Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2013., 10:17   #61
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Kaj je netko možda uzeo gigabyte maya m1? 1700kn i nije loša kupnja.

Ako je ajde neka iskustva. Naravno poželjno je navesti i probleme ako ih ima.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 10:41   #62
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Pored Prestigia 4500 DUO mislim da nemaš kaj tražiti

Malčice jači procesor i baterija, Gorilla Glass, neloša kamera, HD snimanje videa, veći community, duplo veća garancija.
Vidim da se može dobiti za 1800kn, ako uzimaš iz oglasnika i jeftinije.

EDIT: Tek sad vidim da je ovo Gigabytge only tema, ispričavam se.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS


Zadnje izmijenjeno od: Mario92. 17.06.2013. u 10:47.
Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2013., 21:27   #63
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Jel tko zna kako podesiti MMS na gs202? Na t-mobile ne radi nikako, zvao službu, tražio po netu, nula bodova. Na vipovoj kartici radi bez greške dok s t-mobil karticama neće, isprobao sam na 3 sim kartice. Očigledno je do postavki dok na vipu radi. Kopirao sam postavke s telefona na kojim normalno radi ali neće. Čitam po netu par istih iskustava s mms_om ali nitko nije riješio problem. Inače telefon je skroz ok nakon sgs_a.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 12:02   #64
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Jel tko zna kako podesiti MMS na gs202? Na t-mobile ne radi nikako, zvao službu, tražio po netu, nula bodova. Na vipovoj kartici radi bez greške dok s t-mobil karticama neće, isprobao sam na 3 sim kartice. Očigledno je do postavki dok na vipu radi. Kopirao sam postavke s telefona na kojim normalno radi ali neće. Čitam po netu par istih iskustava s mms_om ali nitko nije riješio problem. Inače telefon je skroz ok nakon sgs_a.
Probaj ovo:

Postavke za T-Mobile

http://imageshack.us/scaled/large/802/zb2o.png
http://imageshack.us/scaled/large/69/v2ur.png
http://imageshack.us/scaled/large/13/lfws.png
http://imageshack.us/scaled/large/707/lvbj.png
http://imageshack.us/scaled/large/18/dofe.png
http://imageshack.us/scaled/large/825/vwa.png
http://imageshack.us/scaled/large/407/tt.png
LUX_67A je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2013., 00:03   #65
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Hvala puno, nisam vjerovao ali radi, stvar je bila u vrsti naziva pristupne točke, logično bi bilo staviti mms što i je u normalnim postavkama no kod tebe je default, supl i s tom postavkom otvara instantno poruku s mms prilogom.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2013., 17:52   #66
čarapar
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: zgb
Postovi: 1
gs202+ iskustvo - slušalica ne radi

Imam ga oko mjesec dana, nakon početnog instaliranja svega i svašta očistio sam ga samo na korisne stvari i sada radi ko urica no meni se javljao bedasti problem. Nakon jednog dana rada slušalica mi je prestala raditi ( znači slušalica na aparatu - ne zvučnik otraga ) . Ništa, odnesem telefon na zamjenu i ljudi mi to uredno obave, pokrenem novi telefon i opet mi slušalica umre nakon jednog dana. Računam si, nešto od svog onog softwera je u koliziji pa će valjda proći samo od sebe. No, nije prolazilo pa sam kopao preko prijatelja googla da bi tek prošli tjedan našao rješenje. Dakle, čovjek je na htc-u imao isti problem pa je to riješio da je puhnuo u slušalicu. Bedasto rješenje ali idem probati i gad zbilja proradi. Sada, kada razgovaram ako niš ne čujem puhnem u slušalicu i dela. Pretpostavljam da je neka greška u konstrukciji kučišta pa membrana zašteka ili je sami zvučnik lošije izrade. Ako mi se zavuče prašina to će sve ionako srediti dečki na servisu ( valjda onih 24 mjeseca vrijedi ). Za tu lovu ( 1200 ) radi sve što meni treba jedino još trebam poštelati kameru kako treba jer su fotke zbilja koma ako slikaš iz ruke. Laga ima ako neki od widgeta ažurira podatke prečesto ili pak ima instalirani i automatiziran neki od task manager-a pa ovaj sve briše. Ekran super samo su mi prsti zmazani pa na suncu trebam ful svjetlinu. Nadam se da će nekom ovo iskustvo sa slušalicom pomoći.
čarapar je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2013., 11:05   #67
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Je li probao tko Gigabyte Aku A1, 1GB RAM, 4GB internal, 1.2 GHz Quad core, 4.5", 1400kn u slobodnoj prodaji...
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2013., 16:15   #68
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
Je li probao tko Gigabyte Aku A1, 1GB RAM, 4GB internal, 1.2 GHz Quad core, 4.5", 1400kn u slobodnoj prodaji...
Čini mi se hardwerski ok, ekran bi mogao biti slabija karika ali nisam ga vidio u živo pa ne mogu suditi. Baterija je 2000 mAh što je isto plus. Osobno gledam mayu m1 v2 i mislim da ću uskoro popustiti.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 13:06   #69
BuBizgb
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
Pozdrav,

Imao sam GS202 oko 3mj ... dao ga starom i uzeo Mayu M1 20.07.2013.
Mobitel je super, osjetno bolji od GS202!!

Mikrofon je krepo 29.08.2013.!!! Nosim ga na garanciju u Svijet-medija.hr, tam se nes glupiraju, biti ce gotov za tjedan dva tri vele ... reko ajd ok ... a najradje bi im je** sve po spisku!

Jucer me zovu 12.08.2013. da je mobitel "popravljen". Upali ga on tam, naravno nismo probali gurat karticu i zvat jer je bila guzva i ja sam zurio!

Dodjem doma, prvi poziv mikrofon ne radi, drugi poziv ... mikrofon ne radi ... nitko me ne cuje! I zovem Svijet-medija.hr i najradje bi mu je** sve po spisku, a znam da taj lik nema veze s nicim pa sam se jedva suzdrzo ... danas je mobitel odnesen nazad pa cemo vidjet

Kazem dok je radio bio sam zadovoljan s mobitelom ... odusevljen kako je radio i za koje novce ... al eto ... neznam sta cu dalje ... al svijet-medija.hr vise ne upisujem u browser sigurno
BuBizgb je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2013., 10:55   #70
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
GS202+

Eto ,nakon duzeg razmišljanja kupiti kineza ili neki mob do 1000kn kod nas odlučio sam se za ovo drugo( 985kn LNX). Zbog povečanja cijena kod kineza ,garancija 2g i tako.
Uglavnom mob je odličan za te novce ,upalio ga pa se sam updateao bez problema. Nakrcao ga aplikacijama ,rootao ,radi glatko bez lagova ,glasnoća dobra,zvuk dobar,kamera po dan dobra,za noć baš i ne.
Problem je naći screen protector i neku silikonsku zaštitu ali nekaj sam skombinirao.
Ekran je za pohvalu i nemam nikakvih problema.
Postoji custom recovery (verzija CWM) i brdo romova (4.04,4.1,4.2.2)

Preporuka!

Zadnje izmijenjeno od: duggi. 03.01.2014. u 01:15.
duggi je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na