Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2018., 21:03   #39721
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Otkud im podatak o 90% vozaca i 33% biciklista? Kojom metodom su utvrdili te postotke?
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 21:13   #39722
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Popio bi kaznu i za brzu voznju ziher jer se ne vozim po ogranicenju, idem ~10kmh vise.

Da znam da moze bit murije na svakom koraku koji bi takvu voznju kaznjavali bi se onda vozio po ogranicenju.
Ovak kad znam da ih nema jbga.......tak valjda i ostali razmisljaju.

Sogi je otisao delat u hrvatima obecanu zemlju, pa kad je u prvih 2mj skupio jedno 10ak kazni za prekoracenje brzine jer ga je snimila kamera se opametio pa nakon toga vise nije.

Primjer postivanja ogranicenja. Jedno vrijeme sam bio na middle eastu i tamo su kamere na svakom koraku i svi se voze prema ogranicenju i onaj u Ferrariu i onaj u Tiidi (osim lokalaca) jer znaju da su kazne velke ak ih kamera snimi. Stavljam postrani vozacku kulturu koja je uzasna.

EDIT:
Evo jucer u splitu sin nacelnika policije pijan slupo MUPov auto. I fino ga stari otpeljo doma, umjesto da je zavrsio u stanici na trijeznjenju.

EDIT2:
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Otkud im podatak o 90% vozaca i 33% biciklista? Kojom metodom su utvrdili te postotke?
U zagrebu znaju stajat studosi sa blokicima na krizanjima i zapisivat nesto. Pa moguce da su tako dosli do brojke.

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 17.10.2018. u 21:22.
zgmmax je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2018., 21:17   #39723
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Nisam siguran da bi to rijesilo problem o kojem pises. Idiotizam nije povezan s kupovnom moci.


Riješilo bi problem gerijatrije sa 75+ koji se voze.



Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Najveci idioti na cesti upravo i imaju kupovnu moc da placaju 15kn litru.

Zadnja 2 sudara od kojeg sam sretan što mi je žena i dijete dobro jest u jednom slučaju od klinca sa 18g, a u drugom gdje sam srećom bio sam i u službenom od starca 80+ koji nema vozačku dozvolu.


U oba slučaja ne vjerujem da bi se vaš vozikali nonstop da je 15 kn/lit.







Mislim mene osobno iritira vidjeti vani ekipa po 2-3 auta koje su kupili za 2000 kn pa se zajebavaju sa tim, a realno im ne treba polovica uata, previše slučajeva takvih znam...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 21:28   #39724
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Zadnja 2 sudara od kojeg sam sretan što mi je žena i dijete dobro jest u jednom slučaju od klinca sa 18g, a u drugom gdje sam srećom bio sam i u službenom od starca 80+ koji nema vozačku dozvolu.


U oba slučaja ne vjerujem da bi se vaš vozikali nonstop da je 15 kn/lit.
Nekakve sudare koje si doživio dovodiš u korelaciju s cijenom goriva?
I određuješ tko bi se trebao voziti autom, a tko ne na osnovu toga svega?
Stvarno se svakakve gluposti i zaključci ovdje mogu pročitati...
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 22:15   #39725
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Nekakve sudare koje si doživio dovodiš u korelaciju s cijenom goriva?
I određuješ tko bi se trebao voziti autom, a tko ne na osnovu toga svega?
Stvarno se svakakve gluposti i zaključci ovdje mogu pročitati...

Ja ništa ne određujem, samo realno ima previše automobila na cesti, koji se ne koriste toliko iz potrebe koliko je svima navika.


Da ne kažem koliko nelegalnih auta ima na cesti, što se prolazi sa parsto kn na tehničkom.


Ovako bi se barem riješilo nešto. Znam da je užasan potez, dapače, ali meni osobno bi bio gušt...ne danas ispred mene uleti i zamalo me satere dizel star 20g, stisne gas i gledam crni dim i pitam se iz koje magle ću da izletim i gdje.


Chill, malo i potpirujem vatru, makar ne bih stvarno imao ništa protiv...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 22:18   #39726
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
@X-Plosiv moraš shvatiti da većina populacije u zemlji ne bi mogla voziti auto po toj cijeni goriva koju zazivaš, a ta populacija je skroz normalna i ima ispravne aute, doduše ne nove, ali ispravne.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 22:49   #39727
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Ja ništa ne određujem, samo realno ima previše automobila na cesti, koji se ne koriste toliko iz potrebe koliko je svima navika.


Da ne kažem koliko nelegalnih auta ima na cesti, što se prolazi sa parsto kn na tehničkom.


Ovako bi se barem riješilo nešto. Znam da je užasan potez, dapače, ali meni osobno bi bio gušt...ne danas ispred mene uleti i zamalo me satere dizel star 20g, stisne gas i gledam crni dim i pitam se iz koje magle ću da izletim i gdje.


Chill, malo i potpirujem vatru, makar ne bih stvarno imao ništa protiv...
Pročitao sam nekoliko puta i mislim da si potpuno lud.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 23:03   #39728
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
@X-Plosiv moraš shvatiti da većina populacije u zemlji ne bi mogla voziti auto po toj cijeni goriva koju zazivaš, a ta populacija je skroz normalna i ima ispravne aute, doduše ne nove, ali ispravne.

Znam da ne bi mogla voziti. Ekonomija to ne bi mogla pratiti, jer na jednu stranu imao bi ljudi koji si to mogu priuštiti i vozili bi se non stop, a na drugu stranu imao bi ljudi koji bi se vozili samo kada je prijeko potrebna situacija.

Na jednu stranu, možda bi riješilo problem starih drloga koji ne bi smjeli proći tehnički, a prolaze jer znaju ljude.

Ja ne zaboravim lika koji je prošao tehnički, a auspuh mu vezan špagama da ne otpadne i auspuh, a bogami i branik. Ali dok on ima štelu, prolaziti će.




Razlog iskreno zašto se malo i sprdam sa tom cijenom jest jer mi je pun qrac ljudi koji odmah skoče čim cijena skoči ili padne malo. Ako je ne možeš plaćati, nemoj se voziti. Ja ako je neću plaćati, neću se voziti, neću moći zaraditi za život. A malo sam ipak više u tom poslu nego većina ljudi (bavim se plinom) i znam kako se formiraju cijene, i vjerujte kada kažem, nemate nikakvog utjecaja sa svim tim prosvjedima...jer niti jedan prosvjed neće biti onaj pravi prosvjed, jer su kod nas ljudi jednostavno pičke.


Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Pročitao sam nekoliko puta i mislim da si potpuno lud.


Ma dobro, možda bude netko dovoljno inteligentan pa shvati kroz sve moje upise na ovom i drugim forumima, da se znam malo i šaliti.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 08:38   #39729
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Sigurnost i povjerenje
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 09:25   #39730
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Nesigurnost i nepovjerenje. Cast iznimkama.
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas