Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.11.2013., 00:05   #91
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Citiraj:
Autor snake29o3 Pregled postova
Mene zacudo nisu zvali a uzeo sam Plan za obitelj L.
Mene su zvali zbog potvrde narudžbe pa su odmah mislili uvalit drugu tarifu
Iskreno na VIPu je bio ponekad dosta loš signal, to je prvi razlog. Drugi razlog je taj da sam dobivao račune preko 300 kn, na tarifi od 150 kn iako NIKAD nisam prešao nikakav limit, čak sam 2 mjeseca pratio sve i opet su stizali takvi računi, tako da je bolan prekid bio za mene. Čuo sam da t mobile ima najbolji signal, zbog toga sam se i odlučio kod njih na pretplatu i prijenos broja, a i odmah je uletio P6 na ovu akciju.

A što se tiče L tarife, meni je tih 200 minuta sasvim dovoljno, ionako 90 % ljudi s kojima pričam/šaljem poruke koriste Viber i WhatsApp. Tako da mi je internet jedina bitna stvar.
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2013., 00:26   #92
lugzi
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 7
Evo ja se isto uključujem u raspravu...naručio ga u četvrtak preko webshopa tmobile (tarifa plan za mlade - 125 kn mjesečno i dobio ga za 800 kn). Čeka se dostava krajem tjedna. Prije njega sam imao cubota gt99, 2 mjeseca. On mi je imao problema s pozivima (krčenje na drugoj strani) pa sam ga prodao za soma kuna i odlučio opet na kineza, ali ovaj put ipak na jaki brand i sigurnu garanciju. Kad sam vidio za koju lovu ga nude u t-mobile-u nisam mogao vjerovati da i oni mogu pristupačnu cijenu ponuditi u kolko tolko prihvatljivim tarifama.
Molio bih one koje ih dobe prije da napišu da li se dobije s njim već zaštitna folija na ekranu ili se odmah mora kupiti. Zvao sam one što prodaju na njuskalu i rekli su mi da još nemaju za p6 folija. Naručit ću si preko ebaya onih 10 kom, ali ako neko zna za prvu ruku ovih mjesec dana gdje se folija može kupiti nek mi javi na pm. I ako znate da li se dobije uz njega kingston micro sd class 4 ili class 10? U prošlom mobu sam imao kingston 32 gb class 10 i bio sam zadovoljan tako da bi mi i ova ako je class 10 bila sasvim ok.
lugzi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2013., 00:29   #93
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Uzmi class 10. Nisu više tako velike razlike u cijeni. Mislim, ako sa njim dobiješ class 4.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2013., 00:41   #94
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Evo i ja sad razmišljam da prodam Note kec i uzmem Ascend P6 uz novo produljenje agonije. Tih 100 evra u tarifi Plan za mlade je mrak cena za tako moćnu pilu, a i ostalo bi mi još para za za neki entry level tablet od 7 inča.

P.S. Koliko da tražim za Note kec star godinu dana? Jel 200 evra taman ili ga dajem ispod cene?
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2013., 01:47   #95
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Citiraj:
Autor lugzi Pregled postova
Naručit ću si preko ebaya onih 10 kom, ali ako neko zna za prvu ruku ovih mjesec dana gdje se folija može kupiti nek mi javi na pm.
Ja također naručio za prvu ruku s jedne hrv stranice, 50 kn prednja i zadnja. Poslužit će za prvu ruku, ionako moram čekati 2-3 tjedna da stignu ove s ebaya.
Poslao sam ti poruku s linkom.
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2013., 06:20   #96
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
ako moze i meni
legija je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2013., 21:40   #97
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Citiraj:
Autor legija Pregled postova
ako moze i meni
Poslano i tebi, nisam siguran jel smijem ovdje staviti link od tog hrv shopa pa vam svima na PM šaljem.

