Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.04.2013., 01:11   #2311
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
onda mene morate primit...bar sto se tice gadjanja...zao mi sta nisam snimao par partija,pokretna meta,taman mi se izgubi u sumi ali uredno je skidam...cuda rade fps-i...kad malo pokupis snipanje!
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 01:25   #2312
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor The Player Pregled postova
Na batu ti zbilja ne treba
Treba na svima,klanske borbe igra ekipa koja zna igrat...razlika između regularnih 260 pen i 360 je ogromna,pokušaj pogodit e100 pod kutem,nema šanse da ćeš ga probit,360 je već druga priča...

Wot je čudna igra,ja sam malo prije dingao gwpanthera s t34...ideš na sigurno,pogotovo kad braniš teritorij u posjedu.

Oduvijek se pucao i pucat će se gold u klanskim,pri tome ne mislim na neozbiljne klanove već natjecateljske koji svaki dan imaju u vlasništvu nekoliko teritorija.

Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
onda mene morate primit...bar sto se tice gadjanja...zao mi sta nisam snimao par partija,pokretna meta,taman mi se izgubi u sumi ali uredno je skidam...cuda rade fps-i...kad malo pokupis snipanje!
Koliko sam upoznat VUK ne prima do daljnjeg Inače gsx je mislio na weak spots,sve ostalo iz daljine je stvar sreće...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 01:35   #2313
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
nisam ni mislil zapovjedat..daleko sam ja od ikakvih klanova...grindanje tier V i VI...nisam jos ni probao tier X..tako da nemam ni iskustva ni sanse za neke klanove! ali i tier V i VI nema bas nekih kalkulacija di pogodit...jedino za Kv1...i Churchilla...ostalo je sve vise manje ista stvar!
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 03:02   #2314
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Nakon izljeva bijesa, ipak je na kraju ispalo vrlo povoljno. Al ono, koje buksanje...

__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 05:11   #2315
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova

Wot je čudna igra,ja sam malo prije dingao gwpanthera s t34...ideš na sigurno,pogotovo kad braniš teritorij u posjedu.
bas zato nekad i zlato dinga.
nevjerojatno ali istinito
to je valjda radi ovih negativnih kretanja na burzi
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 08:09   #2316
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,383
Ispucam gold od 4800 para i on meni veli penetrirao si. Znam da sam penetrirao i da mu je na dupe izašlo van, ali kako nikakve štete,
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 10:07   #2317
migmo
trainspotter
 
migmo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Amdejac Pregled postova
Ispucam gold od 4800 para i on meni veli penetrirao si. Znam da sam penetrirao i da mu je na dupe izašlo van, ali kako nikakve štete,
Pa naprimjer:
Granata je prošla mimo svih bitnih modula u tenku, kroz sjedište vozača, pa na dupe tenka van. Ali pukom srećom za njega, vozač je baš tada bio na gablecu. Pa onda nije bilo niti ikakvog damagea na tenku, niti crew/module kill-a, jer eto, netreba vozaču sic, može on sjedit unutra i na šasiji.
Ili granata se zabila u getribu, ali otkinula joj je samo zupčanik treće brzine, pa tenk i dalje vozi, ali sporije.
Šta je da je, svaki tip štete na tenku kada je penetracija (module damage ili crew kill) treba sa sobom uzimati i ukupni HP tenka. Ali daj ti to objasni ovim bedastim developerima. Sada ako granata penetrira i pogodi npr. radio, koji ima npr. svojih 300 HP-a (svaki modul ima svoju količinu HP-a, neovisno o ukupnom HP-u tenka), tada ako je granata napravila damage od 250 HP-a, radio je tada i dalje čitav na svojih 50 HP-a, a ukupni HP tenka ostaje nepromjenjen.

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Wot je čudna igra,ja sam malo prije dingao gwpanthera s t34...
Ako pogodiš oklop tenka pod kutem manjim od (čini mi se) 30°, zrno se automatski odbija. Tu postoji još dodatna kalkulacija koja uključuje kalibar zrna i debljinu oklopa, gdje taj postotak može malo varirati. Ali teoretski, pod korektnim kutem, loltraktor može dingati zrno od E-100.

