Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 12.09.2018., 09:10   #1
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Što da radim - proizvod ne žele dostavit

Poštovani
Molim vas za hitni odgovor, pročitao sam koliko sam znao pronaći podatke o pravima potrošača, ali nisam dobio nigdje odgovor na ovo pitanje.


Laptop sam poslao na reklamaciju jer je kupljeni (novi) odmah bio neispravan. Laptop je kroz 3 dana vracen poštom trgovcu koji je nakon 2 dana putem emaila rekao kako je to tvornička greška i kako je zahtjeva za istim novim modelom napravljen i da će sutra biti poslan.


Nakon nešto više od 48h od njihova emaila kontaktirao sam trgovinu koja je rekla da je proizvod poslan da pitam gdje je paket, ali mi na upit nisu dali broj pošiljke, a kod "dostave" ne mogu bez toga broja provjeriti gdje je paket. Prošlo je od tada 7 punih dana (7 dana, 5 radnih) i proizvoda još nema, a nemam ni broj i dostava i dalje tvrdi da ne može otkriti informaciju imaju li taj proizvod predan za mene ili ne. Pa koliko ja to moram čekati zakonski? Mislim što ako mi još 20 dana ne dostave, a plaćen je uredno i došao je laptop neispravan i nakon 48h su mi mailom i kasnije isti dan telefonom rekli kako zaista je neispravan i da sutradan šalju novi.


Mogu li ja to odbit primit i tražit novac nazad sada? Pa koji je rok dostave, treba mi sinu za školu i sad već 14 dana nemamo laptop jer je prije 14 dana bio dostavljen neispravan.
window09 je offline  
Staro 12.09.2018., 09:14   #2
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Žao mi je što vam ne mogu pomoći u ovom slučaju, jer nisam pravnik... iskreno znam da ja osobno ne bih tako mirno čekao nego bi im napravio i scenu usred dućana, dok imaju gomilu kupaca.
Osim ako naravno nije riječ o webshopu (što vjerojatno je).

Ali pišem sve ovo, jer bih vas molio ime dućana. Ovo je neoprostivo. Razumijemo mi da oni čekaju drugi uređaj od proizvođača, da oni sami nemaju lager, ali nedostatak komunikacije i laganje "sutra će biti poslan" je nedopustivo. Pogotovo jer ste im vi vjerojatno rekli "ako ne može sutra, molim vas da mi vratite novac da sinu mogu kupiti drugi laptop negdje drugdje", pa je njihov (njima) prirodan odgovor na to bio "sutra će biti poslan".

NE O PRO STI VO!
Elven je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.09.2018., 09:15   #3
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
EDIT: Krivo sam shvatio.

Oni su tebi već kao poslali laptop poštom? Uh, to je druga priča. Jebi im mater, prijeti se novinama itd.

Uglavnom, najbolje bi ti bilo da odeš direktno u dućan i napraviš scenu. Jer ovako neće ići. Muljaju te, žestoko. Nadam se da nije Hangar...
Mommistake je offline  
Staro 12.09.2018., 09:18   #4
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Samo malo
Radi se o jednoj od najvecih trgovina u HR
Placen je proizvod pouzecem, dostava je dosla, laptop ne radi, poslan je sutra odmah uz isti dan prijavu kako ga šaljemo jer ne radi. Dostavljen je odmah dan iza, oni su provjerili i napisali kako zaista je greška iz tvornice ili nešto i da šalju novi i sada 10 dana iza tog njihovog javljanja ne šalju proizvod nazad ? Ne žele mi dat broj za pračenje i dostava tvrdi da bez toga broja ne mogu zaista saznati ništa i da nije do njih nego do trgovca da mi kaže broj i gdje je paket. Znači meni to izgleda kao da nisu oni ništa ni poslali ? Pa platili smo pouzecem za novi zapakiran neispravan laptop.
window09 je offline  
Staro 12.09.2018., 09:23   #5
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
EDIT: Krivo sam shvatio.

Oni su tebi već kao poslali laptop poštom? Uh, to je druga priča. Jebi im mater, prijeti se novinama itd.

Uglavnom, najbolje bi ti bilo da odeš direktno u dućan i napraviš scenu. Jer ovako neće ići. Muljaju te, žestoko. Nadam se da nije Hangar...



