Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > A1
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.02.2012., 16:21   #2401
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,341
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
ha dobro vidjet ćeš kaj će ti frajer reć ... al brijem da nije do toga, aj baš javi
I mene zanima, budem javio.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 10:48   #2402
Kreso st
Premium
Moj komp
 
Kreso st's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Split/Zagreb
Postovi: 146
Kad stupa na snagu ono novo HAKOMovo pravilo da moraju u bilo kojem trenutku isporučivat barem pola deklarirane brzine??

Nešto me zajebavaju iz SZK da speedtest.net nije relevantan i da je praćenjem zaključeno da su odstupanja minimalna i to uglavnom u večernjim satima... (na moju žalbu da ponekad random, doduše najćešće navečer nemogu imat uporabljiv internet >1 mbps i google, youtube i normalne stranice otvara 3 min) i daju mi link na B.net link za mjerenje http://speedtest.bnet.hr koji je isto na speedtest.net serveru. Koja je razlika?
Kreso st je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 11:14   #2403
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Kreso st Pregled postova
Kad stupa na snagu ono novo HAKOMovo pravilo da moraju u bilo kojem trenutku isporučivat barem pola deklarirane brzine??
nažalost neznam ali i mene zanima pa ako netko zna......
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 11:44   #2404
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor Kreso st Pregled postova
Kad stupa na snagu ono novo HAKOMovo pravilo da moraju u bilo kojem trenutku isporučivat barem pola deklarirane brzine??

Nešto me zajebavaju iz SZK da speedtest.net nije relevantan i da je praćenjem zaključeno da su odstupanja minimalna i to uglavnom u večernjim satima... (na moju žalbu da ponekad random, doduše najćešće navečer nemogu imat uporabljiv internet >1 mbps i google, youtube i normalne stranice otvara 3 min) i daju mi link na B.net link za mjerenje http://speedtest.bnet.hr koji je isto na speedtest.net serveru. Koja je razlika?
Daju ti mjerenje koje nije relavantno jer nije pravo mjerenje pristupa Internetu nego prema njihovom serveru unutar mreze. Ciganska posla.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 11.02.2012. u 14:35.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 12:01   #2405
mef
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zg
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Kreso st Pregled postova
Kad stupa na snagu ono novo HAKOMovo pravilo da moraju u bilo kojem trenutku isporučivat barem pola deklarirane brzine??

Nešto me zajebavaju iz SZK da speedtest.net nije relevantan i da je praćenjem zaključeno da su odstupanja minimalna i to uglavnom u večernjim satima... (na moju žalbu da ponekad random, doduše najćešće navečer nemogu imat uporabljiv internet >1 mbps i google, youtube i normalne stranice otvara 3 min) i daju mi link na B.net link za mjerenje http://speedtest.bnet.hr koji je isto na speedtest.net serveru. Koja je razlika?
imaju 6 mjeseci prilagodbe , trebalo bi vrijediti od 1. 7.

ispravak: 4 mjeseca prilagodbe , znaci cca 20. 4. - 1. 5.
__________________



Zadnje izmijenjeno od: mef. 18.02.2012. u 16:04.
mef je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 14:15   #2406
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,411
Thermaltake, to pucanje veze sam i ja imao pa je nestalo samo od sebe. Netko je rekao da su digli novi software na modeme, ne znam. Dok nije bilo riješeno, pomogao je ipconfig /renew ili resetiranje DHCP servisa (oboje možeš izvesti preko batcha pa samo napraviš dvoklik na ikonu i internet opet radi).

Nedavno si me pitao za blokiranje surfanja dok nešto skidaš maksimalnom brzinom. Sad se i meni to pojavilo. Ne znam točno kada i kako, ali skužio sam prilikom skidanja novih AMD drivera da net ne radi dok download ne bude gotov.

