Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2018., 12:07   #481
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Probao sinoć malo igrat.
Koliko god se trudio volit ga, nažalost ovo više nije BF. Pravi BF je mrtav odavno.
Igrajući ovo, jednostavno više nemam taj feeling da igram BF.

Ovo je običan CODovski clusterfuck sa nemaštovitim mapama i dobrom grafikom i ništa više.

Možda situacija bude bolja s nekim drugim mapama, ali ove dvije su katastrofa.
Da se ne ponavljam, točno šta je Mack rekao u svom videu tako i ja mislim.

Budu li otvorene mape malo govance poput ove snježne, BF franšizu proglašavam mrtvom i to je to.

Btw. koji je k. sa reloadom tenkova? Moraš ić na neki reload point da bi se reloadao. Kakvo smeće majko moja.
Ubijaju ono najbitnije u BFu, ratnu mašineriju.

Ljut i razočaran, mislim da bi mogao ić refund preorder keya uskoro.
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Probao sam sinoć sat vremena. Nažalost, dobio sam ono što sam i očekivao, novi "skinovi" na postojećem BF1 uz neke stvari koje rade puno lošije.
Uz to, ova beta je grozno bugovita, nikada nisam igrao tako lošu betu...
Također!

Killcam je šit.
Raspoznavanje mojih timskih igrača od protivničkih je šit.
Respawn screen je šit.
Gotovo nitko ne reviva niti baca municiju.

Što se ammo limita tiče, ako se već ide na neku "realnost" i ako stvarno moj vojnik ne može nositi više od 1kg municije na sebi onda bi i protivnik trebao realno padati od 1-2-3 metka. Dešava se da u nekog ispucam 10-ak metaka (u tijelo naravno) i on i dalje trčkara.

Igra se pretvara u kamper paradise.

U ovakvom stanju nema šanse da ju kupim.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 12:12   #482
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Zato kazem da ne trebamo cekati BFBC3 ili BFBC2 remaster jer ce ukenjat svu zabavu koju smo imali.
Sto se mene osobno tice, BFBC2 neka ostane kakav je, neka dorade hitreg i dodaju strafe, ja happy.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 12:32   #483
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
https://support.cdkeys.com/hc/en-gb/...r-my-purchase-

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Ako sam dobro shvatio, ako si aktivirao key i igrao, da nema refunda?

However please note that games which have been played or keys which have been redeemed are ineligible for a refund.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 12:36   #484
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Zato kazem da ne trebamo cekati BFBC3 ili BFBC2 remaster jer ce ukenjat svu zabavu koju smo imali.
Sto se mene osobno tice, BFBC2 neka ostane kakav je, neka dorade hitreg i dodaju strafe, ja happy.
U kojem paralelnom svijetu ti živiš?
Ko će to doradit i zašto ?


Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ako sam dobro shvatio, ako si aktivirao key i igrao, da nema refunda?

However please note that games which have been played or keys which have been redeemed are ineligible for a refund.

Sent from Usreo Mobara
Točno, šta je i logično.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 13:07   #485
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Probao i ja jučer na cca sat vremena.

Prvo dobre stvari.
Grafika je naravno na mjestu, iako mi je BF1 ima bolju. Ovdje je previše ne znam ni sam kakvih blurova, lens flareova, ovog pa onog i narušava preglednost. Optimizacija fakat već sada jako dobra i vjerujem da će na releasu biti još bolje. Ultra - High imao u 90% slučajevva stablinih 60 fps-a. Dok BF1 imak malo zakvoca na istim postavkama.

Zvuk je također za sada dobar. Ne mogu još presuditi jel baš jeben ili ne, jer nisam puno igrao, a ipak mu je malo teže suditi nego grafici. Bilo je situacija gdje nisam čuo protivnika od svih silnih izvora buke oko mene, ali osim gašenja glazbe nisam ništa drugo mijenjao pa pretpostavljam da se to može izbalansirati.

Onih par oružja što sam isprobao mi se svidjelo. Pucanje i osjećaj kad nekog pogodiš je stvarno dobar. Full mi se sviđa što sniper ne zoomira full ekran, nego ima sa strane periferni vid.

Na žalost tenkove i ostala vozna sredstva nisam imao prilike isprobati pa o njima ne mogu suditi.