Tako je, poslali pouzecem prvi put pa nakon reklamacije rekli poslano je, ali mi ne 2mogu dat broj" i tako danima, a kao poslano je. Za nemamo mi pravo 14 dana nakon primanja prvi put tražit raskid ugovora i novac nazad, pogotovo ako su već priznali kako uređaj nije ispravan, a očito da drugi neće stic sutra kada je 14 dana otkako smo primili prvi uređaj neispravan? Imamo dokazan, sve fotkano, sve kopirano.
window09 je offline  
Staro 12.09.2018., 09:30   #6
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor window09 Pregled postova
Samo malo
Radi se o jednoj od najvecih trgovina u HR
Placen je proizvod pouzecem, dostava je dosla, laptop ne radi, poslan je sutra odmah uz isti dan prijavu kako ga šaljemo jer ne radi. Dostavljen je odmah dan iza, oni su provjerili i napisali kako zaista je greška iz tvornice ili nešto i da šalju novi i sada 10 dana iza tog njihovog javljanja ne šalju proizvod nazad ? Ne žele mi dat broj za pračenje i dostava tvrdi da bez toga broja ne mogu zaista saznati ništa i da nije do njih nego do trgovca da mi kaže broj i gdje je paket. Znači meni to izgleda kao da nisu oni ništa ni poslali ? Pa platili smo pouzecem za novi zapakiran neispravan laptop.
OK obavezno ime trgovine, ako nije samo webshop idem ja osobno tu u Zagrebu (pretpostavljam da imaju poslovnicu) u poslovnicu, možete mi poslati sve podatke o tome na PM, i idem se svađati s njima i ne idem dok mi ne kažu iskreno koj k se događa i vrate vam novce (laptop očito nećete vidjeti, jer ga čekaju sigurno).

Edit: ali ako to želite rješiti mirnijim putem, obavezno nazvati udrugu Potrošač ili HUZP i pitati ih na koje članke zakona da se pozovete kad ih sljedeći put kontaktirate i zatražite novac nazad uz prijetnju tužbom.
Naime vi ste taj laptop platili, dakle on je vaš. Vi imate pravo znati gdje se on nalazi i bullshit da vam ne mogu dati tracking number je samo to, bullshit.

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 12.09.2018. u 09:36.
Elven je offline  
Staro 12.09.2018., 09:47   #7
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor window09 Pregled postova
Tako je, poslali pouzecem prvi put pa nakon reklamacije rekli poslano je, ali mi ne 2mogu dat broj" i tako danima, a kao poslano je. Za nemamo mi pravo 14 dana nakon primanja prvi put tražit raskid ugovora i novac nazad, pogotovo ako su već priznali kako uređaj nije ispravan, a očito da drugi neće stic sutra kada je 14 dana otkako smo primili prvi uređaj neispravan? Imamo dokazan, sve fotkano, sve kopirano.
Muljaju te, na žalost.
Nisu ti ništa poslali. Moraš eskalirati to.
Mommistake je offline  
Staro 12.09.2018., 09:54   #8
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
No, daj napisi o kojoj trgovini se radi.
__________________

srale7 je offline  
Staro 12.09.2018., 10:05   #9
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Jebi im mater, prijeti se novinama itd.
Uglavnom, najbolje bi ti bilo da odeš direktno u dućan i napraviš scenu.
Čemu retardirani savjeti? Da pravi scene tamo pred nekim zaposlenicima koji možda ni ne znaju o čemu se radi niti su upućeni u njegov slučaj niti imaju veze s webshopom te trgovine.
De vrati se u pećinu.

Fino telefon u ruke, zoveš trgovinu, tražiš voditelja, objasniš situaciju i sve će se riješiti, očito je običan nesporazum u pitanju ili je paket preuzo Oversease koji trenutno ne zna gdje mu je pola paketa.
panasonic je offline  
Staro 12.09.2018., 10:14   #10
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
A jesi trol, čudo...

Retardiran savjet? Pa gdje ti živiš? Nesporazum da ga ljudi jebu i lažu preko telefona? Kakav mrtvi nesporazum?
Pročitaj što čovjek piše, pa razmisli prije nego nešto kažeš.
Mommistake je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.09.2018., 10:16   #11
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Retardiran savjet?
Da, najgluplji mogući savjet, bolje nemoj ništa ni pisati nego čovjeku savjetovat da radi scene po trgovini i da im j. mater.
panasonic je offline  
Staro 12.09.2018., 10:20   #12
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Najbolje da čovjek lijepo zove po deseti puta, i proba riješiti nesporazum, ne?
Živiš ti u RH ili si s Marsa pao?

