Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.12.2012., 22:32   #2671
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
S2 vs 4s; 4s definitivno, imao prilike raditi na oba i jos uvijek sam na 4s, 5 necu nabavljati..

Kod Apple.a vazi pravilo; prvi modeli sminka i wow efekt, S modeli usavršene pile (koje traju).

ajfonovi imaju odredena ogranicenja no ona se daju izbjeci JB-om no više ni njega ne koristim vec duze od godinu dana. Istina, fali mi malo za neke stvari..

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 17.12.2012. u 22:39.
rak21 je offline  
Staro 18.12.2012., 00:43   #2672
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Moze ovako. Znaci prid cilim forumom govorin osobno cu ti dat iPhone 5, ako napravis sljedece:
  • Posaljes Excell file mailom
  • Skines pismu s zippya ili u duhu antipiratstva free stavar s soundclouda
  • Stavis task listu na ekran (bez ulazenja u app)
  • Postavis zvuk zvona (prethodno poslana MP3/AAC/WMA pisma preko BT ili samo DnD s kompa)
Naravno iPhone po izboru bez JB.
Ovdje jedino ima smisla ovo prvo. Ostalo su djecji zahtjevi ili stvari za koje mi nitko ne moze reci da ne mogu pricekati da dodjes do kompa i onda to odradis.

Btw, evo ti taj tvoj excell file bez JB:




Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Sto se samog ios-a tice, tu se cijeli svijet slaze,ios bez jailbreaka ne valja.
Ja sam onda ocito sa drugog nekog svijeta.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: poltergeist. 18.12.2012. u 02:02.
poltergeist je offline  
Staro 18.12.2012., 01:44   #2673
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ekipa nemojte opet razvlacit raspravu ios vs android. Za preporuku mobitela ima posebna tema.
Sto se samog ios-a tice, tu se cijeli svijet slaze,ios bez jailbreaka ne valja. Tko voli iphone kao uredjaj,i IOS,jailbrakat ce ga (ili nestrpljivo cekati jailbreak) i sebi srediti opcije po zelji. Od atachmenta pa nadalje. Kome nedostaju opcije koje je Baja naveo i ne zna/ne zeli jailbreakati,uzme si bolji android. Umjesto da se svadjate ciji je veci,bolje je navesti konkretno sto iphone moze ili ne moze (sa i bez JB-a).
spawn je offline  
Staro 18.12.2012., 12:11   #2674
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 915
Koji su vam najdrazi dodatci koje stavite na JB-ani iP?
dinos3 je offline  
Staro 18.12.2012., 12:19   #2675
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
iGO myway.
Drugo mi, skoro, ništa ne treba.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline  
Staro 18.12.2012., 13:01   #2676
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
S2 vs 4s; 4s definitivno, imao prilike raditi na oba i jos uvijek sam na 4s
Subjektivno, ja sam vec drugi puta na s2 a prije toga imao 4s, super mob rijetko mu i mozes naci zamjerku ali mene je ubijao ekran, pogotovo kod multimedije nedaj boze film u 16:9 formatu pustiti i ktome jos 720p, izgubis vid

stoga moj glas za s2
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 18.12.2012., 13:42   #2677
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor dinos3 Pregled postova
Koji su vam najdrazi dodatci koje stavite na JB-ani iP?
bezveze ti je pitanje; kad naides na nesto sto ti treba a bez JB ne mozes napraviti, skines preko cydie i to je to. Trpanjem svega i svacega bez potrebe samo ces si syebati bateriju i sam iOS.

A na cydii stvarno imas sve, nikad mi se nije desilo da nesto sto sam trebao nisam tamo nasao.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 18.12.2012. u 16:01.
rak21 je offline  
Staro 18.12.2012., 17:46   #2678
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Volim ove usporedbe "pro" usera Androdi vs iOs.

Zašto?

1. Jedni da se mogu pohvaliti da su JBali iOS, a drugi da su rootali android.
Strašno dostignuce .

2. Oboje korisnika koji to rade su apsolutno ISTI! ( Svaki svog konja hvali )

3. Šta radi ekipa sa rootanima/ JB uređajima???? Apsoulutno ništa. Dobar dio to napravi samo da može reci da je to napravio, a sam ne zna iz kojeg razloga i šta to njemu koristi.

4. Ovi "pro" useri koji su skepticni da ih Google prati ko gliste ispod zemlje sad su najveci zagovornici Androida.

5. Da pitam ovih 5% koji koriste rootani android i instaliraju crackani app jel se osjecaju superiorno nad onima koji to nisu napravili , pa sad preporucuju tu macho stvar i drugima?

6. 95% ljudi koristi mobitel ko i prije 10 godina, pozivi, poruke, u danasnje doba slikanje malo / video , facebook, twitter, surfanje, igre, eventualno navigacija.

7. Nitko nije rekao da su iOs/Android savršeni .Al budimo malo realni, ovi koji navijaju ko ludi za Android, se po apsolutno nicem ne razlikuju od iOs korisnika. ( Osim što se danas ako imaš Android odmah deklariraš sa + 30 veci IQ od iOS korisnika )

8. A predlažem svim ovim pro userima , kad su toliko pametni i bolji od ostatka ( iOS ) svijeta da pridonesu ovom zatupljenom svijetu sa svojim pro idejama.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

I finalno niste ni pitali covjeka za šta planira koristiti taj mobitel , nego odmah pocela filozofija.

Sve su to ultra korporacije , a vi ko kozice skacete na jednu, ili s jedne na drugu stranu i pravite se ko ovi Prius driveri da su poboljšali svijet.

To ide obje strane ne samo jedne.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline  
Staro 23.12.2012., 15:03   #2679
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Lijepo receno. Pogotovo pod 3. Kao treba mi ovo, treba mi ono a na kraju od svega toga sto sam ja vidio na JB uredjajima su proljevi neukusa od tema, razni gimmicks kao "shake to exit all apps", appovi tipa iPhone Bong i hrpa ostalih neplacenih aplikacija.

Tako da, neka hvala JBu.
__________________
poltergeist je offline  
Staro 23.12.2012., 21:49   #2680
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Lijepo receno. Pogotovo pod 3. Kao treba mi ovo, treba mi ono a na kraju od svega toga sto sam ja vidio na JB uredjajima su proljevi neukusa od tema, razni gimmicks kao "shake to exit all apps", appovi tipa iPhone Bong i hrpa ostalih neplacenih aplikacija.

Tako da, neka hvala JBu.
Slažem se da je kod većine tako,samo eto npr ja radim JB radi drugih stvari a ne radi installousa i ne pada mi na pamet imati iP bez JB.Ne kažem da nisam bio kao većina ali eto kad kreneš jednom kupovati aplikacije to ti nakon nekog vremena postane normalno.
Salko01 je offline  
Staro 23.12.2012., 22:16   #2681
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429