Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2018., 09:43   #39631
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Agree, meni su jos gori ovi balavci wanna be direktori koji ne voze mlince od auta koji ni neznaju kaj imaju u faru....
Reko neću ništa napisati jer mi se ne spušta na tu razinu, ali pošto si počeo vrijeđati onda ok. Da, takva sam svjetla dobio u salonu s novim autom i zaboli me tuki šta je i kako je. Keširam i bok. Kao i većinu stvari u životu, provučem plastiku i bavim se drugim stvarima, kao što su hobiji, sport, putovanja itd.
Da si čitao s razumijevanjem, onda bi vidio da sam napisao da sam takva svjetla dobio s autom i pretpostavio sam da su tvornička, što nisu i ok.
Kao prvo, ne znaš koliko imam godina niti me poznaješ no svejedno vrijeđaš, makar mene osobno to više iritira kao recimo muha što leti oko glave nego neka uvreda.
Drugo, ovo za mlince, direktore i to... ha gle, jal je opaka stvar. Postoje terapije, slušaj Anu Bučević, ne znam. Ždere to čovjeka, nije lako i suosjećam.
Napisao sam da sam 6 puta prošao da me nitko ništa nije pitao, reko možda će nekoga zanimati situacija. Inače, drago mi je da zabavljam, i to je pozitivna stvar.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 09:49   #39632
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
Cura mi ima Clio III. Trenutno su na njemu gume 185/60/15. Imam doma dobar set zimskih guma DOT17, koje bi htio staviti da ne moram kupovat nove, ali su 185/65/15, što čini mi se nije podržana dimenzija.. Da li policija, tehnički ili netko treći može raditi probleme? Pretpostavljam da da, al čisto ako netko ima konkretno iskustvo
Naravno da mogu raditi probleme jer vozis tehnicki neispravno vozilo posto dimenzija nije zapisana u knjizicu vozila.
Isto tako u slucaju sudara nema ispalte stete jer imas tehnicki neispravno vozilo.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 09:52   #39633
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Dosta su slične, s originalnih jedino ne vire žice van, do grla su potpuno o iste
Stvarno su slične

Ko' ne vjeruje evo moje Philips D1S





... samo su mene zavaljali i nisam u kutiji dobio nikakve žice (pas im mamu lopovsku).

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 16.10.2018. u 10:09.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 09:53   #39634
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Thumbs down

Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Da, takva sam svjetla dobio u salonu s novim autom i zaboli me tuki šta je i kako je.

takva svjetla NISI mogao dobit s NOVIM autom, daj ne trolaj bezveze
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 09:57   #39635
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Da, takva sam svjetla dobio u salonu s novim autom i zaboli me tuki šta je i kako je.
Jel možeš reći koji je to auto, gdje je kupljen, jel potpuno novi i jel imaš kakav papir s popisom opreme?
Mislim ono, znam da te boli tuki za te stvari i da ti samo provlačiš plastike ali ne znam što onda radiš na ovom podforumu o autima??

Nema nikakve šanse da novi auto može doći s kineskim xenonima.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 10:00   #39636
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor elance Pregled postova
Jel zna netko okvirno potrošnju goriva od Audi A3 2008 1.6 (benzin), 75kW?
Hvala
Frend ga vozi, nekih 8-9L kaže.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 10:04   #39637
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Reko neću ništa napisati jer mi se ne spušta na tu razinu, ali pošto si počeo vrijeđati onda ok. Da, takva sam svjetla dobio u salonu s novim autom i zaboli me tuki šta je i kako je. Keširam i bok. Kao i većinu stvari u životu, provučem plastiku i bavim se drugim stvarima, kao što su hobiji, sport, putovanja itd.
Da si čitao s razumijevanjem, onda bi vidio da sam napisao da sam takva svjetla dobio s autom i pretpostavio sam da su tvornička, što nisu i ok.
Kao prvo, ne znaš koliko imam godina niti me poznaješ no svejedno vrijeđaš, makar mene osobno to više iritira kao recimo muha što leti oko glave nego neka uvreda.
Drugo, ovo za mlince, direktore i to... ha gle, jal je opaka stvar. Postoje terapije, slušaj Anu Bučević, ne znam. Ždere to čovjeka, nije lako i suosjećam.
Napisao sam da sam 6 puta prošao da me nitko ništa nije pitao, reko možda će nekoga zanimati situacija. Inače, drago mi je da zabavljam, i to je pozitivna stvar.
Moram priznati neznam sto te tu uvrijedilo? Balavac? To nije uvreda, jednostavno činjenica. Stvarno me nezanima koliko imas godina, iako dobivam pravi dojam iz tvojih postova. Jalan na tebi mogu biti isto tako kao sto sam recimo jalan na djecu Ivice Todorića....haha, daj me poškakljaj da se nasmijem. Da ti budem iskren drago mi je kaj imas para ali nemogu probaviti kurčevitost, bahatost i prepotenciju. I to sam jedino komentirao. Vidim da te moji postovi muče puno više od te muhe koja ti leti oko glave
Apsolutno se slažem s tobom da nas zabavljaš i da je to pozitivna stvar, molim te nemoj prestati.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 10:06   #39638
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
@hedgehog
Koliko ja znam, u odnosu na dimenzije gume zapisane u prometnu knjižicu, na tehničkom prolaze i gume čija je jedna od dimenzija (širina, visina ili colaža) za 1 stupanj +/- u odnosu na zapisane.

Masa ljudi to radi jer su gume za njihov auto skupe, a one koje su +/- 1. stupanj znaju biti dosta jeftinije jer ih ugrađuju na neke popularne modele. Ja sam na Suzi SX4 imao neke gume sa solidnom cijenom, a gume koje su bile 5mm šire su se stavljale na Megane i bile podosta jeftinije. Na tehničkom nije bilo problema s njima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 10:11   #39639
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
@burmuz,

- ako si kupio novi auto sa xsenonima u normalnom auto salonu, a isporučili su ti ovakva svjetla onda su te zavaljali i tuži ih (ali to je gotovo pa nemoguće i u banana državi kakva je HR).

- ako si kupio novi auto sa xsenonima, a sad imaš ovo onda su ti na servisu (ako je ovlašteni malo nevjerojatno ali ajde) ili kod Mehe na dvorištu u nekom trenutku zavaljali i skinuli tvoje originalne farove sa pripadajućom elektornikom i stavili ti ovo smeće, a original utopili nekome svome

- ako si kupio polovni auto... jbg, zavaljali su te

... u svakom slučaju, ZF je maila majka za ovo

****

Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
Cura mi ima Clio III. Trenutno su na njemu gume 185/60/15. Imam doma dobar set zimskih guma DOT17, koje bi htio staviti da ne moram kupovat nove, ali su 185/65/15, što čini mi se nije podržana dimenzija.. Da li policija, tehnički ili netko treći može raditi probleme? Pretpostavljam da da, al čisto ako netko ima konkretno iskustvo
Hoće jer prelazi dozvoljeni postotak no možeš napraviti mali atest i ako prođeš upisati će ti i tu dimenziju (bitno im je samo da guma ne viri van blatobrana i da ne struže za glavu amortizera).


Inače po kalkulatoru je razlika prevelika.


bertone je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 10:13   #39640
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113