Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2015., 18:53   #571
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Ima stara narodna: "Nikad ne reci nikad"
gil je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 20:10   #572
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma sam gpu je najmanji problem (ako izuzmemo već klasično grijanje)... problem je ovo što smo lister i ja kvotali - to se jednostavno neće desiti nikada.

sta se nece desiti ? da ce te priznati da ste ventilatordecki? to je istina
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2015., 20:15   #573
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
ups , duplic umjesto edita.. uglavnom..


Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Ima stara narodna: "Nikad ne reci nikad"
..nema ni potrebe , problemi ako i postoje su poprilicno minorni i postoje u oba gnijezda
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 20:26   #574
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Evo kako se ugrije Titan X,dok kazes 3.5GB

Inace,volio bi znati koje ljudi tocno imaju probleme sa AMD driverima.

Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 20:33   #575
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Inace,volio bi znati koje ljudi tocno imaju probleme sa AMD driverima.
pa vjerovatno nitko pošto imaju jeftinije proizvode koji rade skoro brzo kao konkurencija uz cijeeeeelih 25% tržišta
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 20:35   #576
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa vjerovatno nitko pošto imaju jeftinije proizvode koji rade skoro brzo kao konkurencija uz cijeeeeelih 25% tržišta
Ima tu vise faktora osim drivera zasto drze 25%.

Koje ti tocno imas probleme sa driverima?
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 20:38   #577
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
apsolutno nikakve, ali ja koristim grafu maltene isključivo za 2d na dva ekrana, a kakve sam sve imao se može napisati svašta.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 20:58   #578
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Ovo gore će se dogodit jednog šestog petka u mjesecu, a i onda bi mogli imat problema da im ne radi hdmi.
Ako im HDMI neće radit onda stvarno
Mislim upiknut baš neku r7 360/370,neku koja je u rangu gtx 960...monitor mi ima HDMI i 3.5mm ulaz za svučnike odnosno kod mene slušalice...
Trenutna situacije je da mi zvuk na GTX 750 zastajkuje prilikom reprodukcije 4K videa,nešto izgleda onda ne štima sa gtx 750 i zvukom koji daje preko hdmi-a.
Zanimljiva tehnologija kod amd-a je True audio tako da bi prije onda nabavio neku amd 300 karticu nego gtx 960.
esc je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 21:00   #579
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
apsolutno nikakve, ali ja koristim grafu maltene isključivo za 2d na dva ekrana, a kakve sam sve imao se može napisati svašta.
Imao si kad? Davno?
Znaci,sad nemas nikakvih problema sa driverima.

Volio bi da se javi neko ko ima problema i da iznese koji su to problemi.
Da cujemo to,a ne genericko ponavljanje "AMDovi driveri ne valjaju"
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 21:22   #580
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa evo nek se jave slobodno
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2015., 21:31   #581
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
nVidijini drajveri niš ne valjaju, bio sam zadovoljan jedno kratko vrijeme sa GTX480 i to SLI, sve ostalo bože žali živaca, truda i novaca

kad ce vise ta nova serija da upiknem neku polovnu R9 290
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 21:41   #582
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa evo nek se jave slobodno
Sumnjam da ce neko imat konkretan problem i da ce se javit.

Osim mozda pokojeg zabludjelog crossfireasa.

Ajmo nezadovoljnici AMD driverima,da cujemo koji vas problemi more.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 21:51   #583
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Baš me zanima da li će izaći i vodena verzija slabijeg Fiji-ja, dakel Fury (non X)... Već gledam što moram sve prodat uz trenutnu grafu da ga se dočepam
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 22:02   #584
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Prilikom bootanja ne vidim boot screen na TV-u, tek ulaskom u Windowse se pojavi slika (na 7870 i 7970).

Odlazak u ULPS druge grafe nakon izlaska iz igre je cirkus, vent ponekad radi na 100%, ponekad se izgasi odmah nakon izlaska iz igre dok je grafa na 90 stupnjeva. MSI Afterburner ima opciju za isključiti ULPS što spašava stvar.

