Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2018., 22:35   #5881
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
ovo mi zvuci kao dobro:

daje inside info o izlistavanjima pojedinih koina na nove burze

koliko to naplacuju? mislim jel se isplati?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 23:13   #5882
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ne znam. Exxo sa forum.hr je u nekoj od tih grupa, mislim da je cca sto dolara mjesecno. par puta je na forumu dao tipove i uglavnom su bili legit. Isplati se ako imas vecu sumu. Samo opet je rizik, nema ni tu ziher love.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.08.2018., 10:48   #5883
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Aha, a dajte recite sta pricaju kamo sve ovo ide? Pa ipak je ovo forum, nije da miljarde ljudi ga citaju, vec mi tu domaci susjedi pa kazite sto se desava? Sto kazu oce li mining krepat, cini mi se da je Blade nekad davno napisao da ce mining krepat za obicnog covjeka i da se nece isplatiti kad cijene padnu nisko, no on je pricao o 3000$ BTC ak se dobro sjecam...

https://www.ccn.com/game-over-for-bi...nical-analyst/

Evo ovdje neki deGraf mkoji je na listi top 10 investora i koji kazu predvidja kamo market ide vec 10 godina i kazu da je uvijek u pravu. pa me zanima kako taj lik moze djeliti savjete besplatno i predvidjati, kladim se da taj covjek ulaze miljune ako ne i miljarde i to vec 10 godina, pa kako onda pobogu da ja platim tamo neku grupu 100 dollara? Iskreno 100$ je premalo da bi se djelili korisni savjeti, vrlo sam skeptican po tom pitanju, barem bi trebalo dat 1000 ili 10 000$...

P.S. bas me zanima dali ce i ovaj deGraf sa svojim crnim scenarijom pogrijesiti, iskreno se nadam da oce, sto vi mislite?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 11.08.2018. u 10:54.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 11:15   #5884
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Da znam kud ce sve, digao bih kredit, stavio bih na to 100.000 usd s najvecom polugom. Mining ne radim i ne pratim previse, pa necu filozofirat.

A sad, ima fatalista koji zazivaju skoru smrt kripta, i onih koji tvrde da cemo dostici cijenu od jednog dolara za jedan satoshi. Istina je vjerojatno negdje u sredini.

Postoje u kriptu veliki ulagacki fondovi koji imaju ulozene stotine milijuna dolara. Guglajte ih i gledajte jel povlace lovu ili ne. Imate javno poznate adrese kitova, pa guglajte jel prodaju ili mozda cak i - kupuju?

Mi svi smo sitne ribe, ali i sitne ribe ovdje mogu uspjeti gledajuci sto i kako rade velke ribe. Ja mozda nagadjam i nemam pojma zapravo, ali sklon sam vjerovati da ljudi koji ulazu stotine milijuna dolara znaju sto rade, i ako oni sad ne prodaju nego kupuju, meni je to bitna informacija za znati
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 14:34   #5885
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Daj neke adrese kitova da pratim. I sto tocno treba googlati za fondove?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 17:54   #5886
KeyserSozeMC
Registered User
 
KeyserSozeMC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Da znam kud ce sve, digao bih kredit, stavio bih na to 100.000 usd s najvecom polugom. Mining ne radim i ne pratim previse, pa necu filozofirat.

A sad, ima fatalista koji zazivaju skoru smrt kripta, i onih koji tvrde da cemo dostici cijenu od jednog dolara za jedan satoshi. Istina je vjerojatno negdje u sredini.

Postoje u kriptu veliki ulagacki fondovi koji imaju ulozene stotine milijuna dolara. Guglajte ih i gledajte jel povlace lovu ili ne. Imate javno poznate adrese kitova, pa guglajte jel prodaju ili mozda cak i - kupuju?

Mi svi smo sitne ribe, ali i sitne ribe ovdje mogu uspjeti gledajuci sto i kako rade velke ribe. Ja mozda nagadjam i nemam pojma zapravo, ali sklon sam vjerovati da ljudi koji ulazu stotine milijuna dolara znaju sto rade, i ako oni sad ne prodaju nego kupuju, meni je to bitna informacija za znati
Kako ti je telegram nick?
KeyserSozeMC je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 22:57   #5887
kulier
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Grude
Postovi: 6
pozz ekipa, prati li netko ovaj LUX-coin? Cini se kao odlican za hodl, na pocetku godine je bio oko 50$, sad nesto sitno oko 2$, kakvo je vase misljenje o ovom novcicu?
kulier je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 23:59   #5888
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
Moje mišljenje je da bježiš od shit coinova.
Ako misliš da je sada jeftino, što ćem misliti kada padne na 0,10$ ili 0,01$?
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2018., 08:50   #5889
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Daj neke adrese kitova da pratim. I sto tocno treba googlati za fondove?
Nisam ovih dana doma, kad dođem stavim što ja pratim od adresa. Ali većinu tih informacija možeš i u pet minuta izguglat na bitcointalk ili redditu.

