Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2022., 20:39   #91
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Ja ga možda odradim kroz neko vrijeme, da se maknem malo na trenutak od Hackera ;-)
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2022., 10:27   #92
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Ja ga možda odradim kroz neko vrijeme, da se maknem malo na trenutak od Hackera ;-)

Super, nadam se da bude sken ovdje
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 19:59   #93
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Nije PSX, ali je vezano uz plejku. Jedna jako zanimljiva kolekcija. Rekao bi da čovjek nema kaj delat u životu, ali nakon skeniranja 1900 priručnika, zaključak je da čovjek ima i previše posla

Ako netko slučajno zna kak downloadat sve odjednom, slobodno nek javi ili se možemo dogovorit pa pomalo skidat i kasnije razmijenit.

https://www.hcl.hr/vijest/ps2-priruc...67xG7S5bKTU-T4

https://archive.org/download/kirklan...usa-4k-version

Zadnje izmijenjeno od: cic. 25.10.2022. u 20:09.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 21:09   #94
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Ako netko slučajno zna kak downloadat sve odjednom, slobodno nek javi
"go to parent directory" -> s desne strane "download options' -> PDF
hash je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 20:10   #95
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Dragi kolega skener CIC se natjerao odradit i prigodni listopadski broj PSXa, poslat će link za download u svom postu, ja ga zasad kao sneek-peek najavljujem.



Šta reći, naslovnica mi je nekak uvijek bila prebijela i sterilna,
no broj sa vjerojatno najboljom FPS pucačinom na playstationu, za koju je uopće i programersko čudo da su je uspjeli prenijeti na najdražeg sivonju.
Notorno kod igre je bilo, u vezi težih kasnijih nivoa, da nisu postojale nikakve šifre, osim jednog očito softwerskog glitcha za infinite ammo za chaingun, a savjet za kako ga uključit pri igranju sam poslao u jednom od kasnijih PSX brojeva, gdje su mi i pismo objavili sa srdačnom zahvalom!
U nastavku recenzije je simpatično obrađena multiplayer split screen večer, dakako da iz današnje perspektive je smiješno vidjeti kako na televizoru od 50ak cm četvoro igraju. No, nije to ništa, tih godina znali smo mi igrat u igraonici i legendarni Goldeneye učetvero na 15" malom tvu !
To je ujedno možda i daleko najveća prednost N64 u odnosu na PS1 (na stranu jači hardwer, no i ozbiljni nedostaci koji su je i potkopali), ta mogućnost uključivanja 4 kontrolera i pregršt igara učetvero, jer nabavljat multi-tap je tad bilo nepotrebno skupo, a i zanemarivo mali broj PS igara je podržavao 4 igrača.

Od ostalih igara, Wipeout 3, kojeg nekak nikad nisam preferirao ni zavolio,
te Phantom Menace, identična PCu no s lošijom grafikom, stoga i prosječnije ocjene, no meni je bila dosta zabavna i zanimljiva tad za igrati.

Tu je i report sa ECTS sajma, iz pera hackeraša Žibrega i Mijića, jer očito je još bilo prerano da novi urednik PSXa, Dario Zrno predstavljen baš u ovom broju, isto ide na sajam s njima.

Na više stranica se donosi prvi prikaz PS2 konzole, a u najavama čak i neke igre koje nikad nisu izašle osim u Japanu, te neke koje su ostale ranoj razvojnoj fazi, točnije nekakav bizarni "Den-Sen".

Helpline je uobičajeno dobar, osim Soul Reavera i Final Fantasy 8,
tu je i na dvije stranice prohod Broken Sworda 2. Igra je uz prvi dio jedna od najčešćih tema upita pristiglih helpline pisama - a ovdje prohod poslan čak od strane marljivog čitatelja.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 21:38   #96
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Miki kao i uvijek obradio i najavio, pa evo link.

https://www.sendspace.com/file/2vrolq

Bilo je malo duže zatišje, malo se izgubila volja, malo neke druge obaveze, ali eto, odradio sam.

Sljedeći na redu je 13. broj.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 09:15   #97
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Evo ekipa, izvolite broj 13.