Ne mora raditi on nikakve scene, ali otići tamo i "lijepo" pričati može, i vjeruj mi riješiti će prije problem nego s tvojim priglupim stavom.
Mommistake je offline  
Staro 12.09.2018., 10:22   #13
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Fino telefon u ruke, zoveš trgovinu, tražiš voditelja, objasniš situaciju i sve će se riješiti, očito je običan nesporazum u pitanju ili je paket preuzo Oversease koji trenutno ne zna gdje mu je pola paketa.
Molim te objasni nam na fini način onda zašto već 14 dana oni njemu "nemogu" dati tracking number pošiljke?

Moj mali mozak meni kaže da kada bi problem bio u Overseasu ili nekom drugom dostavljaču, da bi se dućan drage volje ogradio na način da da kupcu taj tracking number, kao što ga ja dobijem i od kineskim, američkih, engleskih, pa čak i hrvatskih dućana, čim naručim nešto, a ne da ga moram moljakati.

Sad se opet javlja taj moj glupi mali mozak i kaže da je ovdje najvjerojatnije došlo do "nesporazuma" u smislu da gospodin koji je kupio ovaj laptop nije razumio da će on morati kreditirati navedenu tvrtku svojim novcem, na način da kupi uređaj, kojeg je morao vratit, a zamjenski mu se nikada ne pošalje...

Možemo to sad zamotati kako hoćemo, ali činjenica je da njegov novac stoji na njihovom računu, a oni proizvod nisu nikada poslali. To ima svoje nazive u krivičnom pravu i sama činjenica da se to do sada nije rješilo na fini način, sa raznim voditeljima već, dovodi do saznanja da navedena tvrtka, njeni radnici, uključujući i voditelja to rade namjerno.

Jer ako ti misliš da voditelj nije upoznat sa ovim slučajem, molim te daj mi svoj email, javiti će ti se jedan jako bogati nigerijski princ.
Elven je offline  
Staro 12.09.2018., 10:24   #14
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Najbolje da čovjek lijepo zove po deseti puta, i proba riješiti nesporazum, ne?
Da, očito ne zna iskomunicirati s njima taj problem, ako problem uopće postoji sa trgovcem.
Kako rekoh, oni su možda predali dostavi pa ih dostavljač zavlači.

Citiraj:
Živiš ti u RH ili si s Marsa pao?
aha, ako smo u RH onda bi valjda trebali praviti scene po trgovinama jer su eto svi trgovci prevaranti?
Ako na to aludiraš onda svaka čast.
Citiraj:
Ne mora raditi on nikakve scene
Očito mora kad mu ti to savjetuješ da napravi.
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Molim te objasni nam na fini način onda zašto već 14 dana oni njemu "nemogu" dati tracking number pošiljke?
Nije prošlo 14 dana od slanja njemu nazad nego od prvotne kupnje, klasičan primjer kad se ne čita.
panasonic je offline  
Staro 12.09.2018., 10:29   #15
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Nije prošlo 14 dana od slanja njemu nazad nego od prvotne kupnje, klasičan primjer kad se ne čita.
Pardon 7 dana. Hvala ti što si se referirao sam na taj dio mog posta, ali bih volio da nam objasniš svoje viđenje stvari i na temelju čega ti vjeruješ da je taj laptop stvarno poslan ili da voditelj nema pojma o tome.

BTW Ovaj nigerijski princ misli da si ti savršena osoba za ono što mu treba.

edit:
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Da, očito ne zna iskomunicirati s njima taj problem, ako problem uopće postoji sa trgovcem.
Kako rekoh, oni su možda predali dostavi pa ih dostavljač zavlači.
"Ako postoji problem s trgovcem"? Ma da u pravu si, pa nije trgovac kriv što mu nije dao tracking number pošiljke. Sigurno je moja baka od 90 godina, evo sad ću je nazvat da je pitam "Draga bakice, možeš li mi molim te dati tracking number, jer gospodin panasonic na forumu kaže da sigurno nije trgovac kriv, pa kud bi on jadan znal tracking number, pa kakve on veze ima uopće s time... jel tako bakice? Ma tako je sinek, evo sad ću ti ga dati, tu sam ga negdje zapisala"

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 12.09.2018. u 10:35.
Elven je offline  
Staro 12.09.2018., 10:30   #16
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Zašto se skriva ime dućana ?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline  
Staro 12.09.2018., 10:35   #17
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Pardon 7 dana. Hvala ti što si se referirao sam na taj dio mog posta, ali bih volio da nam objasniš svoje viđenje stvari i na temelju čega ti vjeruješ da je taj laptop stvarno poslan ili da voditelj nema pojma o tome.
Točnije - 5 radnih dana, a to nije puno.
Na temelju zdravog razuma pošto kaže da se radi o jednoj većoj trgovini, a to što ti širiš teorije zavjere o nekakvom kreditiranju tog trgovca i da su njegovi zaposlenici zajedno s upravom umješani u spletke s parama - to je tvoja bujna mašta.
Malo manje David Icke literature.