Usput lega otišao danas u t mobile i uzeo P6, mobitel je zvijer i jedva sam otišao kući od njega, više ne mogu čekati da moj stigne hahah.
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2013., 22:06   #98
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Daj stavi tu link, reklamirao eBay, možemo i domaće prodavače.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 00:15   #99
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Eto i link ovdje, random sam naišao na njih dok sam tražio folije kod nas.
klikni me nježno

Usput odmah pitanje, jel ima netko iskustva s eksternim punjačima za mobitele, čine mi se kao super stvar za staviti na ključeve, a sad me zanima efikasnost toga ?
I možda vam se čini tih 50 kn puno za prednju i zadnju foliju, s obzirom na cijene putem ebay-a, ali eto meni nije žao dati, ne volim držati mobitel bez folije, niti 1 dan
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 00:27   #100
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor nikve Pregled postova
Eto i link ovdje, random sam naišao na njih dok sam tražio folije kod nas.
klikni me nježno

Usput odmah pitanje, jel ima netko iskustva s eksternim punjačima za mobitele, čine mi se kao super stvar za staviti na ključeve, a sad me zanima efikasnost toga ?
I možda vam se čini tih 50 kn puno za prednju i zadnju foliju, s obzirom na cijene putem ebay-a, ali eto meni nije žao dati, ne volim držati mobitel bez folije, niti 1 dan
Neznam za te na stranici sto si linkao, ali ovi mi se cini sasvim ok. 5200mAh je dovoljno. Cini mi se da je syss rekao da on ima jedan AC punjac, pa ga cekamo da napise koju rijec o njemu.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2013., 01:02   #101
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Nisam mislio isključivo na te na navedenoj stranici, nego općenito. Nikad nisam koristio takve punjače pa me zanima. Pošto dosta vremena provedem izvan kuće a mobitel kako koristim rijetko izdrži do dolaska kući, pa mi treba nešto da imam uz sebe kada baterija bude u kritičnom stanju. Ova baterija koju si linkao je primamljiva, s 5200mAh a i cijena je pristupačna.

EDIT: Eto jutros se probudio i vidim poruku da mobitel stiže danas do 5 popodne

Zadnje izmijenjeno od: nikve. 26.11.2013. u 10:55.
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 14:42   #102
lugzi
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Autor nikve Pregled postova
Nisam mislio isključivo na te na navedenoj stranici, nego općenito. Nikad nisam koristio takve punjače pa me zanima. Pošto dosta vremena provedem izvan kuće a mobitel kako koristim rijetko izdrži do dolaska kući, pa mi treba nešto da imam uz sebe kada baterija bude u kritičnom stanju. Ova baterija koju si linkao je primamljiva, s 5200mAh a i cijena je pristupačna.

EDIT: Eto jutros se probudio i vidim poruku da mobitel stiže danas do 5 popodne
Ja upravo tipkam s mobitela. Za sad sve ok osim sto sam uocio tvornicku gresku u izradi metala. Pri jednom kutu gledanja na svjetlosti se vidi lagana crtica od par milimetara na straznjoj strani, ali me ne smeta jer sam stavio cover. Foliju onu tvornicku nisam skidao. Moram nesto pod hitno nabavit. Makar i ovu za 50 kn. Javim dojmove...
lugzi je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 17:31   #103
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
eto meni sutra tek dolazi broj? Od prilike koliko treba da mi stigne mobitel poslje broja? Moguce da dode jos ovaj tjedan?

i dali se prilikom rootanja gubi garancija?

Zadnje izmijenjeno od: legija. 26.11.2013. u 18:31.
legija je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 22:09   #104
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Evo nakon malih problema sa city ex, upravo i Ja tipkam preko moba. Tek je ukljucen prije pola sata a i jos mi nova kartica nije aktivna, tek od sutra. zasada.nema zamjerki nikakvih, mob leti :-)
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 22:11   #105
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
cek tebi dosao prije mobitel od kartice? :O kako je to moguce meni kazu 5-7 dana nakon sta dobijem karticu
legija je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 22:43   #106
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Pa ja sam dobio i karticu i mobitel, isto su mi rekli 5-7 dana nakon narudzbe koja je bila u cetvrak i eto danas sve u kutiji stiglo, samo sto moram sutra cekat aktivaciju kartice a i u city exu sam jos vidio deset p6 na polici, cekaju vlasnike :-)
nikve je offline   Reply With Quote