Moj primjerak nije bio oštećen, ali ima dosta loš print, svaka druga stranica nakrivljena, boje izlizane, ali kolega Miki je kao i uvijek odradio vrhunski posao.

https://www.sendspace.com/file/berlss
cic je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 11:47   #98
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Evo ekipa, izvolite broj 13.

Moj primjerak nije bio oštećen, ali ima dosta loš print, svaka druga stranica nakrivljena, boje izlizane, ali kolega Miki je kao i uvijek odradio vrhunski posao.

https://www.sendspace.com/file/berlss



Hvala ti!!!
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 10:10   #99
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Da li netko ima skenirani broj PSX casopisa sa naslovnicom The Gateway igre za PS2? Ne znam koji je broj znam da sam ga citao prije 20 tak godina i ostao u dobrom sjecanju
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 11:49   #100
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
PSX časopis

Nemam skenirani, ali imam fizički i vidim da je to zadnji broj psx-a, tj. dvobroj 37/38. Nisam ni znal da imam taj poseban primjerak, ko i prvi broj 😀

U solidnom stanju, pa nemam pojma da li ću ga skenirati. A i to je lijepljeni uvez, takve još nisam skenirao. Možda probam.

Zadnje izmijenjeno od: cic. 18.12.2022. u 12:00.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 12:03   #101
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Nemam skenirani, ali imam fizički i vidim da je to zadnji broj psx-a, tj. dvobroj 37/38. Nisam ni znal da imam taj poseban primjerak, ko i prvi broj 😀

U solidnom stanju, pa nemam pojma da li ću ga skenirati. A i to je lijepljeni uvez, takve još nisam skenirao. Možda probam.

Imao sam taj broj, e taman su poceli stavljati PS2 recenzije sjecam se, bio je onaj Crash 4 za PS2 i jos nekoliko igara
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 13:03   #102
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Citiraj:
Autor ranga Pregled postova
Imao sam taj broj, e taman su poceli stavljati PS2 recenzije sjecam se, bio je onaj Crash 4 za PS2 i jos nekoliko igara
Eeee bato, ps2 recenzije su ti (već) bile 10, možda čak i 15 brojeva prije toga zadnjeg broja. Započeli su ih iirc s brojem koji je onaj Benban stavio, onaj mali dodatkić.

Osobno to s tvrdim koricama zadnje mi se nekako nije sviđao redizajnirani uvez (dvaput su to mijenjali čak možda) u odnosu na ovaj recimo ko iz ovog broja gore - al su barem rješili fucking srednju stranicu!
Druga stvar, naslovnice te najnovije nisu imale sjajni glatki papir (plus i drugi font PSX loga, prazna slova a ne obojana) pa su lošije izgledale.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2022., 18:04   #103
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Eeee bato, ps2 recenzije su ti (već) bile 10, možda čak i 15 brojeva prije toga zadnjeg broja. Započeli su ih iirc s brojem koji je onaj Benban stavio, onaj mali dodatkić.

Osobno to s tvrdim koricama zadnje mi se nekako nije sviđao redizajnirani uvez (dvaput su to mijenjali čak možda) u odnosu na ovaj recimo ko iz ovog broja gore - al su barem rješili fucking srednju stranicu!
Druga stvar, naslovnice te najnovije nisu imale sjajni glatki papir (plus i drugi font PSX loga, prazna slova a ne obojana) pa su lošije izgledale.

Da tako je ustvari to mi je bio prvi broj da sam vidio recenzije ps2 igara


Valjda bude neki sken za taj broj
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2022., 18:28   #104
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Citiraj:
Autor ranga Pregled postova
Valjda bude neki sken za taj broj
Sve po želji bato, mi smo ti gori od djeda Mraza !
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2022., 21:42   #105
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Sve po želji bato, mi smo ti gori od djeda Mraza !

Heheh



A eto da skupimo kolekciju jer ove casopise je nemoguce nabaviti a nostalgija radi
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2022., 14:06   #106
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Kratki osvrt na broj objavljen gore, PSX 13.
Prilično lošu kvalitetu papira i tiska ima ovaj broj, stranice iz nekog razloga vrlo lako požute na rubovima, čak i primjerci čuvani u ok uvjetima.