Citiraj:
BTW Ovaj nigerijski princ misli da si ti savršena osoba za ono što mu treba.
Genijalan humor, vrh si.
panasonic je offline  
Staro 12.09.2018., 10:38   #18
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Da gdje je ime dućana. Nemoj da se i drugi za**bu ! Ili si običan troll ?
__________________
Hrconja je offline  
Staro 12.09.2018., 10:38   #19
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Od kada sam počeo puniti svoju ignore listu, moj život je bolji
Svakakvih trolova ima ovdje zadnje vrijeme.

On Topic:
Daj ime trgovine.
Idi tamo, razgovaraj kao netko tko je u pravu (jer po tvojoj priči, ti jesi), kaži da ne želiš ići van bez love ili laptopa. Jednostavno. Platio si nešto, što nisi dobio, drugo lažu te cijelo vrijeme i treće, to što si platio nemaš.
Mommistake je offline  
Staro 12.09.2018., 10:40   #20
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Zašto se skriva ime dućana ?
Zato što je cijeli slučaj mutan.
Kaže trgovac mu ne da tracking broj, pa de reci zašto ti ne da, koje je objašnjenje trgovca kad ga tražiš tracking??

Tip je totalno nejasno sve objasnio i pitanje je šta je tu uopće istina.
Ali bez naziva trgovine nema se šta pričati.
panasonic je offline  
Staro 12.09.2018., 10:40   #21
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
eh, i ti si se ovdje nasao trazit savjet a nedaješ sve podatke


koja trgovina, odmah ekipa zna sa kime se trguje i salje ta ista trgovina
ako je E-kupi .. onda ima još pod firma jelte ?


lijepo ih opet nazoveš i pitaš gdje je zapelo


imam i ja sa hgspot veselje i napajanjem

21.7 predano na reklamaciju .. pa došlo nešto natrag u drugoj kutiji kao NOVO ali manje vrijednosti i bez nekih kablova, nisam preuzeo i čekamo dalje pa ne radim paniku od toga
dadoremix je offline  
Staro 12.09.2018., 10:45   #22
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja sam otišao u Links prošle godine po grafu, riješili mirnim putem u poslovnici u roku 10 minuta. Prije toga se natezali 2 tjedna telefonom, mailovima itd.

Isto tako, Links prije 5 mjeseci, tražio sam isključivo Logitech tipkovnicu s hrvatskim layoutom, dobio potvrdu i od Linksa u ZG-u i od Linksa u VŽ, da oni prodaju sve s HR layoutom, kada sam naručio tipkovnicu stigla US layout.

Tipkovnica od 1300kn.

Natezali se telefonima, poludio, otišao tamo s tipkovnicom, vratio se za 5 min s novom.
Mommistake je offline  
Staro 12.09.2018., 10:48   #23
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Točnije - 5 radnih dana, a to nije puno.
Na temelju zdravog razuma pošto kaže da se radi o jednoj većoj trgovini, a to što ti širiš teorije zavjere o nekakvom kreditiranju tog trgovca i da su njegovi zaposlenici zajedno s upravom umješani u spletke s parama - to je tvoja bujna mašta.
Malo manje David Icke literature.

Genijalan humor, vrh si.
Molim te daj mi svoju adresu i ime, znam ljudi koji samo čekaju takve kao ti, da kad im se uzmu njihovi teško zarađeni novci će u svojoj glavi smisliti 100 isprika zašto nije istina da ih se zavlači.

I nisi baš pametan, to sam znao prije, ali sad znam sigurno. I trol si pa ti je ovo moja zadnja poruka.

Imam i argumente. Buniš se kao da ja ne čitam, ti nisi moj prvi post ni pročitao (znači trol si) ili si ga pročitao, ali nisi s razumjevanjem (nisi pametan).

Ja od početka tvrdim da njemu laptop nije nikada ni poslan, jer ga nisu imali na lageru, a čovjek im je vjerojatno rekao "meni to treba, pa ako mi ne možete sutra poslati, molim vas vratite mi novce".. a kako oni nisu htjeli vratiti novce, odlučili su ga zavlačiti (ergo "teorija zavjere" o kreditiranju).