Sad mi je mreža ovako napravljena:

cable modem > Linksys u router modu > ostali uređaji

Vratit ću kako je prije bilo pa opet testirati:

cable modem > server > Linksys u access point modu > ostali uređaji (PC, notebook, mobitel,...)
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 14:25   #2407
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,341
Ma ja nikad prije nisam imao problema s tim limited connectionom i hoću da tako i bude kao do prije 2 tjedna od kad mi se to počelo dešavat, ne da mi se čekat da se samo od sebe riješi nego hoću da oni to riješe jer nije do mene nego do njih. Znam za renew i resetiranje dhcp-a samo mi se ne da u danu radit po 5-6 puta ovisi kako kad nekad i 2-3 napravim inital scan u routeru i sve je ok onda. Ovo sa brzinom ću im također reć dolaze mi u ponedjeljak napravit "servis". Očito amd ima brze servere pa povlači full brzinu, meni se to dešava često, a najviše me živcira kad skidam po recimo 2Gb fajl pa nemoš surfat po sat vremena dok se ne skine taj fajl niti na msn ni skype. Aha to ti imaš kombinaciju iz njihovog modema + linksys router, a kod mene je samo ovaj njihov smećasti thomson twg850-4.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 18:19   #2408
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Neću jer vi trolate gluposti zbog toga što se ne znate snać. Bnet vam ne valja zato kaj ne znate pristupit ruteru? Svašta. Ne branim niti jednog operatera al ista stvar bi bila da si npr. na T-Comu. Da ti znaš malo više o mrežnim postavkama ne bi trebao slušat balavca s druge strane.
imaš www.google.com, ako ti defaultna šifra ne prolazi resetiraj na tvorničke postavke, nije istina da ti neće dat šifru, frend je zvao za thompsona njemu su dali, sve ovisi koga dobiš i kako se postaviš, ali za to ti ne treba SZK nego imaš www.google.com
i btw.
probaj sa 192.168.0.1
prazno
prazno
To sve radi dok modem ne povuce njihove postavke, nakon toga se password promjeni i ne mogu vise mjenjat postavke. Kao sto pretpostavljas, izmedju modema koji nije prikljucen na mrezu i kojem mogu mijenjat postavke i modema koji je prikljucen na mrezu ali ne mogu mijenjat postavke cu izabrati ovo drugo.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 19:28   #2409
philips0
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: split
Postovi: 2
Je li tko uspio riješit pitanje predivnog uploada bneta od 0,05mbs!!
Korisnik sam tek 3 mjeseca i ima jedno 15 dana da mi je brzina strašno pala. Download se nekako i da pretrpit (pada do 2mbs, inace bi trebalo biti 16) ali kada upload padne na 0,05 e onda je internet neiskoristiv. Ne dao bog da uhvatim slobodnog vremena navecer za igranje jer nema sanse sa ovakvom vezom.
O pingu da ne govorim, od 30ms pa do 90ms i nikako bolje.
philips0 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 20:11   #2410
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Imate li slike na FTV-u?
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 21:16   #2411
philips0
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: split
Postovi: 2
ftv?
philips0 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 21:19   #2412
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,411
Federalna TV, jedna od bosanskih televizija.