Za neko čudno, ne udarno doba godine (travanj) zapravo jako puno dobrih hit igara je unutra; Colony Wars 3, igrah to tada no posuđeno od frenda, pa nikad nisam prošao, no kontamplirao sam tad da sva 3 nastavka nabavim jer sam čuo da i prva dva su solidna,
nadalje tu je Fear Effect, fenomenalna akcijska, pomalo i horror avantura sa sexy protagonisticom, u stilu prerenderiranih pozadina koje to nisu -nego su animacije!, zato i igra dolazi na čak 4 cda.
Imamo i Rollcage Stage 2, meni najdraža utrka tog tipa na PS1, jer Wipeout i slično mi nikad nekako nije sjelo.

Od igara strategijskog tipa, tu je Theme Park World, njega sam već prije tu negdje spominjao, kao igra najzaraznijeg gameplaya koju sam ikad probao na playstationu, a slično je opisano i od strane Uče u recenziji. No, kak to ide, visoki uzlet pa brzi pad, jer u kasnijoj polovice igre entuzijazam i igrivost spadne, novi parkovi brzo dosade. Začudo je da su uspjeli to u 3du prenijet na ps, no nekak je i trzavo bilo, ziher ne 60 fpsa hehe (prije 20).

Syphon Filter 2 isto jako solidan, grafika, kontrole i sve ostalo je potpuno isto, jedina novina su dulje cgi animacije (zato i 2 cda) i leveli sa šuljanjem i prikradanjem ala MGS ili Tenchu, no priča nije loša. Morao bih opet odigrat da se sveg podsjetim.

Urban Chaos - igra najavljena još u Hackeru iz studenog 98.
zadovoljavajuća akcijska kombinacija više žanrova (šoranje, pucanje, pentranje okolo po zgradama...), jedna od zanimljivosti da su leveli koncipirani ko neki ograničeni "open world" grada s prolaznicima, interaktivnim objektima i mogućnosti vožnje automobila, maltene opet ko neki proto-GTA3 !

Od lošijih spinoff igara a iz legendarnih serijala, nažalost imamo očajni "Biohazard Gun Survivor".

U najavama, Duke-Lara hibrid, nastavak drugi (nakon Time To Kill, no imho puno lošiji), je ovdje nazvan "Planet Of The Babes", no pri izlasku se zvao "Land". Tu je i Medievil 2, koji isto na kraju je ispao lošiji od prethodnika.

Od PS2 brija, smiješno izgleda usporedba na 15. stranici prikaza ps2 smooth modea, jer zbog malih slika i loše kvalitete tiska, i lijeva i desna izgledaju potpuno iste! To je bilo ono magično doba kad smo svaki novi info o PS2 pratili fanatično, a neke informacije su bile i neprovjerene.
Za freakove Tekkena su pak složili najavu Tag Tournamenta s vrlo zgodnom shemom likova, njihove povijesti i odnosa.

U helplineu, prohod drugog dijela vječite teme upita i pisama - Broken Sworda.
Tu je i Phantom Menace, no troduplo sažetiji prohod nego kakav je objavljen u Hackeru 50. još prethodno ljeto.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2022., 14:15   #107
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Tu je i Phantom Menace, no troduplo sažetiji prohod nego kakav je objavljen u Hackeru 50. još prethodno ljeto.
Tog prohoda iz Hackera se još uvijek u magli sjećam - toliko detaljno kao da čitaš neki Star wars roman
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2023., 02:57   #108
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Završio sam konačno i PSX broj 30. iz prosinca 2001. znači skoro prigodno!
Još stignete ga prolistat i zabrijat si da je adventsko doba te davne godine.




Flagship recenzija je dakako legendarni GTA3, igra koja je najavila novu generaciju gaming iskustva i dakako započela cijeli kasniji serijal te razdoblje sličnih open-world gta klonova.
Već sam pričao prije o Driveru iz 1999. koji je bio ispred svog vremena i u pozitivnom smislu, a i u negativnom; da zbog ograničenja platforme nije ubačena pucnjava i ubijanje/gaženje, tako da nije mogao se vinut do gta3 visina uspjeha, što je kasnije i pokopalo franšizu.