Igranje DA:I u CFu sa sobom nosi texture flicker. Zapravo, u dosta igara se to događa, ali je DA:I zadnja koju sam igrao na AMD grafama.

Općenito duže vrijeme potrebno za izbaciti optimizirane drivere za novu igru u odnosu na nVidia-u.

Govno zvano Raptr.

Zabavni park zvan CCC, čista lutrija hoće li zapamtiti settingse.

A o referentnom hladnjaku na AMD grafama neću trošiti riječi.

Ali da, i nVidia-inim driverima mogu naći zamjerke, zadnja verzija ponekad radi CTD kada upalim Chrome, ima govno od utilitya zvano nVidia Experience (ipak manje od Raptr-a)...svemu se nađe zamjerka kada se malo pogleda.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 22:06   #585
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma nijeeeeeee... to ti je do pojedinih primjeraka
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 22:34   #586
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova

Ajmo nezadovoljnici AMD driverima,da cujemo koji vas problemi more.
I3 cpu, asrock mbo, win 7 orginal, atijeva najjeftinija grafa (to kupujem za klijente jer jedino treba davat sliku a zbog konkurencije ne zelim da ati propadne ), frisko instalirani win, driveri i updatei, svaki 15 komp nakon restarta javi da ccc ne reagira...
Driveri sa cda koji je dosao sa grafom. Na svim kompovima radim istu stvar. Slucajnost ili ne, kak se veli, ne bi se stel mesat
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 22:35   #587
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
da ne spominjemo službeni amdijin laptop
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 22:37   #588
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
..nema ni potrebe , problemi ako i postoje su poprilicno minorni i postoje u oba gnijezda
Minorni problemi dakako postoje u oba tabora.
Problem zvan masni api overhead daleko je izraženiji kod amd kartica. To je ogroman problem za koji je pravo čudo (ili nije wink-wink) da ga niti jedan od velikih sajtova do sada nije pokupio. O čemu se radi najbolje ilustrira ovaj video digitalfoundrya (ne nije problem u codaw, ovakvih primjera ima još, ali em se meni neda em bi to na kraju ispao jedan poveći post).



Ovo je samo takvo laganje i obmanjivanje ljudi kao svojevremeno frametiming za kojeg su isto govorili glupost ovo ono until shit hit the fan. Onda se panično pisao driver koji je speglao spikeove (ne i u dx9 igrama), a ovo se hladno ignorira godinama. Navodno su popravili stvar s win10 driverima (project cars usporedba win8 vs win10 na 290x), ali to ne mijenja činjenicu da su godinama driveri blago rečeno kurac.
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 22:47   #589
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Čudi me da nisu davno propali zbog lošeg produkta, pa tko još kupuje amd.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 22:51   #590
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Čudi me da nisu davno propali zbog lošeg produkta, pa tko još kupuje amd.
Ja (doduše ne svakih par mjeseci kao nekad, nego svakih 5-6 godina)
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 22:53   #591
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
@tole
da i? evo ja sam izvadio ATI karticu s kojom nikad nisam imao problema, ali od kako sam na nvidiji imam neki put problem s autodetekcijom hdmia na svojem, ali to sam rjesio tako da ga vise ionako ne koristim (promjenio sam TV , i sad DLNA radi sasvim ok), a takodjer imam problema s hardwerskom akceleracijom u browseru , koju sam rjesio tako da sam ju iskljucio.. da li je to razlog da pljujem po nvidiji, po driverima, da li mislis da mi se da sad jos opet nesto probavat i testirat svako malo neki novi driver, ili vracat neke stare? ..e da, najgluplji problem je u diablu 2 kojeg sam malo poceo klikat , ima ludi lagg, ali i to sam rjesio tako da sam prebacio na 2D , ionako sve izgleda isto -- mislis da cu mjenjat grafu zbog toga? mos mislit.. ...vjerujem da se primjeri mogu nabacivat iz oba tabora, a onda se moze ici malo i u povjest sto s problemima , sto s varanjem u driverima itd.. ali ni to mi nema smisla.. ideja mog posta je da relativizira trolanje , iako postujem sto si za razliku od nekih drugih ipak izasao s konkretnim argumentom , sto je ugodna promjena nakon zadnjih nekoliko stranica nagadjanja
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 23:08   #592
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Ja nikad nisam imao problema sa AMD driverima niti sa CCC.