Razmisli sam što bi trebao pratiti? Što je bitno? Što je tebi važno?
Prvo bi trebao gledati one koji imaju iza sebe već uspješna ulaganja, veći ROI, pa gledaj što oni drže, u čemu su, i što kupuju.

Usput, kad je ovo već trade tema, bacite oko na XLM. Ja sam već prošli tjedan ubacio sto dolara u XLM, i već je bio skočio i dobro se drži. Mogao bi u nekom trenu još desetak posto gore skočit. QKC je recimo u teškom dipu isto, i tu bi moglo bit pumpa u nekom trenu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2018., 12:37   #5890
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ajd kad dodjes i imas vremena baci neke wallete i neki info ciji su, pokusavam naci nemogu nista, nasao sma samo ove velike od exchangea i neke anonimne za koje neznam ciji su...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.08.2018., 08:35   #5891
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Od ETH treba bježat ovaj tren, IMO. Konkurencija je jaka, ETH praktički neograničen. Ne bi me začudio da dotakne 200 usd.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 10:06   #5892
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
mislim da ce bitcoin ici ispod 5800.. A da li ce nastaviti, to bi bilo gatanje na dubinu. Ako se stabilizira, ponovo ce oko 30.9 ici dole jos malo zbog vjerojatno jos jednog odgadjanja Bitcion ETF-a.

Ide crypto jos dole, ali nece nestati. Samo ce se profiltrirati heh
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 10:16   #5893
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
mislim da ce bitcoin ici ispod 5800.. A da li ce nastaviti, to bi bilo gatanje na dubinu. Ako se stabilizira, ponovo ce oko 30.9 ici dole jos malo zbog vjerojatno jos jednog odgadjanja Bitcion ETF-a.

Ide crypto jos dole, ali nece nestati. Samo ce se profiltrirati heh
Testirat će se 5800. A kako sad stvari stoje, BTC dominance je najjači ove godine, uz vrlo mali volumen. Loš pokazatelj, mogli bi zaista i dublje.

A bude li i druge odgode ETF, mislim da to ne bi trebalo previše utjecati. Taj ETF ni nije od presudne važnosti za BTC, više je ovaj tren stvar špekulacija oko te odluke. Bitmex i shortanje ubijaju cijenu BTC.

Filtracija kriptu nužno treba. Skoro 2000 valuta, 13000 marketa, puno scamova. Treba se to počistiti. Već sam ovaj pad će možda neke shitcoine i scam ICO projekte dokrajčiti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 14.08.2018. u 10:22.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 11:39   #5894
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Sve lose sto se sada desava u biti otvara prozor za ulaganje u Bitcoin koji je bio prenapuhan. Ideja blockchaina je dobra, samo sto su sada poceli to spominjati i u pecenjarama. Samo cekam da mi bake na placu kazu da jr krastavac uzgojen uz pomoc tehnologije blockchaina.

Dat jos dva tri tjedna da vidim da li ce bitcoin ici ispod 5500 ili ako je srece ispod 5000. Pa onda uletiti sa nekom potrosnom lovom i holdati to par godina.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 12:39   #5895
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da i cjena krastavca dupla nego onog koji nije uzgojen blockchainom. ili jos bolje, da ti kaze da je to blockchain krastavac. Ili jos bolje da ti kaze da je to blockchain krastavac a u cekar ti trpa persin.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 12:44   #5896
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da i cjena krastavca dupla nego onog koji nije uzgojen blockchainom. ili jos bolje, da ti kaze da je to blockchain krastavac. Ili jos bolje da ti kaze da je to blockchain krastavac a u cekar ti trpa persin.
I onda kad se sazna da je to sve isti krastavac.. Odgovori ti sa: nisam ja tvoj nutricionist
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2018., 09:21   #5897
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Evo da ja opet malo komentiram kretanje naseg ETH-a.

Nisko je, svi bruje, kupuj sada, sada vampiri kupuju, pa je pametno. No izgleda da se gace jos tresu i cim je malo cijena porasla ljudi opet bjeze, evo sad na orderbook ima 310 ETHa na prodaju po pribliznoj cijeni... Neznam jel to manipuliranje ili ljudi bjeze jer sam prije isto pratio da su i kupovali po 100 ETH-a. No sto god je, nije lijepo za vidjeti kada se velike cifre pojave na crvenoj strani orderbooka.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2018., 11:57   #5898
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Evo da ja opet malo komentiram kretanje naseg ETH-a.