Zadnje izmijenjeno od: migmo. 20.04.2013. u 10:15.
migmo je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 10:31   #2318
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Citiraj:
Autor migmo Pregled postova
Ako pogodiš oklop tenka pod kutem manjim od (čini mi se) 30°, zrno se automatski odbija. Tu postoji još dodatna kalkulacija koja uključuje kalibar zrna i debljinu oklopa, gdje taj postotak može malo varirati. Ali teoretski, pod korektnim kutem, loltraktor može dingati zrno od E-100.
U ovom slučaju mislim da se dogodi to da je top oštećen, meni se to dogodilo više puta kad su me trebali ubit a ono, nema dmg samo oštećen top, što mi je smiješno jer me granata trebala rastavit na atome

Ista stvar je kada ja u artyju pogodim tenk ravno u top i ne uzme mu ni 1 HP...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 11:07   #2319
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,383
Jutros lovim one bonuse sa SU-152 i pogodim Tigar P sa 152 mm granatom jer je bio na čelu. Prestrašno, uzeo mu u šusu 830 domagea. Nakon toga on i još dvojica lagano u rikverc.
Ali to je bila čista sreća jer na večoj udaljenosti s tim topom teško je pogoditi tenk, a kamoli određeni dio tenka. Ali kad pogodi napuhne ga ko konzervu.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 11:11   #2320
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Amdejac Pregled postova
Ispucam gold od 4800 para i on meni veli penetrirao si. Znam da sam penetrirao i da mu je na dupe izašlo van, ali kako nikakve štete,
Spaced armor, zato volim Super Pershinga.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 11:18   #2321
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Invite code za nove igrače i za one koji su tek počeli (napravite novi acc ako želite ovaj bonus )



Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 11:53   #2322
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor migmo Pregled postova
Pa naprimjer:
Granata je prošla mimo svih bitnih modula u tenku, kroz sjedište vozača, pa na dupe tenka van. Ali pukom srećom za njega, vozač je baš tada bio na gablecu. Pa onda nije bilo niti ikakvog damagea na tenku, niti crew/module kill-a, jer eto, netreba vozaču sic, može on sjedit unutra i na šasiji.
Ili granata se zabila u getribu, ali otkinula joj je samo zupčanik treće brzine, pa tenk i dalje vozi, ali sporije.
Šta je da je, svaki tip štete na tenku kada je penetracija (module damage ili crew kill) treba sa sobom uzimati i ukupni HP tenka. Ali daj ti to objasni ovim bedastim developerima. Sada ako granata penetrira i pogodi npr. radio, koji ima npr. svojih 300 HP-a (svaki modul ima svoju količinu HP-a, neovisno o ukupnom HP-u tenka), tada ako je granata napravila damage od 250 HP-a, radio je tada i dalje čitav na svojih 50 HP-a, a ukupni HP tenka ostaje nepromjenjen.



Ako pogodiš oklop tenka pod kutem manjim od (čini mi se) 30°, zrno se automatski odbija. Tu postoji još dodatna kalkulacija koja uključuje kalibar zrna i debljinu oklopa, gdje taj postotak može malo varirati. Ali teoretski, pod korektnim kutem, loltraktor može dingati zrno od E-100.
Vrtili smo se jedan oko drugog,došao je na close fight...kut je bio minimalan,ako ga je uopće i bilo...no i kut nije toliko bitan ako je penetracija deseterostruko veća od njegovog armora Ma to je samo zadnji primjer,bilo je toga kolko' oš.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 12:49   #2323
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Odigrao danas 12 partija, 2 odigrao normalno 10 rage quitao i to sve unutar 2-3 min od pocetka partije (odustajem samo kada pol tima mrtvo a ostatak po pozicijama na mini mapi vidis da nema 2 ciste u glavi). Pa ovoliko debila nikada nije bilo.
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 13:10   #2324
migmo
trainspotter
 
migmo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Vrtili smo se jedan oko drugog,došao je na close fight...kut je bio minimalan,ako ga je uopće i bilo...
Ili je granata pogodila neki njegov rubni dio oble kupole ili je jednostavno neki njegov unutarnji modul preuzeo damage na sebe, ali nigdje ne stoji da nije mogao biti i bug, tko će ga znati sada ovako. Ali da postoji mehanika iza svega (minus povremeni bugovi ako ih ima), to stoji.


Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
no i kut nije toliko bitan ako je penetracija deseterostruko veća od njegovog armora


Dvije stvari se dešavaju kada je tenk nakošen;
-prvo je to da se effektivni armor uvečava,
http://www.worldoftanksguide.com/images/armor.gif
-a drugo je to da ako je kut ulaza granate dovoljno mali, zrno niti nemože probiti jer nije niti usmjereno prema masi tenka. Zrno tek dotakne oklop koji ga preusmeri dalje. U stvarnosti bi loltraktora takav hit vjerovatno dobrano zatresao i možda i zarotirao, ali penetracije nebi bilo.
http://wiki.worldoftanks.com/images/..._of_impact.png
migmo je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 13:17   #2325
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor migmo Pregled postova
Ili je granata pogodila njegov rubni dio oble kupole ili je jednostavno neki njegov unutarnji modul preuzeo damage na sebe, ali nigdje ne stoji da nije mogao biti i bug, tko će ga znati sada ovako. Ali da postoji mehanika iza svega (minus povremeni bugovi ako ih ima), to stoji.






Dvije stvari se dešavaju kada je tenk nakošen;
-prvo je to da se effektivni armor uvečava,
http://www.worldoftanksguide.com/images/armor.gif
-a drugo je to da ako je kut ulaza granate dovoljno mali, zrno niti nemože probiti jer nije niti usmjereno prema masi tenka. Zrno tek dotakne oklop koji ga preusmeri dalje. U stvarnosti bi loltraktora takav hit vjerovatno dobrano zatresao i možda i zarotirao, ali penetracije nebi bilo.
http://wiki.worldoftanks.com/images/..._of_impact.png
Kao što već rekoh,ta teorija drži vodu dok su razlike u penetraciji granate i masi armora male,slične...ovdje se radi o gwpantheru,njegov armor je 50/30/20 mm,a granata od T34 ima penetraciju 248,da neznam kako namjestiš gwpanthera - mora proć.

To o čemu ti pričaš je najbolje vidljivo na IS6 tenku koji ima samo 100mm hull armora,a ja ga ne mogu penetrirat ni s 220 pen...to je najekstremniji primjer povećanja efektivnog armora nagibom,ali i IS6 ima najekstremniji nagib od svih tenkova.

Wot je pun bugova

Inače s t34 koji ima 500 damage-a max one shootam sve arty-e...no vratimo se na početak,nije ništa preuzelo damage jer kao što rekoh dingao sam ga,dakle nije ni došlo do penetracije,što je apsolutno nemoguće...no opet,kao što rekoh,ni prvi ni zadnji put,masu neobjašnjivih stvari se dogodi...

SU-152 derp gun,gold ammo,penetracija preko 200,damage oko 800...pogodim tigra u bok i skinem mu 800 s običnim ammo,u istoj borbi drugog tigra nisam penetrirao u bok s goldom! Bez nagiba,nisam gađao gusjenice...

Neznam jel su bugovi,faktor sreće ili nekakva "everything can happen" filozofija WG-a,jer budimo realni,brojke na papiru su samo brojke,stvarnost svašta opovrgne.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 20.04.2013. u 13:25.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 13:21   #2326
migmo
trainspotter
 
migmo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 58
Lol pa kak ne kužiš da nema veze debljina armora ni kalibar zrna ako je kut pre ekstreman.
Evo jedan glupi primjer:
uzmi čekić i čavao, i probaj zabit čavao u zid pod kutem od 1. stupnja.
migmo je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 13:35   #2327
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
gold na tX je vise placebo nego must.
sudeci po prosjeku hitova i penetraciji koju sma odradio do sada.
treba imat par komada za slucaj da naletis huldownan tank(npr E100) i da mu mozes turret probit na mjestu gdje inace s normalnom municijom ne bi mogao i to je to.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 14:18   #2328
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor migmo Pregled postova
Lol pa kak ne kužiš da nema veze debljina armora ni kalibar zrna ako je kut pre ekstreman.
Evo jedan glupi primjer:
uzmi čekić i čavao, i probaj zabit čavao u zid pod kutem od 1. stupnja.
To je realnost,wot je igra...a ideš i u ekstremne situacije,no kad smo kod čavla i čekića te ekstremnih situacija,meni je ST1 probio kupolu na t34 tamo gdje je najtvrđa,a da ju je samo okrznuo...u realnosti bi bila druga priča

Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
gold na tX je vise placebo nego must.
sudeci po prosjeku hitova i penetraciji koju sma odradio do sada.
treba imat par komada za slucaj da naletis huldownan tank(npr E100) i da mu mozes turret probit na mjestu gdje inace s normalnom municijom ne bi mogao i to je to.
Nije stvar u tome jel potreban ili ne,te koliko je potreban,gold se puca iz psiholoških razloga...