E sad ono što mi se nije svidjelo.
Imerzivnost. Iako sve stvarno lijepo izgleda i mape su detaljne i sve to, nemam osjećaj da igram WW2 igru. Sve mi je nekako presterilno, presavršeno po pitanju izgleda, izglancanosti, itd. Ako to ima smisla kako sam opisao
Ove dvije mape me nisu baš impresionirale pa se toplo nadam da će ostale biti daleko bolje. Nisam siguran koliko mi se ovo s ammo limitom ima smisla. Kužim da žele potaknuti team play, ali retardirano je da moj vojnik nema više od jednog dodatnog ammo clipa za glavno oružje, dok s druge strane ima njih 10 za pištolj -.-
Ubiješ 6 ljudi i više namš metaka lol

I ono što me jako naljutilo su ponovo meniji za sve, od glavnog menija pa do ingame menija do promjene loadouta, svega. Čista katastrofa. I s obzirom da sam i sam UX/UI dizajner, ne mogu vam opisati koliko me sve bude u samu srž onog čime se bavim za život. Pa da oni ne mogu zaposliti nekog poštenog UX dizajnera koji bi samo, ali samo radio na ingame interfaceima je za ne povjerovat.


Uglavnom, premalo sam igraO da dam neku konačan sud o igri, al za sada je samo ok. Previše clusterfucka ima. Sjećam se mapa iza BF2. Pa ono je imalo dušu, znao sam gdje, kako i što. Ovdje mi sve tako neibtno. Nije to samo problem u BF igrama, nego i općenito. Mape se rade da se prodaju kao DLC i da Michael Bay može režisirati film na njima, a ne da budu dobre, da imaju ono nešto da možeš i 10 godina nakon izlaska igre reći "E ta mapa je bila prejebena", da im se ime pamti dokle god te sjećanje služi.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 07.09.2018. u 14:47.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 13:42   #486
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
probao sam i ja ali kratko i u windowed modu.

jer ne mogu staviti full screen. stalno mi se blesira tj. titra i ništa se ne događa.

jel ima ko takav problem?
Zeryx je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 13:48   #487
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ja sam zakljucio dvije stvari : da je IMERZIVNO pcekspert rijec 2018 godine i da ce ljudi nac srat po svemu samo nek se sere dok u isto vrijeme isti ti igraju PUBG ili/i fortnite
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 13:58   #488
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
jednostavno se treba prilagodit novim igrama, ili ne i pozdravit se s gejmanjem

ko filmovi, ili prihvati da su smeće sada, smanji si IQ dok gledaš i uživaj, il nemoj gledat (većina)
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 14:25   #489
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Jebiga, onaj ko igra BF od početka se već zasitio igrice... Malo što ga može više oduševit u ovom serijalu kad je skoro već sve vidio i sad je red na mlađe igraće, njihove želje se gledaju a nas sa jajima do koljena - ko jebe. Tako to ide i tako to treba bit.
A što se tiće igrice, bf1 sam samo probao betu a 5-cu neću ni probat. Ne zato jer sam vidio, pročitao da je igrica sranje nego zato jer me je prošlo tj pustilo. U biti osim grafike nema ništa novoga... Opet ubijaš druge ljude, nadmudruješ se sa tenkovima i avionima i trčiš prema zastavicama.
Nauživao sam se na bugom serveru sa bc2 i bf3 i bf4 - tako da... Meni je dosta je bilo a vi mlađi - uživajte.
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 14:33   #490
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Probao sinoć malo igrat.
Nažalost, moram se složiti s Mackom:


Kako ovo loše izgleda Frajer ide lagano kroz vagon vlaka, protivnici samo izlaze pred nišan, na prvu me podsjetilo na DOOM singleplayer.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 15:22   #491
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
, da imaju ono nešto da možeš i 10 godina nakon izlaska igre reći "E ta mapa je bila prejebena", da im se ime pamti dokle god te sjećanje služi.
Točno to!
Nema više onih nekih memorabilnih stvari po kojima bi pamtio igru.

Da mi netko kaže "Valparaiso rush, 4. baza", znao bih mu odma reć šta ga čeka i kako se ta baza napada. Assault sa smokeom radi zavjesu, lijevo krilo uskače iza drvene kuće, desno krilo iza tornja, dok sredinu roštiljaju granate i poželjno još smokeova tako da snajperisti koji campaju gore ništa ne vide.