Ja jos ne vidim PRAVI razlog kuknjave. Ovo sve navedeno osim api overheda (bas se morao neko sjetit) su gluposti.

Svemu se moze naci zamjerka. Vecina navedenih "problema" je ispravljena.

Ovo navedeno je kikiriki u usporedbi sa laganjem svekolikog pucanstva od strane nVidia CEO. Svi znamo o cemu se radi.

I da,nVidiini driveri su sve samo ne bezgresni.

Citiraj:
Čudi me da nisu davno propali zbog lošeg produkta, pa tko još kupuje amd.
Ja cekam kukanje o potrosnji nasih cuvara planete. To i grijanje je im je forte. Deal breaker.

Najveci krivac za pad prodaje AMDa je njihov otuzno nesposobni marketing.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 23:19   #593
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Ne znam šta svi po ATI-ju, tj. AMD-u
Ako ništa drugo barem su šampioni u uspješnim inovacijama poput Mantle API-ja, itd.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 23:22   #594
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
razumio bi da se jave linuxasi (mozda je stvar bolja danas, pojma nemam, ali nekad je tu ATI imao problema ozbiljnih) , ali ovo sve sto se desava danas spada u definiciju slaganog PCa , koji nikad nece biti 100% i ja sam se s time davno pomirio.. u zadnjih nekoliko godina sam promjenio dosta intelovih procova, evo me nazad i na AMDu, bilo je tu i svakakvih grafickih, spletom okolnosti je sada nvidia u igri.. i u biti moj konacni zakljucak je da babaroge ne postoje.. ..vjerujem da je po tom pitanju MAC bolji, pa mozda da onda ekipa koja ima problema s babarogama predje na jabuku?

hardware je hardware, bez obzira na vaznost upravljackih drivera, svejedno s obzirom na danasnju situaciju , bolje da se prica o samim specifikacijama, i da se usporedjuju konkretni rezultati kad bude moguce, pustimo drivere..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 23:23   #595
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Najveci krivac za pad prodaje AMDa je njihov otuzno nesposobni marketing.
To potpisujem, evo trenutno sve AMD u kompu, sto reci, fino, stabilno, brzo, tiho... ali ide u prodaju uskoro, opet ... neznam sto novo da uzmem, planirao sam nesto low budget, ali cekam novu generaciju AMD grafickih pa cu opet si sloziti nesto sto vuce crvenom taboru, ipak mozda i mid budget, cisto sumnjam da cu na 390x ici ipak (cak sam i neko no name kuciste nasao za neku sicu i to crvene boje)
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 23:24   #596
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Evo jos malo leaka:

http://www.overclock3d.net/articles/...ormance_leak/1

Performance figures for AMD's Upcoming Fury X GPU has just been leaked, showing it beat Nvidia's GTX Titan X and GT 980Ti in 3DMARK, let's hope this kind of performance can be found in other benchmarks and in games.

Ne treba uopce vjerovati u ovo jer mi nije jasno odakle im Fiji.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 23:28   #597
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova

Ja jos ne vidim PRAVI razlog kuknjave. Ovo sve navedeno osim api overheda (bas se morao neko sjetit) su gluposti.
Kako moze bit glupost da ccc prestane radit a sve je frisko?

Btw. nisam dosao pljuvat po atiju, sva sreca da ima ljudi koji ga kupuju jer ak propadne jao si ga svima nama.

Davno sam imao ati i kad se malo prisjetim nisam jednom vracao i cuvao odredjenu verziju drivera jer su neke igre losije radile sa novijom verzijom. Iako me to vise ne dira, kupio sam kaj sam mislio da je bolje i ti je to.
Jedino mi nisu jasne neke izjave i obrane nekim firmama a fail je jasan da jasniji ne moze bit.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 23:30   #598
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Evo jos malo leaka:

http://www.overclock3d.net/articles/...ormance_leak/1

Performance figures for AMD's Upcoming Fury X GPU has just been leaked, showing it beat Nvidia's GTX Titan X and GT 980Ti in 3DMARK, let's hope this kind of performance can be found in other benchmarks and in games.