Mislio sam da je GTA jedina igra s ocjenom 10 - no toliku je dobio THPS 3 u recenziji u ovom broju, sjećam se koliko sam vremena proveo uz tu odličnu igru (možda i više od GTA3), a i još boljeg soundtracka, no ipak ne bi išao na desetku. Četvorku sam koju godinu poslije imao i igrao, nekako me nije impresionirala, svega par sati sam u to uložio.

Tu je i Age of Empires 2, jedan od rijetkih predstavnika RTSa za PS2, koji paradoksalno hardverskom razvoju, je imao čak i manje strategija nego PS1! Naravno, kontroler i rezolucija TVa su bili nepremostiva prepreka širem uvođenju pa su rijetko i pokušavali, čak AOE2 je izdan samo za PAL područje.

Dosta je prostora posvećeno raznim sportskim igrama, no to nikad nisam gotivio jer nisam bio sportski tip, bilo navijački, bilo aktivno,bilo gejmerski. Svojevrsni kuriozitet, FIFA 2002 je dobila ekstremno razočaravajućih 5/10.

Postoji i recenzija TOP GUN letačke igre - ovo mi je zanimljivo iz perspektive (meni ne oduševljavajućeg) filma prikazivnog prošle godine, čak bi je i zaigrao sad. Kad sam časopis čitao prije 20 godina, ne sjećam se uopće ni te recenzije, a kamoli da bi igru tad nabavio.

U Helplineu je prohod legendarnog ICOa, te savjeti za Devil May Cry (koji sam preskočio).


Download:
https://www.sendspace.com/file/ctyskj
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2023., 06:38   #109
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Hvala Miki na ovom iznenađenju. Baš sam neki dan listao 32. i 33. broj i skužio da je u nekom ranijem broju bila recenzija GTA 3, a s obzirom da nemam taj broj ovo sjeda ko budali šamar 😀
cic je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2023., 08:41   #110
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Mislim da je prva igra koja je dobila 10-ku na PSX bila Legacy of Kain: Soul Reaver
Nostalgija me prođe kad god ovu temu otvorim.
Sjećam se da su i moja pitanja objavili negdje,nekad. Onaj osjećaj kad trčiš do trafike i kupiš novi broj i svako slovo se pročita.
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2023., 09:35   #111
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Jel vrijede svi brojevi 500 kn,da kupim?

Zadnje izmijenjeno od: microsoft66. 09.01.2023. u 10:45.
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2023., 11:59   #112
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Pa mislim da da, ako su u odličnom stanju. Di si našao?
cic je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2023., 18:57   #113
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Na fejsu.dugo se prodavalo, jos mi covjek dao orginal torbu od ps2, ps2 fat crni 2 kom ( nadam se da rade) i super ocuvani svih 36 brojeva psx-a.ide u kolekciju i nek stoji, sad imam sve
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2023., 19:42   #114
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Završio sam konačno i PSX broj 30. iz prosinca 2001. znači skoro prigodno!
Još stignete ga prolistat i zabrijat si da je adventsko doba te davne godine.




Flagship recenzija je dakako legendarni GTA3, igra koja je najavila novu generaciju gaming iskustva i dakako započela cijeli kasniji serijal te razdoblje sličnih open-world gta klonova.
Već sam pričao prije o Driveru iz 1999. koji je bio ispred svog vremena i u pozitivnom smislu, a i u negativnom; da zbog ograničenja platforme nije ubačena pucnjava i ubijanje/gaženje, tako da nije mogao se vinut do gta3 visina uspjeha, što je kasnije i pokopalo franšizu.

Mislio sam da je GTA jedina igra s ocjenom 10 - no toliku je dobio THPS 3 u recenziji u ovom broju, sjećam se koliko sam vremena proveo uz tu odličnu igru (možda i više od GTA3), a i još boljeg soundtracka, no ipak ne bi išao na desetku. Četvorku sam koju godinu poslije imao i igrao, nekako me nije impresionirala, svega par sati sam u to uložio.