Nisko je, svi bruje, kupuj sada, sada vampiri kupuju, pa je pametno. No izgleda da se gace jos tresu i cim je malo cijena porasla ljudi opet bjeze, evo sad na orderbook ima 310 ETHa na prodaju po pribliznoj cijeni... Neznam jel to manipuliranje ili ljudi bjeze jer sam prije isto pratio da su i kupovali po 100 ETH-a. No sto god je, nije lijepo za vidjeti kada se velike cifre pojave na crvenoj strani orderbooka.
To su ti uglavnom botovi
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2018., 16:32   #5899
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Evo da ja opet malo komentiram kretanje naseg ETH-a.

Nisko je, svi bruje, kupuj sada, sada vampiri kupuju, pa je pametno. No izgleda da se gace jos tresu i cim je malo cijena porasla ljudi opet bjeze, evo sad na orderbook ima 310 ETHa na prodaju po pribliznoj cijeni... Neznam jel to manipuliranje ili ljudi bjeze jer sam prije isto pratio da su i kupovali po 100 ETH-a. No sto god je, nije lijepo za vidjeti kada se velike cifre pojave na crvenoj strani orderbooka.
da eth je sad jeftin ali s velikom sansom da bude jos jeftiniji, nek btc padne na +-5k gledat cemo jos jedan potop altova -35/40% =150$ za eth, primamljiv je ali nebi ga trenutno kupio
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 08:33   #5900
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Postoji mogućnost da smo dotaknuli dno ETH. Graf je još prije mjesec dva upućivao da će sredinom kolovoza dotaknuti dno. Nismo bili daleko od Vitalikove najave mogućih $200.

No meni ETH svejedno nije za hold. Em ga se majna skoro pa neograničeno, em konkurencija postaje sve jača.

Sad svi gledaj u BTC i kuda će. Našli smo čvrsti support iznad 6200, al isto tako ne probijamo 6500. Malo nas vozaju sad.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 08:44   #5901
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
https://altcointoday.com/which-crypt...in-apocalypse/

A sto kazes za ovaj clanak?

mislim pa svima nama je jasno da to ovako s ovolikim brojem shitcoina nemoze... Zamisli da postoji samo BTC koja i kako stabilna bi bila njegova vrijednost... A ovako ovi shitcoini samo smetaju i jedinu svrhu koju ja vidim imaju je pump and dump, sto na rkaju isto ima utjecaj na BTC...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 08:56   #5902
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
https://altcointoday.com/which-crypt...in-apocalypse/

A sto kazes za ovaj clanak?

mislim pa svima nama je jasno da to ovako s ovolikim brojem shitcoina nemoze... Zamisli da postoji samo BTC koja i kako stabilna bi bila njegova vrijednost... A ovako ovi shitcoini samo smetaju i jedinu svrhu koju ja vidim imaju je pump and dump, sto na kraju isto ima utjecaj na BTC...
Jes, već smo to mislim razglabali. Po meni većina shitcoina će lagano propadat. Neki već i jesu.

Mislim da top 20 po CMC ima solidnu perspektivu, plus još dvadesetak njih koji imaju dobar i upotrebljiv proizvod. Na to dodaj i neke nove koji dolaze, pa hajmo reći da će se profilirati stotinjak dobrih altova. Do neke druge prilike za čistku
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 08:57   #5903
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citao sam da je neka mjenjacnica upumpala $300 mil da bi odrzala BTC iznad 6000. Samoregulirajuce trziste my ass :-)
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 13:06   #5904
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 13:36   #5905
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
BOTS, a i ta slika je vise da se pokaze da je Binance na vrhu...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 15:23   #5906
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
https://altcointoday.com/which-crypt...in-apocalypse/

A sto kazes za ovaj clanak?

mislim pa svima nama je jasno da to ovako s ovolikim brojem shitcoina nemoze... Zamisli da postoji samo BTC koja i kako stabilna bi bila njegova vrijednost... A ovako ovi shitcoini samo smetaju i jedinu svrhu koju ja vidim imaju je pump and dump, sto na rkaju isto ima utjecaj na BTC...
ako zamislimo da je vec 50%+ love u btc, znaci vrijedio bi duplo vise?

pusti ti shitije jer da ih nije ja ti i ostali mali misevi nebi godinama okrenuli neku lovu, ako i tada
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 19:28   #5907
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ma ide btc mozda vec danas preko 7k
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 19:32   #5908
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Ma ide btc mozda vec danas preko 7k
Super!

Bio bi u lovi da imam BTC!!!
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 19:46   #5909
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Kraken ima sigurno
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 19:50   #5910
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Nema se vise, ulozio vec kucu i okucnicu u kriptose!

__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na