Stvarno zaplet dostojan jednog holivudskog filma, ali ne prije nego što se napiše grandiozna priča u stilu Davida Ickea ili Davida Browna. Tu čast ću prepustiti tebi jer očito ti o tome znaš puno više od mene.

Aj bok i čuvaj most i dalje.
Elven je offline  
Staro 12.09.2018., 10:55   #24
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
21.7 predano na reklamaciju .. pa došlo nešto natrag u drugoj kutiji kao NOVO ali manje vrijednosti i bez nekih kablova, nisam preuzeo i čekamo dalje pa ne radim paniku od toga
Čovjek ne može čekati do 2021, jer mu to nije napajanje koje slaže za tercijarni ili nebitan komp.
To mu laptop djetetu za školu. Škola je počela.

E sad, možemo svi tvrditi da bi u takvom slučaju kada nam je nešto hitno rađe otišli u trgovinu i na licu mjesta isprobali laptop, pa ga odbili kupiti ako nije ispravan i bla bla bla.. naravno da možemo svi biti generali poslije bitke.
Elven je offline  
Staro 12.09.2018., 10:56   #25
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Da, očito ne zna iskomunicirati s njima taj problem, ako problem uopće postoji sa trgovcem.
Kako rekoh, oni su možda predali dostavi pa ih dostavljač zavlači.

aha, ako smo u RH onda bi valjda trebali praviti scene po trgovinama jer su eto svi trgovci prevaranti?
Ako na to aludiraš onda svaka čast.
Očito mora kad mu ti to savjetuješ da napravi.

Nije prošlo 14 dana od slanja njemu nazad nego od prvotne kupnje, klasičan primjer kad se ne čita.



Evo GLS me zvao, ma kažu da nema ništa za mene. Jednostavno nije trgovina predala njima paket i zato ni nemaju broj da mi prosljede. Znači trgovina laže. Ne znam kako do direktora tamo jer očito ovi iz trgovine ne žele poslat ili zavlače.

Zadnje izmijenjeno od: window09. 13.09.2018. u 09:15. Razlog: Krivo sam napisao
window09 je offline  
Staro 12.09.2018., 10:56   #26
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
i dalje čekamo ime trgovine
__________________

srale7 je offline  
Staro 12.09.2018., 10:58   #27
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
eh, i ti si se ovdje nasao trazit savjet a nedaješ sve podatke


koja trgovina, odmah ekipa zna sa kime se trguje i salje ta ista trgovina
ako je E-kupi .. onda ima još pod firma jelte ?


lijepo ih opet nazoveš i pitaš gdje je zapelo


imam i ja sa hgspot veselje i napajanjem

21.7 predano na reklamaciju .. pa došlo nešto natrag u drugoj kutiji kao NOVO ali manje vrijednosti i bez nekih kablova, nisam preuzeo i čekamo dalje pa ne radim paniku od toga

Nakon 150 poziva dobijem ih na telefon jučer, kažu ma gospodine poslano je, a ja kažem ,a broj, a broj paketa, a oni, evo poslat ćemo na mail uskoro, a ja kažem tako ste rekli i neki dan, a oni opet, evo odmah ćemo poslat kad nam prosljede iz trgovine i onda eto prođe dan i opet nema broja i opet se ne žele javit na 150 poziva. Mogu tako godinama.
window09 je offline  
Staro 12.09.2018., 10:58   #28
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Pa vidiš da je troll. Odradit će 50 postova prije nego kaže da ne može reći ime trgovine, i još 50 da objasni zašto se to kosi s njegovim svjetonazorom.
 
Staro 12.09.2018., 11:05   #29
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
ja bi ovo zalockao dok ne čujemo gdje se to dešava, ovo je čisto sranje i trolanje dok se to ne napiše
__________________
mamutarka je online  
Staro 12.09.2018., 11:16   #30
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ja bi ovo zalockao dok ne čujemo gdje se to dešava, ovo je čisto sranje i trolanje dok se to ne napiše
Slažem se i ja s tobom, ne znam jel ovo neki socijalni experiment, trollanje or whatever. Da stvarno hoće riješiti problem, dao bi ime trgovine, pa makar u nadi da netko od nas ima tamo nekog poznatog tko mu može malo pogurati njegov slučaj.

Prvo sam mislio da čovjek više ne piše jer je stvarno otišao u tu trgovinu, ali vidm da je sad počeo i dalje odgovarati bez imena trgovine, tako da sam i ja out iz ove rasprave jer nešto ne štima.
Elven je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na