Tu je i Age of Empires 2, jedan od rijetkih predstavnika RTSa za PS2, koji paradoksalno hardverskom razvoju, je imao čak i manje strategija nego PS1! Naravno, kontroler i rezolucija TVa su bili nepremostiva prepreka širem uvođenju pa su rijetko i pokušavali, čak AOE2 je izdan samo za PAL područje.

Dosta je prostora posvećeno raznim sportskim igrama, no to nikad nisam gotivio jer nisam bio sportski tip, bilo navijački, bilo aktivno,bilo gejmerski. Svojevrsni kuriozitet, FIFA 2002 je dobila ekstremno razočaravajućih 5/10.

Postoji i recenzija TOP GUN letačke igre - ovo mi je zanimljivo iz perspektive (meni ne oduševljavajućeg) filma prikazivnog prošle godine, čak bi je i zaigrao sad. Kad sam časopis čitao prije 20 godina, ne sjećam se uopće ni te recenzije, a kamoli da bi igru tad nabavio.

U Helplineu je prohod legendarnog ICOa, te savjeti za Devil May Cry (koji sam preskočio).


Download:
https://www.sendspace.com/file/ctyskj
Hvala!
  Reply With Quote
Staro 11.01.2023., 00:27   #115
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Citiraj:
Autor kvaju Pregled postova
Mislim da je prva igra koja je dobila 10-ku na PSX bila Legacy of Kain: Soul Reaver
Nostalgija me prođe kad god ovu temu otvorim.
Sjećam se da su i moja pitanja objavili negdje,nekad. Onaj osjećaj kad trčiš do trafike i kupiš novi broj i svako slovo se pročita.
Moguće, budem provjerio kad taj broj naleti pod ruku.

Kaj si točno pitao, za koju igru ?

Kolko mi se puta dogodilo da bi išao do kioska s pitanjem jeste dobili PSX, nažalost katkad i bez potvrdnog odgovora, al kad bi imali, nikad veće sreće.
To sam već negdje spomenuo, al najviše u sjećanju mi je ostalo kad sam na ljeto 2000.te na moru pješačio do kioska sat i pol tamo i nazad po najjačem suncu. Najimpresivnija stvar u broju je bila najava The World Is Not Enough, gdje su obećavali nikad viđenu najbolju fps grafiku na plejki, no igra na kraju nekako nije bila ni blizu Goldeneyeu, zlatnom fps standardu u svakom smislu. (tko zna kako bi izgledao isti da su ga nekako konvertirali na ps1 ?? i jel bi bilo moguće)
No, u to doba sam tolko bio gladan za bilokakvim informacijama da bi hodao i 3 sata ako treba za PSX
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2023., 19:46   #116
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Svaka cast na scanu ovog psx broja, legendarni gta 3, ovo ej bila revolucija u ono doba
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 00:21   #117
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Moguće, budem provjerio kad taj broj naleti pod ruku.


Kaj si točno pitao, za koju igru ?
A nemogu se sjetiti sta sam ih pitao
Bilo je u izdanju mislim da je PES bio na naslovnici (neznam koji) Jakov iz Mostara je pisalo ispod pitanja
A za Soul Ravera sam 99% siguran da jeste (ako nije on onda je ona Music igra, gdje slažeš tonove pa dobijes neku pjesmu ili sl. Neznam kako se zvala


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 04:50   #118
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Music 2000!
Al nisam ziher da je tak puno dobila, makar je onaj iirc "Učo" bio oduševljen s njom, bumo vidli.

Bilo bi zgodno napravit popis all time best-of iz psxa, koje sve su dobile 10ku.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 07:46   #119
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Music 2000!
Al nisam ziher da je tak puno dobila, makar je onaj iirc "Učo" bio oduševljen s njom, bumo vidli.

Bilo bi zgodno napravit popis all time best-of iz psxa, koje sve su dobile 10ku.

Pa taj Music 2000 nikad nisam zaigrao a bila je zelja dok se citale recenzije u to doba
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2023., 17:43   #120
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
https://youtu.be/nNqjpXmcetQ

Par zanimljivosti koje nisam ni znao za PS1

Sent from my Pixel 7 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na