Kod mene ima slike.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 21:24   #2413
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Izgleda da ugase sliku dok traje lud zbunjen normalan
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 23:31   #2414
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Izgleda da ugase sliku dok traje lud zbunjen normalan
to su ona zatamljenja ko za formulu, jel su ti popravili net?
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 00:13   #2415
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
to su ona zatamljenja ko za formulu, jel su ti popravili net?
Sad je mozda malo bolje al nađe se video na kojem mi vrisne konekcija.
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 10:45   #2416
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,341
Evo da javim kao šta sam reko da hoću bio mi je tehničar, promjenio mi je frekvenciju u ruteru pa je nazvao nekog tipa tamo (predpostavljam u centrali koji radi) pa je reko da ima puno šumova čak i sad da ih ima i reko da je ovaj iz centrale poslao mejl ovim dečkima šta idu po kutijama i sređuju te šumove (rasterečuju čvorišta) pa bi mi ovaj tjedan to trebalo bit riješeno. Kaže da se zna to desit kao zbog velike hladnoće da su to ti neki kablovi R nešto zaboravio sam točan broj, mislim čak da sam i ja jednom radio sa tim kablovima, uglavnom ti kablovi imaju čelične kapice gore koje se sa ključem zategnu pa reagiraju na toplo hladno, a da su prije stavljali neke druge da su ti bili odlični i nisu imali tih problema sa toplo-hladno, ja pitam pa zašto sad ne stavite te onda ako su bolji, kaže tip pa puno su skuplji od ovih kao da se štedi kažem ja šta b.net nema para ? Tip meni, a gle prije su ti oni štedili na tom sad više baš i ne. Također me pito imaš kakvih problema sa pingom pa sam spomenuo da je jedno vrijeme bio velik prema youtubu i google-u, kaže da je to bilo do njih da su neš skucali tamo pa su jedva riješili kaže "joooooj bilo je zezancije s tim" da ako si mjerio recimo u cmd-u da je ping bio ogorman 150 , a da je u biti bio dobar samo da je u cmd-u krivo pokazivalo što vjerujem jer sam ja probao mjerit i na sajtu za testiranje pinga i bio je prema google-u i youtubu-u oko 34-35 šta je normalno. Kaže da su ovi thomsoni twg850-4 od boljih šta imaju, osim šta imaju neki mali problem sa slabim wlanom ( al sam ja to sebi riješio tako da sam prišerafio 32cm antenu 12dbi ) i što se tiče onog šta mi povlači full brzinu pa nemogu surfat i msn,skype i takvi programi se za to vrijeme diskonektaju kaže da bi trebalo limitirat sa nečim, meni se to realno ne da netlimiter instalirat i zezat s tim, što manje tih programa to mi je bolje. Eto nadam da će ovo možda nekom u nečemu pomoć i da više neće bit problema.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 13.02.2012. u 13:13.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 15:12   #2417
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Sad je mozda malo bolje al nađe se video na kojem mi vrisne konekcija.
jel su ti mjenjali ruter?
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 15:25   #2418
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
jel su ti mjenjali ruter?
Nisu, al kontam si ja dat 60kn da mi zamjene ruter za modem, jer ovaj moj tcw 750 izgleda nepodrzava docsis 3.0
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 15:27   #2419
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,341
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Nisu, al kontam si ja dat 60kn da mi zamjene ruter za modem, jer ovaj moj tcw 750 izgleda nepodrzava docsis 3.0
Ne podržava ni moj TWG850-4, ne daju još routere koji podržavaju docsis 3.0 to tek kad puste docsis 3.0 će ih počet mjenjat tako su mi bar rekli.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 15:45   #2420
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ne podržava ni moj TWG850-4, ne daju još routere koji podržavaju docsis 3.0 to tek kad puste docsis 3.0 će ih počet mjenjat tako su mi bar rekli.
Pise na njihovoj stranici ...
Tehničke pojedinosti - implementirana EuroDocsis 3.0 tehnologija osigurava kontinuitet pružanja najnaprednijih video, podatkovnih i glasovnih usluga te B.net definira sinonim najbržeg interneta u Hrvatskoj
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 15:47   #2421
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,341
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Pise na njihovoj stranici ...
Tehničke pojedinosti - implementirana EuroDocsis 3.0 tehnologija osigurava kontinuitet pružanja najnaprednijih video, podatkovnih i glasovnih usluga te B.net definira sinonim najbržeg interneta u Hrvatskoj
Ne znam zašto piše tako, najbolje ih je nazvat pa pitat.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 21:36   #2422
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Pošalji im mail, pa postaj odgovor ovdje - da se svi malo smijemo njihovom izmotavanju
the.elles.d je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 23:54   #2423
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Nisu, al kontam si ja dat 60kn da mi zamjene ruter za modem, jer ovaj moj tcw 750 izgleda nepodrzava docsis 3.0
kaj će ti kad nemaju još te brzine. Moj je isto 2,0
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2012., 13:16   #2424
ama82
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Split
Postovi: 4
Raskinuo sam ugovor s bnetom zbog istih problema kao što su tvoji.
Mjesecima su ignorirali moje prigovore o kvaliteti veze. Samo su mi javljali da su sve provjerili i da je sve ok.
Sad ih tužim HAKOM-u jer mi je njihovo povjerenstvo odbilo žalbu i žele mi naplatiti preostale mjesece+naknadu za raskid+modem, to je ukupno preko tisuću kuna.