Ne treba uopce vjerovati u ovo jer mi nije jasno odakle im Fiji.
..ono sto mi se ne svidja, a s obzirom da je moguce da su takvi rezultati.. je da sam gpu nije dovoljno jak i da razliku u snazi postizu s necim sto ce i nvidia uskoro imat.. prava razlika se stvara u arhitekturi proca i to jedino dugorocno drzi vodu, a ovo s HBMom je samo prijelazno razdoblje koje trenutno ide na ruku AMDu ..volio bi vidjeti brze gddr5 modele
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 23:38   #599
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Kako moze bit glupost da ccc prestane radit a sve je frisko?

Btw. nisam dosao pljuvat po atiju, sva sreca da ima ljudi koji ga kupuju jer ak propadne jao si ga svima nama.

Davno sam imao ati i kad se malo prisjetim nisam jednom vracao i cuvao odredjenu verziju drivera jer su neke igre losije radile sa novijom verzijom. Iako me to vise ne dira, kupio sam kaj sam mislio da je bolje i ti je to.
Jedino mi nisu jasne neke izjave i obrane nekim firmama a fail je jasan da jasniji ne moze bit.
to ne mora nuzno biti problem amda ili nvidie, moje iskistvo je takvo da mnogi problemi su od strane samog proizvodjaca.. gledaj na to kao na maticne ploce.. zasto ti netko kaze uzmi asus a ne asrock, a nacelno je isti čipset u pitanju?
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 23:42   #600
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Kako moze bit glupost da ccc prestane radit a sve je frisko?

Btw. nisam dosao pljuvat po atiju, sva sreca da ima ljudi koji ga kupuju jer ak propadne jao si ga svima nama.

Davno sam imao ati i kad se malo prisjetim nisam jednom vracao i cuvao odredjenu verziju drivera jer su neke igre losije radile sa novijom verzijom. Iako me to vise ne dira, kupio sam kaj sam mislio da je bolje i ti je to.
Jedino mi nisu jasne neke izjave i obrane nekim firmama a fail je jasan da jasniji ne moze bit.
Nikad problema sa CCC,nikad problema sa driverima(uvijek najzadnji).
Ne mozemo ic od covjeka do covjeka i gledat kome se srusio CCC i onaj nvidiin control center.
Dosad sve sto sam cuo (osim overheada) su minorni problemcici.

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
..ono sto mi se ne svidja, a s obzirom da je moguce da su takvi rezultati.. je da sam gpu nije dovoljno jak i da razliku u snazi postizu s necim sto ce i nvidia uskoro imat.. prava razlika se stvara u arhitekturi proca i to jedino dugorocno drzi vodu, a ovo s HBMom je samo prijelazno razdoblje koje trenutno ide na ruku AMDu ..volio bi vidjeti brze gddr5 modele
Pa imace i AMD sljedecu generaciju na novom proizvodnom procesu.
Kljucno je da sad izbace konkurentne grafe i cijenom i kvalitetom.
Fury X je posebna prica i oko te kartice se dize nevjerojatna buka. Ne od strane AMDa nego od strane neta.
U najmanju ruku ocekuju da bude bar 100% brza od Titan X i duplo jeftinija.

Ja pretpostavljam da ce se obistinit nesto od ovih leakova i da ce Fury X bit brzi 10-15% od Titan X.
U tom slucaju AMD ima sklonost naprdit visoku cijenu u pocetku koju ce kasnije spustit.
Kad se sjetim debilne cijene koju su trazili za FX9590 dodje mi muka.
U AMDu treba smjenit pod hitno citav marketing jer su hrpa morona.

Doduse ,po svemu sudeci,Lisa Su je odlucila vratit AMD na pravi put. znaci,high performance i high end. Za razliku od onog zubatog majmuna prije nje koji je vodio AMD u sigurnu propast svojom glupom politikom.
Hawker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na