Šta ćeš ovde zapamtit? "E, uđeš u onaj vlak i onda pucaš dok te ne ubiju i dok ne osvojiš B, samo čuvaj se jer neprijatelji ti mogu doć sa svih strana" 😂

Bitno da oni samo naseru šta više detalja i efekata, a srž nula bodova.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 15:30   #492
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ja sam zakljucio dvije stvari : da je IMERZIVNO pcekspert rijec 2018 godine i da ce ljudi nac srat po svemu samo nek se sere dok u isto vrijeme isti ti igraju PUBG ili/i fortnite
Treba srat po lošim stvarima...da nitko ne sere po ničemu BF4 bi još uvijek radio na 10Hz tickrate "jer to tak treba bit i kome ne paše ne zna igrat"

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
jednostavno se treba prilagodit novim igrama, ili ne i pozdravit se s gejmanjem

ko filmovi, ili prihvati da su smeće sada, smanji si IQ dok gledaš i uživaj, il nemoj gledat (većina)
Apsolutno se ne slažem...novo ne znači i bolje.

BTW da nitko ne gleda te šit filmove ne bi ni postojali.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 15:38   #493
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
tko je rekao da je novo bolje?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 15:45   #494
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Bas.. I meni je BC2 100 puta od ovog bolji ali mi nije ovo toliko lose koliko vi pricate. Kad smo halali bc2 imali smo svi 10g manje i bili u "top formi", danas kad smo matori konji rdjavom kurcu i dlaka smeta pa nam je imerzivno. A to sto Bc2 nije imao strafe, to nikom nije smetalo, sto je hitreg bio nepostojeci a hitbox 2 m iza lika ?! Neki dan upalio BC2 izgubio se bez strafea. A ako cemo bas cjepidlacit, bf4 je smece za ovo, valjda najlosiji serijal Bfa ikada. Taman kad su ga opravili nitko ga vise nije igrao, svi se vratili na bf3.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 16:16   #495
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Pa ne znam za ostale, ali ja svojim komentarom nisam implicirao da je igra smeće. Igra ima dobrih i loših strana. Osjećaj napucavanja je super i mislim da mi je najbolji do sada. Optimizacija je već sada jako dobra. Zvuk je i dalje jako dobar, itd., samo eto na drugim mjestima kaska.

Naigrao sam se BF2, BF Vietnam (onaj pravi nastavak, a ne ekspanziju) BC2, BF4, BF1... I svako od njih je imao loših i dobrih strana (osim Hardlinea, on je baš smeće). Meni BC2 nije tak dobar kako ga svi uzdižu, tj. ne iz razloga zbog kojih je drugima. BF je imao užasan, ali baš užasan hit reg sve do BF1 i dijelom fixane četvorke. BF2 mi je imao najbolje mape od svih nastavaka koje sam igrao (BF 1942 sam full malo tako da ne mogu taj spominjati). BC2 svi toliko hvale mape i pucanje, a tu su počeli s malim mapama, tj. zgusnutim mapama koje su stvarale choke pointove (bilo je dobrih naravno, daleko od toga) i hit reg je i dalje bio očajan.

Za mene dobar hit reg i kretanje više znači nego na koliko se komadića neki zid razlomi kada tenk kroz njega prođe. I ovaj novi BF to super odrađuje, samo šetata da nisu mape baš Battlefieldske, da nije na bolji način postignut balans između bezglavog napucavanja i igranja u squadu/timu, osim da se limitiraju resursi. Isto tako igra ne odiše tim WW2 feelingom, iako se time hvale na sve strane. Jednostanvo je, ako mi se igra WW2 pucačina, želim da igra i atmosferom to postigne, a ne da samo izgleda generično sa oružjima iz tog doba.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 16:24   #496
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
I ono što me jako naljutilo su ponovo meniji za sve, od glavnog menija pa do ingame menija do promjene loadouta, svega. Čista katastrofa. I s obzirom da sam i sam UX/UI dizajner, ne mogu vam opisati koliko me sve bude u samu srž onog čime se bavim za život. Pa da oni ne mogu zaposliti nekog poštenog UX dizajnera koji bi samo, ali samo radio na ingame interfaceima je za ne povjerovat.
curica iz ovog videa ti je kriva za to:





reddit AMA a njom
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 17:19   #497
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nije...



Jesu li ti meniji takvi zbog konzola?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 17:33   #498
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Pa i BFBC2 je imao najbolju destrukciju u svim BF naslovima...a kada uz to jos dodas godinu proizvodnje, ostanes sa WTF i sezdeset osam upitnika iznad glave.
Neo, ne zivim ni u kakvom paralelnom svijetu. Samo sam komentirao da AKO ikada kome padne na pamet novi Bad Company, ukenjat ce ga. Napisao sam da meni osobno sve moze ostati isto, samo treba bolji netcode i dodati strafe.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 20:27   #499
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Recite sta ocete al kad grune tenk u blizini imam osjecaj kao da sam tamo. Jako realno zvuci.