1.znaš da protivnik puca gold - osjećaš da ima prednost
2.ako dingaš pitaš se odmah jel bi dingao da sam pucao gold?
3.ako ti tim pop...,pitaš se jel bi pobjedili da ste pucali gold

itd...

Dakle stvar je u tome,ako dingaš goldom,izgubiš s goldom...znaš da si dao sve od sebe,ako si dingao s goldom,pomiriš se s time...ne pitaš se pitanja

Uostalom,kaplje gold svaki dan tak da...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 14:21   #2329
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
To je realnost,wot je igra...a ideš i u ekstremne situacije,no kad smo kod čavla i čekića te ekstremnih situacija,meni je ST1 probio kupolu na t34 tamo gdje je najtvrđa,a da ju je samo okrznuo...u realnosti bi bila druga priča
to se cesto dogadja na T34, onakj dugacke rupetine kao okrznute, a rupe su...brijem da je to neki bug..
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 15:05   #2330
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
10 poraza za redom...pravo vikend uzivanje u wot-u
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 16:10   #2331
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Mislim da Sixth Sense ide dozivotno sa svih tenkova jer je beskorisno.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 16:24   #2332
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Kao što već rekoh,ta teorija drži vodu dok su razlike u penetraciji granate i masi armora male,slične...ovdje se radi o gwpantheru,njegov armor je 50/30/20 mm,a granata od T34 ima penetraciju 248,da neznam kako namjestiš gwpanthera - mora proć.
Auto bounce je postavljen za kut >70°. Svaka AP granata će ding-ati pri tom ili većem kutu, osim ako je kalibar tvog topa 3 puta veći od debljine oklopa u milimetrima.
Znači, da bi probušio 50mm oklop pod kutem većim od 70° tebi treba top od najmanje 15cm.


Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Mislim da Sixth Sense ide dozivotno sa svih tenkova jer je beskorisno.
Da ti u sigu ne piše da si njubara možda bi te netko i poslušao.
  Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 16:26   #2333
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova



Da ti u sigu ne piše da si njubara možda bi te netko i poslušao.

6th sense ftw.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 16:35   #2334
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Kada te netko zvekne 800 stete i nakon 2 sekunde ti pokaze da te je netko vidio onda je beskorisno. I da iskoristis oci i da vidis da igram sa t4-5 tenkova na kojima nemrem napraviti stetu onda bi znao zasto mi je efikasnost mala.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 16:35   #2335
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova

6th sense ftw.
Ma uvjerljivo najbolji perk u igri. Skoro da nemam tenka bez toga.

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
10 poraza za redom...pravo vikend uzivanje u wot-u
Ja sam uživao danas i sinoć. Ali ajde, htio sam provjerit da mi se možda ne priviđa od alkohola:



Nope. Nema fatamorgane. Stvarno rokam.
  Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 16:37   #2336
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Kada te netko zvekne 800 stete i nakon 2 sekunde ti pokaze da te je netko vidio onda je beskorisno.
jebiga frende, moras naucit igrat kak spada da ti se to ne dogadja.
ocito si prebrz ili prespor xD i ocekujes od 6th sense-a da ti javi par sekundi prije te neko spota. nejde to tak.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 16:39   #2337
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Upozorenje mi se pojavilo kada sam se vec sakrio, pa je bilo hvala ali kasnis.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 16:41   #2338
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
jebiga frende, moras naucit igrat kak spada da ti se to ne dogadja.
ocito si prebrz ili prespor xD i ocekujes od 6th sense-a da ti javi par sekundi prije te neko spota. nejde to tak.
Ma nek se žali WG-u. Ako skupi još 100.000 siemkaša mogu napravit peticiju za uvođenje novog perka:

- Vidoviti Milan: Allows the Commander to know if the vehicle has been detected by the enemy. Three seconds before being detected by the enemy, an indicator appears on your UI. The indicator stays on until you are safe again.
  Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 16:52   #2339
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
show!
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2013., 17:07   #2340
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ma nek se žali WG-u. Ako skupi još 100.000 siemkaša mogu napravit peticiju za uvođenje novog perka:

- Vidoviti Milan: Allows the Commander to know if the vehicle has been detected by the enemy. Three seconds before being detected by the enemy, an indicator appears on your UI. The indicator stays on until you are safe again.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na