Znam da jako puno korisnika ima isti problem. Nekoliko ih je već zajedno samnom u tužbi protiv Bnet-a.

Ako hoćeš, pridruži se tužbi, imamo šanse dobiti sav novac od Bnet-a natrag.
Ako ne želiš sudjelovati u tužbi, molim te barem nam daj svoje podatke jer imamo i par korisnika koji neće raskidati ugovor, ali žele da im se veza popravi.

Možeš dati i samo interni Bnet broj, Šifru priključka(stoji na računu, HAKOM-u je to dovoljno)

Tvoj broj ili ime i adresu ćemo navesti u žalbi kao korisnika koji također želi raskid ugovora i povrat novaca ili kao korisnika koji zahtjeva popravljanje smetnji u vezi, tvoja odluka.

Molim te obavijesti me na email, amircandic@gmail.com

Nadam se suradnji.
Hvala i pozdrav,
Amir Čandić, Split.
ama82 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2012., 13:18   #2425
ama82
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Split
Postovi: 4
Raskinuo sam ugovor s bnetom zbog nerješenih problema.
Mjesecima su ignorirali moje prigovore o kvaliteti veze. Samo su mi javljali da su sve provjerili i da je sve ok.
Sad ih tužim HAKOM-u jer mi je njihovo povjerenstvo odbilo žalbu i žele mi naplatiti preostale mjesece+naknadu za raskid+modem, to je ukupno preko tisuću kuna.

Znam da jako puno korisnika ima isti problem. Nekoliko ih je već zajedno samnom u tužbi protiv Bnet-a.

Ako hoćeš, pridruži se tužbi.
Ako ne želiš sudjelovati u tužbi, molim te barem nam daj svoje podatke jer imamo i par korisnika koji neće raskidati ugovor, ali žele da im se veza popravi.

Možeš dati i samo interni Bnet broj, Šifru priključka(stoji na računu, HAKOM-u je to dovoljno)

Tvoj broj ili ime i adresu ćemo navesti u žalbi kao korisnika koji također želi raskid ugovora i povrat novaca ili kao korisnika koji zahtjeva popravljanje smetnji u vezi, tvoja odluka.

Molim te obavijesti me na email, amircandic@gmail.com

Nadam se suradnji.
Hvala i pozdrav,
Amir Čandić, Split.
ama82 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2012., 15:00   #2426
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Split

Obavijest administratora od 16.02.2012. 01:00 do 16.02.2012. 05:00
Područje: Split
Usluga: telefon, internet
Tijekom noći doći će do povremenih prekida usluga radi tehničkih zahvata na mreži. Zahvaljujemo na razumijevanju.

15.02.2012. 14:50
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2012., 18:06   #2427
SeOS
Premium
 
SeOS's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 50
Je li netko zna gdje piše o ograničenjima brzine nakon određene količine prometa?
Meni su već od sredine mjeseca ograničili brzinu od 18 do 24h na 2Mbit, kada bi moglo
prestati vrijediti to ograničenje?
SeOS je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2012., 18:24   #2428
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 566
Citiraj:
Autor SeOS Pregled postova
Je li netko zna gdje piše o ograničenjima brzine nakon određene količine prometa?
Meni su već od sredine mjeseca ograničili brzinu od 18 do 24h na 2Mbit, kada bi moglo
prestati vrijediti to ograničenje?

Lol pa ti downloadaj internet Zar je moguće da si skinia 200GB u pola mjeseca?!
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2012., 18:26   #2429
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
ako se ne varam, mora skinuti 320+ da bi mu smanjili...
nakon 200 i kusur šalju "opomenu"....
sa tom brzinom buš bio do kraja kalendarskog mjeseca i onda ti vrate staru....
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2012., 18:28   #2430
SeOS
Premium
 
SeOS's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 50
Citiraj:
Autor Firecracker Pregled postova
Lol pa ti downloadaj internet Zar je moguće da si skinia 200GB u pola mjeseca?!
Ni sam ne vjerujem da sam imao toliko prometa....
SeOS je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na