Mogao bi bit dosta dobar taj BF5


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 20:41   #500
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
zvuk mi se cini dobar, iako nisam sinoc na sluske igrao, ali recimo puska odzvanja kad si u prostoriji strava, mislim da to nisam u nijednoj igri do sada dozivio.

Bas znas da pucas u zatvorenom prostoru.



I voznja tenkovima kroz kuce je fora, napokon da tenk moze proc kroz kucu.



Ali onda ga zaustavi neki mali zeljezni stupic
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 22:52   #501
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Nije...



Jesu li ti meniji takvi zbog konzola?
Ajde super, preslatka je da bi ju se imalo krivit za bilo što.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 00:33   #502
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Na postojecih 8GB DDR3 sam dodao 2x2 GB rama, posudio od frenda za probu. Sad mi texture scaling na 100% ok radi, ostalo na low 1080p, mesh medium, FPS 40-60 (61 lock)

afterburner prikazuje potrošnju od cca 8.5GB

Ak je netko naknap sa konfom i ima <= 8GB ram-a nek proba posudit i dodat malo rama
RS_BuRnOuT je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 07:05   #503
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
ma meni ništa ne pomaže, i5 4670k na 4.5 neće da radi preko 80%
grwfa na 85 max
u menu ode na 100 i pukne me na 130,u igri imam užasne dropove i padove na 40 fps.
Imam 16gb tama 1060tku ali ne radi to kako spada.
Ne razumijem bottleneck a proc ne radi na 100 nikad.
predivno.

Inače, ovo nema veze sa bf, ovo je new age bf za neke nove klince.
Ne znam što mislit treba odigrat još malo. ali sve u svemu očekivano loše.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 08:27   #504
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158


Btw tenk je op na Rotterdam mapi upa dva puta k/d ide do 20/0.
Odlicno je sta sad mozes okretat "top" 360 stupnjeva sa time da se okrece dosta sporo pa nije toliko ni lako ,naciljas lika misem isprid sebe i cekas dobrih sekund,dvije dok se okrene top sa npr guzice tamo di ciljas.Takoder sad se moze i pucat dok si u zraku/skoku
-->
nu njega


Btw tenk je op na Rotterdam mapi upa dva puta k/d ide do 20/0.
Odlicno je sta sad mozes okretat "top" 360 stupnjeva sa time da se okrece dosta sporo pa nije toliko ni lako ,naciljas lika misem isprid sebe i cekas dobrih sekund,dvije dok se okrene top sa npr guzice tamo di ciljas.Takoder sad se moze i pucat dok si u zraku/skoku
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 09:23   #505
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Ne znam kako ti imas problema. Ljudi to igraju na vratima od mikrovalne.

1. Ugasi DX12
2. Nek ti auto postavi postavke a ti jos mozes dodatno iskljuciti blur itd.


Evo tu je decko pisao da igra sa Pentiumom i istom tom grafom i manje rama. I u chatu na Bfu isto vidio da ekipi to radi skoro pa na usb sticku.

Jos jedna mozda za probati je preko nv Experienca dati da ti optimizira igru (ako ju prepoznaje ) to ne znam. Al svikako DX 12 na Off!
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
ma meni ništa ne pomaže, i5 4670k na 4.5 neće da radi preko 80%
grwfa na 85 max
u menu ode na 100 i pukne me na 130,u igri imam užasne dropove i padove na 40 fps.
Imam 16gb tama 1060tku ali ne radi to kako spada.
Ne razumijem bottleneck a proc ne radi na 100 nikad.
predivno.

Inače, ovo nema veze sa bf, ovo je new age bf za neke nove klince.
Ne znam što mislit treba odigrat još malo. ali sve u svemu očekivano loše.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 09:45   #506
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
ne znam!!
Neće da koristi 100% proca bi grafe!
ugašen dx i sva ta sranja, pa znam optimitimizirati igru umjesto pusti da je usere geforce experience koji samo moze sranje napravit umjesto optimizirati igru

Ne znam što sw desava ni zašto, ali odbijam vjerovati da je moj 4670k toliko slab odjednom da ne ide ovo fluidno above 75fps s naravno optimiziranim postavkama, ne drkam na grafiku kao njubovi koji se dive grafiici na ultra pa prozivaju svakog tko ih skine
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 11:19   #507
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 12:00   #508
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
To sam čekao.

Отправлено через SM-N950FD
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 15:34   #509
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
iman i ja problema laganih sa micro stutterom,pokusaji kriplanja rajzena smh
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 16:57   #510
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Ja ne mogu igrati koliko laggam, igra pokazuje ping 22,a stalno me vraca po 10m unatrag, koma. Inace sto sam vidio je igra skroz OK
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na