliranje klime na postavljanje nosača, bušenje rupe krunom, postavljanje kanalica i cijevi, pertlanje konektora, vakumiranje i puštanje u pogon, onda stvarno ne znam što da ti kažem.



Naravno da čovjek može tvrditi da je Gree najbolji za postavljanje kad su klime napravljene krajnje jednostavno, da ih se brzo i lagano postavit i nema nikakvih problema ako ju poslije treba otvarat da se čisti ili servisira.



Po ovome kaj si sad počeo pisat vidim ja da si ti puno zelen i presiguran u svoju majstoriju, nisam daleko da pomislim da slučajno nisi ti onaj majstor od 10 kuna.



@OuttaControl Mitsubishi Heavy Industries nije isto što i Mitsubishi Electric. To su dva skroz različita proizvođača. Kad se priča o najboljim klimama, onda se priča o electricu, ne o heavy.
Nemas blagog pojma o cemu pričaš.

Nista se nije promjenilo vec desetljecima u nacinu spajanja.


Ali,vidim da imam posla sa likom koji zeli bit u pravu posto poto bez obzira sto se prosuo glupostima u pdfu o temi o kojoj pojma nema

Elektronika pozicionirana ispred necega negdje?
Daj stvarno stani pisat jer bubas gluposti.

EDIT: Ja nikud nisam rekao da postavljam Daikin. Ja ga uvozim,kao i Toshibu.
Zasto imas potrebu izvrtat rijeci?

Reagiram samo ovdje kad ljudi valjaju gluposti,a ti prednjacis u tome trenutno.

Zadnje izmijenjeno od: Amd_Shill. 01.07.2019. u 13:35.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:28   #2844
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,214
E onda tako pišite puno ime kad pišete jer je Heavy Industries toliko loš, da kvari ime toliko da ja nebi ni Electric uzeo
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:35   #2845
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Nemas blagog pojma o cemu pričaš.

Nista se nije promjenilo vec desetljecima u nacinu spajanja.


Ali,vidim da imam posla sa likom koji zeli bit u pravu posto poto bez obzira sto se prosuo glupostima u pdfu o temi o kojoj pojma nema
Ma daj molim te, sad mi je od frenda firma micala čitavu halu, inače firma se bavi servisiranjem frižidera za kolu, žuju i sve moguće plus još rashladnih sustava, znači svi mogući plinovi, od R600,R717, mijenjanje kompresora i popravljanje u dijelove, ljudi koji stvarno moraju znati šta rade, i stare klime su postavili za taj čas, dok su uzeli neke još nove i s njima su se po duplo duže zajebavali dok su ih postavili jer su zeznute za postavljanje.

Ja sam ti samo lijepo izkarikirao, da ne bi mislio da sam ja o nečem specifično pisao.

Al daj stani malo na loptu, ljudi iz Daikinove prodaje ne umiru toliko da uvjere svijet da su najnajnajnajnajklima
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:35   #2846
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Sad ja kao neutralan promatrač cijele priče jedino sto mogu zaključit da je Daikin u svoje klime ubcio neka rjesenja koja monterima otezavaju posao montaze i eventualnog veceg servisa, ali da li to utječe na generalnu pouzdanost/kvalitetu konkretno Daikin klima?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:36   #2847
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Sad ja kao neutralan promatrač cijele priče jedino sto mogu zaključit da je Daikin u svoje klime ubcio neka rjesenja koja monterima otezavaju posao montaze i eventualnog veceg servisa, ali da li to utječe na generalnu pouzdanost/kvalitetu konkretno Daikin klima?
Ma nije ubacio nista.
Preskocis gluparije koje pise ovaj exo i miran si.

Na Daikinu se spajanje nije promjenilo desetljecima (kao ni na drugima)
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:39   #2848
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Ma nije ubacio nista.
Preskocis gluparije koje pise ovaj exo i miran si.

Na Daikinu se spajanje nije promjenilo desetljecima (kao ni na drugima)
Po tvojem onda da ti ja sad stavim povez na oči i stavim te pred neku xy klimu, ti bi znao napamet, bez opipavanja, gdje stoji elektronika, koji šaraf gdje stoji i sve ostalo kad trebaš rastaviti klimu? Jer se ništa nije promijenilo u 20 godina.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:39   #2849
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ma daj molim te, sad mi je od frenda firma micala čitavu halu, inače firma se bavi servisiranjem frižidera za kolu, žuju i sve moguće plus još rashladnih sustava, znači svi mogući plinovi, od R600,R717, mijenjanje kompresora i popravljanje u dijelove, ljudi koji stvarno moraju znati šta rade, i stare klime su postavili za taj čas, dok su uzeli neke još nove i s njima su se po duplo duže zajebavali dok su ih postavili jer su zeznute za postavljanje.

Ja sam ti samo lijepo izkarikirao, da ne bi mislio da sam ja o nečem specifično pisao.

Al daj stani malo na loptu, ljudi iz Daikinove prodaje ne umiru toliko da uvjere svijet da su najnajnajnajnajklima
Aha,frend ,zuja,hala,montazer top sistema iz Austrije...

Svasta si ti napisao,a da uopce nemas pojma o cemu pises niti si ista argumentirao.

Pricaj argumentima pa ce te ljudi mozda shvatit ozbiljno.
Ja ni jedan argument sa tvoje strane nisam vidio.

S druge strane pitaj sto te zanima pa cu ti ja lijepo sve argumentirati.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 13:42   #2850
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Aha,frend ,zuja,hala,montazer top sistema iz Austrije...

Svasta si ti napisao,a da uopce nemas pojma o cemu pises niti si ista argumentirao.

Pricaj argumentima pa ce te ljudi mozda shvatit ozbiljno.
Ja ni jedan argument sa tvoje strane nisam vidio.

S druge strane pitaj sto te zanima pa cu ti ja lijepo sve argumentirati.
Da, imam prijatelja koji je odselio u Austriju koji se bavi klimama, nije baš rijetko da ljudi odu van, a s obzirom da mi je stari bio dugo u tom polju prije nego je otišao za frižidere, normalno je da znam dosta ljudi koji se time bave.

Pa ja od tebe isto tako nisam čuo JEDAN JEDINI argument zašto je Daikin bolji od Mitshibihija. Niti jedan. Pa daj argumentiraj kad imaš toliko iskustva, daj nas poduči onda.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na