Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.10.2012., 20:48   #1
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Star Citizen

Starija garda će znati o kakvim igrama pričam, ostali nek upotrijebe Google za više informacija

Prema riječima kreatora, radi se najveća, najnaprednija, naj sve... svemirska simulacija do sada.
Isti čovjek je napravio Wing Commander serijal, Privateer 1&2, Starlancer, Freelancer, itd.

10.10.2012. će objaviti više detalja, vjerovatno nekakav trailer i tome slično, no za sada je tu samo jedan kratki teaser: http://www.gamespot.com/news/wing-co...roject-6397488

Some say...da će igra koristiti najnapredniji engine do sada i da će biti zahtjevnijeg karaktera, no to su još neprovjerene informacije.

Tko se prijavi do 10.10.2012. na njihov sajt (free), dobiva nekakav golden ticket koji mu kasnije osigurava neke posebne pogodnosti koje kasnije neće biti dostupne.
Tu također možete pratiti sva događanja, pitati na forumu, itd.
.
.
.
>>> LINK <<<
.
.
.

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 17.10.2012. u 20:21.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 09:38   #2
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Prijavljen !

iskreno se nadam necemu dobrome. Uistinu sam zeljan jedne fenomenalne space sage.
__________________
Matta je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2012., 09:45   #3
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Prijavljen !

iskreno se nadam necemu dobrome. Uistinu sam zeljan jedne fenomenalne space sage.
Vidim već pri registraciji referenca na Hitchhiker's Guide :P
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 19:40   #4
atjeroid
dežurno smetalo
Moj komp
 
atjeroid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 286
Starlancer/Freelancer

Samo nek ga napravi kak spada... i ovisnost je zagarantirana
atjeroid je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 12:25   #5
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
U 16:00h je prvo live predstavljanje igre na gamespotu.
Vjerojatno će ovdje bit: http://www.gamespot.com/shows/gamesp..._panel20121010
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 17:15   #6
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Ako niste gledali, možete na gornjem linku pogledati cijelu snimku. Zapravo, obavezno je pogledajte
Prezentacija je trajala 1h i još nemam riječi kako da opišem sve
Jednostavno sam impresioniran, čovjek mi je novi idol. Figurativno govoreći, pokazao je srednji prst konzolama koje su zastarile i bazirat će se na PC. Preko 10 godina je izostajao iz razvoja igara jer ga je frustirirala tehnologija koja još nije bila dorasla njegovim idejama, ali kaže da je sada napokon moguće napraviti sve što je htio
Igra je, ukratko, pomicanje granica u gaming svijetu, počevši od konstantno evoluirajućeg svemira koji "živi" u realtimeu skupa sa svim igračima, napredne grafike (kao što je nekoć Crysis pomakao granice, tako će i ova u svom žanru. Svaki djelić broda je interaktivan i fizički tu, nije samo tekstura i imat će utjecaja na igru), naprednog multiplayera koji se može i ne mora kombinirati sa singleplayerom (coop, npr.), potpune slobode odabira tko i što želite biti, mogućnosti kretanja kroz sustave/galaksije, šetanja kroz brodove, planete, baze (svemirske i planetarne), itd...
Jednostavno "wow" i zapravo se pitam hoće li uspjeti sve to ukomponirati u funkcionirajuću cjelinu.
Prva alpha koja će se moći zaigrati će biti za godinu dana, beta za oko godinu ipo, gotova igra za 2 god.
Ono najzanimljivije je da u igri nemate definitivni cilj (ne morate povećavati svoj level i slično), jednostavno napredujete kao i u realnom svijetu. Možete imati svoje malo carstvo, kuću na nekom planetu, svoju svemirsku stanicu, flotu brodova, biti pirat, itd.
Postojat će zakonodavstvo, policija koja pazi na red i mir, plaćat ćete poreze ako želite prodavati nešto na planetima, svemirskim stanicama, ali ne i ako idete na crnu stranu (samo šta je to onda opasnije). Uglavnom, dosta toga će biti preslika iz realnog svijeta.

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 10.10.2012. u 17:32.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 17:51   #7
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Hvala na linku, izgleda i zvuči yummy Čak me vuče da uplatim 10 baksa
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 19:31   #8
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Čekaj, pa zar će od mojeg voljenog Wing Commandera napraviti EVE Online?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 19:39   #9
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Ne, ali da si pogledao prezentaciju ili barem pročitao što sam napisao znao bi.
Multiplayer je samo opcija ako želiš, igra ima standardan singleplayer.
I kakve veze EVE ima s ovom igrom, u EVE upravljaš brodovima izvana i klikaš po svemiru, ovdje si zapravo u igri kao osoba. Dođeš u hangar, popenješ se u svoj brod, sjedneš u kokpit, zatvoriš kupolu, pokreneš paljenje i letiš gdje hoćeš/radiš što želiš...

EDIT:

Sve snimljeno originalnim in-game engineom, nema specijalnih efekata:



Od 17:00 popodne do sada je skupljeno $131.000, službeni website je tek sad proradio (bio down zbog opterećenosti), a backup je dignut na: http://backup-eu.robertsspaceindustries.com/ !
Ako vas buni "Squadron 42" - to je samo naziv jednog dijela kampanje, ako se odlučite biti u vojsci, onda ćete biti regrutirani u "Squadron 42" i tako počinje vaša kampanja.


EDIT2:

Koji se engine koristi:
Citiraj:
Built on top of Crytek’s award winning CryEngine3 technology, Star Citizen’s engine is built to scale for the PC’s of today and tomorrow.
Neće biti pretplate, ali neće biti ni free2play:
Citiraj:
Not a subscription but not free-to-play; rather a hybrid of these two business models. Much like ArenaNet’s Guild Wars 2, you will purchase the PC game and pay no recurring subscription charges. Your purchase of the game will allow you to play in the universe for free, forever! The game will offer a variety of virtual items for purchase with in-game credits allowing you to spend money on items that offer more ways to express yourself, provide convenience, and customize your experience. But the cardinal rule regarding “in-game purchases” is: Players who spend money purchasing in-game credits will have no advantage over players who spend time!
Everything is bought with in-game credits. These purchases won’t offer any advantage over someone who puts in the “game-time” to earn the same amount of credits. You might ask, why have “in-game” purchases at all? This allows us the resources to support the game on an ongoing basis as well as continually add content.

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 10.10.2012. u 20:11.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 20:24   #10
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Jedva čekam da izađe!
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.10.2012., 21:41   #11
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Ne sjecam se kad sam zadnji put bio ovako uzbudjen oko neke igre, onako djecacki zaludjen.

Iskreno se nadam ce Chris i kompanija uspjeti ovo odraditi onako kako su i odredili (a po svemu sudeci da hoce), ne samo radi ove igre nego i radi samog pristupa prema istoj i prema igracima. Nadam se da ce ova igra natjerati izdavacke megalomane da bar malo izvuku glave iz guzica i ne gledaju samo kako sto vise izmusti novaca od kupaca za sto manje truda.
Vec imaju s